PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوالات خفن من درمورد kloxo

hector2000
June 7th, 2012, 12:17
با سلام
اقا من با کلی زحمت یک وی پی اس لینوکس درست کردم و توش لینوکس نشخه Centos ریختم.خواستم تنظیمات را خودم انجام بدم ولی دیدم خیلی سخته و بنابر این تصمیم گرفتم که یک پنل نصب بکنم که این کار ها و تنظیمات را برای من انجام بده،یک مقداری گشتم و با پنل کلکسو اشنا شدم و ان را در سرور نصب کردم.حالا کاری را که می خواهم بکنم را بلد نیستم.
من کلا دو تا سایت دارم که می خواهم بریزم روی این وی پی اس و اصلا قصد هاستینگ ندارم.این سایتهای من با ورد پرس و phpnuke طراحی شدن و قبلا روی وی پی اس ویندوز بودن و بعد از اینکه دیدم دارن به مشکل می خورن تصمیم گرفتم بیارمش رو سرور لینوکس.
من دامینم که هر کسی میزنه ای پی مد نظر من میاد بالا و مشکلی نیست ولی الان نمی دونم تو پنل کلکسو کدام قسمت برم تنظیم کنم که اگر یکی ادرس سایت شماره یک من را زد این بخش بیاد بالا و اگر ادرس سایت شماره 2 را زد اون یکی سایت بیاد بالا.
الان برنامه کلکسو از من دامین دیفالت می خواد و من نمی دونم کدام را باید بزنم
در اصل نمی خواهم dns server کلکسو استفاده کنم چون اصلا بلد نیستم.
حالا از دوستان کمک می خواهم که من را راهنمایی کنن که چیکار کنم
ممنونم

meysam_
July 6th, 2012, 17:22
منم میخوام ns ها تنظیم کنم این کار رو هم کردم ولی نمیشه سایت تالا نمیاد یه راهنمایی کنید که چه جوری سایت رو بالا بیرام

MizbanVps
July 6th, 2012, 17:49
منم میخوام ns ها تنظیم کنم این کار رو هم کردم ولی نمیشه سایت تالا نمیاد یه راهنمایی کنید که چه جوری سایت رو بالا بیرام

صبر کنید ابدیت بشه از سایت های زیادی میشود دید که درست ست کردید یا نه
نمونه
http://private.dnsstuff.com/tools/dnsreport.ch?PHPSESSID=d3738af4d0d80d9ad3c89f0e6d9 68d6e&domain=bitiran.com
به جای اسم bitiran.com دمین خود را قرار بدید

meysam_
July 6th, 2012, 18:00
این سایت رو زدم ولی فیلد میده اصلا آی پی رو نشون نمیده
پینگ هم نمیده رو ns
الان 6 ساعت گذشته

MizbanVps
July 6th, 2012, 18:06
لینک سایت بدید بچکم

meysam_
July 6th, 2012, 18:08
masterphp.org
سایت رو این دامین هست

AmirrezaSaf
July 14th, 2012, 12:37
درود

دوستم، لطفا سوالتون رو به صورت ساده مطرح کنید تا راهنمایی کنیم.