PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آخرین نوشته ها !

hoka
June 7th, 2012, 11:55
سلام خدمت تیم مدیریتی
فکر کنم انجمن آپگرید شده ولی هک آخرین نوشته ها براش نصب نشده . این هک خیلی کمک میکنه به انجمن و کاربرها .
دوباره نصب میشه این هک ؟

Sir.DarKNesS
June 7th, 2012, 12:01
اخرین نوشته ها باعث میشه کسی تاپیک ها یا پست های دیگرو چک نکنه :65:

hoka
June 7th, 2012, 12:03
هیچ ربطی نداره . اتفاقا اینطوری خیلی بدتره . من الان خودم یه تاپیک دارم که یه سوال فنی پرسیدم ولی بعد از 4 روز فقط 1 نفر جواب داده اون هم نه به خاطر اینکه سوال سختی هست فقط به خاطر اینکه افراد انجمن تاپیک رو ندیدن و بازدید اون زیر 10 هست توی این چند روز .
اینطوری تاپیک های جدید همیشه در دسترس هستند و خیلی ها اون رو میبینن و جواب میدن

milade
June 7th, 2012, 12:21
هکه رو برداشتن اما اینجا (http://www.webhostingtalk.ir/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post) هست دیگه ...

AmirHosein
June 7th, 2012, 12:24
آیا میدانید:

در صورت داشتن انتقاد از يک مدير و یا انجمن لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي ديگر مديران ارشد ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مديريت سايت‌ : ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود . همچنين ميتوانيد از قسمت تماس با ما براي مدير انجمنها ايميل ارسال کنيد .