PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : واریز پول به خارج از کشور

saeidj
November 15th, 2009, 16:58
سلام بچه ها
من می خوام یه خرید ر از امریکا بکنم می خوام پول واریز کنم چطور می تونم پول واریزکنم؟ یه سوال دیگه هم دارم سایت هایی که رسیلر نامحدود میدند رو معرفی کنید.. البته این پول که می خوام واریزکنم برا رسیلر نیستا

ممنون

LoveLife
November 15th, 2009, 17:10
سلام بچه ها
من می خوام یه خرید ر از امریکا بکنم می خوام پول واریز کنم چطور می تونم پول واریزکنم؟ یه سوال دیگه هم دارم سایت هایی که رسیلر نامحدود میدند رو معرفی کنید.. البته این پول که می خوام واریزکنم برا رسیلر نیستا

ممنون

reseller نامحدود ها کمترین کیفیت رو دارند ! (نامحدود وجود نداره،جنبه تبلیغاتی هست)
پول رو برای کجا می خواهید واریز کنید ؟ خرید شما چی هست دوست عزیز؟

iSoheil
November 15th, 2009, 17:36
برو ترکیه، یه حساب بازکن که بهت کارت master یا visa بده.
برای رفتن به ترکیه با قطار سبز 50هزار خودشم ویزا نمیخواد!

takweb.ir
November 15th, 2009, 18:37
با سلام
پیپال باشه انجام میدیم
ویزا کارت بخواید
افتتاح می کنیم و تحویل میدیم 65.000 تومان
هر کدوم و نیاز داشتید تماس بگیرید

4dmin
November 15th, 2009, 18:39
واریز چطور مثلا میشه از ایران به یه حسابه تو یه بانک آمریکایی پول ریخت؟

4dmin
November 15th, 2009, 18:40

مطمئنی ؟
انجام دادی؟
اقامت نمیخواد؟

1eng.ir
November 15th, 2009, 18:42
تو همونی که تو یاهو پی ام دادی ؟ :d
26 تومن برات پرداخت میکنم :)

1eng.ir
November 15th, 2009, 18:43
یه کم بشتر توضیح بده بینم قضیه چیه ...

4dmin
November 15th, 2009, 18:46
یه کم بشتر توضیح بده بینم قضیه چیه ...

همونی هست که از تبریز میره وان فک کنم
حالا توضیح بدن خوبه

Domain
November 15th, 2009, 19:25
چه شرایطی باید داشته باشیم؟
مشمول نظام وظیفه؟

saeidj
November 15th, 2009, 19:30
پس اقای فخرایی برام انجان میده. منم گفتم یکی بم گفته انجام میده خوبم هست همین آقای فخرایی بود. خوب پس کسی به رسیلر نا محدود هم اعتقاد نداره پس بیخیال.

1eng.ir
November 15th, 2009, 19:34
پس اقای فخرایی برام انجان میده. منم گفتم یکی بم گفته انجام میده خوبم هست همین آقای فخرایی بود. خوب پس کسی به رسیلر نا محدود هم اعتقاد نداره پس بیخیال.
منم به ریسلر نامحدود اعتقادی ندارم :d
4 روز نشده ساسپندت میکنن :d از ما گفتن!

Mostafa
November 15th, 2009, 19:36
ریسلرهای نامحدود به این صورت هست که یکی دو هفته بعد از فروش سرویس و وقتی مشتری هاشون زیاد شد، یک دفعگی سرورشون رو یک گروه ناشناس هک می کنند و فایل هاشون رو می ***ند و از دست فروشنده هم کاری بر نمیاد! البته همه این ها اتفاقی هست و هیچ ربطی به فروشنده نداره!:71:

saeidj
November 15th, 2009, 20:06
منم به ریسلر نامحدود اعتقادی ندارم :d
4 روز نشده ساسپندت میکنن :d از ما گفتن!

حالا در هر صورت این پول باید واریز بشه ها یادت نره:d

bijans
November 15th, 2009, 22:33
دوستان من الآن دو ساله دارم با یه ریسلر نامحدود کار می کنم کوچک ترین مشکلی هم نداشتم. پشتیبانیشون هم واقعاً 24 ساعته هست.

اگر واقعاً تجربه ی شخصی دارید بفرمایی، در غیر این صورت روی حساب «حرف های دیگران» قضاوت نکنید.

ممنون.

goldstar
November 15th, 2009, 22:37
سلام
شما که میگی مشکلی ندارین لطفا قوانین ریسلرتون رو بخونین!
http://www.heartinternet.co.uk/terms/hi-aup.html

smartieuser
November 16th, 2009, 00:24
ریسلرهای نامحدود به این صورت هست که یکی دو هفته بعد از فروش سرویس و وقتی مشتری هاشون زیاد شد، یک دفعگی سرورشون رو یک گروه ناشناس هک می کنند و فایل هاشون رو می ***ند و از دست فروشنده هم کاری بر نمیاد! البته همه این ها اتفاقی هست و هیچ ربطی به فروشنده نداره!

خوب من موافق نیستم ! مثلا جاست هاست که من تست کردم خیلی جالب و مدیریت شده کار میکردن ! من برای 2 سال کلا 70$ پرداخت کردم و همه چیز هم نامحدود هست ! اما امکان ریسلر شدن نداره ولی میتونین n تا دومین اضافه کنین به پنلتون ! من 14 تا دومین ست کردم و ماهیانه نزدیک به 1000 گیگ ترانسفر دارم ! تا حالا چیزی نگفته اند. 2 3 بار ساسپند شدیم که برای استفاده از cpu بود و ما محدودیت 10% رو رد کرده بودیم. (به دلیل تست یک سری اسکریپتهای شیطون) خوب در مرحله اول خیلی ترسیدیم که بندازنمون بیرون !
با ساپورت آنلاینش که صحبت کردیم لاگ داد بهمون و مشکل ساسپند رو حل کرد ! این ساسپند شدن 3 بار شد و هر بار با یک صحبت 2 دقیقه ای باز می کردن !
دفعه آخر که ساسپند شدیم اعلام کردن شما cpu بیشتری لازم دارین پس ما شما رو به سرور قوی تری انتقال میدیم ! :d و ممکنه سایت شما کمتر از 1 ساعت دان باشه !
هیچ هزینه ای اضافه که نکردن هیچ به ایرانی بودن ما هم گیری ندادن ! چه برسه به گندکاری های ما ! :))

بیچاره ها ! فقط تنها چیزی که خیلی جالبه علم کم ساپورت های آنلاینشون هست. میشه گفت 40 نفرو ورداشتن گذاشتن فقط که فقط جواب بدن ! بیشتر مواقع که سوال های تخصصی میپرسیدیم بعد از 4 5 دقیقه جواب میدادن ! میشه گفت میرفتن می پرسیدن !!!!! :)) یا توی گوگل سرچ میکردن ! اینم میشه ! :))

جاست هاسن همون سینگل هاپ هست که پشتیبانی آنلاینوشن فقط جواب سوال های آسون رو بلده ! دوستان که کار کردن میدونن ! :))

برای کارت اعتباری هم اگه خواستین ما با کمک وکیل شرکت در مالزی به اسم خود شما کارت صادر میکنیم که مورد تایید بانک صادر کننده هم هستید.
برای اطلاعات بیشتر با شماره 05118408626 (10 خط) تماس بگیرید و با مسئول مربوطه آقای محمد میرشاهی صحبت کنید.
این شماره شرکت گلدنت در مشهد هست

اگه سوالی بود در خدمتم !

bijans
November 16th, 2009, 01:41
سلام
شما که میگی مشکلی ندارین لطفا قوانین ریسلرتون رو بخونین!
http://www.heartinternet.co.uk/terms/hi-aup.html

دوست عزیز، مطمئن باشید من همه ی این قوانین رو خوندم. خوب منظورتون چیه؟ من توی این دو سال فقط یک بار مشکل پیدا کردم اون هم با کسی بود که ساعتی 3 گیگابایت ترنسفر داشت. اونم فایل های وارز. اکانتش ساسپند می شد که بعد از 2 دقیقه چت با ساپورت بازش می کردیم.

ما هاست وارز نیستیم. کسی بخواد سایت دانلود بزنه بهش می گیمبره سراغ یکی دیگه. این تب سایت دانلود زدن چند وقته تو ایرانیا خیلی افتاده. بجز این مورد ما کوچک ترین مشکلی نداشتیم.

می خوای یه اکانت تست بدم حال کنی؟!

arash
November 16th, 2009, 02:26
حداقل مبلغ پرداخت برای ویزا کارت چه قدره؟ 10 هزار تومان:65:

WebRang
November 16th, 2009, 12:00
با سلام
پیپال باشه انجام میدیم
ویزا کارت بخواید
افتتاح می کنیم و تحویل میدیم 65.000 تومان
هر کدوم و نیاز داشتید تماس بگیرید
ویزا کارت مجازی یا فیزیکی؟
مال کدام کشور هست؟
توضیح بیشتر بدین لطفا" :x

Mostafa
November 16th, 2009, 12:06
بهترین کار این هست که یک ویزا کارت مجازی خرید کنید ( از این سایت (http://virtual-credit-card.info/))
پی پال تون رو به وسیله ویزا مجازی وریفای کنید.
بعد سایت های زیادی هستند که دلار پی پال می فروشند. نظیر این سایت (http://wallstreetnewtec.com/) (آقای سیامک شریف، آدم غیر مطمئنی هستند و باهاشون کار کردم پشیمون شدم)
دلار بخرید و خودتون خریدهاتون رو مدیریت کنید.

خرید از virtual-credit-card.info را براتون انجام می دهم. دلاری 1200 تومن.
البته سایت فوق ویزاکارت مجازی قابل شارژ هم می فروشد که هرگونه خرید از سایت فوق را با دلاری 1200 انجام می دهیم.

WebRang
November 16th, 2009, 12:36
ویزا کارت مجازی اصلا خوب نیست!

WebRang
November 16th, 2009, 12:37
برای وریفای باید (بهتره) که ویزا کارت فیزیکی باشه!

mahdiak
November 16th, 2009, 12:59
سلام . دوستان برای رفتن به ترکیه با قطار همون 50.000 تومان خرج داره . ویزا نمیخواد فقط گذرنامه معتبر باید داشت و تا 3 ماه میتونید اقامت کنید .

قطار روز 5 شنبه از تهران راه می افته و 3 تا ایستگاه تو ایران داره که 2 تاشو یادم رفت :دی تبریز هم داره .

بعد از رد شد از مرز و مهرمون شدن گذرنامه ها وارد ترکیه میشین . و به وان که برسید از دریاچه وان یک سفر 8 ساعته با کشتی دارین و بعد از اون سوار قطار ترکیه شده و به مقصد استانبول ......

درضمن این سفر خاطره انگیز با قطار 70 ساعت الافی داره :دی . یعنی از تهران تا استانبول با قطار 70 ساعت راهه .

درضمن با ماشن شخصی هم میتونید برید با همون گزرنامه و ...

دیگه گرفتن مستر کارت اینارو نمیدونم اما شرح سفر اینگونه بود .

Mostafa
November 16th, 2009, 13:05
ویزا کارت مجازی اصلا خوب نیست!

برای وریفای باید (بهتره) که ویزا کارت فیزیکی باشه!

ویزا کارت فیزیکی تا زمانیکه اقامت نداشته باشید نمی تونید بگیرید.
حتی اگه تو کشور خارجی هم کسی را پیدا کنید نمیاد ویزا کارت براتون بگیره چون براش مسئولیت داره.
تا اون جا که من می دونم ویزا کارت فیزیکی بر روی حساب شما در یک بانک صادر میشه و به یک حساب بانکی وصل هست و افتتاح حساب بانکی نیز نیاز به Identify Card یا همون کارت شناسایی دارد که به هر کس که بره مسافرت نمی دن!

بهترین کار این هست که یک ویزا کارت مجازی خرید کنید ( از این سایت (http://virtual-credit-card.info/))
بعد سایت های زیادی هستند که دلار پی پال می فروشند. نظیر این سایت (http://wallstreetnewtec.com/) (آقای سیامک شریف، آدم مطمئنی هستند و باهاشون کار کردم)

البته سایت فوق ویزاکارت مجازی قابل شارژ هم می فروشد که هرگونه خرید از سایت فوق را با دلاری 1200 انجام می دهیم.

Aria
November 16th, 2009, 17:46
سلام.

1 نکته ضریف:

کارت اعتباری اسمش روش هست. شما وقتی مسافر هستید و وارد اون کشور میشید به اعتبار چشم و ابروی شما به شما کارت اعتباری بدن ؟

با تشکر.

4dmin
November 16th, 2009, 18:02
سلام.

1 نکته ضریف:

کارت اعتباری اسمش روش هست. شما وقتی مسافر هستید و وارد اون کشور میشید به اعتبار چشم و ابروی شما به شما کارت اعتباری بدن ؟

با تشکر.

اعتباری فک کنم از مفهوم پولی که در حساب هست و کارت با اون اعتبار شارژ هست گرفته شده و نه اعتبار افراد! و اعتبار خاصی هم نمیخواد هر کس سیتیزن اون کشور باشه سوابقش معلومه و خیلی راحت بهش میدن

سلام . دوستان برای رفتن به ترکیه با قطار همون 50.000 تومان خرج داره . ویزا نمیخواد فقط گذرنامه معتبر باید داشت و تا 3 ماه میتونید اقامت کنید .

قطار روز 5 شنبه از تهران راه می افته و 3 تا ایستگاه تو ایران داره که 2 تاشو یادم رفت :دی تبریز هم داره .

بعد از رد شد از مرز و مهرمون شدن گذرنامه ها وارد ترکیه میشین . و به وان که برسید از دریاچه وان یک سفر 8 ساعته با کشتی دارین و بعد از اون سوار قطار ترکیه شده و به مقصد استانبول ......

درضمن این سفر خاطره انگیز با قطار 70 ساعت الافی داره :دی . یعنی از تهران تا استانبول با قطار 70 ساعت راهه .

درضمن با ماشن شخصی هم میتونید برید با همون گزرنامه و ...

دیگه گرفتن مستر کارت اینارو نمیدونم اما شرح سفر اینگونه بود .

موقع خروج از ایران گیر بازار پلیس مرزی ایران چطوری هست مثل فرودگاه و... گیر میدن یا چیزی بارشون نیست و سختگیر نیستن؟
2-برای بلیت گرفتن هم پاسو باید بدیم

takweb.ir
November 16th, 2009, 18:03
ویزا کارت مجازی یا فیزیکی؟
مال کدام کشور هست؟
توضیح بیشتر بدین لطفا" :x

فیزیکی
امارات
5 ساله
جهت افتتاح کپی پاسپورت لازم می باشد

به زودی اطلاعات کامل در سایت قرار خواهد گرفت

Online24
November 16th, 2009, 18:25
سلام بچه ها

ممنون

پیشنهاد من :
مسعود زری باف رو پیدا کنید ، (تلفن : 9132008247
نام کاربری ایشون apadanapayment

* البته برای پرداخت حداقلی رو معین کرده ایشون .
یه سرچکی تو گوگل بزنید ، شرکت هایی هستمد که انجام میدند ( مواظب باشید معتبر باشند )

* در ضمن ، آدم عاقل برای یه کاسه شیر که گاو نمیخره عزیز جان .
پرداخت های کم رو بدید افرادی که کارشون اینه انجام بدند .

saeidj
November 16th, 2009, 19:35
برا اقای فخرایی مشکل پیش اومد نتونست انتقال بده... کسی نیست برام انتقال بده. زیاد نیست 14.60$ بچه کارم ضروریه کسی میتونه انتقال بده؟ هر کی لطف میکنه انجام بده بگه جزئیات رو پیغام خصوصی کنم. ممنون

mahdiak
November 16th, 2009, 20:42
موقع خروج از ایران گیر بازار پلیس مرزی ایران چطوری هست مثل فرودگاه و... گیر میدن یا چیزی بارشون نیست و سختگیر نیستن؟

شما بلیط میگیری سوار قطار میشی میری تو ایستگاه مرزی نگه میدارن و پاستو مهروموم میکنن میگن بفرما .

سفر به ترکیه مثل رفتن از این شهر به اون شهره فقط گذرنامه ... میخواد . شما پاستو بزار تو جیبت برو لب مرز نشون بده برو تو ترکیه .....

Mostafa
November 16th, 2009, 21:00
پیشنهاد من :
مسعود زری باف رو پیدا کنید ، (تلفن : 9132008247
نام کاربری ایشون apadanapayment

* البته برای پرداخت حداقلی رو معین کرده ایشون .
یه سرچکی تو گوگل بزنید ، شرکت هایی هستمد که انجام میدند ( مواظب باشید معتبر باشند )

* در ضمن ، آدم عاقل برای یه کاسه شیر که گاو نمیخره عزیز جان .
پرداخت های کم رو بدید افرادی که کارشون اینه انجام بدند .
اگه قیمت گاو برابر یک کاسه شیر باشه آدم عاقل می خره.
پرداخت های کم که ماهیانه انجام می شوند بهترین راه این هست که خودتون پی پال باز کنید، وریفای کنید، دلار بخرید و انجام بدید!

برا اقای فخرایی مشکل پیش اومد نتونست انتقال بده... کسی نیست برام انتقال بده. زیاد نیست 14.60$ بچه کارم ضروریه کسی میتونه انتقال بده؟ هر کی لطف میکنه انجام بده بگه جزئیات رو پیغام خصوصی کنم. ممنون

بعد سایت های زیادی هستند که دلار پی پال می فروشند. نظیر این سایت (http://wallstreetnewtec.com/) (آقای سیامک شریف، آدم مطمئنی هستند و باهاشون کار کردم، دلاری 1100 می فروشند!)

saeidj
November 16th, 2009, 21:24
اقا من یه کارضروری دارما بیام این همه کار کنم که طول میکشه... یعنی بچه ها این همه اینجا سرور بازن و از خارج خرید می کنند کسی نیست واریزبه خارج انجام بده؟!

4dmin
November 16th, 2009, 21:58
http://forum.persiantools.com/t92527.html

4dmin
November 16th, 2009, 21:59
شما بلیط میگیری سوار قطار میشی میری تو ایستگاه مرزی نگه میدارن و پاستو مهروموم میکنن میگن بفرما .

سفر به ترکیه مثل رفتن از این شهر به اون شهره فقط گذرنامه ... میخواد . شما پاستو بزار تو جیبت برو لب مرز نشون بده برو تو ترکیه .....

تو کامپیوتر میزنن ؟پاسو دقیق نگا میکنن؟

Aria
November 16th, 2009, 22:26
اعتباری فک کنم از مفهوم پولی که در حساب هست و کارت با اون اعتبار شارژ هست گرفته شده و نه اعتبار افراد! و اعتبار خاصی هم نمیخواد هر کس سیتیزن اون کشور باشه سوابقش معلومه و خیلی راحت بهش میدن

سلام.

مستقیماً صحبت شما رو رد می کنم.

دلیل:

طبق قوانین جهانی، شما دو حالت برای دریافت کارت *اعتباری* دارید:

1. داشتن اقامت، شغل و حقوق ماهیانه در کشور مورد نظر که البته کارت اعتباری شما به اندازه 2 برایر کل درامد شما اعتبار خواهد داشت (حد اکثر)

2. داشتن اقامت و همینطور یک حساب به حالت سپرده ثابت (Fixed Deposit) که در اون صورت به اندازه 90% کل مبلق سپرده ثابت شما، به شما کارت اعتباری میدن.

این قوانین در 99% کشور ها اجرا میشه و دلیلش هم طولانی هست که بهتره بیشتر تحقیق کتید تا خودتون متوجه بشید.

با تشکر.

Aria
November 16th, 2009, 22:29
فیزیکی
امارات
5 ساله
جهت افتتاح کپی پاسپورت لازم می باشد

به زودی اطلاعات کامل در سایت قرار خواهد گرفت

سلام.

دوست عزیز اگر منظور شما eGovernment کارت از بانک Abu Dhabi National Bank هست، که خدمت شما عرض کنم جدیداً دارن کسانی رو که کارت ثبت می کنند و از کشور خارج می کنند کارت رو و به ایران میفرستند، همه رو Deport می کنند از امارات.

اگر این کار رو دوست یا فامیل شما انجام میده، بهتر هست دست نگه دارید تا مثل 2 شخص دیگه ای که اسم نمی برم و تو ایران روی کارت 5 هزار تومانی، 80 هزار تومان می گرفتند، از کشور اخراج نشید !

من فقط هشدار دادم، میل خودتونه !

با تشکر.

takweb.ir
November 17th, 2009, 00:59
اگر این کار رو دوست یا فامیل شما انجام میده، بهتر هست دست نگه دارید تا مثل 2 شخص دیگه ای که اسم نمی برم و تو ایران روی کارت 5 هزار تومانی، 80 هزار تومان می گرفتند، از کشور اخراج نشید !

من فقط هشدار دادم، میل خودتونه !

با تشکر.

نه عزیز
ما به صورت رسمی با خود بانک کار میکنیم
بخواید تماس بگیرید اطلاعات بدم استعلام کنید
در ضمن این کارت ها 10 هزار تومان هم سود نداره (کار اصلی ما این چیزا نیست)
ما کارت و تحویل میدیم بدون مشکل
تضمینی

4dmin
November 17th, 2009, 01:52
سلام.

مستقیماً صحبت شما رو رد می کنم.

دلیل:

طبق قوانین جهانی، شما دو حالت برای دریافت کارت *اعتباری* دارید:

1. داشتن اقامت، شغل و حقوق ماهیانه در کشور مورد نظر که البته کارت اعتباری شما به اندازه 2 برایر کل درامد شما اعتبار خواهد داشت (حد اکثر)

2. داشتن اقامت و همینطور یک حساب به حالت سپرده ثابت (fixed deposit) که در اون صورت به اندازه 90% کل مبلق سپرده ثابت شما، به شما کارت اعتباری میدن.

این قوانین در 99% کشور ها اجرا میشه و دلیلش هم طولانی هست که بهتره بیشتر تحقیق کتید تا خودتون متوجه بشید.

با تشکر.

من در مورد ویزاکارت الکترون گفتم و همونه

Aria
November 17th, 2009, 03:36
نه عزیز
ما به صورت رسمی با خود بانک کار میکنیم
بخواید تماس بگیرید اطلاعات بدم استعلام کنید
در ضمن این کارت ها 10 هزار تومان هم سود نداره (کار اصلی ما این چیزا نیست)
ما کارت و تحویل میدیم بدون مشکل
تضمینی

سلام.

یعنی شما می فرمایید خود بانک National Bank of Abu Dhabi به شما اجازه داده کارت Visa رو به ایران بفرستی ؟

میدونید این حرف شما از لحاظ قوانین امارات و کشور های دیگه که تحت امتیاز Visa و یا MasterCard هستند یعنی چه ؟

من زنگ زدم به بانک، گفتم می خوام واسه یکی از دوستام با نام خودم eGov باز کنم و بعدش براشون روش Paypal باز کنم و بدم استفاده کنند.

پرسیدند چرا خود دوستت نمیاد کارت رو بگیره و به نام خودش فرم رو پر کنه ؟

گفتم دوستم ایران زندگی می کنه و تفریحی اینجا میاد.

گفتند خوب پس ببخشید، اجازه انجام چنین کاری رو ندارید و اگر در هر صورت این کار انجام بشه، مراحل قانونی طی خواهد شد و با شما برخورد شدیدی میشه چون نه بانک ما و نه شرکت Visa با ایران مستقیماً کار نخواهند کرد.

ببخشید، ولی با تمام دلایلی که نوشتم و صحبتی که با خود بانک کردم (خودم کارت اعتباری دارم و حساب Saving و Current با این بانک) نمی تونم صحبت شما رو قبول کنم.

لطف می کنید بیشتر توضیح بدید که چجوری موافقت شرکت Visa رو جلب کردید که از قوانین جهانیشون دست برداشتند و کاملاً قانونی به شما اجازه میدن همچین کاری انجام بدید ؟

با تشکر.

takweb.ir
November 17th, 2009, 10:11
سلام.

یعنی شما می فرمایید خود بانک national bank of abu dhabi به شما اجازه داده کارت visa رو به ایران بفرستی ؟

میدونید این حرف شما از لحاظ قوانین امارات و کشور های دیگه که تحت امتیاز visa و یا mastercard هستند یعنی چه ؟

من زنگ زدم به بانک، گفتم می خوام واسه یکی از دوستام با نام خودم egov باز کنم و بعدش براشون روش paypal باز کنم و بدم استفاده کنند.

پرسیدند چرا خود دوستت نمیاد کارت رو بگیره و به نام خودش فرم رو پر کنه ؟

گفتم دوستم ایران زندگی می کنه و تفریحی اینجا میاد.

گفتند خوب پس ببخشید، اجازه انجام چنین کاری رو ندارید و اگر در هر صورت این کار انجام بشه، مراحل قانونی طی خواهد شد و با شما برخورد شدیدی میشه چون نه بانک ما و نه شرکت visa با ایران مستقیماً کار نخواهند کرد.

ببخشید، ولی با تمام دلایلی که نوشتم و صحبتی که با خود بانک کردم (خودم کارت اعتباری دارم و حساب saving و current با این بانک) نمی تونم صحبت شما رو قبول کنم.

لطف می کنید بیشتر توضیح بدید که چجوری موافقت شرکت visa رو جلب کردید که از قوانین جهانیشون دست برداشتند و کاملاً قانونی به شما اجازه میدن همچین کاری انجام بدید ؟

با تشکر.

شما با ما تماس گرفتید اطلاعات و بدیم استعلام کنید ؟

mohebali
November 17th, 2009, 10:17
به به آقای شاهری
آقا پس چی شد کار من؟
شما قول دادی دیشب انجام بدید
خواهشا آقای شاهری

takweb.ir
November 17th, 2009, 11:00
به به آقای شاهری
آقا پس چی شد کار من؟
شما قول دادی دیشب انجام بدید
خواهشا آقای شاهری

یعنی چی جناب
میل زدم براتون که با بنده تماس بگیرید
هر جا اطلاعات من و دیدی کامنت زدی
گفتم تماس بگیرید دیگه
یعنی چه آخه ...

mohebali
November 17th, 2009, 11:33
دست شما درد نکنه آقای شاهری
ببخشید اشتباه شد
اینقدر از دست یکی دیگه ناراحتم(رایان نت) که همه چیز رو باهم قاطی کردم.
اوکی رسیده بود ومن ندیده بودم

mohebali
November 17th, 2009, 11:33
دست شما درد نکنه آقای شاهری
ببخشید اشتباه شد
اینقدر از دست یکی دیگه ناراحتم(!!!!!) که همه چیز رو باهم قاطی کردم.
اوکی رسیده بود ومن ندیده بودم

Aria
November 17th, 2009, 13:15
شما با ما تماس گرفتید اطلاعات و بدیم استعلام کنید ؟

سلام.

من از امارات با ایران - شرکت شما، تماس بگیرم و در مورد قوانین کشوری که بیشتر از 4 سال هست دارم توش زندگی می کنم بپرسم و همینطور قوانین بانکی که حدوداً 2 سال هست باهاشون همکاری نزدیک دارم و کلی کارت و حساب و همینطور پدرم و دوستام و .... که خود به این بانک معرفیشون کردم رو کلاً قوانینشون رو از شما بپرسم ؟

ببینید، اصلاً شما درست می فرمایید، اصلاً بانک متعلق به شما باشه، میشه بدونم نظر شرکت Visa رو چطور جلب کردید ؟

لطفاً برداشت بد نکنید، من خدای نکرده شما رو متهم به چیزی نمی کنم، فقط دارم شاخ در میارم که شرکت Visa که مستقیماً و شخصاً ایران رو تحریم کرده، چطور به شما به صورت *قانونی* داره اجازه میده که کارت هاشون رو به ایران ببرید ؟ حالا از هر بانکی هم که صادر بشه، آخر که مال Visa هست و تصمیم گیری و قوانین از طرف اونا اعمال میشه !!!!

من زنگ بزنم به شما چی رو استعلام کنم ؟

اینجا که ایران نیست که من مشخصات شما رو به بانک بدم و بگم ایشون چی کار می کنند ؟

جواب بانک اینه: به دلیل مسائل "حریم شخصی" از پاسخگویی به شما معضوریم !

میشه یکم واضح تر توضیح بدید که *همه* متوجه بشن، همینطور من ؟

با تشکر.

Aria
November 17th, 2009, 14:11
شما اگر مشتری معتبر این بانک هم باشید برای داداشتون هم بخواهید حساب باز کنید طبق قوانین گفته میشه که خود شخص باید حضور داشته باشه
حتی داخل ایران هم این قانون اجرا میشه!
اگر راه دیگه ای هم باشه قانونی نیست...

سلام.

برادر کجای کاری، اینجا من واسه مادرم خواستم یکی از همین کارت های معمولی (eGovernment) که به حالت Debit هست و باید اول شارجش کنی تا بتونی خرج کنی و هیچ اعتباری نداره، بگیرم و رفتم بانک، چند نفری تو این شعبه نزدیک منزل ما، من رو میشناسند و بعد از خوش و بش، گفتم میخوام واسه مادرم یکی از همین کارت ها بگیرم که ایشون در اینترنت خرید کنند واسه خودشون.

اخماشون رفت تو هم و مستقیماً برگشتند گفتند، مادر شما خودش باید بیاد کارت بگیره، شما فقط واسه خودت می تونی کاری انجام بدی و نه حتی واسه پدر - مارد - برادر - خواهر.

من حتی گفتم ماردم مشکل دارند و نمی تونند بیان، گفتند مشکلی نیست، فرم ها رو بهت میدیم، ببر خونه، مادرتون پر کنند و امضا کنند، بعد بردار بیار واسه ما، بعد ما از خط Secure شده بانک که تمام صدا ها رو به صورت مدرک در حافظه سیستم امنیتی بانک نگه میداره باهاشون تماس میگیریم و پای تلفن ازشون تایید شفاهی میگیریم و این مکالمه رو به عنوان تایید فرم ها و پرونده ایشون روی مدارک قرار میدیم و کارت رو با موافقط و تایید مجدد مادرتون به شما تحویل میدیم و شما هم باید این کارت رو مستقیماً به دست مادرتون برسونید و بعد اشون به ما زنگ بزنند تا ما کارت رو فعال کنیم و در غیر این صورت، بعد از 1 هفته، اگر تماسی از ایشون مبنی بر فعال سازی کارت دریافت نشد، کارت کاملاً غیر فعال میشه !

با همه این مراحلی که من شخصاً طی کردم، شما بازم می فرمایید که میشه همچین کاری کرد ؟ اونم به صورت قانونی ؟؟؟؟

به نظر من که غیر قابل باور هست !

با تشکر.

LoveLife
November 17th, 2009, 14:21
این قضیه که بری جای کسی حساب باز کنی امکان نداره ،حتی ننه جون مهدی هم می دونه ! واقعا ... ! مگه این که بانک های آذربایجان و ... باشند برای1 قرون پول هر کاری می کنند!

takweb.ir
November 17th, 2009, 16:06
خیلی از عزیزان هستن که از ما کارت گرفتند
ما فرم بانک و میدیدم به مشتری

پر میکنه و امضا
+
کپی پاسپورت امضا شده

می فرستیم برای بانک
باز هم میگم تضمینی میدیم و هیچ مشکلی هم نداریم

WebRang
November 17th, 2009, 16:07
takweb.ir عزیز مطمئنید؟

takweb.ir
November 17th, 2009, 16:11
takweb.ir عزیز مطمئنید؟

شما نگیر :71:

وقتی میگم تضمین دیگه ....

4dmin
November 17th, 2009, 16:20
سلام.

برادر کجای کاری، اینجا من واسه مادرم خواستم یکی از همین کارت های معمولی (egovernment) که به حالت debit هست و باید اول شارجش کنی تا بتونی خرج کنی و هیچ اعتباری نداره، بگیرم و رفتم بانک، چند نفری تو این شعبه نزدیک منزل ما، من رو میشناسند و بعد از خوش و بش، گفتم میخوام واسه مادرم یکی از همین کارت ها بگیرم که ایشون در اینترنت خرید کنند واسه خودشون.

اخماشون رفت تو هم و مستقیماً برگشتند گفتند، مادر شما خودش باید بیاد کارت بگیره، شما فقط واسه خودت می تونی کاری انجام بدی و نه حتی واسه پدر - مارد - برادر - خواهر.

من حتی گفتم ماردم مشکل دارند و نمی تونند بیان، گفتند مشکلی نیست، فرم ها رو بهت میدیم، ببر خونه، مادرتون پر کنند و امضا کنند، بعد بردار بیار واسه ما، بعد ما از خط secure شده بانک که تمام صدا ها رو به صورت مدرک در حافظه سیستم امنیتی بانک نگه میداره باهاشون تماس میگیریم و پای تلفن ازشون تایید شفاهی میگیریم و این مکالمه رو به عنوان تایید فرم ها و پرونده ایشون روی مدارک قرار میدیم و کارت رو با موافقط و تایید مجدد مادرتون به شما تحویل میدیم و شما هم باید این کارت رو مستقیماً به دست مادرتون برسونید و بعد اشون به ما زنگ بزنند تا ما کارت رو فعال کنیم و در غیر این صورت، بعد از 1 هفته، اگر تماسی از ایشون مبنی بر فعال سازی کارت دریافت نشد، کارت کاملاً غیر فعال میشه !

با همه این مراحلی که من شخصاً طی کردم، شما بازم می فرمایید که میشه همچین کاری کرد ؟ اونم به صورت قانونی ؟؟؟؟

به نظر من که غیر قابل باور هست !

با تشکر.

بستگی به بانک داره بانک دیگری (که اسمشو نمیبرم نابودش نکنند) در امارات هست که به این روش انجام میده تو جمهوری آذربایجان هم میشه

Aria
November 17th, 2009, 16:47
خیلی از عزیزان هستن که از ما کارت گرفتند
ما فرم بانک و میدیدم به مشتری

پر میکنه و امضا
+
کپی پاسپورت امضا شده

می فرستیم برای بانک
باز هم میگم تضمینی میدیم و هیچ مشکلی هم نداریم

سلام.

صحبت شما تا اینجا 100% درست هست ولی باز هم 1 سوال کوچیک میمونه !

چطور ممکنه بدون داشتن ویزا اقمامت و یا تجارت و یا دانشجویی، به کسی کارت Visa بدن و از اینکه به ایران میره اون کارت هم ایراد نگیرند ؟

اگر مایلید که اطلاعات بیشتر کسب کنید، از امارات به Call Center همین بانک تماس بگیرید : 8002211

با تشکر.

Aria
November 17th, 2009, 16:53
بستگی به بانک داره بانک دیگری (که اسمشو نمیبرم نابودش نکنند) در امارات هست که به این روش انجام میده تو جمهوری آذربایجان هم میشه

سلام.

امکان نداره باور کنم و به همه خواننده های این تاپیک هشدار میدم که همچین ادعا هایی رو باور نکنند!

چرا اینقدر سریح میگم ؟

چون من خودم با حدود 5 بانک در امارات به صورت ثابت و روزانه کار می کنم و دلیلش هم کارهای صرافی ای هست که برای چند تن از دوستان انجام میدم.

دوست دیگری هم دارم که ایشون 24 تا کارت اعتباری از حدوداً تمامی بانک های امارات دارند و خوب معلوم هست که از تمام مسائل بانکی مربوط به کارت اعتباری و وام گرفتن های مختلف و حسابهای ارزی و ... با خبر هستند و من روزانه از ایشون اطلاعات جدید کسب می کنم چون یک پروژه بزرگ در دست انجام داریم و مدیر پروژه من هستم و به همین دلیل هر روز با ایشون در تماس هستم (حدود 8 ماه هست)

اگر منظرو شما الحلال بانک هست که قبلاً بانک اسکاتلند بوده و به دلیل ورشکستگی با یک شریک بحرینی بانک رو سر پا نگه داشت و اسمش رو از ABN Amro به Al Hilal Bank تغییر داد، بله، اون بانک خیلی رو هوا هست و کارت های محتلفی صادر می کنه و جهت اطلاع شما و دیگر بازدید کنندگان این تاپیک باید بگم که به هنون راحتی هم کارت رو می بنده و یخه طرف رو میگیره که چرا فلان کردی، چرا بیسار کردی !!!!

بازم میل خودتون هست، دیگه دلیلی نمی بینم که بخوام بحث کنم، من گفتم، شما خواهی پند بجوی، خواه ملال !!!

با تشکر.

takweb.ir
November 17th, 2009, 17:32
سلام.

صحبت شما تا اینجا 100% درست هست ولی باز هم 1 سوال کوچیک میمونه !

چطور ممکنه بدون داشتن ویزا اقمامت و یا تجارت و یا دانشجویی، به کسی کارت visa بدن و از اینکه به ایران میره اون کارت هم ایراد نگیرند ؟

اگر مایلید که اطلاعات بیشتر کسب کنید، از امارات به call center همین بانک تماس بگیرید : 8002211

با تشکر.

شما ببخشید که ما کارت و تحویل میدیم
کسی هم مشکلی نداره
مشکلی هم باشه مشتری ها تماس میگیرن باهاشون میگن از فلان شرکت گرفتیم کمشکون می کنند

باز هم میگم تضمینی میدیم

4dmin
November 17th, 2009, 17:34
سلام.

امکان نداره باور کنم و به همه خواننده های این تاپیک هشدار میدم که همچین ادعا هایی رو باور نکنند!

چرا اینقدر سریح میگم ؟

چون من خودم با حدود 5 بانک در امارات به صورت ثابت و روزانه کار می کنم و دلیلش هم کارهای صرافی ای هست که برای چند تن از دوستان انجام میدم.

دوست دیگری هم دارم که ایشون 24 تا کارت اعتباری از حدوداً تمامی بانک های امارات دارند و خوب معلوم هست که از تمام مسائل بانکی مربوط به کارت اعتباری و وام گرفتن های مختلف و حسابهای ارزی و ... با خبر هستند و من روزانه از ایشون اطلاعات جدید کسب می کنم چون یک پروژه بزرگ در دست انجام داریم و مدیر پروژه من هستم و به همین دلیل هر روز با ایشون در تماس هستم (حدود 8 ماه هست)

اگر منظرو شما الحلال بانک هست که قبلاً بانک اسکاتلند بوده و به دلیل ورشکستگی با یک شریک بحرینی بانک رو سر پا نگه داشت و اسمش رو از abn amro به al hilal bank تغییر داد، بله، اون بانک خیلی رو هوا هست و کارت های محتلفی صادر می کنه و جهت اطلاع شما و دیگر بازدید کنندگان این تاپیک باید بگم که به هنون راحتی هم کارت رو می بنده و یخه طرف رو میگیره که چرا فلان کردی، چرا بیسار کردی !!!!

بازم میل خودتون هست، دیگه دلیلی نمی بینم که بخوام بحث کنم، من گفتم، شما خواهی پند بجوی، خواه ملال !!!

با تشکر.

نخیر اون بانک نیست ضمن اینکه در کشورهای دیگه هم گفتم صادر میکنند و این به سیاست بانک مربوطه و ویزا هم با بانک طرفه
ولی من قبول دارم کلا تا وقتی تو قفسی به نام ایران آدم باشه زیاد نباید ریسک کرد

saeidj
November 17th, 2009, 17:49
ای بابا. مثل اینکه کسی نیست انجام بده

takweb.ir
November 17th, 2009, 18:16
ای بابا. مثل اینکه کسی نیست انجام بده

پیپال
ویزا
انجام میشه

WebRang
November 17th, 2009, 18:58
شما نگیر :71:

وقتی میگم تضمین دیگه ....
حرف من سر گرفتن یا نگرفتنم نیست!

چرا به دل میگیری :-<

من پی پالو کارت اعتباری مجازی که خریده بودم همش به فنا رفت!
آیا این تضمین رو میدید؟

4dmin
November 17th, 2009, 19:02
آیا این تضمین رو میدید؟

100 بار گفته تضمین بلاد هم کردن بازم بگه ؟!!!
اینقدر گفتید تضمین که گفت شما نگیر!
شما شک نکن اگه برای همه مشکل پیش نیاد با این ذهن منفی حتما برای تو یکی هم شده مشکل پیش میاد

تضمین هم که هزار بار گفته!!8-}

شما چه جوری و از کجا گرفتید بگیذ برای دوستان تجربه بشه

takweb.ir
November 17th, 2009, 20:02
حرف من سر گرفتن یا نگرفتنم نیست!

چرا به دل میگیری :-<

من پی پالو کارت اعتباری مجازی که خریده بودم همش به فنا رفت!
آیا این تضمین رو میدید؟

بیبن
پیپال که هیشکی تضمین نمیده منم نمیدم (دیگه همه می دونن چرا)
ویزا هم رو کار کاردن و بسته نشدن و ... تضمین میدم خودم هم اکثر اوقات از همین ویزا پیپال تهیه می کنم
(ولی باید توجه داشته باشی که هر ویزا فقط به یک پیپال وصل میشه ، بنابراین اگر پیپال لیمیت بشه دیگه از اون ویزا برای تهیه پیپال نمیشه استفاده کرد ولی برای کارای دیگه مشکلی نداره(تضمینی 8-| )

WebRang
November 17th, 2009, 21:24
بیبن
پیپال که هیشکی تضمین نمیده منم نمیدم (دیگه همه می دونن چرا)
ویزا هم رو کار کاردن و بسته نشدن و ... تضمین میدم خودم هم اکثر اوقات از همین ویزا پیپال تهیه می کنم
(ولی باید توجه داشته باشی که هر ویزا فقط به یک پیپال وصل میشه ، بنابراین اگر پیپال لیمیت بشه دیگه از اون ویزا برای تهیه پیپال نمیشه استفاده کرد ولی برای کارای دیگه مشکلی نداره(تضمینی 8-| )

دقیقا" این مورد رو بنده میدونم، و برای همین کار هم میخوام بگیرم!

حالا اومدیمو اون کسی که حساب به اسمشه دبه کرد، من باید کی رو خفت کنم ؟ :71:

takweb.ir
November 17th, 2009, 22:25
دقیقا" این مورد رو بنده میدونم، و برای همین کار هم میخوام بگیرم!

حالا اومدیمو اون کسی که حساب به اسمشه دبه کرد، من باید کی رو خفت کنم ؟ :71:

حساب به اسم خودت هست
خواستی خودت و خفت کنی (رایگان آینه میفرستیم) :دی
پشتیبانی از این بهتر ؟

WebRang
November 17th, 2009, 22:26
حساب به اسم خودت هست
خواستی خودت و بکشی (رایگان طناب میفرستیم) :دی
عجب آدمی هستی تو! :-w
حیف نیست، پیمان بره ؟ [-(
--------------------------------------
اگر اینجوری باشه من یکی خریدارم، 50 تومان میدی برش داریم؟!:-*

(20 تومان هم خرج بیشتر نداره )

takweb.ir
November 17th, 2009, 22:42
عجب آدمی هستی تو! :-w
حیف نیست، پیمان بره ؟ [-(
--------------------------------------
اگر اینجوری باشه من یکی خریدارم، 50 تومان میدی برش داریم؟!:-*

(20 تومان هم خرج بیشتر نداره )

اه ادیت کردم دیدی :دی
65.000 تومان تعرفه ما هست (سزای گران فروش = نخریدن)
( نمیدونم چقدر هزینش هست ولی برای ما خیلی بیشتر از اینا هزینه داره)

کپی پاسپورت + یه فرم که میدم + حداقل 100 درهم که موجودیتون میشه
نرخ درهم طبق : http://www.mex.ir/?go=currencies&id=4

هر بار شارژ هم 30 درهم هزینه دار (این 100 درهم بالا هم شاملش میشه)

پس

هزینه کارت 65.000 تومان
شارژ اولیه : 100 درهم + 30 درهم(به نرخ امروز 35490 تومان)

WebRang
November 17th, 2009, 22:49
اه ادیت کردم دیدی :دی
65.000 تومان تعرفه ما هست (سزای گران فروش = نخریدن)
( نمیدونم چقدر هزینش هست ولی برای ما خیلی بیشتر از اینا هزینه داره)

کپی پاسپورت + یه فرم که میدم + حداقل 100 درهم که موجودیتون میشه
نرخ درهم طبق : http://www.mex.ir/?go=currencies&id=4

هر بار شارژ هم 30 درهم هزینه دار (این 100 درهم بالا هم شاملش میشه)

پس

هزینه کارت 65.000 تومان
شارژ اولیه : 100 درهم + 30 درهم(به نرخ امروز 35490 تومان)
کلا" چند باید تقدیم کنم؟!

راستی ، من نه کارت ملی دارم ن شناسنامه نه چیزی =((
موردی نداره؟!
مدارک لازم رو هم بگین!
Domain
November 17th, 2009, 22:52
takweb.ir@
من یکی از این visa-e ها دارم.
برای شارژ 30x273 کارمزد میگیرید؟
مشتری دائمی بشیم تخفیف نداره؟

takweb.ir
November 17th, 2009, 22:56
کلا" چند باید تقدیم کنم؟!

راستی ، من نه کارت ملی دارم ن شناسنامه نه چیزی =((
موردی نداره؟!
مدارک لازم رو هم بگین!
کپی پاسپورت + یه فرم
برای دریافت فرم به info@takweb.ir
ایمیل بفرستید ریپلی کنم

کلا هم 100490 تومن (490 تومن هم هزینه آینه) = 100.000 (البته به نرخ امروز)

WebRang
November 17th, 2009, 23:15
کپی پاسپورت + یه فرم
برای دریافت فرم به info@takweb.ir
ایمیل بفرستید ریپلی کنم

کلا هم 100490 تومن (490 تومن هم هزینه آینه) = 100.000 (البته به نرخ امروز)
90 هزار تومان بدیم؟!

راستی این 90 هزار تومان رو بدیم چقدر شارژ اولیه داره ؟:d

WebRang
November 17th, 2009, 23:15
شارژ اولیه منظورم همون مقدار هزینه در کارته

takweb.ir
November 17th, 2009, 23:20
90 هزار تومان بدیم؟!

راستی این 90 هزار تومان رو بدیم چقدر شارژ اولیه داره ؟:d

خیر
100.000 تومان و بدید 100 درهم شارژ خواهید داشت (البته می تونید بیشتر هم واریز کنید) بار اول حداقل واریزی 100 درهم هست

takweb.ir
November 17th, 2009, 23:21
شارژ اولیه منظورم همون مقدار هزینه در کارته

منظورت مقدار موجودی در کارته :دی

goldstar
November 17th, 2009, 23:23
takweb عزیز بهتر نیست شما هم یک تاپیک جدا بزنید و کامل توضیحات و ... بدین؟
پستهاتون هم به اونجا منتقل بشه

takweb.ir
November 17th, 2009, 23:30
takweb عزیز بهتر نیست شما هم یک تاپیک جدا بزنید و کامل توضیحات و ... بدین؟
پستهاتون هم به اونجا منتقل بشه

ممنون از پیشنهادتون
اجازه بدید سایت و آماده پذیرش مشتری کنم بعد (تا شنبه)
(فعلا فقط برای کمک به دوستان مطرح کردم)

mohaddi
November 24th, 2009, 14:37
من نه کارت می خوام نه چیزی.از این چیزام هیچ سر در نمیارم.. فقط می خوام یه مقداری پول به دلار آمریکا از طریق paypal برای یه جایی donateکنم....اگه بخوام 50 دلار آمریکا با پی پال بفرستم باید کلا چه قد به پول ایران هزینه کنم ؟
اگه کسی میتونه این کارو برای من بکنه بهم ایمیل بدید...
mohaddeseh.gh@gmail.com

mohaddi
November 24th, 2009, 14:46
جواب بانک اینه: به دلیل مسائل "حریم شخصی" از پاسخگویی به شما معضوریم !

با تشکر.

معذوریم

mohaddi
November 24th, 2009, 14:54
من باز تاکید کنم....من خودم از این کارتا نمیخوام... میخوام یکی با کارت خودش اگه خارج از کشوره و به پی پال دسترسی داره برای من اینکارو بکنه.... منم فقط میتونم معادل اون 50 دلار آمریکا پول تو همین ایران بدم...دیگه به چه کسی و کجاشو نمیدونم...یکی به من جواب بده لطفا ... هر چه سریعتر بهتر