PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کیفیت hostnetwork.ir چطوره؟

marjijak
June 6th, 2012, 18:09
سلام.
میخواستم ببینم کیفیت هاست نتورک چطوره؟ کسی ازشون نمایندگی گرفته؟
هرکی گرفته آدرس سایتشو بذاره
اگه شرکتی سراغ دارین ک کیفیت بالاتری داره پیشنهاد کنید/ممنون

eh3@n
August 3rd, 2012, 09:15
من ازشون نمایندگی گرفتم

بعد از چند روز که از کت و کول افتادم و سایت ها رو انتقال دادم گفتن باید انتقال بدین سرورمون تحمل اکانت های شما رو نداره @-)

یک ماه هم از سرویس باقی مونده بود هزینه ای هم برگشت داده نشد

در هر صورت تایید نمی شن

shafiei7
August 3rd, 2012, 09:40
من ازشون نمایندگی گرفتم

بعد از چند روز که از کت و کول افتادم و سایت ها رو انتقال دادم گفتن باید انتقال بدین سرورمون تحمل اکانت های شما رو نداره @-)

یک ماه هم از سرویس باقی مونده بود هزینه ای هم برگشت داده نشد

در هر صورت تایید نمی شن

داخل بند هفتم شرایط سرویسهاشون نوشتن که مجاز نیستید بیش از اندازه از منابع استفاده کنید:

هاست نتورک (http://hostnetwork.ir/law.htm)

payahosting
August 3rd, 2012, 10:05
دوست عزیز اکثر شرکت ها یه قانون دارند که در صورت نارضایتی تا 1 هفته پول شما بازگشت داده میشود شما سفارش بدید اگه خوب نبود برگشت بدید بهشون
ولی یادتون باشه جای معتبر همیشه محصولات اینترنتی رو بگیرید .قصد توهین به هیچ دوستی رو هم ندارم و اصلا قصد تبلیغ ندارم همه خوب هستند
:53:

eh3@n
August 3rd, 2012, 11:04
داخل بند هفتم شرایط سرویسهاشون نوشتن که مجاز نیستید بیش از اندازه از منابع استفاده کنید:

دوست عزیز نوشتن پهنای باند نامحدود پس باید اول باید ببینند سرور تحمل سرویسی را که ارائه می دهنددارد یا خیر بیخودی که نباید مشتری جذب کرد

اگر اینطور باشه باید همه ی هاست های دانلود را ببندیم و بگیم شما بیش از اندازه از منابع استفاده کرده اید مبلغی هم برگشت داده نمی شود بدرود !

خب معلومه هاست دانلود پهنای باند زیاد و منابع زیادی لازم دارد چه حرفی هست که شما می زنید

payahosting
August 3rd, 2012, 11:07
دوست عزیز نوشتن پهنای باند نامحدود پس باید اول باید ببینند سرور تحمل سرویسی را که ارائه می دهنددارد یا نه بیخودی که نباید مشتری جذب کرد

اگر اینطور باشه باید همه ی هاست های دانلود را ببندیم و بگیم شما بیش از اندازه از منابع استفاده کرده اید مبلغی هم برگشت داده نمی شود بدرود !

خب معلومه هاست دانلود پهنای باند زیاد و منابع زیادی لازم دارد چه حرفی هست که شما می زندید

حرفتون رو کاملا قبول دارم ولی خیلی از شرکت ها مبلغ را بازگشت میدهند اگه مشتری نارضایت باشه من که خیلی ها رو دیدم
بالاخره هر شرکت یه سیاست کاری داره

danitfk
August 3rd, 2012, 11:18
حرفتون رو کاملا قبول دارم ولی خیلی از شرکت ها مبلغ را بازگشت میدهند اگه مشتری نارضایت باشه من که خیلی ها رو دیدم
بالاخره هر شرکت یه سیاست کاری داره
حرفشون رو قبول دارید..؟؟
حالا که الان خودتون ریسلر دارید .. اما زمانی که سرور مدیریتش با خودتون باشه ؛ نماینده شما بیاد سایت های پر ترافیک یا با حجم پردازش بالا میزبانی کنه شما نماید عذرشون رو بخواید..!!؟
کاری که خیلی از سرویس دهنده ها می کنند ( نه فقط ایرانی ) ..

parsa53
August 3rd, 2012, 11:33
من ازشون سرویس گرفتم واقعا کارشون عالیه

eh3@n
August 3rd, 2012, 11:43
حرفشون رو قبول دارید..؟؟
حالا که الان خودتون ریسلر دارید .. اما زمانی که سرور مدیریتش با خودتون باشه ؛ نماینده شما بیاد سایت های پر ترافیک یا با حجم پردازش بالا میزبانی کنه شما نماید عذرشون رو بخواید..!!؟
کاری که خیلی از سرویس دهنده ها می کنند ( نه فقط ایرانی ) ..

دوست عزیز وقتی یک صاحب سرویس فرقی نمی کند حالا فروشنده ی هاست باشد یا اجاره مسکن , و ... عذر مشتری را می خواهد باید مبلغ را برگشت بدهد مگر می شود یک مستاجر را بیرون کنید و مبلغ وی را برگشت نزنید ؟

هر شرکتی قانون خود را دارد اصلا درست نیست مگه ایشون قانون گذار مملکت هستند که برای خرید و فروش قانون وضع کنند ؟

هر شرکتی باید در چارچوب قوانین حاکم بر اینترنت ایران که از طرف نهادهای دولتی گذاشته می شود عمل کند اگر هم عمل نکند که می شود شا.. که ***** شد !

مبلغ زیادی نبود اما این موضوع می تواند یک شرکت را برای همیشه لطمه دار کند بنده به شخصه که بیش از 50 دامنه در آنجا ثبت کرده بودم دیگر با پیش آمدن این موضوع حاضر به خرید هیچ سرویسی از این شرکت ! نیستم

اطمینان اصل تجارت است و این موضوع در فضای اینترنتی اهمیتش چند برابر می شود

این نظر شخصی بنده است شما قبول ندارید می توانید از ایشون سرویس دریافت کنید و حداکثر استفاده را ببرید کاملا صادقانه عرض کردم

eh3@n
August 3rd, 2012, 12:04
من ازشون سرویس گرفتم واقعا کارشون عالیه

بهتر نیست یک مشتری این قضیه را تایید کند ؟

تا جایی که بنده اطلاع دارم پارسا سرور هم متعلق به جناب اعظمی منش ( صاحب امتیاز هاست نتورک ) است با خواندن قوانین و سایر صفحات هر دو سایت این قضیه برای سایر افراد نیز کاملا گویاست :53:

persiantools
August 3rd, 2012, 12:38
فرانتورک کاملا تایید میشه .

iraniandata
August 3rd, 2012, 13:19
به نام خدا

سلام

ببینید هر شرکتی قوانین و مقررات خاص خودش داره

هاست نتورک هم از این قاعده مستثنا نیست

اما در هاست نتورک پهنای باند نامحدود اصلا نیست (کاربر احسان انگاری گفته بود هست)

درضمن هفت روز بازگشت وجه داشته+درقوانینش هم هشدار داده + شما داشتید خرید میکردید قوانین پذیرفته اید

نکته حائز اهمیت دیگه اینکه ببخشید شما هاست اشتراکی میخرید روی یه سرور چندین هاست وجود داره پس باید جهت حفظ کیفیت یکی از راه هاش قبول نکردن مشتری پر مصرف

بنده حدود 6-8 ماهی میشه با آقای اعظمی (مدیریت محترم هاست نتورک) کار میکنم

ایشون از لحاظ اخلاق و دانش از نظر بنده تائید شده هستن

ببخشید حواستون نبودا ؟ بحث درمورد هاست نتورکه نه فرا نتورک :d

درپناه وراه حق موفق و موید باشید

خدانگهدار

eh3@n
August 3rd, 2012, 14:03
به نام خدا

سلام

ببینید هر شرکتی قوانین و مقررات خاص خودش داره

هاست نتورک هم از این قاعده مستثنا نیست

اما در هاست نتورک پهنای باند نامحدود اصلا نیست (کاربر احسان انگاری گفته بود هست)

درضمن هفت روز بازگشت وجه داشته+درقوانینش هم هشدار داده + شما داشتید خرید میکردید قوانین پذیرفته اید

نکته حائز اهمیت دیگه اینکه ببخشید شما هاست اشتراکی میخرید روی یه سرور چندین هاست وجود داره پس باید جهت حفظ کیفیت یکی از راه هاش قبول نکردن مشتری پر مصرف

بنده حدود 6-8 ماهی میشه با آقای اعظمی (مدیریت محترم هاست نتورک) کار میکنم

ایشون از لحاظ اخلاق و دانش از نظر بنده تائید شده هستن

ببخشید حواستون نبودا ؟ بحث درمورد هاست نتورکه نه فرا نتورک :d

درپناه وراه حق موفق و موید باشید

خدانگهدار

بود دوست عزیز

http://www.hostnetwork.ir/rsdl.htm

صفحه رو حذف کردن انگار

در ضمن بنده هیچ گونه بی احترامی به ایشون نکردم از نظر اخلاق کاملا تایید می شن

dertgtr
August 3rd, 2012, 14:35
به نقل از آقای اعظمی مدیر عامل توسعه تجارت الکترونیک شبکه مجازی :

با سلام و عرض احترام

از دوستان عزیز که در مورد شرکت هاست نتورک لطف داشتند نهایت سپاسگذاری را دارم.همچنین از جناب اقای قوی پنجه(eh3@n)
اما شرح مشکل این دوست عزیز
ایشان یک ریسلر هاست دانلود از شرکت هاست نتورک تهیه کردند که به علت حمله به چند سایت زیر مجموعه ایشون(موزیک) استفاده بیش از حد از منابع سرور و همچنین استفاده از اسکریپت های غیر مجاز و استفاده از هاست برای اپلود مضامین غیراخلاقی توسط کاربران ایشون مانند(موزیک های غیر مجاز و...) مسدود شده است
اما همانطور که در شرح خدمات دهی هاست نتورک امده است در صورت تخلف برخورد میشود
لینک زیر:

اما خدماتی که هاست نتورک به ایشان بیش از قوانین ارائه داده است
1- تعداد امکانات ایمیل،بانک اطلاعاتی به صورت اصولی در تمام ریسلر های دانلود 0 است اما ما به دلیل مشتری مداری و رضایت شخص ایشون این موارد را تماما نامحدود قرار دادیم!( که متاسفانه فراموش شد!)
2- به ایشان اعلام کردیم که هزینه 50 درصد قابل عودت در حساب کاربری است چون این مورد براشون رضایت بخش نبود عرض کردیم که کلیه سرویس ها با نهایت تخفیف ارائه میشود

در نهایت هم هر سرویس دهنده هاست در هر کجای دنیا قوانین و مقررات خاص خود را دارد امیدوارم که درک بفرمایید.

موفق و شاد باشید
اعظمی مدیر عامل توسعه تجارت الکترونیک شبکه مجازی

HADNEZ-ICT
August 3rd, 2012, 14:52
هاست نتورک تایید می شه
تا حالا چند تا سرور خرید داشتیم ازشون واسه مشتریانمون
در کل به عنوان کسی که خودش سرویس دهنده هست از همکاری با جناب اعظمی منش (هاست نتورک) راضی هستیم
موفق باشید .

shafiei7
August 3rd, 2012, 15:18
دوست عزیز نوشتن پهنای باند نامحدود پس باید اول باید ببینند سرور تحمل سرویسی را که ارائه می دهنددارد یا خیر بیخودی که نباید مشتری جذب کرد

خب معلومه هاست دانلود پهنای باند زیاد و منابع زیادی لازم دارد چه حرفی هست که شما می زنید

پهنای باند نامحدود هست. سی پی یو و رم که نامحدود نیست. انشالله یک زمانی سرور اختصاصی خریداری میکنید این مسائل رو بهتر میتونید درک کنید.

medianet
August 15th, 2012, 21:00
بنده هم از ایشون خرید کردم و از لحاظ پایداری سروراشون عالی هستن .
پشتیبانی هم خوبه .

موفق باشید

shahab-f
August 15th, 2012, 21:14

این بحث چه ربطی به فرانتورک داشت ؟؟؟؟

shahab-f
August 15th, 2012, 21:16

دوست عزیز وقتی سایتی مقدار لود سرورو میبره بالا باید جلوشو گرفت این موضوع هیچ ربطی به پهنای باند نداره حتی اگه 1000 ترابایت پهنای باند داشته باشید

behrooznet
September 21st, 2012, 10:45
دوستان الان hostnetwork.ir چهار روز بالا نمیاد
تمام کسایی که ازش سرویس گرفتند سایت هاشون بالا نمیاد
انگار گذاشته رفته و هیچ جوری هم نمیشه پیگری شد
من الان چی کار کنم
وخیلی های دیگه

majidisaloo1
September 21st, 2012, 10:53
بله الآن دقیقا 10 دقیقه قبل از بستن سایتشون من خرید کردم اما ioncube loader متاسفانه نمیدونم چرا نصب نکردند و ما نتونستیم هیچ استفاده ای بکنیم و مشتری ها مون روی هوا موندند
من که فعلا خوبی ندیدم از این ها .... اگه ما یک همچین سرویسی میدادیم تا حالا 1000 تا پست شکایت داشتیم

majidisaloo1
September 21st, 2012, 10:55
دوست عزیز اکثر شرکت ها یه قانون دارند که در صورت نارضایتی تا 1 هفته پول شما بازگشت داده میشود شما سفارش بدید اگه خوب نبود برگشت بدید بهشون
ولی یادتون باشه جای معتبر همیشه محصولات اینترنتی رو بگیرید .قصد توهین به هیچ دوستی رو هم ندارم و اصلا قصد تبلیغ ندارم همه خوب هستند
:53:

مگه سایتشون بالا میاد تا درخواست عودت وجه بدهیم؟
باید به غیر از عودت خسارت هم بدهند
ببینم جرات میکنند 3 روز داون بودن سایت من رو بدن؟
تلفن هم جواب نمیدهند ، این دیگه چرا؟
هر دقیقه داون بودن من یعنی 1000 تا مشتری میان و نمیتونن راهنمایی بشن و نا راضب میشن می دونین خسارت وارد بر این کار چی هست؟

majidisaloo1
September 21st, 2012, 10:59

الآن هم که فراری هست تایید میکنی؟

behrooznet
September 21st, 2012, 11:01
دوستان الان hostnetwork.ir پنج روز بالا نمیاد
من الان چی کار کنم ؟؟؟
وخیلی های دیگه

چطور میتونم پیگیر شم

خواهشا همه دوستان کمک کنید :77:

majidisaloo1
September 21st, 2012, 11:46
دوستان الان hostnetwork.ir پنج روز بالا نمیاد
من الان چی کار کنم ؟؟؟
وخیلی های دیگه

چطور میتونم پیگیر شم

خواهشا همه دوستان کمک کنید :77:

سایتش بالا بیاد من که درخواست بازگشت وجه میدهم

behrooznet
September 21st, 2012, 11:57
دلت خوشه
اگه اومد حسابه
برو به این لینک تو هم کمک بخواه
http://www.webhostingtalk.ir/f175/59149/
بزار همه رو جمهع کنیم یه جا تا تصمیم بیگریم

majidisaloo1
September 21st, 2012, 12:20
فرانتورک شد 61 صفحه به کجا رسیده؟
چی فکر میکنی؟

CityKala.net
September 21st, 2012, 12:55
فرانتورک شد 61 صفحه به کجا رسیده؟ چی فکر میکنی؟ به بیابانی بی آب و علف دلایلی بی سند ولی آقای اعظمی یک مدت ازشون لایسنس دایرکت ادمین داشتیم خیلی خوب بود شاید مشکلی براشون پیش اومده مثل مشکل های مالی با دیتاسنتر که برای خیلیا پیش میاد

behrooznet
September 21st, 2012, 13:04
از دوستانشون پرسیدم که الان یه هقته است دفتر نمیاد
من خودم شخصا زنگ زدم هم به موبایلش 0918409... هم به تلفن 0852... اما بر نمیداره
اگه هم مشکلی هست باید بگه تا بدونیم نه اینکه فرار کنه
در ضمن یکی از همساشون هم گفت به من 400 تومان بدهکاره

یه شماره 0912... هم زده بود توی who.is
زنگ زدم میگه اقا به من زنگ نزنید الان تا 100 نفر بهم زنگ زدن از من میپرسن هاست ما چی شد
اون گفت من اون هقته رفتم پلیس سایبری شکایت کردم ازش که شمارش داده

خلاصه مشکل حاد هستش
تا خودشم نیاد جواب بده
ما بچه ها جمع میکنیم برای شکایت ازش

majidisaloo1
September 21st, 2012, 13:33
از دوستانشون پرسیدم که الان یه هقته است دفتر نمیاد
من خودم شخصا زنگ زدم هم به موبایلش 0918409... هم به تلفن 0852... اما بر نمیداره
اگه هم مشکلی هست باید بگه تا بدونیم نه اینکه فرار کنه
در ضمن یکی از همساشون هم گفت به من 400 تومان بدهکاره

یه شماره 0912... هم زده بود توی who.is
زنگ زدم میگه اقا به من زنگ نزنید الان تا 100 نفر بهم زنگ زدن از من میپرسن هاست ما چی شد
اون گفت من اون هقته رفتم پلیس سایبری شکایت کردم ازش که شمارش داده

خلاصه مشکل حاد هستش
تا خودشم نیاد جواب بده
ما بچه ها جمع میکنیم برای شکایت ازش

نه فکر نمیکنم این فرار کنه
150 تا سرور اختصاصی بیشتر کسی نمیره شکایت کنه شما میگی میری شکایت میکنی؟

behrooznet
September 21st, 2012, 13:38
چرا نرم
میرم خوبم میرم
کلی وقت و سرمایه و انرژی و هزینه گذاشتم روی سایتم
حالا این آقا بخواهد هم رو به باد بده

زنگ زدم زنش گوشی رو برداشته میگه اشتباه گرفتی
در حالی مطمنم درسته شمارش
حالا صبر کن
....................

marjijak
September 23rd, 2012, 15:20
بابا این اعظمی منش جدیدا گند زده ...

دامین ثبت کردم الان یه هفتس فعال نمیکنن ..

آبروم پیش مشتریم رفته...

هاست منم و سایتم هم 4 روز رو هوا بود...

الانم ک برگشتن جواب تیکت نمیدن...

HADNEZ-ICT
September 23rd, 2012, 15:43
دیروز ایمیل داده بود که هاست ها درست خواهد شد و مشکل با دیتاسنتر بوده و ...
ولی خبری که نیست :|

fasterhost
September 23rd, 2012, 16:35
میگن هر چقدر پول بدید آش می خورید!!!! خب وقتی از جایی میخرید قبلش باید دقیقا تحقیق کنید قوانین سایت ها هم بخونید که بعدا مشکلی براتون پیش نیاد معمولا در سرور ها به ندرت مشکلی از طرف دیتاسنتر به وجود میاد بیشتر مشکل ها به دلیل بی تجربگی افراده

hamid65sr
September 23rd, 2012, 22:08
يك هفته هست سايت من رو هواست اخرش مجبور شدم با بك اپي كه داشتم انتقال بدم كي جواب زيان مالي ما را بايد بده از من مي شنويد از اينها هاست نگيريد در ضمن جاويد هاست هم مال خود اقاي اعظمي منش هستش ان هم مثل هاست نتورك تمام سايتهاش رو هوا هست

kazempor
September 24th, 2012, 03:05
ا سلام

دوستان عزیز علت قطعی سرور ها:
دیتاسنتر اروپایی شرکت هاست نتورک به علت تحریم کشور عزیزمان ایران تمام سرور هاین شرکت را که حدود 18 سرور بود مسدود کردند با مذاکرات انجام شده سرور ها باز و به دیتاسنتر دیگر منتقل شد این فرایند متاسفانه به دلیل روابط بین المللی کمی زمان بر بود از دوستان عزیز به دلیل مشکلات عذرخواهی میکنیم و این قول را به کاربران محترم میدهیم که انشالله سعی خود را بر عدم تکرار این مشکلات میکنیم از 18 سرور شرکت سرور سی پنل نیز تا امروز مشکل داشت که به لطف خدا ساعاتی قبل با تلاش پرسنل شرکت حل شد.

با تشکر فراوان
کاظم پور مدیر فنی و امنیت توسعه تجارت الکترونیک شبکه مجازی

parsa53
September 24th, 2012, 10:08
ا سلام

دوستان عزیز علت قطعی سرور ها:
دیتاسنتر اروپایی شرکت هاست نتورک به علت تحریم کشور عزیزمان ایران تمام سرور هاین شرکت را که حدود 18 سرور بود مسدود کردند با مذاکرات انجام شده سرور ها باز و به دیتاسنتر دیگر منتقل شد این فرایند متاسفانه به دلیل روابط بین المللی کمی زمان بر بود از دوستان عزیز به دلیل مشکلات عذرخواهی میکنیم و این قول را به کاربران محترم میدهیم که انشالله سعی خود را بر عدم تکرار این مشکلات میکنیم از 18 سرور شرکت سرور سی پنل نیز تا امروز مشکل داشت که به لطف خدا ساعاتی قبل با تلاش پرسنل شرکت حل شد.

با تشکر فراوان
کاظم پور مدیر فنی و امنیت توسعه تجارت الکترونیک شبکه مجازی

تا اونجایی که من میدونم شما کلا یه سرور داشتی اونم از پرشین هویز گرفته بودی چرا با دروغ سر ملت رو شیره میمالید؟
دوستان ایشون همون اعظمی منش هستند چون یوزر قبلیشون بن شده با این یوزر تقلبی اومدن هر حرفی دارید میتونید الان بهش بگید

1online.ir
September 24th, 2012, 12:03
منم ازشون سرویس داشتم . چه بلاها که سرم نیومد !
سرویس رو که گرفتم هیچ 5 تومن هم دادم برای اینکه بیان دایرکت ادمینو با whmcs ست کنن تا سرویس خودکار تحویل داده بشه . بعد از 2 روز جواب تیکت ندادن آخرش اومدن و 5 تومن پول رو برگشتوندن . بهم می گفتن ما تنظیم کردیم بریدتست کنید ببینید درست شده یا نه ؟ رفتم دیدم همون تنظیماتی که خودم تا حدی بلد بودم و انجام دادم هیچ تغییری نکرده! :|
آخر سر هم پول سرویسمو هم پس ندادن! .