PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاستینگ کلاه بردار یا بی تجربه؟ گول نخوردید!

arash
November 15th, 2009, 14:25
با سلام خدمت دوستان whm .آقا یک ماه پیش یکی تو یاهو بهم پی ام داد گفت مدیر هاستینگ sarirnet.com هست و داره هاستینگ راه میندازه.بهم گفت برن بسازم واسش و پولش رو میده.گفت همراه پول بهم وی پی اس رایگان هم میده!! منم دیدم اینطوریه بنر رو فقط 8 هزار تومان گفتم.. قبول کرد و گفت اصلا مشکلی نیست.ما ساختیم بنر رو و بهش تحویل دادیم با کپی رایت تا پول رو واریز کنه بعد بدم بهش.گفت فلان جاش کوچیکه و ... بعد گفت ما نمایندگی شرکت هاستینگ .irpowerweb.com هستیم و الانم کلی مشتری ریختند سرم و سرم شلوغه!! آقا ما اعتماد کردیم و گفتیم دیگه 8 تومان پولی نیست واسه یک هاستینگ که بخواد کلاه برداری کنه.اما نگو ایشون اصلا چیزی در بسات نداره و یک سایت زده برای ***ی از دیگران!!همش میگفت فلان جای بنر کج هست و راسته و بقلاش حاشیه بزار و...خلاصه بعد 4 روز الافی مورد باب ایشون قرار گرفت.بعد گفت پول رو فردا واریز میکنه و وی پی اس میده رایگان برای زحمات اضافی بنده! یک روز شد دو روز و سه روز و 5 روز تا هر دفعه بهش پی ام میدادم میگفت سرم خیلی شلوغه و مشتریه ا ریختند سرم!! فکر کرده ما ببو هستیم!آقا 2 هفته شد همش میگم پول ما چی شد؟ میگفت وقت نکردم برم بانک.حتما میرم و میریزم..خلاصه دیگه بعد 3 هفته ایشون جواب ما رو نداد و نه ایمیل و...

من حتی رفتم تحقیق و از این هاستینگ irpowerweb.com پر و سو جو کردم که شما اصلا این هاستینگ sarirnet.com و میشناسید؟ که گفتن نه اصلا! و دیدم ایشون دارند رسما کلاه بردای میکنند و به نام این شرکت هاست میفروشند! حتی خود این سایته اصلا اشتراکی هاستینگ البرزگستر هست..باور نمیکنید؟ یک whois بگیرید ببینی کی تاسیس شده! خوبیش اینه که حتی صفحه اول سایت نوشته تاسیس سال 85 !! بابا 2 ماه هم نیست راه انداختی که!! کی رو میخوای گول بزنی؟

حالا آمده اینجا تاپیک هم زده و میفروشه!!

http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4715

من فقط خواستیم اطلاع بدم به بقیه گول همچین کسانی رو نخورید.8 تومان پولی نیست که آدم آخرتش رو براش بفروشه.اما این هاستینگه اینکارو کرده.

arash
November 15th, 2009, 15:05
اینم هدری که بنده براش ساختم... در ضمن به شرکت www.irpowerweb.com هم اطلاع دادم همان موقع گفتند به بخش حقوقی ارجا میدند. میتونید بپرسید از خودشون.. هدر رو هم پیوست کردم. psd شو هم دارم اگر بخواهین میزارم. یک whois بگیرید از این sarirnet.com ببینید دومینش چه تاریخی ثبت شده که صفحه اولش زده تاسیس 85 !

arash
November 15th, 2009, 15:21
اینم ویس

Created:
2009-09-25
Expires:
2010-09-25
Updated:

NS1.ALBORZGOSTAR.COM
NS2.ALBORZGOSTAR.COM

همین الان دیدم سایت این هاستینگ رو ساپسنت کردند خداروشکر.. کاش جناب البرزگستر اینجا بودند میگفتند دلیلش چی بوده.. چون سایته رو سرور البرزگستره!! طرف هاستینگه معروف هست و سرش خیلی شلوغه همیشه بعد حتی پول نداره یک ریسلر بگیره که دی ان اسهاش حداقل خصوصی باشه!! بازم مدرک میخواین؟

این تاپیک رو ببینید بخندید.وی پی اس میده ماهانه 8 تومان!! خود مدیران همین سایت زدند تاپیک ایشون رو قفل کردند از بس ایشون ضایع تشریف دارند.
http://webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4492

arash
November 15th, 2009, 15:38
فایل psd ضمیمه شد. در ضمن گفتم که موضوع مال 1 ماه قبلتره..منتهی زده بودید تاپیک انتقاد رو بسته بودید. من با یک نام کاربری هم آمدم اینجا همین موضوع رو گفتم جناب سجاد زد نام کاربریمو قفل کرد. الانم با این نام کاربری هستم.. جناب امیرخان میشه بگید دیگه چجوری باید ثابت کنم؟ میگم بنر ساختم براش پول نداده در رفته. اینم پی اس دی بنر. مریض نیستم برم براش بنر بسازم که.تازه مگر چه هاستینگی هست که باهاش پدرکشتگی داشته باشم؟ 2 ماه هم نیست ساخته شده. مدارک هم که همه دارند میگن چه هاستینگی هست!! ما از هاستینگهای فضاها و hostdl و poshtiban سرویس داریم و یک روز هم پولشون عقب نیفتاده .حتی قبلانا از نگاه روشن پارس وی پی اس داشتیم.از خودشون هم میتونید بپرسید..به قدر کافی هم تو نت اعتبار داریم که برای یک هاستینگ اینچنانی بیایم نقشه بکشیم!! من برای خودم تاسف نمیخورم. برای کسانی که گول همچین آدمایی رو میخورند متاسفم. در ضمن آن موقع نمیدونستم کلاه بردار تشریف دارند تا از چت ازشون عکس بگیرم.یعنی فکرش رو هم نمیکردم یک هاستینگ به خاطر 8 تومان اینطوری رفتار کنه.

اینم جی میلش

Sedayeno@gmail.com

اینم آیدی یاهوش

lvlr.alirez4

arash
November 15th, 2009, 16:17
اینم یک مدرک دیگه... ببینید بعد خودتون قضاوت کنید.. این تاپیک رو که ایشون ایجاد کردند رو ببینید؟

http://www.webhostingtalk.ir/showthread.php?t=4715

توش ببینید چی نوشته؟
: واحد فروش شرکت سریر نت گستر
تخصصی ترین شرکت ارائه خدمات سرور مجازی در ایران با 4 سال سابقه و بیش از 500 کاربر فعال

یکیتون بره گوگل یک سرچی کنه! هاستینگ 4 ساله حتی دومینش و نامش هیچ کجا ثبت نشده.حتی اثری از شرکتش هم نیست. حتی اگر گوگل لیست سیاه هم کنه ایشون رو بازم اسم سریرگستر باید باشه. پس کجاست؟ حالا ایشون 500 کاربر فعال هم داره؟!!#-o این کلاه برداری نیست جناب امیر خان؟ مدرک باز هم میخواهید تا باور کنید کلاه برداره؟

Vahid
November 15th, 2009, 18:41
اقای ارش
میشه خودتون رو معرفی کنید؟
و مشکل از طرف شما بوده که سادگی خودتون رو نشون دادید
شما چطور کسی رو که نمیشناسد براش کار میکنید؟
حتی 1 هزار تومن

arash
November 15th, 2009, 19:28
همونطور که گفتم من اصلا واسم مهم نیست این پول و آن وی پی اس.شکر خدا سایتی که توش مدیر هستم درآمدش بالاست و اصلا این پولها حساب نمیشه واسم.. قصد من همونطوری که گفتم فقط معرفی همچین آدمی بود تا حداقل دیگه نیاد تو این انجمن مانور بده و کاربرای دیگه به خاطر اعتمادشون به این سایت بیان و از این هاستینگ سرویس بگیرند و کلی خسارت ببینن بیچاره ها.. وقتی دیدم تو این سایت تبلیغات الکی میکنه به خدا عصبانی شدم وگرنه اصلا موضوع مال یک ماه پیشه و من فراموش کرده بودم.اما اگر نمیگفتم بقیه رو هم میچاپید.
در ضمن به خدا اصلا فکرش رو نمیکردم یک سایت هاستینگ معطل 8 هزار تومان باشه!! بهم میگه پول میده و وی پی اس رایگان! یعنی هیچ بند و بشری تو نت آن هم اراعه دهنده هاست واسه همچین پولی آبروشو نمیبره..که واقعا برای ایشون من متاسفم.

Vahid
November 15th, 2009, 19:33
اقای ارش
میشه خودتون رو معرفی کنید؟لطفا پست رو بخونید و بعد جواب بدید

arash
November 15th, 2009, 19:56
شرمنده حواسم نبود. من سینا هستم. یکی از مدیران سایت دلتافوکس deltafoxy.com اگر میبینید با این نام کاربری هستم چون زدید نام کاربری delta رو که مال من هست رو بن کردید به علت ایجاد پست انتقاد !! که تا پریروز بسته بود الان باز شده..

Vahid
November 15th, 2009, 22:46
خوب من هیچ دلیلی نمیبینم که این تاپیک بخواد ادامه پیدا کنه
شما خودتون مشکل رو به وجود اوردید
در واقع مشکل هم نیست شما از روی بی تجربگیتون این کار رو کردید و نه فروم میتونه برای شما کاری بکنه نه بچه های فروم
هر روز از این اتقاقات پیش میاد و دلیلش هم عدم اعتماد و شناخت بین 2 طرفین هست
من خیلی کوچیکتر از اونی هستم که بخوام از این حرفا بزنم ولی اگه مایل باشد تاپیک رو خذف کنم
در اخر هم اگه خواستید تاپیک بزنید بنویسید بچه های WHT | نه بچه های WHM زیرا WHM کنترل پنل سرور هست
با تشکر فراوان:x

arash
November 15th, 2009, 23:36
اولا به خاطر اشتباه wht معضرت. دومن من چندبار گفتم هدف از ایجاد تاپیک فقط شناساندن این جور افراد است.وگرنه مطمعن هستم حتی صاحب همین هاستینگ اصلا نمیاد حتی جواب بده.. ایشون دیدید که آمده بود تو انجمن تاپیک زده بود برای فروش و من هدفم از این تاپیک بازگیری حقم نیست و پول و وی پی اس رو بخشیدم قضا قدر! به نظر من تاپیک قفل بشه بهتره تا پاک بشه چون ممکنه این آقا بیاد و دوباره اقدام به فروش کنه... اگر هم میخواهید تاپیک رو حذف کنید حداقل یک تاپیک ایجاد کنید برای کسانی مثل همین آقا که کلاه برداریشون ثابت شده است . یک تاپیک باشه مثل لیست سیاه تا این هاستینگها برن تو لیست سیاه wht و هر کسی میاد ببینه ایشون کلاه بردار تشریف دارند.