PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اینجا ، انجا ، همه جا هتزنر

novinvps.com
June 6th, 2012, 13:29
سلام
اگه دوستان متوجه شدند در بخش فروش ، 80% پست ها مربوط به فروش سرورها /سرور مجازی های هتزنر هستش ! ( نمی دونم هتزنر چه قدر میلیارد شده سر ما ایرانی ها ) یعنی بیشترین پست ها
هتزنر
هتزنر
هتزنر
اصلا شده انجمن فروش هتزنر
مدیران و همکاران و بازدید کنندگان دوست دارم نظرتون بدونم ! یک پارچه بشه تاپیک های هتزنر بهتر نیست ؟
من الا نگه کردم به چشم یک خریدار در بخش فروش سرور اختصاصی تا چشم کار میکرد هتزنر هتزنر هتزنر

دوستان تاپیک رو به حاشیه نکشن لطفا ، دوست دارم یه نظر سنجی در این مورد انجام بشه نه اینکه تعصبشون رو به رخشون بکشن !

AvalinHost
June 6th, 2012, 13:57
هرکس از هرجا که دوست داره سرویس میده. همه هم دوست دارن که از هتزنر سرویس بدن. بنابر این باید به سلیقه دیگران احترام گذاشت نه اینکه همچین تاپیکی ایجاد کرد!

agarb98
June 6th, 2012, 14:00
مگه دوست عزیز سرویس های هتزنر خوب نیست ؟
به نظر من من که سرویس میگیرم عالی هست .

novinvps.com
June 6th, 2012, 14:05
هرکس از هرجا که دوست داره سرویس میده. همه هم دوست دارن که از هتزنر سرویس بدن. بنابر این باید به سلیقه دیگران احترام گذاشت نه اینکه همچین تاپیکی ایجاد کرد!

درسته مشکلی نداره هر کس از هر جا سرویس بخواد میتونه بده ، ولی الا همه انجمن شده هتزنر ! من خودم 3 سرور از هتزنر دارم نمیخوام مثل شما یا دیگران که کلا تاپیک فروش هتزنر دارید (هتزنر آلمان > فروش سرور مجازی با قیمت مناسب)
بخوام تعصبی نظر بدم ! منم هتزنر میفروشم ! . دقیقا برای احترام به حقوق دیگران نظرمو دادم که یک پارچه بشه تاپیک بخش خودش مربوط به هتزنر !

مگه دوست عزیز سرویس های هتزنر خوب نیست ؟
به نظر من من که سرویس میگیرم عالی هست .
اصلا کاری به خوب بودن یا بد بودنش ندارم
بحث من سر تاپیک هایی هست که 80% شده هتزنر

به نظر من چند تا تاپیک معروف فروشنده هتزنر مثل فکر کنم اقای رضوی ! که فکر میکنم خیلی از سروورهای بچه های انجمن از ایشون تامین میشه به نظر من باید استیکی بشه تاپیکشون !

دوستان تعصبی هتزنر فروش یا .... لطفا خواهش میکنم اصلا شرکت نکنند چون میخوام به یه نتیجه رسیده باشیم تا به حاشیه پرداخت بشه !

Ashkankamangar.ir
June 6th, 2012, 14:07
خب کیفیت بالاشه که آدمو جذب میکنه و این نشون دهنده ی عالی بودنشه

Ashkankamangar.ir
June 6th, 2012, 14:08

خودتون جواب خودتونو دادین چیزی خوب نباشه که نمیرن سراغش
کیمسوفی هم خیلی ارزونتر از هتزنره ولی همه میرن هتزنر حتما دلیل داره
چون میدونید خرید از هتزنر خیلی سخت هم هست و به راحتی خرید از باقی دیتاسنتر ها نیست

itjavani
June 6th, 2012, 14:09
سلام
اگه دوستان متوجه شدند در بخش فروش ، 80% پست ها مربوط به فروش سرورها /سرور مجازی های هتزنر هستش ! ( نمی دونم هتزنر چه قدر میلیارد شده سر ما ایرانی ها ) یعنی بیشترین پست ها
هتزنر
هتزنر
هتزنر
اصلا شده انجمن فروش هتزنر
مدیران و همکاران و بازدید کنندگان دوست دارم نظرتون بدونم ! یک پارچه بشه تاپیک های هتزنر بهتر نیست ؟
من الا نگه کردم به چشم یک خریدار در بخش فروش سرور اختصاصی تا چشم کار میکرد هتزنر هتزنر هتزنر

دوستان تاپیک رو به حاشیه نکشن لطفا ، دوست دارم یه نظر سنجی در این مورد انجام بشه نه اینکه تعصبشون رو به رخشون بکشن !

با اینکه دل پری از این دیتاسنتر دارم ولی خب هرکسی میتونه از هر جایی که دوست داره سرویس بده و هیچ ایرادی به این فرد نیست ! این موضوع کم کم داره برای سرور های ovh هم در ایران صدق میکنه کم کم تاپیک های ovh هم داره به اندازه هتزنر میرسه! به نظر من یکبار شفاف سازی در مورد این دیتاسنتر و نحوه عملکرد و برخورد این دیتاسنتر و علت ارزانی یا گرانی آن مطرح بشه کافیه! کاربر موضوع مرتبط را میخونه و خودش تصمیم میگیره! هتزنر دیتاسنتر بدی نیست! دیتاسنتر خیلی عالی هم نیست! یک دیتاسنتر هست که به نسبت قیمتی که داره میده سرویس مناسبی ارائه میکنه و همه هم ازش به اندازه پولی که دادند راضی هستند! مهم ترین بحثی که میشه اینجا پیش آورد این هست که ایرانی ها به هر دیتاسنتری رفتند اون دیتاسنتر رو به چالش کشیدند! پس دیر یا زود شاهد ریزش زیاد کاربران ایرانی از این دیتاسنتر و دیتاسنتر ovh خواهیم بود! مگر اینکه هتزنر خودش رو با شخصیت استفاده و فرهنگ استفاده ایرانی ها سازگار کنه.ovh رو که میدونم خودش رو با جایی سازگار نمیکنه بقیه باید با اون سازگار بشند ولی هتزنر از این کارا از دستش برمیاد!
کلا هتزنر فکر کنم مدیران برنامه ریزی فروشش چینی باشند :دی کارهایی که میکنه شبیه سیاست بازار چینی ها هست :دی

novinvps.com
June 6th, 2012, 14:10
با اینکه دل پری از این دیتاسنتر دارم ولی خب هرکسی میتونه از هر جایی که دوست داره سرویس بده و هیچ ایرادی به این فرد نیست ! این موضوع کم کم داره برای سرور های ovh هم در ایران صدق میکنه کم کم تاپیک های ovh هم داره به اندازه هتزنر میرسه! به نظر من یکبار شفاف سازی در مورد این دیتاسنتر و نحوه عملکرد و برخورد این دیتاسنتر و علت ارزانی یا گرانی آن مطرح بشه کافیه! کاربر موضوع مرتبط را میخونه و خودش تصمیم میگیره! هتزنر دیتاسنتر بدی نیست! دیتاسنتر خیلی عالی هم نیست! یک دیتاسنتر هست که به نسبت قیمتی که داره میده سرویس مناسبی ارائه میکنه و همه هم ازش به اندازه پولی که دادند راضی هستند! مهم ترین بحثی که میشه اینجا پیش آورد این هست که ایرانی ها به هر دیتاسنتری رفتند اون دیتاسنتر رو به چالش کشیدند! پس دیر یا زود شاهد ریزش زیاد کاربران ایرانی از این دیتاسنتر و دیتاسنتر ovh خواهیم بود! مگر اینکه هتزنر خودش رو با شخصیت استفاده و فرهنگ استفاده ایرانی ها سازگار کنه.ovh رو که میدونم خودش رو با جایی سازگار نمیکنه بقیه باید با اون سازگار بشند ولی هتزنر از این کارا از دستش برمیاد!
کلا هتزنر فکر کنم مدیران برنامه ریزی فروشش چینی باشند :دی کارهایی که میکنه شبیه سیاست بازار چینی ها هست :دی

به این میگن یه بحث خوب و مثبت
ممنون از نظرت :67::67:

AvalinHost
June 6th, 2012, 14:11
درسته مشکلی نداره هر کس از هر جا سرویس بخواد میتونه بده ، ولی الا همه انجمن شده هتزنر ! من خودم 3 سرور از هتزنر دارم نمیخوام مثل شما یا دیگران که کلا تاپیک فروش هتزنر دارید (هتزنر آلمان > فروش سرور مجازی با قیمت مناسب)
بخوام تعصبی نظر بدم ! منم هتزنر میفروشم ! . دقیقا برای احترام به حقوق دیگران نظرمو دادم که یک پارچه بشه تاپیک بخش خودش مربوط به هتزنر !

به نظر من چند تا تاپیک معروف فروشنده هتزنر مثل فکر کنم اقای رضوی ! که فکر میکنم خیلی از سروورهای بچه های انجمن از ایشون تامین میشه به نظر من باید استیکی بشه تاپیکشون !

دوستان تعصبی هتزنر فروش یا .... لطفا خواهش میکنم اصلا شرکت نکنند چون میخوام به یه نتیجه رسیده باشیم

وقتی نیاز من و مشتریانم رو برطرف میکنه علاقه ای ندارم که سمت دیتاسنتر دیگه ای برم. بنابر این دلیلی نداره که تعصبی حرف بزنم!
این تاپیک شما هم به نتیجه ای نمیرسه.
موفق باشی.

novinvps.com
June 6th, 2012, 14:11
ولی همه میرن هتزنر حتما دلیل داره
چون میدونید خرید از هتزنر خیلی سخت هم هست و به راحتی خرید از باقی دیتاسنتر ها نیست
دلایل مختلفی داره !
هر کسی نمیتونه از عهده شبکه OVH بر بیاد ! یا از عهده ابیوز هاش !

دلیل دوم یه نگاه به قیمت های هتزنر بندازید ! به قول امیرحسین بود ؟ 1eNG چه میکنه این هتزنر ... 64 گیگ رم مفتاد تومن
در مورد خرید از هتزنر نه الا اصلا سخت نیست
اقای رضوی هستند و کلی از دوستان که الا به راحتی برای مشترکین خرید میکنند. یا یه سرچ در انجمن های خارجی بزنید فروشنده های زیادی هستند که میتونند از هتزنر سرور تهیه کنند برای مشترکینشون.

AvalinHost
June 6th, 2012, 14:21
رم 64 گیگش اصلا به cpu و هاردش نمیخوره. پیشنهاد هم میکنم استفاده نشه چون عملا استفاده خاصی نمیشه از کل رمتون کرد.
هاردهای پیشفرضم اگه بخواین تغییر بدین کلی هزینه میره تو پاچتون.
بنابر این این سرور بیشتر جنبه تبلیغاتی داره و هرکسی که خرید کنه مطمئنا پشیمون میشه.

mehrshad.ho
June 6th, 2012, 14:22
من تعصب ندارم به هتزنر
اما
هم هاست هامون روشه هم وی پی اس هامون
وقتی میبینم کیفیت خوب و تضمین شده هست و اذیت نمیکنه چرا باید از جای دیگه سرور بخرم ؟

novinvps.com
June 6th, 2012, 14:31
نگرفتید دوستان:57:

بحث من یکپارچه سازی این سبک تاپیک هاست ! که از 20 تا 16 تاش در مورد x شرکتی هست.
همه برید هتزنر بفروشید اصلا مشکلی نی ست
بحث من در مورد تاپیک هاست که واقعا فکر میکنم کمی برای مشتری گیج کننده شده.

iraniandata
June 6th, 2012, 14:36
سلام

وقت بخیر دوستان یه سوال برام پیش اومده که چرا اینجور تاپیک زده میشه؟؟

بابا حداقل نصف این همه وقت و پتانسیلتون بذارید رو بخش آموزشی

خیلی بهتره اینطوری درگیری هم پیش نمیاد

درپناه و راه حق موفق و موید باشید

خدانگهدار

agarb98
June 6th, 2012, 15:13
خوب دوست عزیر بحث سر هتزنر نیست بعضی از دوستان از دیتاسنترهای دیگه ترس دارند که اکانت رو ببنده یا نبنده
یا بدلیل قیمت خوب البته نه اینکه بری 64 گیگ بگیری که در نهایت منجر به سوختن قطعات سرور میشود بدلیل رم بالا که با سخت افزار مطابقت نداره
یا اینکه دوستان ارتباط بیشتری با دیتاسنتر های آلمانی دارند

دلایل گوناگون زیادی داره که نمیشه به این راحتی مشکل رو حل شد .

AmirHosein
June 6th, 2012, 15:23
ســَلام
من و شما نمیتونیم به فروشنده بگیم از کجا سرویس بده! اگر سرویسی بخوایم درخواست میدیم در توانشون بود میدن نبود هیچ!
بهتره جای این جور مباحث به فکر کسب کار خودتون باشید :) اگر سرویس و پشتیبانی که ارایه میدید راضی کننده باشه برای مُشتری لوکیشن فرقی نداره
;)

AvalinHost
June 6th, 2012, 15:27
ســَلام
من و شما نمیتونیم به فروشنده بگیم از کجا سرویس بده! اگر سرویسی بخوایم درخواست میدیم در توانشون بود میدن نبود هیچ!
بهتره جای این جور مباحث به فکر کسب کار خودتون باشید :) اگر سرویس و پشتیبانی که ارایه میدید راضی کننده باشه برای مُشتری لوکیشن فرقی نداره
;)

اینو میگن حرف حساب! ;)

RezaFH
June 6th, 2012, 16:14
نمیدونم من درست متوجه شدم یا کسانی که پست زدند
ولی فکر کنم منظور ایشون صرفا" تاپیک های مربوط به این دیتاسنتر هست و کاری با خود دیتاسنتر ندارن!

مثلا : فروش سرور اختصاصی (http://www.webhostingtalk.ir/f11/)

فروش سرور اختصاصی هتزنر
2 سرور قدرتمند و جدید از هتزنر
فروش ویژه سرور ex4 و ex4s و ex6s از دیتاسنتر هتزنر
فروش سرور eq4
فروش ویژه سرور های hetzner.de بدون هزینه ست اپ
Hetzner.de فروش ویژه سرورهای هتزنر(بدون پرداخت هزینه ستاپ)
و ....

یعنی حالا که همه اینقدر هتزنر دوست دارن، یه بخش بصورت زیر مجموعه بخشهای خرید و فروش برای هتزنر ایجاد بشه که تاپیک ها اینقدر همه جا پخش نباشن :d

m_dg_farari
June 6th, 2012, 16:29
ولی فکر کنم منظور ایشون صرفا" تاپیک های مربوط به این دیتاسنتر هست و کاری با خود دیتاسنتر ندارن!

فروش سرور اختصاصی هتزنر
فروش سرور eq4
و ....

یعنی حالا که همه اینقدر هتزنر دوست دارن، یه بخش بصورت زیر مجموعه بخشهای خرید و فروش برای هتزنر ایجاد بشه که تاپیک ها اینقدر همه جا پخش نباشن :d

بله منظور ایشون مثل این که این هست
اما در کل اگه قراره واسه ی هزنر زده بشه ، واسه ی OVH هم باید زده بشه. واسه ی Phoenix NAP هم باید زده بشه. واسه ی Red Station هم به زودی باید زده بشه و ...!
اما در کل ایده ی بدی نیست...

دوستان در مورد کیفیت هزنر بحث نشه بهتره چون به این دلیل که 80% دوستان این انجمن از هزنر سرویس میدن (بقیه هم فقط از هزنر نمیدن! وگرنه از هزنر سرور دارن :d ... شوخی بود البته این مورد) بحث به جنجال کشیده میشه و تاپیک زودتر قفل میشه. (نتیجتا که قفل میشه!)

novinvps.com
June 6th, 2012, 17:05

فروش سرور اختصاصی هتزنر
فروش سرور eq4
و ....

بله منظور ایشون مثل این که این هست
اما در کل اگه قراره واسه ی هزنر زده بشه ، واسه ی OVH هم باید زده بشه. واسه ی Phoenix NAP هم باید زده بشه. واسه ی Red Station هم به زودی باید زده بشه و ...!
اما در کل ایده ی بدی نیست...

دوستان در مورد کیفیت هزنر بحث نشه بهتره چون به این دلیل که 80% دوستان این انجمن از هزنر سرویس میدن (بقیه هم فقط از هزنر نمیدن! وگرنه از هزنر سرور دارن :d ... شوخی بود البته این مورد) بحث به جنجال کشیده میشه و تاپیک زودتر قفل میشه. (نتیجتا که قفل میشه!)

دقیقا این دو همکار منظور منو متوجه شدند
فکر کنم امیر هم متوجه منظور تاپیک نشد

hasun
June 6th, 2012, 17:27
منم با حرفتون موافقم .
من میگم میشه به کشور و یا قاره دسته بندی بشه . برای دسترسی بهتر مشتریا خیلی بهتره .

okey
June 6th, 2012, 17:36
به نظرم دو تا مسئله هست اینجا :
اول کسایی که منافعشون تو این دیتا سنتر وارد شدن رقبای جدید به خطر افتاده ( تا شش هفت ماه پیش که این دیتا سنتر گل سر سبد آلمان بود ! )
دوم کسایی که از دیتا سنتر های دیگه هستن یا قیمت هاشون با هتزنری ها فرق داره و دارن حسابی می سوزن .

بـا اینکه خودم از این دیتا سنتر خرید ندارم !