PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور مجازی برای گیم سرور

alipoor90
June 4th, 2012, 20:23
سلام یه سرور مجازی میخوام برای گیم سرور
مشخصه که باید ایران باشه و پینگش پایین باشه (زیر 100 به تمامی نقاط ایران)
رم 2 گیگ و حداقل 1 هسته اختصاصی cpu
هارد زیاد مهم نیست بالای 20 گیگ باشه کافیه ....
لطفا افر بدید
دوستانی هم که میدونند بهترین پینگ مال کجاست لطفا راهنمایی کنند
با سپاس

vp_server
June 4th, 2012, 20:31
سلام دوست من
پینگ بستگی با فاصله داره
فاصله دیتا سنتر تا جایی که از سرور استفاده میشه
کلن سرور های OVH خوب پینگ به ایران میده
اگه از OVH فرانسه سرور خواستین در خدمتیم
port 1gbps
سرور ها ظرف مدت 1-2 ساعت تحویل داده میشن

ilmavps
June 4th, 2012, 20:36
دیتاسنتر های اروپا پینگ خوبی به ایران دارند

2 گیگ رم از فرانسه ماهانه 22 تومان در خدمتیم المان ماهانه 29 تومان

alipoor90
June 4th, 2012, 20:36
گفتم که سرور ایران میخوام!
دیتا سنتر خارجی که پینگش بالای 200 300 هست ...
پینگ زیر 100 با بیشتر نقاط ایران بده

m_dg_farari
June 4th, 2012, 21:33
به جز ایران از هیچ کشوری سرور نگیرید! چون خودتون هم میدونید که به دردتون نمیخوره
تو پست اولتون هم بنویسید که به خدا از ایران میخوام.... چون به هر حال تابستونه دیگه...

tthost
June 4th, 2012, 21:35
فن آوری اطلاعات دهکده وب - سبد خرید (http://my.webvillage.ir/cart.php?gid=28)

alipoor90
June 4th, 2012, 23:36
دیتا سنتر؟
اگه میشه ای پی بدید پینگ بگیرم ...
بعضی دوستان پیام میدند میگن سرور اروپا با پینگ زیر 200
باید بگم چون قراره بازی اول شخص باشه(mw3) با پینگ بالای 100 دیگه نمیشه بازی کرد ....
---------------------------
دوستان با این مشخصات تا ماهی 100 تومن هم میدم فقط پینگ زیر 100 میخوام
رم: 2 GB
cpu : 1 core dedicated
hdd: 30GB
فضای بک اپ و ... مهم نیست .... چون اصلا قرار نیست بک اپی گرفته بشه ...
با سپاس

extern
June 5th, 2012, 00:33
سلام.
RAM:2GB
CPu:2Core
HDD:25GB
ماهانه 87 تومان
تمامی منابع اختصاصی
به بخش فروش تیکت ارسال نمایید جهت آیپی و در صورت نیاز تخفیف.
گیگاوی پی اس (http://www.gigavps.ir)

serverstar.ir
June 5th, 2012, 00:41
سلام یه سرور مجازی میخوام برای گیم سرور
رم 2 گیگ و حداقل 1 هسته اختصاصی cpu
هارد زیاد مهم نیست بالای 20 گیگ باشه کافیه ....
لطفا افر بدید
دوستانی هم که میدونند بهترین پینگ مال کجاست لطفا راهنمایی کنند
با سپاس

سلام پینگ زیر 200 از 3 دیتاسنتر اروپا در خدمتیم

http://www.webhostingtalk.ir/f15/49844/

ms95
June 5th, 2012, 01:04
ذدوست من شما برای کد ۸ به رم بالا نیاز ندارید نهایتا ۷۶۸ مگ کافیه چون قرار نیست بازی رو اجرا کنین فقط کنسول اجرا میشه تو سرور .
از رو تجربه گفتم . اختیار با شماست .

alipoor90
June 5th, 2012, 01:52
ممنون
cpu چی؟
برای 18 نفر 2 تا هسته کفایت میکنه؟

r72
June 5th, 2012, 03:28
به جز ایران از هیچ کشوری سرور نگیرید! چون خودتون هم میدونید که به دردتون نمیخوره
تو پست اولتون هم بنویسید که به خدا از ایران میخوام.... چون به هر حال تابستونه دیگه...
دوست عزیز نه من فرو شنده ام نه خریدار تو این انجمن هم حضور دارم بدلیل اینکه چیزی از دیگران یاد بگیرم.من تا حالا چند بار دیدم که شما این جمله "بازم تابستون شد" رو تکرار می کنید. واقعا زشته! هر کسی حق انتخابی داره وبه کسی مربوط نیست که اظهار نظر کنه شما فقط لطف کنید آفر خودتونو بدیدو به دیگران بی احترامی نکنید!شاید این دوستان اندک تابستونی آفری بهتر از بقیه بدن.
در ضمن من قصدم فقط تذکر بود لطفا جوابی ندید که تاپیکه دوستمون به بیراهه بره.
شب خوش.

tthost
June 5th, 2012, 09:59
دیتا سنتر؟
اگه میشه ای پی بدید پینگ بگیرم ...
بعضی دوستان پیام میدند میگن سرور اروپا با پینگ زیر 200
باید بگم چون قراره بازی اول شخص باشه(mw3) با پینگ بالای 100 دیگه نمیشه بازی کرد ....
---------------------------
دوستان با این مشخصات تا ماهی 100 تومن هم میدم فقط پینگ زیر 100 میخوام
رم: 2 GB
cpu : 1 core dedicated
hdd: 30GB
فضای بک اپ و ... مهم نیست .... چون اصلا قرار نیست بک اپی گرفته بشه ...
با سپاس

پینگ زیر 50 هست
در دیتاسنتر های افرانت، سروش رسانه، پارس آنلاین، آیروست، تبیان، داده پردازی

KamranOnline
June 5th, 2012, 10:14
از دیتاسنتر i web کانادا در خدمتیم و بازی هایی چون counter strike و call of duty را پشتیبانی میکنیم
حداقل باید 1 گیگ رم داشته باشید برای سرور لینوکس

ehost.ir/vps?splan=linux

ms95
June 5th, 2012, 10:17
نه همون یک هسته به نظرم کافی باشه . ( یه مقدار معقول که بتونه فایل های لازم برای پردازش 18 نفر رو خوب انجام بده )

من خودم هم میخوام سرور کد 8 راه بندازم ولی متاسفانه هاردم کمه . سعی کن هاردی که میگیری کمتر از 50 نباشه که مقداریش برای ویندوز و .. میره حدود 30 رو بتونی استفاده کنی .

پهنای باند هم اگه میخوایی هزینه ی کمتری کنی میتونی 500 گیگ یا کمتر 300_400 گیگ بگیری که با 18 نفر تو یک ماه تموم نمیشه در عوض هزینه هم یه مقدار پایین میاد . (در کل در حالت فول سرور 18 نفره یک ساعت یه چیزی حدود 80 تا 120 مگ مصرف پهنای باند داره که شما با مصارف جانبی بگیر 150 مگ . )

اگه سرورتون راه افتار ما رو بی خبر نزارید :)

m_dg_farari
June 5th, 2012, 12:11
دوست عزیز نه من فرو شنده ام نه خریدار تو این انجمن هم حضور دارم بدلیل اینکه چیزی از دیگران یاد بگیرم.من تا حالا چند بار دیدم که شما این جمله "بازم تابستون شد" رو تکرار می کنید. واقعا زشته! هر کسی حق انتخابی داره وبه کسی مربوط نیست که اظهار نظر کنه شما فقط لطف کنید آفر خودتونو بدیدو به دیگران بی احترامی نکنید!شاید این دوستان اندک تابستونی آفری بهتر از بقیه بدن.
در ضمن من قصدم فقط تذکر بود لطفا جوابی ندید که تاپیکه دوستمون به بیراهه بره.
شب خوش.

اینجا یک مکان عمومی هست و هر شخصی میتونه نظرش رو بگه و به این میگن انجمن!!
هر کسی حق انتخاب داره و هر کسی هم حق داره لون شخص رو راهنمایی کنه. بنده به هیچ "شخصی" توهین نکردم! که اگر کوچکترین توهینی کرده بودم تا الآن باهام برخورد شده بود.
آقایان تابستونی هم آفر بدن یا ندن، بعد از یه مدت غیب میشن و سر مشتری بی کلاه میمونه!
در مورد جمله ی آخر شما اگر میخواستید خصوصی مطرح بشه و جوابی نگیرید بهتر بود پیغام خصوصی ارسال کنید.
همچنین شما که لالایی بلدین چرا خوابتون نمیبره؟ میفرمایید دخالت در کار دیگران خوب نیست. درسته؟ پس از خودتون شروع کنید و دخالت نکنید

r72
June 5th, 2012, 16:11
اینجا یک مکان عمومی هست و هر شخصی میتونه نظرش رو بگه و به این میگن انجمن!!
هر کسی حق انتخاب داره و هر کسی هم حق داره لون شخص رو راهنمایی کنه. بنده به هیچ "شخصی" توهین نکردم! که اگر کوچکترین توهینی کرده بودم تا الآن باهام برخورد شده بود.
آقایان تابستونی هم آفر بدن یا ندن، بعد از یه مدت غیب میشن و سر مشتری بی کلاه میمونه!
در مورد جمله ی آخر شما اگر میخواستید خصوصی مطرح بشه و جوابی نگیرید بهتر بود پیغام خصوصی ارسال کنید.
همچنین شما که لالایی بلدین چرا خوابتون نمیبره؟ میفرمایید دخالت در کار دیگران خوب نیست. درسته؟ پس از خودتون شروع کنید و دخالت نکنید
من عرض معذرت از صاحب تاپیک.باید در جواب تون بگم که اولا شما آفری ندادید که فقط یه اسپم دادیدو تمام.دوما من تو کار کسی دخالت نکردم.فقط خواستم اینو به شما بگم که ممکنه که این افرادی که آفر میدن شاید بقول شما "تابستونی "نباشن و از همکارای خودتون باشن بالاخره شما هم مثل بقیه از جایی شروع کردید دیگه. در ضمن من با شما دشمنی ندارم که بخوام شما رو خراب کنم فقط از اون پستتون ناراحت شدم .موفق باشید
در پناه حق.

j4b3r
June 5th, 2012, 16:59
من عرض معذرت از صاحب تاپیک.باید در جواب تون بگم که اولا شما آفری ندادید که فقط یه اسپم دادیدو تمام.دوما من تو کار کسی دخالت نکردم.فقط خواستم اینو به شما بگم که ممکنه که این افرادی که آفر میدن شاید بقول شما "تابستونی "نباشن و از همکارای خودتون باشن بالاخره شما هم مثل بقیه از جایی شروع کردید دیگه. در ضمن من با شما دشمنی ندارم که بخوام شما رو خراب کنم فقط از اون پستتون ناراحت شدم .موفق باشید
در پناه حق.

دوست عزیز، r72 محترم،
نظر دوستمون m_dg_farari درسته!
آخه استارتر اومده و داره میگه که:
اونوقت دوستان میان و آفر اروپا و امریکا میدن! به نظر من هم اون آفر ها اسپم بود نه تذکر m_dg_farari
بیان این فرهنگ رو یاد بگیریم. خدا خودش روزیه هر کسی رو می رسونه.

payam_shzbax
June 5th, 2012, 17:21
سلام دوست من
پینگ بستگی با فاصله داره
فاصله دیتا سنتر تا جایی که از سرور استفاده میشه
کلن سرور های OVH خوب پینگ به ایران میده
اگه از OVH فرانسه سرور خواستین در خدمتیم
port 1gbps
سرور ها ظرف مدت 1-2 ساعت تحویل داده میشن
پشتیبانی عالی از طریق یاهو مسنجر
وی تک | فروش سرور مجازی - هاست- سرور اختصاصی Y!id:server@snet.net

ذدوست من شما برای کد ۸ به رم بالا نیاز ندارید نهایتا ۷۶۸ مگ کافیه چون قرار نیست بازی رو اجرا کنین فقط کنسول اجرا میشه تو سرور .
از رو تجربه گفتم . اختیار با شماست .

از دیتاسنتر i web کانادا در خدمتیم و بازی هایی چون counter strike و call of duty را پشتیبانی میکنیم
حداقل باید 1 گیگ رم داشته باشید برای سرور لینوکس

ehost.ir/vps?splan=linux

اول یک سخن با این دوستان /:)
همینجوری آفر بدیدا! اصلا توجه نکنید به درخواست دوستمون باشه؟
خوب وقتی تجربه اش رو ندارید چرا الکی صحبت میکنید؟

1- سرور حتما باید توی ایران باشه اگر نباشه پینگ زیاد میره بالا و latency بالا و خود سرور اصلی هم لگ می خوره.
2-بیشتر از رم شما نیاز مند سی پی یو هستید. بخصوص در wow و در کور trinity و arcemu
3-اگر همه پلیر هات ایرانی هستن اینترانت بگیر هم پینگ پایین تر میاد هم قطعی کمتر میشه . هم پول پهنای باند اضافه نمیدی
4-شما اگر اول راحتون هست این مشخصات کافیه
wow: trinity or arcemu or mangoos : 2 GG ram Cpu 2 core 30 GG hdd
Diablo:2GGram Cput 2core 20 GG HDD
Counter : 1GG ram 1 core Cpu 10 GG hdd
Travian:1 GG ram 1 Core 10 GG hdd ON linux os
MW3:1 gig ram 2core Cpu 25GG HDD

alipoor90
June 5th, 2012, 17:47
به احتمال زیاد از گیگاوی پی اس - صفحه اصلی پورتال (http://gigavps.ir) خریداری میشه ...
همینجا هم میخوام از پشتبانی خوبشون تشکر کنم
با تشکر از همه ی دوستان