PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کمک برای رفع مشکل با پرداخت هزینه

webhosts
June 4th, 2012, 00:04
سلام

ما اسکریپت آپلود سنتری از سایت yabsoft.com گرفتیم که اسمش به اختصار MFHS هست. این اسکریپت به طوری هست که می توان خود اسکریپت را در سروی نصب کرد و فایلهایی که آپلود میشوند را در سروری دیگر آپلود کرد. ما سرور دوم برای آپلود فایل ها را طبق آموزشی که گذاشته اند نصب کردیم اما وقتی فایل آپلود میشود لینک دانلود نمیدهد و همان جا گیر می کند! اگر کسی با این سیستم کار کرده و بتواند این مشکل ما را بر طرف کند ما هزینه ای را نیز پرداخت می کنیم.

آیا کسی هست بتواند این کار را انجام دهد؟

j4b3r
June 4th, 2012, 00:12
سلام
با این اسکریپت کار نکردم
ولی یکی از اسکریپت های دیگه هاستینگ فایل رو مولتی سرور کردم
اگر الزام به استفاده از این اسکریپت ندارید.
در خدمت شما هستم

alborzhost
June 4th, 2012, 00:23
سلام

ما اسکریپت آپلود سنتری از سایت yabsoft.com گرفتیم که اسمش به اختصار MFHS هست. این اسکریپت به طوری هست که می توان خود اسکریپت را در سروی نصب کرد و فایلهایی که آپلود میشوند را در سروری دیگر آپلود کرد. ما سرور دوم برای آپلود فایل ها را طبق آموزشی که گذاشته اند نصب کردیم اما وقتی فایل آپلود میشود لینک دانلود نمیدهد و همان جا گیر می کند! اگر کسی با این سیستم کار کرده و بتواند این مشکل ما را بر طرف کند ما هزینه ای را نیز پرداخت می کنیم.

آیا کسی هست بتواند این کار را انجام دهد؟

سلام

میتونم برسی کنم ؟
ای دی منو ادد کنید : amiretemad35

webhosts
June 4th, 2012, 11:26
سلام

میتونم برسی کنم ؟
ای دی منو ادد کنید : amiretemad35

سلام ID شما رو add کردم.

webhosts
June 4th, 2012, 11:30
سلام
با این اسکریپت کار نکردم
ولی یکی از اسکریپت های دیگه هاستینگ فایل رو مولتی سرور کردم
اگر الزام به استفاده از این اسکریپت ندارید.
در خدمت شما هستم

سلام. می خواهیم از این استفاده کنیم. خیلی زیاد تغییر در این دادیم.

webhosts
June 5th, 2012, 14:11
کسی میتونه کمک کنه؟

webhosts
June 10th, 2012, 21:26
update

TOOBA IT
June 10th, 2012, 21:35
اطلاعات رو پ.خ کنید ...

sazsaz
June 12th, 2012, 23:46
در صورت نیاز می تونید هماهنگی کنید