PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تشکر از شرکت پرشين کلود

0060
June 2nd, 2012, 21:24
با درود

بعد از چند ماه که مشتري پرشین کلود (http://persiancloud.ir) هستم گفتم اگه تشکر نکنم واقعا بی معرفتی هست

کیفیت و اپتایم عالی
پشتیبانی عالی
برخورد با مشتری عالی
نظم کاری عالی

هر وقت مشکلی پیش اومده و تیکت حتی خیلی طولانی شده با احترام و خیلی سریع تیکتها رو جواب میدادن و مشکل رو برطرف کردن مثل خیلیا نبودن فقط موقع خوشی جواب بدن تا مشکلی پیش اومده هیچ خبری ازشون نباشه

حتی پیش اومده روی سرورهای غیر از سرورهای پرشین کلود مشکل داشتم آقا رضا لطف کرده کمکم کرده راهنمایی کرده

در کل تجربه ای که با سایت پرشین کلود و آقای فدای حسینی داشتم با هیچکدوم از سایتهای متعددی که تا حالا باهاشون کار کردم به هیچ وجه نداشتم و اصلا قابل مقایسه نیستن

فقط یه پیشنهاد دارم
امیدوارم فقط به یک لوکیشن محدود نشن و از سایر لوکیشن ها هم سرور ارائه بدن

با ارزوی موفقت روز افزون برای سایت پرشین کلود و آرزوئ الگو گیری خیلی از سایتهای به اسم بزرگ از سایتهای مثل پرشین کلود

m_dg_farari
June 2nd, 2012, 21:36
سلام. ممنون از ارائه ی review .
با اجازه ی آقا رضا ، دلیل محدود بودن به یک لوکیشن ، انجام کولوکیشن توسط این سرکت هستش که به صورت متمرکز کلیه ی سرورها در یک مکان هست و مسلما کولوکیشن کردن تکی سرورها و یا تعداد کم سرور اصولا به صرفه نیست.
امآ با توجه به این مورد که آی پی های این شرکت هم متعلق به خودش هست ، مکان های مختلفی ثبت شده این آی پی ها و عملا برای لوکیشن آی پی مشکلی ندارن! که تقریبا برای ایرانیان فقط لوکیشن آی پی کفایت میکنه
در کل این شرکت فوق العاده حرفه ای هست در ارائه ی خدمات و جا داره از همکاران اینچنینی که همیشه باعث پیشرفت سطح علمی و اقتصادی میشن تشکر کرد.

AriyaDownload
June 2nd, 2012, 22:06
من از مشتری های ایشون هستم
به پیشنهاد محسن عزیز 0060 (http://www.webhostingtalk.ir/member/14314/) اومدم ازشون یک وی پی اس گرفتم، الان سه تا دارم و همه چی عالی هست
پشتیبانی و نحوه برخورد با مشتری واقعا عالی هست
امیدوارم همیشه موفق باشن
:53:

skrsoft
June 2nd, 2012, 22:44
منم ازشون سرویس دارم
همه جوره کارشون درسته آقا رضا
انشاالله همیشه موفق باشند

RezaFH
June 3rd, 2012, 00:13
سلام

واقعا ممنونم از دوستانی که نظر لطف داشتند نسبت به ما و تشکر مخصوص از باز کننده ی تاپیک، محسن عزیز (اگر اشتباه نکنم) :53:
راستش انتظار دیدن چنین تاپیکی رو نداشتم ...

اما در مورد پرشین کلود عرض کنم؛ سعی ما همیشه بر این بوده که بهترین کیفیت رو در خدماتمون داشته باشیم تا با سرویس مناسبی که ارائه میدیم، باعث پیشرفت متقابل مشتریانمون هم بشیم :)
هرچند گاها مشکلات پیشبینی نشده ای هم وجود دارند که غیر قابل انکار هستند، ولی حداقل کاری که ما از دستمون بر میاد، انتخاب بهترین سخت افزار به همراه دیتاسنتر با کیفیت و ... برای به حداقل رسیدن این مشکلات و پیگیری سریع جهت برطرف کردن هرچه سریعتر مشکل هست.

امیدوارم بتونیم ارائه خدمات رو همیشه در بهترین شکل ممکن ادامه بدیم و رضایت عزیزان رو جلب کنیم.

با تشکر
رضا فدای حسینی

abod_black
June 3rd, 2012, 02:24
خوب منم از مشتریان سابق آقا رضا هستم و منم باهاشون هیچ مشکلی که نداشتیم هیچ ، خیلی هم راضی بودم.
یه تشکر هم از استاتر عزیز ، بد نیست هر از گاهی از سرویسهای خوبی که میگیرم به صورت پابلیک تشکر کنیم ، تاپیک شکایت خیلی زیاد هست ولی تاپیک تشکر من اولیه دارم میبینم.

رضا امیدوارم همینجور ادامه بدی و موفق باشی(سرور اختصاصی هم اضافه کن خیرش رو ببینی:d)