PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شرکت به پرداخت چقدر هزینه می گیره تا درگاه بانک ملت بهم بده؟

joomla2
June 2nd, 2012, 14:49
سلام. دوستان کسی میدونه شرکت به پرداخت چقدر هزینه می گیره تا درگاه بانک ملت بده؟

ایا این شرکت رو تایید می کنید؟

shivahost
June 2nd, 2012, 14:49
هزینه هیچی.... مشکلی هم نداشتم باهاش

mohammadlover
June 2nd, 2012, 15:22
سلام
هزینه چیزی نمیگیره ولی یک مشکلی که داره اینه که مواقعی که ستل نمیشه یک مقدار اذیت میکنه. البته ستل نشدن همیشگی نیست و بعضی موقع اینطور میشه.
موفق باشید

rn4j1m1
June 2nd, 2012, 15:54
اگه کد های مربوط به پرداخت درست نوشته شده باشه هیچ مشکلی پیش نمیاد
فقط درمواردی خیلی خیلی کم پیش میاد که پول از حساب مشتری کم میشه و این مبلغ رو نه میشه به حساب صاحب درگاه منتقل کرد و نه میشه برگشت زد که توی این شرایط بهتره (راه حل و نظر شخصی من) که یه ایمیل برای مدیر اون فروشگاه ارسال بشه تا بعدا به صورت دستی ستل بشه و تراکنش هم به صورت دستی تایید بشه
(شرط تایید ترانکش باید ستل (انتقال به حساب صاحب درگاه) موفق باشه)

serverirani
June 2nd, 2012, 16:16
من که روز چهارشنه مدارک رو ایمیل کردم بهشون، امروز نگ زدم بگم که چرا جوابدی ندادید، میگه ایمیل شما نرسیده.
دیگه موندم چی بگم.

ali2k
June 2nd, 2012, 18:13
هزینه نداره :) کارمزد هم کم نمیکنه :)
مدارک را که ایمیل کردید حتما حداکثر 1 ساعت بعد به کارشناس مربوطه زنگ بزنید و از دریافت مدارک مطمئن بشوید.
معمولا طی دو تا سه روز درگاه رو تحویل می دهند.

مدارک خاصی هم لازم نداره:
1- اسکن کارت ملی
2- اسکن شناسنامه
3- اسکن از سند خانه یا اجاره نامه (هرمحلی باشه)
4- فرم مشخصات سایت و خودتان و ...

porya_spy
June 2nd, 2012, 18:39
مدارک رو ارسال کنید حداکثر 3 روزه تحویل میدت بدون هزینه

mr-secret
June 2nd, 2012, 18:55
بابا تک پرداخت رو بچست و پشتیبانی و کارمزد مناسب من چند ماه دارم استفاده میکنم خیلی ازش راضیم

p30speed
June 2nd, 2012, 19:06
وقتی مستقیم و بدون کارمزد درجا میاد تو حساب مرض داره آدم از شرکتهای واسطه استفاده کنه

mr-secret
June 3rd, 2012, 08:02
وقتی مستقیم و بدون کارمزد درجا میاد تو حساب مرض داره آدم از شرکتهای واسطه استفاده کنه

باشه بابا چرا میزنی! دقت نکردم ماله ملته فکر کردم از سایت واسطه میخواید بگیرید

HematYar
June 3rd, 2012, 08:32
هزینه نداره :) کارمزد هم کم نمیکنه :)
مدارک را که ایمیل کردید حتما حداکثر 1 ساعت بعد به کارشناس مربوطه زنگ بزنید و از دریافت مدارک مطمئن بشوید.
معمولا طی دو تا سه روز درگاه رو تحویل می دهند.

مدارک خاصی هم لازم نداره:
1- اسکن کارت ملی
2- اسکن شناسنامه
3- اسکن از سند خانه یا اجاره نامه (هرمحلی باشه)
4- فرم مشخصات سایت و خودتان و ...

ممنون از اطلاعاتی که دادید . ۱ سوال . مدارک حتما باید براشون پست بشه یا با ایمیل هم میشه انجام داد ؟

Bullet-Vps.us
June 3rd, 2012, 09:12
ممنون از اطلاعاتی که دادید . ۱ سوال . مدارک حتما باید براشون پست بشه یا با ایمیل هم میشه انجام داد ؟
،
میتونید اسکن کنی تومامی موارد رو براشون بفرستید . ثبت درخواست که میزنید توی به پرداخت ایمیل میزنن به شما ،توی اون ایمیل توضیح ان تمامی موارد رو .

mashiat
June 23rd, 2012, 22:18
سلام
من شنبه هفته پیش ( دقیقا یک هفته پیش ) ثبت درخواست رو ایمیل زدم
اما هنوز هیچ جوابی نیومده ! امروز مجددا ایمیل زدم که چرا ثبت درخواست رو هیچ جوابی ندادین
مگه وقتی فرم اولیه ثبت درخواست و نام و آدرس سایت رو ایمیل میزنیم اینقدر طول میکشه تا جواب بدن ؟ چند روز طول میکشه ؟
تازه جواب بدن میخوان فرمها رو بدن و بعدش فرم پر کنم و بفرستم اما هنوز که توی همین قدم اول جواب ندان هیچی
کسی چنین مشکلی نداشته که ثبت درخواست اولیه رو جواب ندن یا اینقدر دیر جواب بدن؟
porya_spy
June 23rd, 2012, 22:20
سلام
من شنبه هفته پیش ( دقیقا یک هفته پیش ) ثبت درخواست رو ایمیل زدم
اما هنوز هیچ جوابی نیومده ! امروز مجددا ایمیل زدم که چرا ثبت درخواست رو هیچ جوابی ندادین
مگه وقتی فرم اولیه ثبت درخواست و نام و آدرس سایت رو ایمیل میزنیم اینقدر طول میکشه تا جواب بدن ؟ چند روز طول میکشه ؟
تازه جواب بدن میخوان فرمها رو بدن و بعدش فرم پر کنم و بفرستم اما هنوز که توی همین قدم اول جواب ندان هیچی
کسی چنین مشکلی نداشته که ثبت درخواست اولیه رو جواب ندن یا اینقدر دیر جواب بدن؟
من کلا 4روز طول کشید که درگاه رو فعال کنن

mashiat
June 23rd, 2012, 23:02
میشه مدارک رو همینطوری پست کنیم ؟ یا باید منتظر باشیم اول سایت رو ببینند و اوکی اولیه رو بدن و بعد مدارک رو بفرستیم؟