PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ««« فروش استثنایی پکیج بک لینک پنگوئن شامل 500 بک لینک از سایتهای دارای پیج رنک 1-9 »»»

hnikdel
June 2nd, 2012, 13:46
با سلام خدمت وبمسترهای عزیز

همونطور که مستحضر هستید ، الگوریتم جدید گوگل با نام پنگوئن آپدیت شده.هر از چند گاهی شاهد این هستیم که الگوریتم گوگل تغییر و یا آپدیت میشه.
یکی از مواردی که همیشه از دید گوگل برای سایتها مهم بوده و هست، داشتن بک لینک از سایتها و وبلاگهای معتبر و دارای پیج رنک بالا است
در این زمانه که گوگل با خرید و فروش بک لینک برخورد میکنه، وبمسترها به دنبال راهی برای بدست آوردن یک لینک خوب هستند.
بنده روی این مطلب مدتها زحمت کشیدم و اکنون در خدمت شما هستم با یک پکیج استثنایی بک لینک با نام پنگوئن.
پنگوئن اسمی هست که بنده بر روی پکیج بک لینک خودم گذاشتم و مستقیماً ربطی به پنگوئن گوگل نداره. ولی با هم رفیق هستند.

ویژگی های یکیج بک لینک ما به طور مختصر:
1. حدود 500 بک لینک از سایتها و وبلاگهای دارای پیج رنک بالا از 1-9 (اگه خواستید میتونم لیست سایت پیج رنک 8 و 9 بهتون بدم)
2. شما می تونید برای هر بک لینک یک کلمه کلیدی به ما بدید.
بالا بردن رتبه ی کلمات کلیدی در گوگل صد در صد تضمینی

3. روشهای بک لینک
بک لینک در وبلاگها و سایتها دارای پیج رنک 9-1
بک لینک در سایتهای اجتماعی (چیزی که گوگل به شدت خوشش میاد) داری پیج رنک 8-1
ثبت سایت شما در فرومها و سایتهای مختلف
و روشهای دیگر.

4. مدت زمان
حدود يك ماه

5. تضمین کیفیت.
در صورت ناراضی بودن از نتیجه پس از یک هفته، همه ی وجه شما پس داده خواهد شد.

6.روشهای ارتباط با بنده:
در همین تاپیک
پیغام خصوصی
شماره تماس: 09377558282
آیدی یاهو مسنجر: hossein_nikdel2
ایمیل: hossein.nikdel@gmail.com

قیمت بک لینک: فقط 40.000 تومان

تضمین کیفیت کار:
قبل و بعد از عملیات بک لینک پنگوئن بر روی سایتها، از موقعیت کلمات کلیدی سایتتون و خود سایتتون در گوگل، تعداد بک لینک های سایتتون (که در سایت الکسا نشون میده) و رتبه الکسای سایتتون، عکسبرداری میشه و تقدیم حضور سبزتان میشه.
پیج رنک هم که باید بزاری آپدیت بشه تا شاهد افزایش پیج رنک سایتتون باشید، در عین حال می تونید از طریق سئو مسترینگ پیج رنک حقیقی سایتتون رو ملاحظه بفرمایید.

توجه: انتخاب کلمه کلیدی مناسب:
* اگر وبمستهای عزیز توقع دارند که سایتشون با یک کلمه کلیدی خاص به صفحه اول یا رتبه اول در گوگل برسه باید یک نکته رو در نظر بگیرند.
اگر ما براتون کلمه کلیدی انتخاب کنیم، تضمین 99% میدیم که سایتتون با اون کلمه کلیدی به صفحه اول گوگل خواهد رسید . (چر ا صد در صد نیست؟ چون به عوامل دیگه ی سایت شما هم بستگی داره) آنالیز سایتتون و انتخاب بهترین کلمه برای سایتتون هزینه ی جداگانه ی ناچیزی داره که هر کس بخواد تو پیام خصوصی اعلام خواهم کرد.
* اگه وبمسترها خودشون یک کلمه کلیدی که تو گوگل تعدادش بالای چندین میلیون باشه بدن، ما میتونیم توقع داشته باشیم که رتبه ی اون کلمه کلیدی سایتتون در گوگل افزایش پیدا کنه مثلا از 100.000.000 به 1000 برسه ولی توقع نداشته باشید که به رتبه ی اول یا صفحه اول برسه. (فقط برای کلمات کلیدی بزرگ مثل: "دانلود")
*در هرحال اگر کلمه ی کلیدی سایتتون مناسب باشه، میشه توقع داشت که ایشالا در صفحه اول گوگل قابل مشاهده باشه

لينك همين تاپيك در پرشين تولز: ««« فروش استثنایی پکیج بک لینک پنگوئن شامل 500 بک لینک از سایتهای دارای پیج رنک 1-9 »»» (http://forum.persiantools.com/t266917.html)l

سوالی داشتید من در خدمتم.
یاعلی

bl4ck
July 1st, 2012, 01:12
سلام

برای سایتی که رتبه ی الکساش داخلیش زیر 2000 باشه این بک لینک شما چقدر در رتبه اش تاثیر داره؟

hnikdel
July 1st, 2012, 10:48
سلام

برای سایتی که رتبه ی الکساش داخلیش زیر 2000 باشه این بک لینک شما چقدر در رتبه اش تاثیر داره؟
سلام
این بک لینک چند مزیت داره.
1. باعث سریع ایندکس شدن سایتتون میشه.
2. افزایش پیج رنک
3. بالا رفتن ارزش سه کلمه کلیدی سایتتون در گوگل
4. قرار گرفتن سایتتون در رتبه های بالای موتورهای جستجو از جمله گوگل.
5. قاعدتا وقتی بازدید زیاد بشه رتبه الکسا هم بهتر میشه.

bl4ck
July 1st, 2012, 17:54
من خریدارم

bl4ck
July 1st, 2012, 17:59
بیخیال پشیمون شدم تا دیشب 20 تومان بود امروز یهویی شد 40 تومان :103:

hnikdel
July 2nd, 2012, 12:25
بیخیال پشیمون شدم تا دیشب 20 تومان بود امروز یهویی شد 40 تومان :103:

دوست عزیز، قیمت این پکیج بیش از 2 هفته هست که تغییر کرده اما تو این فروم یادم رفته بود تغیرش بدم.
الان حدود 26 سایت ثبت نام کردن.