PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : برداشته شدن حداقل 100 پست براي بخش فروش؟

psfa
June 2nd, 2012, 12:35
دوستان مي خواستم ببينم شما موافق هستين با اين كار؟ آخه به نظر ميرسه دوستان جنبشو نداشتن و اسپم ها زياد و فعاليت مفيد داره كم ميشه
و فكر كنم اينجوري پيش بره انجمن تخصصي هاستينگ به انجمن فروش تبديل بشه
دوستاني هستن كه بدون هيچ پستي پست فروش ميزنن اما بدتر از اون اينه كه تاپيك ماله يه هفته پيش هست طرف فقط چشمش مي خوره به موضوع كه درخواست تاپيك 1هفته پيش رو مياره بالا آفر ميده
به نظرم برگرده بهتره

whg
June 2nd, 2012, 12:40
این قضیه تاپیک بالا آوردن واقعا بده. به نظرم تنها عیبش همینه

mahkoom021
June 2nd, 2012, 12:49
به نظر من اگه میشه این 100 پست و هیچ پستو اینجور قوانین رو برای بخش فروش عوض کنن به مثلا تاریخ عضویت
مثلا هرکسی میخواد پست فروش بده حداقل یه 6 ماهی توی فروم بوده باشه که یه ذره با جو بخش فروش فروم اشنا شده باشه
یا اگه میشد اجازه تاپیک فروش زدن رو مثلا بر اساس امتیاز میذاشتن خیلی خوب بود و امتیاز یورز رو هم میکردن مثلا تعداد تشکر هایی که ازش شده
اونوقت دیگه کسی با اسپم زدن تو 3 روز به درجه واسه زدن تاپیک نمیرسید و در کنار اون خیلی ها برای اینکه بتونن پست فروش بدن به یوزرای دیگه تو بخش اموزشی کمک میکردن تا تعداد تشکر و امتیازشون بالا بره و رونق بخش اموزشی هم بیشتر میشه
خدایی یه سوال پیش میاد واسمون تو بخش اموزشی میپرسیم خیلی ادمای کمی پیدا میشن که جواب بدن
پیشنهاد من :
1. بخش فروش یا بر اساس تاریخ عضویت باشه مثلا بیشتر از 6 ماه عضویت
2. یا بر اساس امتیاز مثلا تعداد تشکرهایی که شده (نمیدونم امکانش هست یا نه)

razavihost
June 2nd, 2012, 12:50
برگرده بهتره.چون خیلی ها تازه استارت میزنن و توش میمونن و اسم ما ها هم بد در میره!

psfa
June 2nd, 2012, 13:00
من هم موافقم مثلا 100 تشكر داشته باشه بتونه پست بزنه تو بخش فروش

iranian-portal
June 2nd, 2012, 13:05
به نظرم من این چنین آزاد نباشه خیلی بهتره
اما
مدیران هم دیگه به نظرم خسته شدن!!!!!!
وقتی قانون 100پست هست:
یک روز میان میگن اسپم زیاد شده یک فکری بکنید
یک روز میان میگن قانون 100 پست عدالت نداره یک فکر کنید
یک روز میان میگن بزارید افراد جدید هم فعالیت فروش کنند
وقتی قانون 100 پست حذف میشه:
آقا چه وضعیه همه شدن فروشنده!!!
آقا این چه سیستمیه طرف امروز ثبت نام کرده آفر میده!!!
آقا این چه انجمن تخصصی که همه تاپیک های فعالش مربوط به فروشه!!
آقا یعنی چی طرف فروشنده حرفه ای نیست اسم انجمن و حرفه ای ها رو خراب کرده!!!

در کل به نظر من مشکل جای دیگه است!
یک عده نمی دونن چی می خوان
یک عده هم هنوز نفهمیدن اینجا کجاست
یک عده هم هم می دونن هم میفهمن دارن ساکت کارشون رو می کنند!!!

milade
June 2nd, 2012, 13:06
حالا صبر کنید یکی دو سه هفته ببینید نتیجه به چه شکله .

متااسفانه قبل از این ، انجمن پر بود از اسپم برا رسیدن به 100 پست .

از این پس دیگه همت مشتری رو میطلبه تا تیز باشه و بهترین رو انتخاب کنه :دی

موفق باشید !

RoobinaServer
June 2nd, 2012, 13:13
به نظر من اگه میشه این 100 پست و هیچ پستو اینجور قوانین رو برای بخش فروش عوض کنن به مثلا تاریخ عضویت
مثلا هرکسی میخواد پست فروش بده حداقل یه 6 ماهی توی فروم بوده باشه که یه ذره با جو بخش فروش فروم اشنا شده باشه
یا اگه میشد اجازه تاپیک فروش زدن رو مثلا بر اساس امتیاز میذاشتن خیلی خوب بود و امتیاز یورز رو هم میکردن مثلا تعداد تشکر هایی که ازش شده
اونوقت دیگه کسی با اسپم زدن تو 3 روز به درجه واسه زدن تاپیک نمیرسید و در کنار اون خیلی ها برای اینکه بتونن پست فروش بدن به یوزرای دیگه تو بخش اموزشی کمک میکردن تا تعداد تشکر و امتیازشون بالا بره و رونق بخش اموزشی هم بیشتر میشه
خدایی یه سوال پیش میاد واسمون تو بخش اموزشی میپرسیم خیلی ادمای کمی پیدا میشن که جواب بدن
پیشنهاد من :
1. بخش فروش یا بر اساس تاریخ عضویت باشه مثلا بیشتر از 6 ماه عضویت
2. یا بر اساس امتیاز مثلا تعداد تشکرهایی که شده (نمیدونم امکانش هست یا نه)

قبلا که بر اساس 100 پست بود خودکار بود یعنی جوری ویبولتین تنظیم میشه که بر اساس هرکسی 100 برسه میتونه پست بده

اما نمیشه تنظیمش کرد هرکسی تشکرش به این حد رسید یا هرکسی این مدت عضو بوده بتونه پست بده
در مورد تشکر بگم که کاربرانی در انجمن بن شدند و هنوزم گاهی وقت ها بن میشن که دو تا یوزر هستند این یکی پست میده اون یکی سریع میاد باهاش تشکر میزنه (پس این راه به نتیجه نمیرسه جز به هم ریختن بیشتر انجمن)

در مورد مدت عضویت فکر کنم کار مدیران بیشتر میشه چون مثلا بگن هر کس 6 ماه عضو بود باید میل کنه یا تیکت بزنه مدیریت که براش باز کنن و یه جورایی فشار کاری خیلی میره بالا به خاطر این همه کاربر و فکر نکنم امکان پذیر باشه.

قبلا 100 پست بود همه اسپم میدادن میگفتن سلام خوبی؟ سلام عجب پستی
-
سلام تشکر میکنم و .... از همین حرفا همش اسپم

حالا 100 تا برداشته شده اسپم شده همش فروش

یه نفر امروز تازه میاد نت رفیقش یه رسیلر میده میاد تاپیک فروش میزنه دوروز دیگه جمع میکنه میره کار هاستینگ را خراب میکنه و آبروی حرفه ای ها هم میبره پیش مشتریان و افراد خریدار و همه دودل میشن در خرید

ولی فکر کنم همون 100 پست باشه و قوانین اسپم شدید تر بشه و با کاربران خطا کار به شدت برخورد بشه خیلی بهتر باشه. (فکر کنم تنها راه خوب و عالی همین باشه)

یا حق

mizbanaval
June 2nd, 2012, 13:16
قسمت جالبی که دیدم طرف درخواست 1 هفته پیش رو بالا اورده بود :-| :-| :-| :-| :-| :-|
بنظرم یک اموزش کار با انجمن خیلی واجبه

mahkoom021
June 2nd, 2012, 13:37
در مورد مدت عضویت فکر کنم کار مدیران بیشتر میشه چون مثلا بگن هر کس 6 ماه عضو بود باید میل کنه یا تیکت بزنه مدیریت که براش باز کنن و یه جورایی فشار کاری خیلی میره بالا به خاطر این همه کاربر و فکر نکنم امکان پذیر باشه.

ولی فکر کنم همون 100 پست باشه و قوانین اسپم شدید تر بشه و با کاربران خطا کار به شدت برخورد بشه خیلی بهتر باشه. (فکر کنم تنها راه خوب و عالی همین باشه)

کلا هر چی قوانین بیشتر بشه دردسر مدیرا و کاربرا بیشتر میشه اصلا فکنم دلیل برداشتن 100 پست همین بود که مجبور نشن هی دنبال پست اسپم بگردن
ولی این مدت عضویت یا امتیاز کاربرا بهتره البته نمیدونم تو تنظیمات امکان پذیره یا نه
حداقل خوبیش اینه که این بخش اموزش از این وضع الانش دربیاد و یکم فعال تر بشه
در کنارش مگه چند نفر در روز به 6 ماه یا 1 سال عضویت میرسن و میخوان درخواست ایجاد تاپیک فروش بدن همین الان که ازاد شده تو 3 روز 3 نفر تاپیک زدن (بخش فروش سرور مجازی رو منظورمه متاسفانه بقیه جاها رو اصلا سر نمیزنم)

درباره اون که یه نفر چند تا یوزر داره و میاد از خودش تشکر میکنه هم احتمال اینکه بن بشه بالاست پس این راه سخت تر از تعداد پست هستش و نظرم اینه که تو هر حالتی از شمارش تعداد پست بهتر باشه

Bullet-Vps.us
June 2nd, 2012, 13:38
دوستان مي خواستم ببينم شما موافق هستين با اين كار؟ آخه به نظر ميرسه دوستان جنبشو نداشتن و اسپم ها زياد و فعاليت مفيد داره كم ميشه
و فكر كنم اينجوري پيش بره انجمن تخصصي هاستينگ به انجمن فروش تبديل بشه
دوستاني هستن كه بدون هيچ پستي پست فروش ميزنن اما بدتر از اون اينه كه تاپيك ماله يه هفته پيش هست طرف فقط چشمش مي خوره به موضوع كه درخواست تاپيك 1هفته پيش رو مياره بالا آفر ميده
به نظرم برگرده بهتره

با اینکه خودِ منم 100 پست ندارم هنوز . ولی کاملا موافقم با برگشتن 100 پست !
یه نظم خاصی داشت قبلا !الان احتمالا کسی مشکل پیدا کنه عمرا کسی بیاد کمکش کنه پایین تاپیکش احتمالا دیگه افر بزنن!

iraniandata
June 2nd, 2012, 13:51
به نام تنها برنامه نویس عالم

سلام دوستان بنده هم به مدیر عزیز و بزرگوار s.w.a.t پ.خ زدم ولی ایشون هنوز جوابی ندادن

اما 100 پست باشه خیلی خوبه من یه پیشنهاد به مدیر بزرگوار s.w.a.t دادم حالا پاسخی که نگرفتیم هنوز و منتظرم

ان شاء الله درست میشه توکل بر خدا

درپناه و راه حق موفق و موید باشین

خدانگهدارتون

psfa
June 2nd, 2012, 13:52
به نظرم تعداد مديران رو بيشتر كنند بهتر هستش
خيلي ها هستن تو اين انجمن كه فروشنده نيستند و مدت زيادي هم هست كه فعاليت مي كنن

s.w.a.t
June 2nd, 2012, 13:59
باسلام
در مورد قانون 100پست به صورت آزمایشی برداشته شده است و تا در جلسه بعدی مدیران که در یک الی دو هفته آینده میباشد نتایج کار بررسی شود. اگر نتایج مورد قبول واقع نشد قانون برخواهد گشت
موفق باشید

mamali5
June 2nd, 2012, 14:01
به نظر من هم برگرده به قبل بهتره
و اینکه آخرین ارسالی های تاپیک ها هم مجددا فعال شه بهتره
الان مثلا من خودم حوصلم نمیگیره برم بخش آموزش ببینم کی مشکل داره که کمکش کنم
حداقل آخرین تاپیک های بخش آموزش لیست بشه خوبه...
بخش فروش هم ماشالله از بس آفر ها زیاد شده ما میخواستیم آفر بدیم یجورایی بیخیال شدیم این شلوغی رو دیدیم!

RoobinaServer
June 2nd, 2012, 14:02
یک نمونه تاپیک بالا آوردن :

http://www.webhostingtalk.ir/f13/49345/index4.html

بعد از 6 روز توسط nars_vps

همین امروز هم تاپیک دیگری را بالا آوردن و اسپم بارون شد که کل تاپیک هم حذف شد.

به نظر منم تعداد مدیران بیشتر باید بشه.نیاز به مدیرانی داریم که به شدت با اسپم برخورد کنند واقعا اسپم مشکل خیلی جدی wht شده.

تاپیک یکی از مشتریان ما هم که برای هفته پیش بوده و سرور تهیه کرده هنوز هی داره میاد بالا همین امروز چند بار اومد بالا.

امروز کلا ریخته به هم همه چی.

plastic
June 2nd, 2012, 14:05
تا روز قبل تغییر قانون 100 پست ، همه تاپیک میزدند که این قانون خیلی مزخرفه وردارید یعنی چی 100 پست نباشه و .. . ..
به محض این که قانون ورداشته شد الان همه تاپیک میزنن اقا 100 پست خیلی خوبه برگردونید !
جریان داستان اون مرد و بچه و خرش یادم افتاد !

p30speed
June 2nd, 2012, 14:21
باید مثل پرشین تولز که به فروشنده ها امتیاز میده انیجا هم هم یکار بشه

وقتی جنسی فروخته می شود مشتری در صورتی که از کار فروشنده راضی باشه اعلام امتیاز مثبت میکنه و مدیر به فروشنده یک امتیاز میده.

6387

AmirHosein
June 2nd, 2012, 14:25
یادمه یه سری از دوستان به من پیام میزدن تورو خُدا پُست هاشون رو زیاد کُنم تا بتونن پُست بزنن و فعالیت کُنن! حالا اومدن میگن مُخالفم!
چه این قانون باشه چه نباشه بازم بی نظمی هستش، کاری هم نمیشه کرد، من خودم رو مثال میزنم یه تاپیک پاک میکنم 10 تا پیام خصوصی واسم میاد! سر همین مسیج پروفایل + پیام خصوصی کلا غیرفعال کردم :)
من دوس دارم این قانون برگرده چون مدیریت راحت تر بودش!

psfa
June 2nd, 2012, 14:28

وقتی جنسی فروخته می شود مشتری در صورتی که از کار فروشنده راضی باشه اعلام امتیاز مثبت میکنه و مدیر به فروشنده یک امتیاز میده.

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f2/6387-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%AF%D8%A7%D9%82%D9%84-100-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%D8%9F-em-jpg
اين هم روش خوبيه

milade
June 2nd, 2012, 14:39
من دوس دارم این قانون برگرده چون مدیریت راحت تر بودش!
امیر جونم دوست دارم :x

نبینم راحت نباشی ... :دی ، دستور بده ، من خودم برات انجمن رو حذف کنم :دی

چه این قانون باشه چه نباشه بازم بی نظمی هستش، کاری هم نمیشه کرد، من خودم رو مثال میزنم یه تاپیک پاک میکنم 10 تا پیام خصوصی واسم میاد! سر همین مسیج پروفایل + پیام خصوصی کلا غیرفعال کردم
هر وقت تاپیک یا موضوع من رو پاک کردی به دلایل س.یا.سی ، من فقط تشکر کردم .

امیر خیلی میخوامت :دی ، عاشق این ً ٍ ٌ گزاشتنتم :دی

ارادمتند .

TARIMEHR
June 2nd, 2012, 14:58
سلام
چه صد پست چه صفر پست هیچ کدوم ملاک خوبی نیستند

نظر بنده :
تمام فروشنده ها اعم از فرونشده های قدیمی و جدیدی همگی دسترسی به بخش فروششون قطع بشه
مدیران یه تاپیک ایجاد کنند به نام درخواست اعتبار فروشندگی
کسانی که میخواهند به کار فروش خود ادامه بدند درخواست دسترسی بدن
مدیران و افراد قدیمی اعتبار شخص ، تخصص و امکانات فروشنده رو در جلسه ی خودشون مورد سنجش قرار بدن
بعد بهش رای بدن
اگه اکثریت مدیریت موافق به فروشندگی شخص بودن دسترسی بخش فروش به فرد داده بشه
این طرح تا یکی دو هفته اول برای مدیران به دلیل بررسی خسته کننده هست اما بعد از تایید افراد خیالشون راحته که این فروشنده ها رو خودشون تایید کردن
افراد فروشنده هم یک دور قانون این انجمن رو با خودکار مشق کنن تا بدونن قانون اینجا چیه و تحویل مدیریت بدن

astro.alireza
June 2nd, 2012, 15:00
از اونجایی که این انجمن به صورت تخصصی روی بحث هاستینگ کار می کنه و اکثر افرادی که به اینجا مراجعه می کنند یا خدمات ارایه مدین یا خدمات می گیرند. یعنی بخش بزرگی از انجمن رو بحث فروش و مالیش تشکیل می ده.
به نظر من بهتره محدودتی 100 پست سرجاش بمونه و برای جلوگیری از اسپم یه هزینه ای رو هم از کاربر بگیرن واسه دادن اجازه تاپیک فروش. مثلا 100 هزار تومن از یوزری که می خواد تو انجمن تاپیک فروش بزنه بگیرند. اینجوری بچه هایی که با پول تو جیبیشون می خوان تجارت کنند و از اول مهر برن مدرسه هیچ وقت نمیان پول بدن و اسپم هم نمی زنند. عوضش فورشنده معتبر این هزینه رو پرداخت می کنه. این هم واسه وب هاستینگ تاک یه درآمد خوبی هست و هم به نفع فروشنده است.
اگر من بدونم همکارم کیه و یه بچه مدرسه ای نیست که بازارو خراب کنه می تونم هم جو رقابتی رو باهاش حفظ کنم و هم سر قیمت به توافق برسیم که مثل الان نشه که سرور مجازی رو به قیمت اکانت وی پی ان میفروشند!

astro.alireza
June 2nd, 2012, 15:02
سلام
چه صد پست چه صفر پست هیچ کدوم ملاک خوبی نیستند

نظر بنده :
تمام فروشنده ها اعم از فرونشده های قدیمی و جدیدی همگی دسترسی به بخش فروششون قطع بشه
مدیران یه تاپیک ایجاد کنند به نام درخواست اعتبار فروشندگی
کسانی که میخواهند به کار فروش خود ادامه بدند درخواست دسترسی بدن
مدیران و افراد قدیمی اعتبار شخص ، تخصص و امکانات فروشنده رو در جلسه ی خودشون مورد سنجش قرار بدن
بعد بهش رای بدن
اگه اکثریت مدیریت موافق به فروشندگی شخص بودن دسترسی بخش فروش به فرد داده بشه
این طرح تا یکی دو هفته اول برای مدیران به دلیل بررسی خسته کننده هست اما بعد از تایید افراد خیالشون راحته که این فروشنده ها رو خودشون تایید کردن
افراد فروشنده هم یک دور قانون این انجمن رو با خودکار مشق کنن تا بدونن قانون اینجا چیه و تحویل مدیریت بدن

چیزی که شما می گید واسه مدیریت و سایت مسئولیت ایجاد می کنه. فردا اگه یکی با فروشنده مشکل پیدا کرد پای سایت رو هم وسط می کشه

whg
June 2nd, 2012, 15:09

http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f2/6387-%D8%A8%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%B4%D8%AA%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%86-%D8%AD%D8%AF%D8%A7%D9%82%D9%84-100-%D9%BE%D8%B3%D8%AA-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%D9%8A-%D8%A8%D8%AE%D8%B4-%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%D8%9F-em-jpg

این روش عالیه

RoobinaServer
June 2nd, 2012, 15:24
از اونجایی که این انجمن به صورت تخصصی روی بحث هاستینگ کار می کنه و اکثر افرادی که به اینجا مراجعه می کنند یا خدمات ارایه مدین یا خدمات می گیرند. یعنی بخش بزرگی از انجمن رو بحث فروش و مالیش تشکیل می ده.
به نظر من بهتره محدودتی 100 پست سرجاش بمونه و برای جلوگیری از اسپم یه هزینه ای رو هم از کاربر بگیرن واسه دادن اجازه تاپیک فروش. مثلا 100 هزار تومن از یوزری که می خواد تو انجمن تاپیک فروش بزنه بگیرند. اینجوری بچه هایی که با پول تو جیبیشون می خوان تجارت کنند و از اول مهر برن مدرسه هیچ وقت نمیان پول بدن و اسپم هم نمی زنند. عوضش فورشنده معتبر این هزینه رو پرداخت می کنه. این هم واسه وب هاستینگ تاک یه درآمد خوبی هست و هم به نفع فروشنده است.
اگر من بدونم همکارم کیه و یه بچه مدرسه ای نیست که بازارو خراب کنه می تونم هم جو رقابتی رو باهاش حفظ کنم و هم سر قیمت به توافق برسیم که مثل الان نشه که سرور مجازی رو به قیمت اکانت وی پی ان میفروشند!

دوستانی هم داریم که چندین سرور هزینه کردن و گرفتند و مثل همین بچه های تابستونی نیستن که اول مهر شروع بشه برن

اما خب سرورهایی که خریدن هم به امید این اومدن اینجا که پولشون را از فروش در بیارن

بخوان اینجا هم 100 تومن بدن که دیگه هیچی.

به خودتون فقط نگاه نکنید عزیز شاید ماو شما مثلا بیایم پرداخت کنیم اما خیلی ها نمیتونن شایدم کارشون و تخصصشون در حد ما باشه و یا بهتر و فقط مشکل مایشون جوریه که سرور را به زور جور میکنن و تمدید میکنن تا وقتی مشتری هاشون زیاد بشه راحت بشن.

astro.alireza
June 2nd, 2012, 15:57
دوستانی هم داریم که چندین سرور هزینه کردن و گرفتند و مثل همین بچه های تابستونی نیستن که اول مهر شروع بشه برن

اما خب سرورهایی که خریدن هم به امید این اومدن اینجا که پولشون را از فروش در بیارن

بخوان اینجا هم 100 تومن بدن که دیگه هیچی.

به خودتون فقط نگاه نکنید عزیز شاید ماو شما مثلا بیایم پرداخت کنیم اما خیلی ها نمیتونن شایدم کارشون و تخصصشون در حد ما باشه و یا بهتر و فقط مشکل مایشون جوریه که سرور را به زور جور میکنن و تمدید میکنن تا وقتی مشتری هاشون زیاد بشه راحت بشن.

روبینا جان مشکل همینه دیگه! این تفکر شما کاملا اشتباهه. کسی که میاد تو این کار باید حداقل به اندازه 3 ماه هزینه سرورهاش سرمایه دم دستش باشه که اگر اتفاقی افتاد بتونه جلوش رو بگیره. این حرف شما منو یاد یوزری به نام دکتر سعید انداخت که اومد سرور ارزون داد بعد سر ماه چندتا از مشتریاش تمدید نکردند. چون ایشون پولی نداشت نتونست سرور رو تمدید کنه و دیتاسنتر سرور ایشون رو بست و کلی آدم اطلاعاتشون تو خطر افتاد. تا اینکه یکی از همکاران اومد و سرور ایشون رو پرداخت کرد و مشتریاش رو هم برداشت تا کسی اطلاعاتتش حذف نشه. خلاصه فضای انجمن رو به هم ریخته بود.
خود من به دلیل مشکلاتی که توی پرداخت با پیپال ایجاد شد هزینه 3 تا سرورم توی پی پال بلاک شد و مجبور شدم از اول هزینه رو واریز کنم! کسی که توانایی تحمل چنین ریسکهایی رو نداره نباید وارد این بازار بشه و ملت رو به بازی بگیره

websazha
June 2nd, 2012, 15:58
این 100 پست باشه بهتر هست با این که شاید خودم هم 4 روز دیگه مشکل بخورم اما خیلی خوب هست هر کسی روزی 1 یوزر نمی سازه و هر قیمتی برازه واسه فروش.
اگر مدیران بخوان کمی دقیق تر باشه و کسی کمی زمان بزاره مدارک و احراز هویت هم باشه که چه بهتر.
هر چه سخت گیرانه تر سرویس دهندگان معتبر تری اقدام به فروش می کنند.

shivahost
June 2nd, 2012, 16:02
بنظر من هم سیستم قبلی خوب بود و همه هم عدات کرده بودند بهش و ضما تازه وارد ها مجبور بودند 100 پست بدهند! حالا شاید 50 تا اسپم می داداند اما 50 تا هم می رفتند مقاله و آموزش کپی می کردند در اینجا....

RoobinaServer
June 2nd, 2012, 16:05
روبینا جان مشکل همینه دیگه! این تفکر شما کاملا اشتباهه. کسی که میاد تو این کار باید حداقل به اندازه 3 ماه هزینه سرورهاش سرمایه دم دستش باشه که اگر اتفاقی افتاد بتونه جلوش رو بگیره. این حرف شما منو یاد یوزری به نام دکتر سعید انداخت که اومد سرور ارزون داد بعد سر ماه چندتا از مشتریاش تمدید نکردند. چون ایشون پولی نداشت نتونست سرور رو تمدید کنه و دیتاسنتر سرور ایشون رو بست و کلی آدم اطلاعاتشون تو خطر افتاد. تا اینکه یکی از همکاران اومد و سرور ایشون رو پرداخت کرد و مشتریاش رو هم برداشت تا کسی اطلاعاتتش حذف نشه. خلاصه فضای انجمن رو به هم ریخته بود.
خود من به دلیل مشکلاتی که توی پرداخت با پیپال ایجاد شد هزینه 3 تا سرورم توی پی پال بلاک شد و مجبور شدم از اول هزینه رو واریز کنم! کسی که توانایی تحمل چنین ریسکهایی رو نداره نباید وارد این بازار بشه و ملت رو به بازی بگیره

از این نظر تایید میکنم حرفتون رو که باید بتونه چنین ریسک هایی بکنه

ولی فکر کنم بد متوجه شدید منظورم من اینه که کسیک ه وارز این کار شده تواناییش رو نداره برای کارش هزینه تبلیغات بده که اومده تو انجمن دیگه

الان مثلا خود ما توانایی داریم سرور هامون را تا 4 ماه بعد هم تمدید کنیم حتی میخوایم خودمون رو جمع و جور کنیم جوری که یک ساله بتونیم پشتیبانی مالی کنیم سرورهامون رو درصورت نداشتن هیچ مشتری
ولی قبول نداریم بیایم 100 تومن بدیم اینجا 100 تومن بدیم اونجا و ... رو چه حسابی آخه

همین 100 تومن شاید با جرات بگم سود 3 تا 4 تا مشتری هست که صبح تا شب درگیرشون هستیم و داریم پشتیبانیشون میکنیم و اون مشتریان هم از انجمن نیستن از دوستان و شرکت ها هستن.

تو انجمن ما مشکل دیگه دارم که این طرح رو نمیگذاره اجرا بشه تا وقتی سرور 1 گیگ هست 5 تومن یا 8 تومن

نمیشه این طرح را راه اندازی کرد چون درامد چندانی نداره و همه ایرانی ها (غیر حرفه ای ها) جذب همان سرورها میشن - حرفه ای ها هم که نمیان اینجا خیلی کم هستن که بیان و دنبال سرورهای ما باشن با هزینه بالا

مشکل یکی دو تا نیست یه طرح بخواد بیاد مشکل دیگه نمیگذاره - اول باید درامد زیاد باشه از طریق تبلیغ در تاپیک ها در اینجا تا بشه هزینه کرد خب.

امیدوارم فهمیده باشی حرف من رو

astro.alireza
June 2nd, 2012, 16:24
از این نظر تایید میکنم حرفتون رو که باید بتونه چنین ریسک هایی بکنه

ولی فکر کنم بد متوجه شدید منظورم من اینه که کسیک ه وارز این کار شده تواناییش رو نداره برای کارش هزینه تبلیغات بده که اومده تو انجمن دیگه

الان مثلا خود ما توانایی داریم سرور هامون را تا 4 ماه بعد هم تمدید کنیم حتی میخوایم خودمون رو جمع و جور کنیم جوری که یک ساله بتونیم پشتیبانی مالی کنیم سرورهامون رو درصورت نداشتن هیچ مشتری
ولی قبول نداریم بیایم 100 تومن بدیم اینجا 100 تومن بدیم اونجا و ... رو چه حسابی آخه

همین 100 تومن شاید با جرات بگم سود 3 تا 4 تا مشتری هست که صبح تا شب درگیرشون هستیم و داریم پشتیبانیشون میکنیم و اون مشتریان هم از انجمن نیستن از دوستان و شرکت ها هستن.

تو انجمن ما مشکل دیگه دارم که این طرح رو نمیگذاره اجرا بشه تا وقتی سرور 1 گیگ هست 5 تومن یا 8 تومن

نمیشه این طرح را راه اندازی کرد چون درامد چندانی نداره و همه ایرانی ها (غیر حرفه ای ها) جذب همان سرورها میشن - حرفه ای ها هم که نمیان اینجا خیلی کم هستن که بیان و دنبال سرورهای ما باشن با هزینه بالا

مشکل یکی دو تا نیست یه طرح بخواد بیاد مشکل دیگه نمیگذاره - اول باید درامد زیاد باشه از طریق تبلیغ در تاپیک ها در اینجا تا بشه هزینه کرد خب.

امیدوارم فهمیده باشی حرف من رو
شما درست می فرمایید اما به حرف من دقت نکردید.
با این کار اولا همه اون کسانی که سرور 5 تومنی میدن از صحنه به در می شن
شما این هزینه رو یکبار پرداخت می کنی! فکر کن هزینه تبلیغات هست
تضمین می دم 70 درصد کسانی که اینجا مثلا فروش دارند می ریزند و همون 30 درصدی می مونه که واقعا کارش درسته و اصولا قیمت هاشون هم به هم نزدیکه و بالاست. چون هدف این 30 درصد رقابت بر سر قیمت نیست رقابت بر سر کیفیته
اینجوری توی همون ماه اول تعداد زیادی از همون مشتریانی که به سمت سرویس های تازه کار و ارزون جذب می شدن به سمت شما جذب می شن و هزینه شما هم توجیه پیدا می کنه

plastic
June 2nd, 2012, 16:25
با درود
اگر دوستان دنبال راه حل سامان بخشیدن بیشتر به بخش فروش این انجمن میگردند راه حل های دیگری به غیر از محدودیت های مالی و پستی داره
و از جمله این راه حل ها میتونه مورد زیر باشه.
از آنجایی که بخش فروش هاست و سرور و سرور مجازی فقط تاپیک آفر زده میشه ، مدیران میتونند در صورتی که وقتش رو دارند، این قسمت رو به صورت مدیریت شده در بیارند ، یعنی تاپیک های جدید در این بخش بعد از تایید مدیریت انجام بگیره.
به این شکل نه برای 100 پست شدن انجمن حجمش بالا میره و نه کسی مشکل 100 پسته نبودن رو داره و نه کسی فروش های پی در پی میزنه و...
فاصله زمانی هر تاپیک آفر هم به چند روز یک بار تنظیم میکنند

razavihost
June 2nd, 2012, 16:26
تضمین می دم 70 درصد کسانی که اینجا مثلا فروش دارند می ریزند و همون 30 درصدی می مونه که واقعا کارش درسته و اصولا قیمت هاشون هم به هم نزدیکه و بالاست. چون هدف این 30 درصد رقابت بر سر قیمت نیست رقابت بر سر کیفیته
اینجوری توی همون ماه اول تعداد زیادی از همون مشتریانی که به سمت سرویس های تازه کار و ارزون جذب می شدن به سمت شما جذب می شن و هزینه شما هم توجیه پیدا می کنه

خوب ما و شما که خون دل خوردیم که پست هامون بالا رفته و اسمپ نکردیم باید این 100 تومن رو هم بدیم؟

RoobinaServer
June 2nd, 2012, 16:31
با درود
اگر دوستان دنبال راه حل سامان بخشیدن بیشتر به بخش فروش این انجمن میگردند راه حل های دیگری به غیر از محدودیت های مالی و پستی داره
و از جمله این راه حل ها میتونه مورد زیر باشه.
از آنجایی که بخش فروش هاست و سرور و سرور مجازی فقط تاپیک آفر زده میشه ، مدیران میتونند در صورتی که وقتش رو دارند، این قسمت رو به صورت مدیریت شده در بیارند ، یعنی تاپیک های جدید در این بخش بعد از تایید مدیریت انجام بگیره.
به این شکل نه برای 100 پست شدن انجمن حجمش بالا میره و نه کسی مشکل 100 پسته نبودن رو داره و نه کسی فروش های پی در پی میزنه و...
فاصله زمانی هر تاپیک آفر هم به چند روز یک بار تنظیم میکنند

خب بازم میشه که باید مدیر اضافه بشه

با این تعداد مدیر نمیتونن انجام بدن.

خود همین کار خیلی سنگینه چه برسه کارهای دیگه انجمن

psfa
June 2nd, 2012, 16:32
اصلا دوستان نظرتون چيه كه به مديران اين انجمن اطلاع داده بشه كه يه اسكريپت نظر سنجي نصب كنن كه كاربرا هم بتونن تو قوانين نظر بدن و فقط مديران هر جوري مي خوان قانون آزمايش نكنن؟

RoobinaServer
June 2nd, 2012, 16:32

یک بار پرداخت موافقم

ولی اینم هست ها :

خوب ما و شما که خون دل خوردیم که پست هامون بالا رفته و اسمپ نکردیم باید این 100 تومن رو هم بدیم؟

psfa
June 2nd, 2012, 16:37
اين روش 100 تومني كه اصلا امكان پذير نيست چون بايد در بخش آموزشي رو تخته كرد

milade
June 2nd, 2012, 16:45
مشکل همه شما دوستان اینه که کل فروشتون روی وب هاستینگ تالک هستش .

من نمیدونم اگر وب هاستینگ تالک مثل سابق ***** بشه چه بلایی سر این دسته میاد ...

اجازه بدید با 0 پست بیان فروش بکنند و بچه دبستانی باشند و ...

عوضش مشتری بالاخره میفهمه همه چیز رو و برمیگرده .

اینکه هزینه 100 تومن باشه برا این کار عملاً بد نیست ، اما ایجاد یه سری مشکل هم میکنه . از جمله انحصاری شدن فروم ، عدم امکان پا گرفتن شرکتهای جدید و ...

بهتره چند هفته شکیبا باشید و نتیجه رو ارزیابی کنید ، بد بود خود مدیران فکری میکنند ...

اما برای این مرحله باید چند تایی مدیر انتخاب بشن که هم سابقه خوبی داشته باشند هم فروشی توی اینجا نداشته باشند ، چراکه احتمال به هم ریختن تالار در همین چند هفته هستش .

موید باشید .

RoobinaServer
June 2nd, 2012, 17:07
مشکل همه شما دوستان اینه که کل فروشتون روی وب هاستینگ تالک هستش .

من نمیدونم اگر وب هاستینگ تالک مثل سابق ***** بشه چه بلایی سر این دسته میاد ...

اجازه بدید با 0 پست بیان فروش بکنند و بچه دبستانی باشند و ...

عوضش مشتری بالاخره میفهمه همه چیز رو و برمیگرده .

اینکه هزینه 100 تومن باشه برا این کار عملاً بد نیست ، اما ایجاد یه سری مشکل هم میکنه . از جمله انحصاری شدن فروم ، عدم امکان پا گرفتن شرکتهای جدید و ...

بهتره چند هفته شکیبا باشید و نتیجه رو ارزیابی کنید ، بد بود خود مدیران فکری میکنند ...

اما برای این مرحله باید چند تایی مدیر انتخاب بشن که هم سابقه خوبی داشته باشند هم فروشی توی اینجا نداشته باشند ، چراکه احتمال به هم ریختن تالار در همین چند هفته هستش .

موید باشید .
حرفتون از این که کل فروش روی وب هاستینگ هست و نباید باشه درسته

ما هم اگر کل فروشمون اینجا بود که الان ....

به هر حال مشکل الان کمبود مدیر هست فکر کنم چندین بار گفته شده

اگر مدیر زیاد باشه دیگه همه فشار روی مثلا Amir نیست که بیاد بگه اون جوری مدیریت بهتر بود

الان از دستشون خارج شده یه کم یا فشار زیادی روشون وارد شده

واقعا تیم مدیریتی کمه. تایید میکنم

milade
June 2nd, 2012, 17:35
حرفتون از این که کل فروش روی وب هاستینگ هست و نباید باشه درسته

ما هم اگر کل فروشمون اینجا بود که الان ....

قطعاً بنده منظورم از "شما دوستان" ، شما شرکت کنندگان عزیز نبود ، بلکه خواننده ای بود که میخونه و طیف وسیع رو مخاطب قرار دادم . یک وقت سوء تفاهمی نشه ...

اما در مورد این جمله :

مثلا Amir نیست
Am!r نه ، Ami!r جون :دی

آره . اما نباید طوری بشه که مدیری که انتخاب میکنند فعالیتش اینجا به عنوان فروشنده باشه تا سمت گیری شکل نگیره . مثل همین الان امیر جون ...

انشالله این مهم هم مورد بررسی قرار بگیره و شاهد وب هاستینگی کارآمد باشیم .

یه نکته دیگه سعی نکنید خودتون رو با کاربرانی که مثال ورشکستگیشون رو زدید مقایسه کنید ( مثال من الان Dr.Saeed هستش ) ، چراکه همون موقع هم مشتری فهمید چه اشتباهی کرده و الان هم خود من چندی از مشتری های ایشون رو در روی یکی از سرورها دارم و این نشون میده همون بچه مدرسه ای هم داره برا شما بازاریابی با پول خودش انجام میده ، چون مشتری جذب شده ، شما توی یه تایم مناسب میتونید جذب خوبی داشته باشید !

با آرزوی بهترین ها .

vahidmom
June 2nd, 2012, 17:37
:-|
بنده يه نظري دارم
ميگم مديران بيان يه تاپيك فروش مثل همين تاپيك ايجاد كنند
اون قديميه رو مجدد ببرند رو تعداد پست اما اينبار رو 200 تا :دي
اين جديده هم ديگه پست نخواد
اونايي كه زورشون نميرسه رو جديد پست بدند
ديگه خوبيش اينه كسي تو تاپيك هاي قديمي نمياد سرك بكشه از اينورم مياد هر چي دوست داره تو تالار جديد برا خودشون افر بدند
خوب ني؟ :دي

milade
June 2nd, 2012, 18:04
خوب ني؟ :دي
نو !

چراکه اصلاً اینجوری درست نیستش ... خودت فکرش کن :دی
یه جوری دو دستگی و تبعیض و این جور جوی حاکم میشه :|

پستم اسپمه ولی باید میگفتم : d

والله مدیرا برا من سر ماه حواله سرور هامو پرداخت نمیکنند ، منم زیاد با این انجمن کار ندارم که بخوام چاپلوسی کنم و ...

اما همین که میبینم چطوری احساس مسئولیت میکنند ( جنابان ، سجاد ، فهمیی پور ، مصطفی ، امیر ، وحید و ... ) ، خب خودم رو موظف میدونم به ایشان احترام بگزارم .
حالا اینکه میگم امیر جون هم سر احترامیه که بهش دارم : )

در کل تیم مدیریتی الانی خوب داره عمل میکنه .

ارادتمند .

AmirHosein
June 2nd, 2012, 18:14
پستم اسپمه ولی باید میگفتم : d

والله تنها مدیری هستن که هنگام صحبت کردن باهاشون باید جو رو رعایت کرد چرا چون :

بگیم امیر تو پیام خصوصی یوهو دیدی 10 تا اخطار اومد که آقا امیر نه امیر

: d

روی همین حساب دیگه 99 درصد مواقع با مدیران دیگر در ارتباط هستم هرچند ایشون بیشتر انلاین هستن

:-p

تجربشو دارم از تذکر درباره احترام گذاشتن به مدیران اعظم

( باز نمیکنم حرف رو )

مدیر راحت تا امروز Aria و خود Vahid بودن البته سوات من باهاشون برخورد زیادی نداشتم

سجاد هم که ندیدمشون اصلا تو این مدت ظاهرا همش مخفی هستن یا کم میان

اینم یه نوع انتقاد خوبه ها :-?

الان یه مدیر بیاد بگه امروز سرما خوردم 50 صفحه پر میشه تاپیک همه میگن آخی انشالله خوب میشی 100 تا هم تشکر میزنن

حالا یکی تاپیک آموزشی میزنه ... عجب :))

مهم نیست به قول دوستان بیخیال

(البته حرف درباره تیم مدیریت و افزایش مدیر بود ، اگر سر انتقاد توسط آقا امیر بن نشیم خوبه)
:)) من تو این انجمن با خیلی ها راحت هستم چون خیلی وقته میشنامشون!دلیل نمیشه هرکسی دوست داره هرجور راحته با من حرف بزنه :) شما برو با اریا یا وحید خودی باش :)
پینوشت: یکی از دلایل بستن پیام خصوصی ارسال پیام های خصوصی پِی در پِی از افرادی مِثل شماست ;)
شُما و امثال شما اگر قوانین رو ماهی یک بار مرور کُنید باور کُنید اصلا نیازی به ارتباط با مدیریت ندارید ;)

والله مدیرا برا من سر ماه حواله سرور هامو پرداخت نمیکنند ، منم زیاد با این انجمن کار ندارم که بخوام چاپلوسی کنم و ...

اما همین که میبینم چطوری احساس مسئولیت میکنند ( جنابان ، سجاد ، فهمیی پور ، مصطفی ، امیر ، وحید و ... ) ، خب خودم رو موظف میدونم به ایشان احترام بگزارم .
حالا اینکه میگم امیر جون هم سر احترامیه که بهش دارم : )

در کل تیم مدیریتی الانی خوب داره عمل میکنه .

ارادتمند .
ممنون از احترامی که میزارید :)
پینوشت شماره 2 : دَر کُل فکر میکنم تاپیکتون نتیجه ای نداره و با پُست های اسپمی که ارسال میکنید آخر شب باید بیام قُفلش کُنم :)

RoobinaServer
June 2nd, 2012, 18:24
:)) من تو این انجمن با خیلی ها راحت هستم چون خیلی وقته میشنامشون!دلیل نمیشه هرکسی دوست داره هرجور راحته با من حرف بزنه :) شما برو با اریا یا وحید خودی باش :)
پینوشت: یکی از دلایل بستن پیام خصوصی ارسال پیام های خصوصی پِی در پِی از افرادی مِثل شماست ;)
شُما و امثال شما اگر قوانین رو ماهی یک بار مرور کُنید باور کُنید اصلا نیازی به ارتباط با مدیریت ندارید ;)

ممنون از احترامی که میزارید :)
پینوشت شماره 2 : دَر کُل فکر میکنم تاپیکتون نتیجه ای نداره و با پُست های اسپمی که ارسال میکنید آخر شب باید بیام قُفلش کُنم :)

نمیخوام ادامش بدم اما احترام دیگران را رعایت کنید و با یکی کردن ما با دیگران که میگید توهین نکنید

موارد فروش اکانتینگ هم وقتی میبینیم و کسی در انجمن رسیدگی نمیکنه بارها شده به مدیران دادیم رسیدگی کردن سریع و برخوردشون جوری بوده آدم میره دنبال این که کسی تخلف کرد گزارش بده باز و کارشون راحت تر بشه شما یه نمونه پیغام که ما دادیم به هتون و الکی بوده نشون بدید

همش سر بن کردن بوده زمانی که یوزر tofanweb را درخواست دادیم به مدیر وب هاستینگ و موافقت کردن و بستند اما باز شما هی بن میکردید میگفتید نه که در جواب فقط با تذکر آقا گفتن روبه رو میشدیم.

پست قبلی هم پاک میکنم وقتی کسی نیست انتقاد قبول بکنه نباید انتقاد بشه.

این پست هم تا چند دقیقه دیگه وقتی خوندید پاک میکنم (البته اگر تا اون موقع بن نشیم حرف زدن باهاتون ترس و لرز بن شدن داره)

پُست های اسپمی که ارسال میکنید آخر شب باید بیام قُفلش کُنم

اسپم گفتم که ناچاری بوده و پاک میکنم خودم لازم نیست تاپیک بسته بشه رسیدگی کنید بهتره تا ببندید هنوز خیلی دوستان نظر ندادن سر ما لازم نیست بهانه بگیرید و حق دیگران را ضایع کنید در این نظر سنجی

هیچ وقت هیچ کس کامل نیست و هر کسی ایرادات خودش رو داره که یاد گرفتیم قبول نکنیم و این اشتباهه

(اگر بن نشد روبینا تا 5-10 دقیقه دیگه تمام پست ها پاک میشن که اسپم نگن شده یا حق)

s.w.a.t
June 2nd, 2012, 18:32
موارد فروش اکانتینگ هم وقتی میبینیم و کسی در انجمن رسیدگی نمیکنه بارها شده به مدیران دادیم رسیدگی کردن سریع و برخوردشون جوری بوده آدم میره دنبال این که کسی تخلف کرد گزارش بده باز و کارشون راحت تر بشه شما یه نمونه پیغام که ما دادیم به هتون و الکی بوده نشون بدید

ماشاا... دوستان همه یادگرفتن تا هرچیزی که فکر میکنن مشکل داره سریع report میکنن! رسیدگی به همه Report ها زمان بَر هستش!

همش سر بن کردن بوده زمانی که یوزر tofanweb را درخواست دادیم به مدیر وب هاستینگ و موافقت کردن و بستند اما باز شما هی بن میکردید میگفتید نه که در جواب فقط با تذکر آقا گفتن روبه رو میشدیم.
این یوزر رو هم بنده بَن میکردم! نه ایشون! اگه یادتون باشه یه مدت یوزر خودتون هم با یک یوزر دیگه ایی بن کرده بودم و ... ! :)

(اگر بن نشد روبینا تا 5-10 دقیقه دیگه تمام پست ها پاک میشن که اسپم نگن شده یا حق)

فکر میکنم فیلم اَکشن زیاد تماشا میکنید! که میخوایید به قولی قهرمان قصه بشید! ;) تو صفحه دوم گفتم که اینکار به صورت آزمایشی هستش و ... ولی 5 صفحه تاپیک اومد جلو!

شما بَن نمیشید بلکه برای پستهای اسپمتون اخطار دریافت میکنید!
موفق باشید
تاپیک بسته شد!