PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیازمند کار حضوری در شرکتی در اصفهان - فعلا بدون حقوق

bidari
June 2nd, 2012, 02:30
سلام
من بیست و یک ساله هستم.نزدیک دو ساله فعالیت هاستینگ میکنم و هیچ مشکلی نداشتم به عنوان نماینده بودم و با همه چیز آَشنایی دارم و با کنترل پنلهای مورد نیاز هم

آشنایی دارم .مدیریت سرور بلد نیستم اما آشنایی نسبی دارم
طراحی وبسایت رو مدت زیادیست نزدیک شش سال انجام میدم . سیستم دروپال هست. کاملا با آن آشنایی دارم.سی اس اس دو / سه و اچتمل رو هم آشنام

به دلایل شخصی و مشکلی که دارم میخوام در شرکتی حضوری کار کنم و فعلا هم درخواست حقوق و مزایا ندارم تا جدی شدن کار، تمرکز من روی طراحی سایت هست و میتونم کاملا

این بخش رو به عهده بگیرم.هدف من کار در کنار تیم یک شرکت است به صورت دوستانه و روابط حسنه و کسب تجربه....برای شرکتهایی طراحی سایت کردم که گاها مناسبتی بودند و

الان فعال نیستند و بعضی ها رو هم اجازه انتشار ندارم چون تیمی بوده.

من در حال حاضر و مدت دو سه ماه آینده حقوقی نمیخوام و بیشتر کسب تجربه برام مهمه و کار در یک شرکت.

دوستانی که تمایل دارند از طریق پ.خ سوال کنند تا درخدمتشون باشم.موفق باشید

m_dg_farari
June 2nd, 2012, 04:01
با عرض سلام و ادب
لطفا رزومه و مشخصات کامل خودتون رو برای بنده ارسال کنید.
مشخصاتی که گاها لازم داریم:
مشخصات فردی
1- سطح آشنایی با کلیه ی موارد مرتبط با کار هاستینگ
2- سطح آشنایی با شبکه و رایانه
3- تحصیلات و مدارک مربوطه
4- آدرس حدودی محل سکونت
5- وضعیت نظام وظیفه
این مشخصات رو تحت عنوان "رزومه" به همراه مشخصات تکمیلی و اگر توضیحات خاصی داره به آرس info at tadbirserver dot com ارسال کنید.

bidari
June 2nd, 2012, 12:01
ارسال شد

m_dg_farari
June 2nd, 2012, 17:06
ارسال شد
از طریق ایمیل با شما در ارتباط خواهیم بود.

Milad-H
June 2nd, 2012, 17:23
سلام
من بیست و یک ساله هستم.نزدیک دو ساله فعالیت هاستینگ میکنم و هیچ مشکلی نداشتم به عنوان نماینده بودم و با همه چیز آَشنایی دارم و با کنترل پنلهای مورد نیاز هم

آشنایی دارم .مدیریت سرور بلد نیستم اما آشنایی نسبی دارم
طراحی وبسایت رو مدت زیادیست نزدیک شش سال انجام میدم . سیستم دروپال هست. کاملا با آن آشنایی دارم.سی اس اس دو / سه و اچتمل رو هم آشنام

به دلایل شخصی و مشکلی که دارم میخوام در شرکتی حضوری کار کنم و فعلا هم درخواست حقوق و مزایا ندارم تا جدی شدن کار، تمرکز من روی طراحی سایت هست و میتونم کاملا

این بخش رو به عهده بگیرم.هدف من کار در کنار تیم یک شرکت است به صورت دوستانه و روابط حسنه و کسب تجربه....برای شرکتهایی طراحی سایت کردم که گاها مناسبتی بودند و

الان فعال نیستند و بعضی ها رو هم اجازه انتشار ندارم چون تیمی بوده.

من در حال حاضر و مدت دو سه ماه آینده حقوقی نمیخوام و بیشتر کسب تجربه برام مهمه و کار در یک شرکت.

دوستانی که تمایل دارند از طریق پ.خ سوال کنند تا درخدمتشون باشم.موفق باشید

لطفا نام و نام خانوادگی و شماره تماس خود را برای بنده پ خ کنید

bidari
June 3rd, 2012, 01:23
ممنونم....در خدمت شما هستم

HematYar
June 3rd, 2012, 01:49
رزومه خودتون + مشخصات کامل رو به آدرس info { at } sibaweb.ir ارسال بفرمایید .

bidari
June 3rd, 2012, 13:33
آقا حسین ارسال شدخدمتتون

bidari
June 4th, 2012, 21:26
Uppppppppppppp