PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : غیر فعال کردن error_log

ccm
June 1st, 2012, 22:44
با سلام به همه دوستان
کمک :
من اسکریپت php روی هاست محلی می نویسیم و بعد به هاست اشتراکی انتقال می دم ، توی هاست محلی اررور رو بستم توی هاست اشتراکی هم بستم و ارروری در حین اجرای برنامه رخ نمی ده ولی وقتی وارد هاست می شم(سی پنل) می بینم تو همه ی شاخه های هاست فایل "error_log" ساخته شده که بعد از چند روز حجمش هم زیاد می شه ، همش هم به خط اول اسکریپت گیر می ده ، توی همه اسکریپت ها
حالا می خواستم بدونم چه جوری می شه همه فایل های error_log رو کامل پاک کرد و اصلا error_log رو غیر فعال کرد.
با تشکر

saeed.spore
June 2nd, 2012, 10:20
ببینید به کسی که هاست اشتراکی را گرفتید بگید براتون اگه میتونه از تنظیمات هاست های محلی استفاده کنه تا مثل هاست محلی بشه برات اسکریپت

ccm
June 2nd, 2012, 10:41
با سلام
جناب اصلا اجرای برنامه مشکلی نداره ، فقط توی پنل سی پنل تو قسمت فایل ها فایل "error_log" می سازه که حجمش هم معمولاً زیاده بعضی وقت ها خود اسکریپت 5 مگ هست اما فایل "error_log"
57 مگ می شه!

sunyboy2
June 2nd, 2012, 13:45
این مشکل ناشی از تنظیم نکردن کامل فایل php.ini است فایل error_log را ابتدا حذف کنید بعد از اینکه دوباره ساخته شد بازش کنید و متن ارور رو ببنید و فایلی که به در داخل فایل ارور اشاره شده رو از داخل فایل php.ini حذف یا غیر فعال کنید تا مشکل رفع شود

موفق باشید

ccm
June 2nd, 2012, 13:48
با سلام
لطفا کد php.ini برای غیر فعال کردن فایل را ذکر کنید
با تشکر

ccm
June 2nd, 2012, 13:51
اررور توی همه ی پوشه ها اینه
[02-Jun-2012 13 : 02] PHP Warning: PHP Startup: Suhosin Extension does not officially support PHP 5.2 and below anymore, because it is discontinued. Use it at your own risk. in Unknown on line 0

ccm
June 2nd, 2012, 13:57
با تشکر از همه دوستان مشکل رفع شد
همون طور که جناب sunyboy2 (http://www.webhostingtalk.ir/member/10715/) فرمودند باید یک فایل php.ini در روت سایت ساخته بشه و عبارت
display_errors = off;
من فکر کردم این کد فقط برای جلوگیری از نمایش اررور در حین اجرات که حالا فهمیدم علاوه بر این مانع
به وجود آوردن error_log می شه
خیلی ممنون

tanhasystem
June 3rd, 2012, 10:39
اگر دوست عزیز دسترسی به سی پنل داشته باشید می تونید این کار رو بدون دردسر هم انجام بدید که اصلا error_log برای هیچ کس نمایش داده نشه اینم متذکر بشم اگه حجم فایل error_log بره بالا تو پنل یه سایت دیگه اون سایت نمی اید بالا این مشکل بیشتر برا نیوک جماعت هست ;)

ccm
June 3rd, 2012, 13:32
اگر دوست عزیز دسترسی به سی پنل داشته باشید می تونید این کار رو بدون دردسر هم انجام بدید که اصلا error_log برای هیچ کس نمایش داده نشه اینم متذکر بشم اگه حجم فایل error_log بره بالا تو پنل یه سایت دیگه اون سایت نمی اید بالا این مشکل بیشتر برا نیوک جماعت هست ;)
با تشکر از شما دوست عزیز
عرض شود خدمتتون که دیروز این گذینه رو هم بستم و فایل php.ini در روت اصلی گذاشتم و فهمیدم باید کد log_error رو خاموش کنم ولی چون php.ini دستی تنظیم کردم دیگه تنظیمات پیش فرض از کار افتاد و کلاً سایت خراب شد و بالا نمیاد مگر اینکه php.ini دستی رو پاک کنم.
راستش من از zend optimizer استفاده می کنم که اگر php.ini دستی تنظیم بشه دیگه غیر فعال می شه و باید تنظیمش کنم و چون مسیرش رو ندارم(مسیر نصب شده روی هاست) کلا بی خیال هاست اشتراکی شدم
و می خوام vps بخرم و روش zpanel نصب کنم ، نظر شما چیه ؟
zpanel رایگان هست ، تا حالا کسی باهاش کار کرده؟
در ضمن بگم ، اسکریپت نیوک نیست ، از صفر تا صدش رو خودم نوشتم

shazo
June 3rd, 2012, 14:09
اصلا اين ارور لوگ چي هست چه خاصيتي داره ؟

ccm
June 3rd, 2012, 14:23
اصلا اين ارور لوگ چي هست چه خاصيتي داره ؟
تمام اررور های که در حین اجرای برنامه رخ می ده رو ذخیره می کنه تا شما بعد از مدتی به اون سر بزنید و ببینید برنامه کجا ها ایراد داره.
حالا در برخی وارد اررور زیاده یا بازدید زیاده ، حجمش خیلی زیاد می شه و مثل من حدود 57 مگ فضا اشغال می کنه