PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سرور خارجی برای بازی با سی پی یو و آپلینک بالا؟

taomao
May 31st, 2012, 17:08
سلام

من دنبال یک سرور خارجی برای هاستینگ بازی modern warfare 3 هستم, می خواستم بدونم آیا کل روسیه پایین ترین پینگ رو داره نسبت به ایران؟ و غیر از روسیه دیگه کجا پینگ پایین داره؟ رومانی, سوئیس و هلند , آلمان؟

سرورش باید سی پی یو و آپلینک خوب داشته باشه, من یه سرور از سوئیس گرفتم اما متاسفانه خودم در بازی بهش دسترسی نداشتم و بعد از یه مدت اصلا خراب شد....

m2coyote
June 1st, 2012, 18:16
والا در مورد پینگ من روسیه رو تست نکردم اما ترکیه پینگ پایینی داره

خوب چرا ایران نمیگیری؟

lived
June 1st, 2012, 19:19
برای بازی بهترین گزینه ایران است
اگر میخواهید یک کار اساسی کنید بهتره از ایران از یه دیتا سنتر خوب سرویس بگیرید
اگر دوست داشتین چند تا دیتا سنتر خوب در ایران رو معرفی کنم

serverstar.ir
June 1st, 2012, 19:20
http://www.webhostingtalk.ir/f15/49844/

sarwhost
June 1st, 2012, 20:59
http://www.webhostingtalk.ir/f15/49893/

iraniandata
June 1st, 2012, 23:18
سلام دوستان ببخشید تاپیک تو بخش آموزشی بودا؟؟

خلاف قوانین انجمن هستش

درمورد بازی به نظر من یه سرور از ایران بگیری بهتره ولی خوب یادت باشه کیفیت خوب =هزینه ی خوب(دربعضی موارد البته):d

درپناه و راه حق موفق و موید باشین

خدانگهدار

taomao
June 9th, 2012, 19:29
والا در مورد پینگ من روسیه رو تست نکردم اما ترکیه پینگ پایینی داره

خوب چرا ایران نمیگیری؟

من از تو خود بازی که میرم روسیه پینگش از همه پایین تر هست حتی نزدیک به پارس آنلاین ایران, سرور ترکیه راستش ندیدم ولی 2-3 سال پیش یه بازی دیگه سرورهای ترکیه داشت پینگشون خیلی بالا بود!!

خود ایران هم من سرور گرفتم , چند تا!!!! ولی همشون نه cpu لازم نه uplink داشتن, اصلا به صرفه نیست.... هزینش خیلی گرون تموم میشه , آدم با یه هزینه ی پایین تر یه سرور خارجی میگیره که از هر لحاظ قوی تره

taomao
June 9th, 2012, 19:32
برای بازی بهترین گزینه ایران است
اگر میخواهید یک کار اساسی کنید بهتره از ایران از یه دیتا سنتر خوب سرویس بگیرید
اگر دوست داشتین چند تا دیتا سنتر خوب در ایران رو معرفی کنم

ممنون میشم, میگم چون بازیش حجیمه باید cpu و bandwidth برای upload بالا داشته باشه

taomao
June 9th, 2012, 19:36
یه نکته دیگم بچه ها میگن ایران بگیر اینه که, متاسفانه تو ایران انقدر فحش و فحش کاری هست که آدم زده میشه. اگه آدم بتونه چند تا رفیق خارجی پیدا کنه یه سرور تو همین اروپا راه بندازه خیلی باحال تره

amirlord
June 9th, 2012, 19:43
سلام
برای گیم سرور اگر کلاینت ها ایرانی هستند به جز اینترانت هیچ گزینه ی دیگری ندارید !
چون بقیه کشور ها که اصلا پینگ خوبی ندارن حتی کشور های همسایه . بهترین لوکیشن برای کلاینت های ایرانی تهران هست و بس !
اگر روی اینترنت هم باشه که تو 2ثانیه اتک میارن پایین ! به دلیل ظرفیت های پایین شبکه ی اینترنت ایران !
اگر نیاز به پردازش بالا دارید و بودجه خوبی دارید توصیه میکنم سرور اختصاصی تهیه کنید . در حد 300 ~ 450 هزار تومان گزینه های مناسب پیدا میشن .

taomao
June 9th, 2012, 20:32
سلام
برای گیم سرور اگر کلاینت ها ایرانی هستند به جز اینترانت هیچ گزینه ی دیگری ندارید !
چون بقیه کشور ها که اصلا پینگ خوبی ندارن حتی کشور های همسایه . بهترین لوکیشن برای کلاینت های ایرانی تهران هست و بس !
اگر روی اینترنت هم باشه که تو 2ثانیه اتک میارن پایین ! به دلیل ظرفیت های پایین شبکه ی اینترنت ایران !
اگر نیاز به پردازش بالا دارید و بودجه خوبی دارید توصیه میکنم سرور اختصاصی تهیه کنید . در حد 300 ~ 450 هزار تومان گزینه های مناسب پیدا میشن .

ولی دوست عزیز من که گفتم, چند تا سرور روسیه رفتم پینگ عالی داشتند در بعضی موارد حتی بهتر از ایران (فراسو, پارس انلاین) و غیره. فقط نمیدونم کجای روسیه اینقدر خوبه! برای همین پرسیدم

سرور اختصاصی هم همین طور که گفتین خیلی!!! گرون در می اد , اگه قیمت های روسیه هم مثل اروپا باشه خوب ادم یه مجازی میگیره کلی ارزونتر

amirlord
June 9th, 2012, 20:36
ولی دوست عزیز من که گفتم, چند تا سرور روسیه رفتم پینگ عالی داشتند در بعضی موارد حتی بهتر از ایران (فراسو, پارس انلاین) و غیره. فقط نمیدونم کجای روسیه اینقدر خوبه! برای همین پرسیدم

سرور اختصاصی هم همین طور که گفتین خیلی!!! گرون در می اد , اگه قیمت های روسیه هم مثل اروپا باشه خوب ادم یه مجازی میگیره کلی ارزونتر
خوب شما پینگ اون سرور روسیه رو از چند لوکیشن تست کردید ؟ چون معمولا شبکه به بیرون از کشور بره کلا پینگ ها منظقه ای میشه . مثلا اگر کلاینت از بوشهر یا اونورا داشته باشید که دیگه خیلی خراب میشه اوضاع .
یه سر به Hostkey بزنید پینگ بگیرید ببینید چجوریاست . ولی نظرم اینه که سرور به جز اینترانت مناسب کار شما نیست .

taomao
June 9th, 2012, 21:14
خوب شما پینگ اون سرور روسیه رو از چند لوکیشن تست کردید ؟ چون معمولا شبکه به بیرون از کشور بره کلا پینگ ها منظقه ای میشه . مثلا اگر کلاینت از بوشهر یا اونورا داشته باشید که دیگه خیلی خراب میشه اوضاع .
یه سر به Hostkey بزنید پینگ بگیرید ببینید چجوریاست . ولی نظرم اینه که سرور به جز اینترانت مناسب کار شما نیست .

بوشهر رو من نمیدونم راستش , من مال کرمانم و گفتم بعضی سرورهای روسی پینگشون خیلی عالی هست (اصلا این اینترنت ملی که تبلیغشو میکنن در حقیقت پهنای باند بیشتر از روسیه هست), خلاصه من این تاپیک رو زدم ببینم کجای روسیه اینقدر توپه, بعدشم گفتم تو ایران اصلا فرهنگش جا نیفتاده , اگه بازیت خوب باشه بهت فحش میدن! من با سنگاپور و هند هم بازی کردم همین طور بود ,

خلاصه دوستان اگه احلش هستین یه سرور خوب روسیه پیدا کنین من خودم میخرم بریم بازی کنیم...

taomao
June 9th, 2012, 21:16
این hostkey در ضمن چیه ؟ اگه توضیح بدین ممنون میشم