PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خارج کردن ادرس ایمیل از لیست اسپم Gmail و Yahoo

hpnn.wm
May 31st, 2012, 15:04
با سلام
متاسفانه گوگل ای پی رو که روی اون دایرکت ادمین نصب شده بود رو به عنوان ای پی اسپم کننده شناخته یعنی از هر ادرس ایمیلی که دامنه اش رو ی اون ای پی ست شده
رو اسپم می شناسه چطور باید از لیست اسپم درش بیاریم

amirizadi
June 2nd, 2012, 23:03
شما دوست عزیز داخل MX Lookup Tool - Check your DNS MX Records online - MxToolbox (http://www.mxtoolbox.com) ای پیتون را بزنید
زونهایی که شما را بلوکه کردن درخواست ریموو بلک لیست بزنید

hpnn.wm
June 4th, 2012, 23:58
مشکل اینجاست که اصلا توی بلک لیست نیست
ولی بازم به پوشه اسپم می ره

amirizadi
June 5th, 2012, 07:11
پس فکر میکنم به احتمال زیاد خود ایمیل ادرس بلوکه شده و ربطی به ای پی نداره
بهنره با خود جیمیل و یاهوو تماس بگیرید

hpnn.wm
June 5th, 2012, 13:50
می شه ادرسی یا ایمیلی برای ارسال نامه برای خارج کردن ایمیل از اسپم بدید
هم یاهو و هم گوگل
با تشکر

AvestaNetworks
June 5th, 2012, 17:04
سلام.

اگر ایمیل شما اسپم میشه، همیشه علتش مسدود شدن آی پی و یا آدرس ایمیل نیست.

در اکثر موارد تنظیمات صحیح از طرف مدیر سرور بر روی ایمیل انجام نمیشه.

برای مثال PTR یا همون reverse record تنظیم نشده و یا DomainKeys موجود نیست و یا ایمیل ها در هنگام ارسال Sign نمیشند و یا TXT جهت مشخص کردن ایمیل سرور و عبور از مراحل امنیتی و نشان دادن HELLO انجام نشده.

این موارد رو بررسی کنید، مشکل برطرف میشه.

با تشکر.

armin3000
July 7th, 2012, 20:52
دوستان من هم همین مشکل رو دارم. ایمیل اصلی جیمیلم که همه زندگیم بهش وصله در حات عادی اسپم میشه! ip هم اصلا بلک لیست نبوده. ایمیل انبوه هم مدت هاست که نمیفرستم (قبلنا شاید یه لیست ۴۰-۵۰ نفره از دوستام بودن که ایمیل میفرستادم ولی اونم الان بیشتر از ۸-۹ ماه هست دیگه واسشون ایمیل نمفرستم. تو رو خدا راه مطمئن بگین که بتونم ایمیلم رو از اسپم در بیارم.
ممنون.

pishtaz13
December 4th, 2014, 00:48
آقا من هم همين مشكل رو دارم و چند روزيه كه سرور سايتم تغيير كرده ايميلاي ارساليم ميره تو اسپم مشتريا

هيچ كاريشم نتونستم بكنم تا درست بشه

مدير سرورم ميگه ايراد ما نيست