PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت دامنه ir تنها با یک پیامک

vahab00
May 31st, 2012, 14:58
سلام دوستان
قبل هر چیز بگم که این آفر نیست و یه پست آموزشی و خبری هست تو بخش آموزش ها زده شده :)

در تازه‌ترین سرویس ارائه‌شده در سایت Iranic.com، امکان ثبت فوری و تمدید دامنه‌های .ir را با ارسال پیامک به شماره ۳۰۰۰۳۹۲۷۰۱ فراهم شده است.

این سایت پیش از این نیز امکان بررسی اطلاعات whois و بررسی امکان ثبت دامنه .ir را فراهم کرده بود و مشترکان می‌توانستند با ارسال گزینه Help به این شماره از دستورات مختلف این سرویس پیامکی اطلاع پیدا کنند.

برای ثبت و یا تمدید دامنه توسط پیامک، باید دارای حساب کاربری در iranic.com باشید و شماره تلفن همراه خود را معرفی کرده باشید.

درصورت استفاده از پیامک برای ثبت دامنه‌های .ir ، هزینه ثبت ۳۵۰۰ تومان خواهد بود.

برای ثبت یک ساله دستور ” .ir نام دلخواه Register “ و برای ثبت ۵ ساله نام دامنه، دستور ” .ir نام دلخواه Register1 “ را می‌توان پیامک کرد.

برای تمدید نیز به همین شیوه از دستور Renew و یا Renew5 استفاده می‌شود.

سرویس‌های whois و بررسی امکان ثبت دامنه به صورت رایگان ارائه می‌شود.

برای مثال برای بررسی آزاد بودن یک دامنه جهت ثبت، دستور” .ir نام مورد نظر check “ را پیامک می‌کنید و یا برای دریافت اطلاعات شخص ثبت کننده یک دامنه ثبت شده، دستور ” .ir نام مورد نظر whois “ را می توان ارسال کرد.

به فاصله چند ثانیه پیامکی حاوی اطلاعات مورد نظر برای شخص فرستنده دستور، ارسال خواهد شد.

برای استفاده از سرویس‌های check و whois نیازی به ثبت نام در سایت نیست.

کافی است هم‌اکنون یک پیامک با محتوای Help به شماره ۳۰۰۰۳۹۲۷۰۱ بفرستید.

روزبه هاشمی‌ها – مدیر عامل شرکت طراح این پروژه – می‌گوید که ما سایت Iranic.com را با دیدی متفاوت از بقیه ارائه دهندگان خدمات ثبت دامنه .ir طراحی کرده ایم.

راهبرد ما به‌جای فروش بیش‌تر و صرف هزینه‌های تبلیغاتی، ارائه خدمات بیش‌تر و مکمل برای مشتریان عام و نمایندگان فروش است، به شکلی که هم اکنون هر وبلاگ نویس میتواند به ثبت دامنه خود اقدام کرده و جدا ازین که سرویس دهنده وبلاگ سرویس اتصال دامنه را ارایه می‌دهد یا خیر، اسم دامنه خود را بدون هزینه به وبلاگ و یا سایت شخصی خود رجوع دهد.

وی در ادامه با بیان اینکه این سرویس ایرانیک نام گرفته اظهار کرد: ایرانیک ثبت کننده دامنه‌های .ir است که علاوه بر ثبت دامنه‌های .ir با کمترین هزینه ممکن، سرویس‌های مکمل و کاربردی دیگر مانند پارک سایت، قرار دادن صفحه در دست ساخت، امکان ارجاع دامنه به یک آدرس اینترنتی دیگر و صفحه دامنه برای فروش، را نیز به صورت رایگان و به همراه ثبت یا تمدید دامنه ارایه می‌دهد.

مببع : وب آموز » ثبت دامنه IR تنها با یک پیامک (http://www.webamoz.ir/1391/03/%D8%AB%D8%A8%D8%AA-%D8%AF%D8%A7%D9%85%D9%86%D9%87-ir-%D8%AA%D9%86%D9%87%D8%A7-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%DA%A9-%D9%BE%DB%8C%D8%A7%D9%85%DA%A9.html)

pedramsistani
May 31st, 2012, 15:08
ایده ی جالبی هست

پرداخت آنلاین از چه طریقی است؟
چون من دیدم زیر سایت لوگو مستر کارت و.. ایناست
چیزی از بانک ایرانی دیده نشد

pedramsistani
May 31st, 2012, 15:19
آهان دیدم
چون روی زبون انگلیسی بود بانک های خارجی اورد

vahab00
May 31st, 2012, 15:34
ایده ی جالبی هست
پرداخت آنلاین از چه طریقی است؟
چون من دیدم زیر سایت لوگو مستر کارت و.. ایناست
چیزی از بانک ایرانی دیده نشد
پرداخت های ریالی برای کاربران ایرانی
و پرداخت های دلار برای کاربران غیر ایرانی

آهان دیدم
چون روی زبون انگلیسی بود بانک های خارجی اورد
بله در صورتی که زبان رو فارسی کنید سایت های ایرانی پرداخت رو نشون میده
موفق باشید
یا حق

shivahost
May 31st, 2012, 15:35
پرداخت ثبت کردن با پبامک چطوریه؟

vahab00
May 31st, 2012, 21:06
والله طبق گفته خودشون 3.500 تومان هست
اما فکر کنم باید کارت اعتباری ثبت کنید و یا اینکه ممکنه بخوره به حسابتون و بعدا پرداخت کنید
والله خودم تا حالا اینکارو نکردم و ثبت نکردم
در مورد جزئیات خبر ندارم
شرمنده ام

samansystems
June 1st, 2012, 01:44
ايده جديدی نيست. رد ريسلر اين سرويس رو حدود يکسال هستش ارائه ميده:
Redreseller - شبکه نمايندگی سرخ (http://www.redreseller.com/news/index/8)

shivahost
June 1st, 2012, 02:02
ايده جديدی نيست. رد ريسلر اين سرويس رو حدود يکسال هستش ارائه ميده:
Redreseller - شبکه نمايندگی سرخ (http://www.redreseller.com/news/index/8)

مسئله ایده نیست! مسئله رانتی هست که این سرویس دهنده دارد که در اخبار رادیو پیام ( دقت کنید اخبار، نه تبلیغات ) معرفی می شود.... رد ریسلر 1000 سال هم خودش را بکشد به این خوبی شناخته نخواهد شد...

samansystems
June 1st, 2012, 10:59
شناخته شدن توی راديو هدفمند نيست. :دی کسی که نميدونه دامين چی هستش چه نيازی داره دامينش رو با اس ام اس ثبت کنه.
اکثر شنوندگان راديو پيام راننده هایی هستند که اصلا نميدونن دامين چی هستش.

shivahost
June 1st, 2012, 11:04
شناخته شدن توی راديو هدفمند نيست. :دی کسی که نميدونه دامين چی هستش چه نيازی داره دامينش رو با اس ام اس ثبت کنه.
اکثر شنوندگان راديو پيام راننده هایی هستند که اصلا نميدونن دامين چی هستش.

فکر نمی کردم طرز فکر شما انقدر محدود باشه! خبری که به رادیو پیام برای پخش می رسه مطمئن باشید در همه رادیوها و کانال های تلویزیونی هم پخش میشه و حتما روزنامه ها هم می نویسند چون اخبار رادیو پیام بسیار کمه و گلچین مهمترین اخبار دیگر شبکه هاست....

samansystems
June 1st, 2012, 11:17
فکر نميکنم شما اينقدر ديد باز داشته باشيد =P~
رسيدن اين خبر به همه دنيا هم سودی نداره. چرا تبليغ توی گوگل موفق شد ؟ چون هدفمند بود. کاری اگر با هدف پيش بره بسيار مفيد تر خواهد بود.
بر اساس آمار اعلام شده توسط مدير موسسه پژوهشهای بنيادی، nic، رد ريسلر در صدر فروش نمايندگان قرار داره.
اين معنيش اين هستش که رد ريسلر تونسته با شناسوندن سايت خودش به بازار هدف بيشترين فروش رو از بين نمايندگان داشته باشه.

vahab00
June 1st, 2012, 11:17
با سلام و عرض ادب
الان دیدم و لینکش رو میذارم
blog.iranic.com - قیمت های ویژه و استثنایی ثبت و تمدید دامنه توسط سیستم پیامک (http://iranicblog.blogfa.com/post-36.aspx)
و جوابتون رو هم اینجا :

۲- نیاز به کردیت کافی برای انجام عملیات مورد نظر را دارید. برای داشتن کردیت کافی است که با شناسه کاربری خود وارد سایت ایرانیک شوید، روی منوی پایین صفحه بر روی -حساب های مالی- کلیک کرده و مبلغ شارژ انتخابی را با استفاده از کارت های عضو شتاب پرداخت کنید.

در پاسخ به دو دوست عزیزم شیوا هاست و سامان سیستم باید بگم که سایت ایران نیک که این خدمت رو عرضه کرده با اینکه اولین نبوده در این امر اما به نظرم خیلی میتونه پیشرفت کنه چون خدماتی میده که هیچ جای دیگه داده نمیشه
از آ ریکورد ها
فروارد دامنه
ریداکت و...
که این امکانات تا به حال در هیچ جای دیگه ای فکر نکنم ارائه بشه
یا حق

shivahost
June 1st, 2012, 11:22
بله، و البته تازه شروع کرده و بزودی می تونه با روابط و رانتی که داره جای رد ریسلر و .... را بگیره.

سامان سیستم جان یک تیزر تلویزیونی از hadinet.ir پخش شد همان لحظه بیش از 2000 نفر در اون آنلاین شدند یکیشون هم من! رتبه الکسا در یک هفته رسید به زیر 100 هزار جهانی! حالا بگید تبلیغ تلویزیون و رادیو اثر نداره!

samansystems
June 1st, 2012, 11:31
بله، و البته تازه شروع کرده و بزودی می تونه با روابط و رانتی که داره جای رد ریسلر و .... را بگیره.

سامان سیستم جان یک تیزر تلویزیونی از hadinet.ir پخش شد همان لحظه بیش از 2000 نفر در اون آنلاین شدند یکیشون هم من! رتبه الکسا در یک هفته رسید به زیر 100 هزار جهانی! حالا بگید تبلیغ تلویزیون و رادیو اثر نداره!

نوش جانش :دی رد ريسلر به حداقل قرار داد هم برسه براش کافی هستش نه حداکثر قرار داد فعلی.

هادی نت يک سايت عمومی هستش. هر کسی با اينترنت کار کرده باشه ميتونه تو هادی نت کار کنه. اما در مورد ثبت دامين اينطور نيست. 80 درصد کاربران حاضر در اينترنت نميدونن دامين چی هستش. چه برسه به کاربران خارج از اينترنت. (هر چند ما در مورد رانتی که به بعضی سايت ها و موسسات ميرسه در کارگروه های مختلف مجمع فرا که وجود داره انتقاد کرديم و باز هم پيگيری خواهيم بود تا فضا در اينترنت رقابتی باشه و نه انخصاری) ولی در کل ميگم زياد درگير ظاهر نباشيد :دی آهسته و پيوسته حرکت کردن بهتر از بوق زدن بی خود هستش.

shivahost
June 1st, 2012, 11:36
ما هم درگیر ضاهر نشدیم و شاید 3-4 بار رفتم سایت هادی نت اما فقط یکبار به این سایت رفتم. بحث من همان کاری است که شما باید بکنید و پیگیر باشید تا بشود فضای رقابتی را ایجاد و حفظ نمود. هر چند در سیستم کشور ما اینکار بسیار سخت است.

samansystems
June 1st, 2012, 11:49
منظورتون چی هستش ؟ تبليغات راديویی و تلوزيونی ؟

vahab00
June 1st, 2012, 11:54
چ بحثی راه انداختم :دی
خیلی خوبه که رقابت سالم ایجاد شه
متاسفانه بازار امروز کشور ما جای رقابت پوزه همو زدن شده
به هر حال این سایت ایران نیک ن برای منه ن تاحالا باهاش کار کردم
اما چیز جالبی بود که ب چشمم اومد و خواستم سایر دوستان هم بدونند
من قصد خراب کردن و توهین به هیچ کس رو نداشته و ندارم
در صورتی که احساس کردید تاپیکم اشتباهه بگید تا حذفش کنم
در پناه حق همیشه سالم و سربلند باشید
یا حق