PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قرار داد بین نمایندگان تازه

ourweb
May 30th, 2012, 19:04
با سلام به همه همکاران گرامی من چند روزه دارم همش این انتقادات و پیشنهادادت انجمن رو میخونم و خیلی شکایت و ... اها شده از این تازه وارد ها که گیر میکنند
نظر من اینه که یک قرار داد بین ما و نماینده تازه وارد بسته بشه که این نماینده تازه وارد باید تا 1 سال برقرار باشه در غیر این صورت اطلاعات که مثل تلفن و ادرس های شخصی به مراجع و کاربران داده بشه که به قول خودمون برن بگیرنش که تا حالا ندیدم کسی رو بگیرن ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه دوستان منطزر هستم برای جواب هاتون .
اینطوری در رفتن هاشون کم میشه و تازه دیگه مشکلی نمیخوریم با کاربران .

ourweb
May 30th, 2012, 19:36
همکاران گرامی لطفا نظر تان را در این خصوص بگید

m_dg_farari
May 30th, 2012, 19:42
این کاری که شما میگید شاید جلوی خیلی از کلاه برداری ها رو بگیره! اما :
1- مشتریتون به شدت کاهش پیدا میکنه
2- دردسرتون به شدت زیاد میشه
3- این کار شما دقیقا نقض Privacy هست! که در هیچ جای دنیا کار پسندیده و اخلاقی نیست!

ilmavps
May 30th, 2012, 19:48
با سلام به همه همکاران گرامی من چند روزه دارم همش این انتقادات و پیشنهادادت انجمن رو میخونم و خیلی شکایت و ... اها شده از این تازه وارد ها که گیر میکنند
نظر من اینه که یک قرار داد بین ما و نماینده تازه وارد بسته بشه که این نماینده تازه وارد باید تا 1 سال برقرار باشه در غیر این صورت اطلاعات که مثل تلفن و ادرس های شخصی به مراجع و کاربران داده بشه که به قول خودمون برن بگیرنش که تا حالا ندیدم کسی رو بگیرن ولی کار از محکم کاری عیب نمیکنه دوستان منطزر هستم برای جواب هاتون .
اینطوری در رفتن هاشون کم میشه و تازه دیگه مشکلی نمیخوریم با کاربران .

سلام

منظور شما از قرارداد بین ما و این .. چی هست

من یک تازه وارد هستم که حدودا 6 ماهی هست کار میکنم و حتما هم با همه ی مشکلات ادامه میدم ولی دلیلی نیست که به شما تضمینی بدم (باید ببخشید)

به هر حال شما هم یک روزی مثل ما تازه وارد بودید سوالی که دارم با چه کسی قرارداد بستید که الان چنین انتظاری دارید؟

به هیچ وجه قصد حمله نیست در این چند روز بحثی شده در رابطه با اعتبار سنجی توسط مدیران و اجازه ی فروش

و جوابهای بسیار زیبایی هم داده شده که این انجمن به هیچ وجه مسئولیت خرید و فروش ها را نمیپذیرد

ourweb
May 30th, 2012, 20:03
سلام

منظور شما از قرارداد بین ما و این .. چی هست

من یک تازه وارد هستم که حدودا 6 ماهی هست کار میکنم و حتما هم با همه ی مشکلات ادامه میدم ولی دلیلی نیست که به شما تضمینی بدم (باید ببخشید)

به هر حال شما هم یک روزی مثل ما تازه وارد بودید سوالی که دارم با چه کسی قرارداد بستید که الان چنین انتظاری دارید؟

به هیچ وجه قصد حمله نیست در این چند روز بحثی شده در رابطه با اعتبار سنجی توسط مدیران و اجازه ی فروش

و جوابهای بسیار زیبایی هم داده شده که این انجمن به هیچ وجه مسئولیت خرید و فروش ها را نمیپذیرد

دوست عزیز نظر شما درست است ولی خیلی ها مثل این وست دیتا که هر روز با یک سایت میان بالا از نظرت این راه خوب نیست؟ اگر همه با هم این رو اعمال کنیم کاربر مجبور میشود که با قوانین ما جلو بیاد .

ourweb
May 30th, 2012, 20:05
این کاری که شما میگید شاید جلوی خیلی از کلاه برداری ها رو بگیره! اما :
1- مشتریتون به شدت کاهش پیدا میکنه
2- دردسرتون به شدت زیاد میشه
3- این کار شما دقیقا نقض Privacy هست! که در هیچ جای دنیا کار پسندیده و اخلاقی نیست!

بله حرف شما کاملا قبول ولی اگر این کار انجام بشه خیلی ها دیگه اینطوری مشکل نمیخورن پول میدن و طرف نیستش باورتون نمیشه خیلی از سایت های که تازه امار گرفتند اسمی در کردن ولی بعد از چند وقت اون میزبان ول کرد رفت برای همین که ما پیشرفت زیادی داخل این صنعت نداریم .

sazsaz
May 30th, 2012, 20:09
عزیز ما خودمون به مشتری باید بفهمونیم که چی خوبه و چی بده
ببینید هاستینگ یه سری قوانینی داره (هاستینگ دار) که باید جا بیفته یا به عبارتی باید فرهنگ سازی شه
باید بستر مهیا بشه (هر گونه قراردادی هم که ببندی راهی برای لغو و نادیده گرفته آن وجود داره)
باید یک ف ی ل ت ر ساخته بشه که اتومات خوب ها را از بد ا سرند کنه همین

ourweb
May 30th, 2012, 20:22
والا خسته شدم انفدر از حرف زدم رفتم داخل انتقادات و پیشنهادادت همش دعوا و این بود .

itjavani
May 30th, 2012, 20:32
همه کاربران خوشبختانه عقل ، درک ، فهم لازم رو دارند! کافیه کمی تاپیک های آموزشی جهت انتخاب صحیح یک سرویس هست را مطالعه کنند و سرویس بگیرند! یک فرد ممکنه یکبار سرش کلاه بره! ولی بار دوم حواسش هست از کی بگیره از کجا بگیره !
این کار شما میشه نقض یک سری قوانین مربوط به حریم شخصی دیگران که به جای اینکه رویکرد مناسبی داشته باشه ولی درصورت شکایت مطمئنا شما رو باید در زندان با کمپوت گلابی ملاقات کرد!

ourweb
May 30th, 2012, 20:38
همه کاربران خوشبختانه عقل ، درک ، فهم لازم رو دارند! کافیه کمی تاپیک های آموزشی جهت انتخاب صحیح یک سرویس هست را مطالعه کنند و سرویس بگیرند! یک فرد ممکنه یکبار سرش کلاه بره! ولی بار دوم حواسش هست از کی بگیره از کجا بگیره !
این کار شما میشه نقض یک سری قوانین مربوط به حریم شخصی دیگران که به جای اینکه رویکرد مناسبی داشته باشه ولی درصورت شکایت مطمئنا شما رو باید در زندان با کمپوت گلابی ملاقات کرد!

اول اینکه سلام خیلی خوشم اومد از این نوع حرف زدن بله من هم روز اول از پارس اپتایم نمایندگی میگرفتم پول سرویس 3 روز گزشته بود نداشتم بدم بهش گفتم اکانت رو ببند تا پول جور کنم ولی پاک نکن گفت نام اکانت هات رو بده دادم همه رو یکی یکی جلوم پاک کرد ولی از اون به بعد دیگه نزاشتم کسی سرم کلاه بزاره این هم که من این تاپیکت رو زدم بخاطر این بود که دوستان من اگر میخواهید دردسر نکشید و این کار رو بکنید .
از نوع گلابی خیلی توب بود :)