PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش ریبوت کردن سرور مجازی

pedramsistani
May 30th, 2012, 13:07
با سلام

من برنامه VMware نصب کردم و وارد کنسول شدم
حالا چجوری یک سرور رو سیستم عاملش رو ریبوت یا تعویض کنم؟

با تشکر

payameshghy
May 30th, 2012, 17:37
کافیه با استفاده از امکان کنسول در vmware , فایل iso سیستم عامل دلخواهت رو داخل درایو قرار بدی و نصب رو شروع کنید

RoobinaServer
May 30th, 2012, 17:51
کافیه با استفاده از امکان کنسول در vmware , فایل iso سیستم عامل دلخواهت رو داخل درایو قرار بدی و نصب رو شروع کنید

اشتباه راهنمایی نکنید

تاحالا نشنیدم با کنسول فایل iso قرار بدن.

بلدید اما بلد نیستید درست توضیح بدید

با سلام

من برنامه VMware نصب کردم و وارد کنسول شدم
حالا چجوری یک سرور رو سیستم عاملش رو ریبوت یا تعویض کنم؟

با تشکر

ابتدا رو سرور مورد نظر کلیک راست کنید و به edit برید

بعد روی درایور CD برید و فایل iso سیستم عامل را قرار بدید

بعد از طریق کنسول بوت سخت افزاری را روی سی دی رام قرار بدید و با ریست کردن موقع بالا آمدن از iso لود میشه میتوانید نصب کنید.

حالا مشکل از استارتر گرامی هست که نگفتم ادمین سرور هستن یا مشتری سرور مجازی هستن (احتمال زیاد مشتری هستن) :

مشتری فقط :

بعد از طریق کنسول بوت سخت افزاری را روی سی دی رام قرار بدید و با ریست کردن موقع بالا آمدن از iso لود میشه میتوانید نصب کنید.

اون کارهای اولیه را مدیر سرورتون باید انجام بدن

یا حق

sat98
May 30th, 2012, 18:18
دوستان اگه فیلم یا pdf دارن بزارند ما هم استفاده کنیم خواهشا

payameshghy
May 30th, 2012, 19:37
اشتباه راهنمایی نکنید

تاحالا نشنیدم با کنسول فایل iso قرار بدن.

بلدید اما بلد نیستید درست توضیح بدید

ابتدا رو سرور مورد نظر کلیک راست کنید و به edit برید

بعد روی درایور CD برید و فایل iso سیستم عامل را قرار بدید

حالا مشکل از استارتر گرامی هست که نگفتم ادمین سرور هستن یا مشتری سرور مجازی هستن (احتمال زیاد مشتری هستن) :

مشتری فقط :

اون کارهای اولیه را مدیر سرورتون باید انجام بدن

یا حق

در بالای کنسول خودش محل انتخواب فایل iso درابو را دارد حتی اگر از edit هم استفاده نکنید , شاید شما توجه نکرده باشید
البته راه شما هم درست هستش