PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دامنه

Reza1988
May 30th, 2012, 02:54
با سلام

من قصد دارم تا google سایت خود را بر روی یک دامنه که خریداری کردم(.info) انتقال بدهم.
لطفاً در این ضمینه مرا راهنمایی فرمایید.
پیشاپیش از حسن توجه شما سپاس گزارم.

vahidmom
May 30th, 2012, 09:36
والا اين سوالتون خيلي گنگ بود
فكر نكنم كسي متوجه شد شما چي ميخواين
سعي كنيد واضح بگين

empratoor
May 30th, 2012, 10:03
حتما منظورشون این بود که لینک های ایندکس شده تو گوگلشون رو به سایت جدیدشون تغییر بدن بدون از دست دادنشون.

Only4U
May 30th, 2012, 10:06
فکر کنم میگید تویه گوگل مثلا تو بخش سرچش به جا اینکه اسم سایت شما را نشون بده اسم سایتتون را بر روی یه دامین دیگه یهنی مثلا به جا گوگل دات کام نشون بدهده گوگل دات اینفو !!!
ررست فهمیدم منظورتون را ؟
تگر اری فکر نکنم اصلا این کار شدنی باشد !!!
ولی میتونی دامین اول را انتقال بدی به دومی که هرکس رفت تو اولی اتوماتیک بره تو اون یکی دامین که اینم با پنل دامین یا هاست میتونی انجام بدی
موفق باشید

Reza1988
June 1st, 2012, 15:48
سلام!
با سپاس از توجه شما!
اجازه بدید تا واضح تر بگم!
ببینید!مثلاً من می خوام وقتی کسی آدرس : Example .info من را جست و جوی کردن! به سایتی که با امکانات Google ste طراحی کردم (به آدرس https://sites.google.com/site/Example )
را مشاهده کنند(یعنی به آن ارتباط داده شود)

لطفاً نحوه این ارتباط (همون که کاربر only4u) توضیح دادن را با جزییات برای من توضیح دهید!

با سپاس از راهنمایی شما!

Only4U
June 1st, 2012, 16:23
سلام!
با سپاس از توجه شما!
اجازه بدید تا واضح تر بگم!
ببینید!مثلاً من می خوام وقتی کسی آدرس : Example .info من را جست و جوی کردن! به سایتی که با امکانات Google ste طراحی کردم (به آدرس https://sites.google.com/site/Example )
را مشاهده کنند(یعنی به آن ارتباط داده شود)

لطفاً نحوه این ارتباط (همون که کاربر only4u) توضیح دادن را با جزییات برای من توضیح دهید!

با سپاس از راهنمایی شما!

من خودم نفهمیدم الان چی را میخواین با جزئیات توضیح بدیم !
اگه منظورت این قسمته

ولی میتونی دامین اول را انتقال بدی به دومی که هرکس رفت تو اولی اتوماتیک بره تو اون یکی دامین که اینم با پنل دامین یا هاست میتونی انجام بدی
که خوب راحت ترین کار اینه که اگه به پنل دامین دسترسی داری بری تو پنل و در قسمت فاروارد
ادرس جایی که میخوای دامین بهش منتقل بشه را میزنی و تمام
اگه چیز دیگه ای منظورته من متوجه نشدم چی منظورته !