PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قیمت های باورنکردی سرور مجازی!؟

danitfk
May 29th, 2012, 23:50
درود بر دوستان عزیز

سرور مجازی آلمان ( دیتاسنتر هتزنر ) رم 1 گیگابایت 8.000 تومان ! :109:

یعنی چند درصد میشه احتمال داد OverSell صورت نمیگیره و همون 1024 مگابایت رم رو شیر می کنن !!؟ ;;):69:

مهام سرور (http://user.maham-server.info/cart.php)

porya_spy
May 29th, 2012, 23:52
اصلا اورسل نمیکنن خیالت راحت:d

it-net
May 29th, 2012, 23:56
100 درصد صورت میگیره تویه این کار شکی نیست

danitfk
May 29th, 2012, 23:59
من 35 روز پیش ازشون سرور مجازی خریده بودم ، کیفیت بسیار پایین . بعد از یک هفته هم سرور خاموش شد و گفتن هارد سوخت و دوباره سیستم عامل ریختن که از 2 سرور فقط 1 سرور بکاپ داشت و به جای اینکه 2تا رم 1 گیگابایت بدن 2تا رم 256مگابایت بهمون دادن همچنین سرویس کلا 12روز نکشید به کل قطع شد و سر و کله آقا تازه دیروز با آفر های باورنکردنی پیدا شد.

amirlord
May 29th, 2012, 23:59
سلام
هتزنر هست دیگه . براچی تعجب کردید ؟! :دی
وقتی سرور با رم 64 گیگ داره میده مای 150 یورو که به عبارتی میکنه حدود 250 هزار تومان .
به فرض اورسل هم نخواد بکنه .
250000/64=~ 3900 :دی
حالا فرض کن اورسل هم بکنه که معمولا میکنن . براش می صرفه دیگه :دی
شما سال اولت هست اینجا عضو هستی . این چیزا عادی شده توی این موقع سال ...

Hetzner For Students

the_coder
May 30th, 2012, 00:04
100 درصد صورت میگیره تویه این کار شکی نیست
نمیشه 100% گفت ، تا وقتی دیتاسنترهایی مثل OVH و hetzner وجود داره ، میشه این قیمت ها رو بدون اورسل هم داد :دی

danitfk
May 30th, 2012, 00:09
نمیشه 100% گفت ، تا وقتی دیتاسنترهایی مثل OVH و hetzner وجود داره ، میشه این قیمت ها رو بدون اورسل هم داد :دی

من خودم از OVH سرور گرفتم ولی قلبم درد میگیره 128 رو میدم 8 تومن :d این آقا چطور اومده 1024 هشت تومن میده !!؟
به فرض اینکه اون سابقه درخشان هم نداره !! :69:

rezahd
May 30th, 2012, 00:46
دوستان اولین مورد اورسل باید در نظر گرفت دومین مورد لیمیت کردن پشت پرده صاحب سرور رو باید در نظر گرفت چون 1024 میدن به مشتری ولی داخل ESXi مشتری محدود کردن و بنده خدا هم خبر نداره
انشالله چنین چیزی نباشه و بی طرف دارم میگم سرور با منابع اختصاصی بدهند نه ......
با تشکر

RoobinaServer
May 30th, 2012, 01:02
سلام
وقتی سرور با رم 64 گیگ داره میده مای 150 یورو که به عبارتی میکنه حدود 250 هزار تومان .

Hetzner For Students
Hetzner For Students

-----
عجب دست شما درد نکنه.:)

من 35 روز پیش ازشون سرور مجازی خریده بودم ، کیفیت بسیار پایین . بعد از یک هفته هم سرور خاموش شد و گفتن هارد سوخت و دوباره سیستم عامل ریختن که از 2 سرور فقط 1 سرور بکاپ داشت و به جای اینکه 2تا رم 1 گیگابایت بدن 2تا رم 256مگابایت بهمون دادن همچنین سرویس کلا 12روز نکشید به کل قطع شد و سر و کله آقا تازه دیروز با آفر های باورنکردنی پیدا شد.

دوست عزیز 100% oversell هست

هارد هم که سوخته یا خود هارد از اول مشکل داشته یا احتمال خیلی خیلی زیاد

اینقدر oversell کردن و سرور دادن که هارد سوخته

هر چیزی استاندارد خودش رو داره و حد خودش

یا حق

lived
May 30th, 2012, 01:04
سلام به همه
اول اینکه به قول دوستمون این مسائل توی این انجمن خیلی عادی شده
خیلی ها با یه قیمتهایی جلو میان که مشتری گول بخوره تاپیک جالبی راجعب رم 2 گیگ و 4 گیگ سرور مجازی هست که بخونید کاملا متعجب میشید طرف قیمتی برای 2گیگ داده که من رم 512 رو هم نمیتونم اون قیمت بدم
و سرورهاشو 9ماهه میفروخته ، برو تاپیک رو ببین چند نفر متضرر شدن و چه وضعی درست شده و طرف پولها رو گرفته و هاپولی کرده
متاسفانه مشتری ها تا قیمت پایین رو میبینن دست و پاشون شل میشه و سریع گول میخورن

RoobinaServer
May 30th, 2012, 01:04
دوستان اولین مورد اورسل باید در نظر گرفت دومین مورد لیمیت کردن پشت پرده صاحب سرور رو باید در نظر گرفت چون 1024 میدن به مشتری ولی داخل ESXi مشتری محدود کردن و بنده خدا هم خبر نداره
انشالله چنین چیزی نباشه و بی طرف دارم میگم سرور با منابع اختصاصی بدهند نه ......
با تشکر

درسته کوهی عزیز

وقتی پنل مجازی در اختیار مشتری قرار بگیره دیگه از اینجور کلک ها نمیشه زد فقط راهش oversell میمونه که بازم اونم وقتی منابع تو مجازی سازی پر نیست سرور هنگ کرده کاملا معلوم میشه که oversell هست.

sat98
May 30th, 2012, 01:05
دوست عزیز من ارزان تر هم سراغ دارم با کیفیت بالا

danitfk
May 30th, 2012, 01:12

ارزان تر !؟
کیفیت بالا!!؟

دیگه باید خیلی طرف سخاوتمند و حاجی ارزونی باشه ! :79:
لینک بدید با مدیرشون صحبت کنیم ببینیم رو چه حسابی رم یک گیگا رو زیره 8 تومن میدن ! :109:

Hoomanf
May 30th, 2012, 01:13
سلام

Hetzner For Students

ببخشید یورو رو کجا میده 1600 تومن؟;;)

PDhost.net
May 30th, 2012, 01:26
سلام

Hetzner for students

آقا جمله آخرت خیلی بهم حال داد!!! تازه اگر هتزنر سرور بده!!!! که نمیده!بعدش اینکه اگر فرض بگیریم رم 64 بگیم اورسل نمیشه،پورت چی؟i/o هارد چی؟

sat98
May 30th, 2012, 01:32
دوستان الکی بحث نکنید

یک کاسه ای زیر نیم کاسه هستش

وگرنه یک همچین چیزی امکان نداره

اصلا توجیه اقتصادی نداره

lived
May 30th, 2012, 01:38
دوستان الکی بحث نکنید

اصلا توجیه اقتصادی نداره

منم با sat98 موافقم واقعا یه چیزی هست با خودتون یه دو دو تا چهار تا بکنید ببینید آیا اصلا توجیه اقتصادی برای سرور دهنده دارد یا نه

danitfk
May 30th, 2012, 01:38

دوستان الکی بحث نکنید

اصلا توجیه اقتصادی نداره

یکم با هم نمیخونه ... :68:

RoobinaServer
May 30th, 2012, 02:00

دوستان الکی بحث نکنید

اصلا توجیه اقتصادی نداره

یه سوال : شما کدوم طرفی هستی الان؟

آدرس اون شخصی که 1 گیگ زیر 8 تومن میدن رو بگذارید همنجا (بلکه تبلیغم میشه فروشش بره بالا)

فکر کنم روزی بیاد آفر زده بشه سرور 1 گیگ با کارت شارژ ایرانسل 2 تومنی (:|

mohammad8711
May 30th, 2012, 02:03

109 یورو = ex10 !

در حال حاضر خیلی از فروشنده ها oversell می کنند ، حالا شاید روی میکروتیک تاثیر زیادی نداشته باشه ولی وقتی مشتری بیچاره سرور ویندوز میگیره با رم 512 ـی که روی 300 لیمیت شده جونش در میاد تا توی سرور یک کلیک ساده بکنه !

HyperServer
May 30th, 2012, 02:38
مشتری ها اگر حساب 2 2تا 4 تا میکردن ... اونوقت تعدادی از مشتریهای ما فراری از جای دیگه نبودن !
متاسفانه کاربران فکر میکنن کیفیتی که سرور هفته اول (نه ماه اول) داره همیشگی هست...(استثنا وجود داره - اما همه استثنا نیستن)

porya_spy
May 30th, 2012, 12:36
والا ما که 1 گیگ میدیم 30 تومن واسمون صرف نمیکنه موندم چطور میدن 8 تومن

takghalam
May 30th, 2012, 12:38
بریم 1 مهر بیاییم !!!

scary-x2
May 30th, 2012, 15:52
چرا اینقدر بحث میکنید . خب طرف میاد رم با لیبل 1 گیگ میده ولی اندازه 256 هم کار نمیکنه . پورت سرورش هم 100 هست احتمالا . حالا سرور اختصاصیش چه رمی باشه معلوم نیست و خدا میدونه . یه رم 8 میگیرن اندازه رم 64 روش سرور میدن . در اصل اینا دارن آی پی میفروشن . سروری که میدن استفاده خاصی نداره :d
من خودم اولا که اومده بودم تو این کار همینجوری میچپوندیم به مردم . روزی هم 10 بار قطعی داشتیم :d
البته خب کسایی که ناراضی بودن پولشون رو بک میکردم . که همشون ناراضی بودن . چندتایی هم که رودربایستی داشتن نمیگفتن :d
ولی الان به طرف مقابلم میگم . سرور آشغال میخوای منم 8 ت میدم . ولی اگه میخوای واست کار کنه باید خرج کنی
خودش انتخاب میکنه . هم من خیالم راحته هم اون نمیتونه ادعای کیفیت خوب بکنه :113:

HADNEZ-ICT
May 30th, 2012, 16:02
خدا اخر عاقبت این بازار هاستینگ را بخیر کنه
بابا شغـــــــــــــــــــــــ ــــــــــل دیگه نیست این جوون ها برن توش مشغول بشند ؟
طرف یک دوره icdl که دید 1 سرور می گیره اولش هم یک چند تا سایت واسه بچه محل هاشون روش راه می اندازه چند روز بعد می شه هاستینگ واسه خودش
این طرف بین رم 256 و 512 و 1 گیگ فقط 1000 تومن تفاوت قائله !!!
این ها را سرور مفتی بهشون می دند ؟ یا قصد پیشرفت تکنولوژی با ارائه خدمات ارزان را دارند ؟

sazsaz
May 30th, 2012, 16:08
خدا اخر عاقبت این بازار هاستینگ را بخیر کنه
بابا شغـــــــــــــــــــــــ ــــــــــل دیگه نیست این جوون ها برن توش مشغول بشند ؟
طرف یک دوره icdl که دید 1 سرور می گیره اولش هم یک چند تا سایت واسه بچه محل هاشون روش راه می اندازه چند روز بعد می شه هاستینگ واسه خودش
این طرف بین رم 256 و 512 و 1 گیگ فقط 1000 تومن تفاوت قائله !!!
این ها را سرور مفتی بهشون می دند ؟ یا قصد پیشرفت تکنولوژی با ارائه خدمات ارزان را دارند ؟
اگر باور نداری ازش بخر
شما زیاد ناراحت نشید اگه اونی که بخواد نون بده می ده
اونا هم مشتری های خودشون را دارند

HADNEZ-ICT
May 30th, 2012, 16:09
اگر باور نداری ازش بخر
شما زیاد ناراحت نشید اگه اونی که بخواد نون بده می ده
اونا هم مشتری های خودشون را دارند
این هم حرفیه ولی این شیوه جذب مشتری نیست دوست خوبم

sazsaz
May 30th, 2012, 16:13
این هم حرفیه ولی این شیوه جذب مشتری نیست دوست خوبم

منم 100 درصد موافقم
چه کنیم باید تحمل کرد هر چه هم بیشتر ادامه بدیم به نفع اونه که این سرور را از پشت کوه پیدا کرده

RoobinaServer
May 30th, 2012, 16:35
منم 100 درصد موافقم
چه کنیم باید تحمل کرد هر چه هم بیشتر ادامه بدیم به نفع اونه که این سرور را از پشت کوه پیدا کرده

والله تو این دوره زمونه سرور پشت کوه هم اینقدر ارزون نیست با این نرخ دلارو یورو

هتزنر ارزانترین سرورش را هم حساب کنید بازم نمیشه هر گیگ 8 داد که به صرفه

sazsaz
May 30th, 2012, 16:41
والله تو این دوره زمونه سرور پشت کوه هم اینقدر ارزون نیست با این نرخ دلارو یورو

هتزنر ارزانترین سرورش را هم حساب کنید بازم نمیشه هر گیگ 8 داد که به صرفه
چرا ارزون تر از اینم که می گی هست
باور نداری بگو تا من بهت بدم
عزیز دلم وقتی برای خراب کردن بازار باشه ارزونتر از اینم می دن

amirlord
May 30th, 2012, 16:44
هر وقت 250000 تقسیم بر 109 شد 1600 خودم با همین قیمت بهتون یورو میدم :)

Mr.Roham
May 30th, 2012, 17:07
250000/109
=
2293.57
:):)

چطوری شده 1600

payameshghy
May 30th, 2012, 17:27
:d اگر یک مقدار ادم عاقل باشه میفهمه که زیر قیمت دادن خیلی زیاد , یه چیزی زیر سر طرف هستش ! پس پولتون رو به هدر ندید

دوستان وب
May 30th, 2012, 17:35
:: Maham server - Contact Us :: (http://maham-server.info/contact.html)

این اطلاعات تماسشون هست ما که زنگ زدیم هیچ کس جوابگو نبود یکی از شماره ها را برداشتن گفتن به ما ربطی نداره !!!

danitfk
May 30th, 2012, 18:40
چرا اینقدر بحث میکنید . خب طرف میاد رم با لیبل 1 گیگ میده ولی اندازه 256 هم کار نمیکنه . پورت سرورش هم 100 هست احتمالا . حالا سرور اختصاصیش چه رمی باشه معلوم نیست و خدا میدونه . یه رم 8 میگیرن اندازه رم 64 روش سرور میدن . در اصل اینا دارن آی پی میفروشن . سروری که میدن استفاده خاصی نداره :d
من خودم اولا که اومده بودم تو این کار همینجوری میچپوندیم به مردم . روزی هم 10 بار قطعی داشتیم :d
البته خب کسایی که ناراضی بودن پولشون رو بک میکردم . که همشون ناراضی بودن . چندتایی هم که رودربایستی داشتن نمیگفتن :d
ولی الان به طرف مقابلم میگم . سرور آشغال میخوای منم 8 ت میدم . ولی اگه میخوای واست کار کنه باید خرج کنی

بله ما مشتری شما بودیم ... I-) آپتایم به 40% میرسید :112:

scary-x2
May 30th, 2012, 20:48
خب خودت گفتی سرور آشغال میخوای دیگه . من که گفته بودم :d
آپتایم هم که زنگ نزدی . گفتی شمارتو ندارم :65:
همیشه که آدم تو یاهو نیستش /:)

ignore2010
June 1st, 2012, 00:07
بنده مدير مهام سرور هستم، شما درون سايت ما برويد مي بينيد كه سرور هاي مجازي ما قيمت بالايي داره و ما حاجي ارزوني نيستيم و اين آفر فقط يه نوع تبليغ هست كه نميدونم شما با چه رويي اومدي يه سايت معتبر كه تا حالا مشكلي نداشتيم رو خراب كردي
شما خودت مشتري ما بودي و از ما vps ميخريدي ، دليل سرور قطع شدن آلمان ما شركت آفاق انديش زنجان است كه تمام سرورهاش قطع شد و سرور ما هم همراه چند سرور ديگه دوستان قطع شد، اين آقا جوابي به ما نداد و همين الان ايشون با يه سايت و نام كاربري ديگه داره سرور از جاي ديگه ميفروشه
اينم سايت ايشون www.afaghserver.com (http://www.afaghserver.com/) كه ميتونيد بريد تحقيق كنيد كه همون سايت هست و ميتونم پيام خصوصي ايشون رو هم براي سند نشون بدم
دوستاني كه نمي دانند انگيزه ما ازين كار يه نوع تبليغات بود و نام خود را مسلمان گذاشتند و قضاوت ميكنند بدانند هر عملي عكس العمل هم دارد و متاسفم كه دوستان منتظرند چنين تاپيكي ببينند و يكي كه حتي نميشناسند رو خراب كنند
همين جا به شما قول ميدم كه به زودي سرور مجازي رايگان در اختيار اعضاي اين انجمن ميگذاريم تا كساني كه سوختند سوزش بيشتري داشته باشند در آتش حسادت خود

ignore2010
June 1st, 2012, 00:29
درود بر دوستان عزیز

سرور مجازی آلمان ( دیتاسنتر هتزنر ) رم 1 گیگابایت 8.000 تومان ! :109:

یعنی چند درصد میشه احتمال داد OverSell صورت نمیگیره و همون 1024 مگابایت رم رو شیر می کنن !!؟ ;;):69:

مهام سرور (http://user.maham-server.info/cart.php)
بنده مدير مهام سرور هستم، شما درون سايت ما برويد مي بينيد كه سرور هاي مجازي ما قيمت بالايي داره و ما حاجي ارزوني نيستيم و اين آفر فقط يه نوع تبليغ هست كه نميدونم شما با چه رويي اومدي يه سايت معتبر كه تا حالا مشكلي نداشتيم رو خراب كردي
شما خودت مشتري ما بودي و از ما vps ميخريدي ، دليل سرور قطع شدن آلمان ما شركت آفاق انديش زنجان است كه تمام سرورهاش قطع شد و سرور ما هم همراه چند سرور ديگه دوستان قطع شد، اين آقا جوابي به ما نداد و همين الان ايشون با يه سايت و نام كاربري ديگه داره سرور از جاي ديگه ميفروشه
اينم سايت ايشون www.afaghserver.com (http://www.afaghserver.com) كه ميتونيد بريد تحقيق كنيد كه همون سايت هست و ميتونم پيام خصوصي ايشون رو هم براي سند نشون بدم
دوستاني كه نمي دانند انگيزه ما ازين كار يه نوع تبليغات بود و نام خود را مسلمان گذاشتند و قضاوت ميكنند بدانند هر عملي عكس العمل هم دارد و متاسفم كه دوستان منتظرند چنين تاپيكي ببينند و يكي كه حتي نميشناسند رو خراب كنند
همين جا به شما قول ميدم كه به زودي سرور مجازي رايگان در اختيار اعضاي اين انجمن ميگذاريم تا كساني كه سوختند سوزش بيشتري داشته باشند در آتش حسادت خود

danitfk
June 1st, 2012, 00:36
اينم سايت ايشون www.afaghserver.com (http://www.afaghserver.com) كه ميتونيد بريد تحقيق كنيد كه همون سايت هست و ميتونم پيام خصوصي ايشون رو هم براي سند نشون بدم

مشتری سرور های شما بودن که مشکلی نداره ؟ /:)
ازتون 2 سرور هر کدوم به قیمت 15هزار تومن خریدم با رم 1 گیگابایت ، یک هفته بعد سرور ها قطع شد و بعد از سه روز دوباره سرور هارو ریختید که یکیش از نو بود ( بکاپ گفتید ناقصه ) و فرداش متوجه شدم به جای اینکه سرور با رم 1024 مگابایت و هارد 30 گیگابایت بهم بدید سرور با رم 256 مگابایت و 8 گیگ هارد دادید بهتون گفتم لطفا اصلاحش کنید بعد از چهار روز تصحیح شدن و گفتید کمی بیشتر اعتبار میزنم.
به بیست روز نکشید سرورتون قطع شد !
حال ، ما میگیم من از یکی از مدیران سایت شما ( hostiran8@yahoo.com ) این سرور رو خریدم بلاخره از اعتبار مهام سرور استفاده کرده " به هر حال من قصد تخریب مهام سرور رو نداشتم و فقط قصدم اطلاع رسانی از تجربه خریدی که از شما داشتم رو ارائه بدم.

ignore2010
June 1st, 2012, 00:39

دليل پاك شدن سرور آلمان ما باز هم بر ميگرده به شركت آفاق كه ما خيلي اذيت شديم، شما كه چيزي نميدوني قضاوت نكن، دليل نبودن من رفتن به دانشگاه و امتحان هاي ميان ترم و چند دليل خاص بود ، همان طور كه ديروز به شما گفتم بيايد سرور هاتون رو دوباره بدم
09367861768 اين شماره جناب آفاق هست كه ما رو خيلي اذيت كردند زنگ بزنيد و از خود ايشان بپرس پسر خوب www.afagh.info (http://www.afagh.info) اين هم سايت اين شركت

danitfk
June 1st, 2012, 00:42
دليل پاك شدن سرور آلمان ما باز هم بر ميگرده به شركت آفاق كه ما خيلي اذيت شديم، شما كه چيزي نميدوني قضاوت نكن، دليل نبودن من رفتن به دانشگاه و امتحان هاي ميان ترم و چند دليل خاص بود ، همان طور كه ديروز به شما گفتم بيايد سرور هاتون رو دوباره بدم
09367861768 اين شماره جناب آفاق هست كه ما رو خيلي اذيت كردند زنگ بزنيد و از خود ايشان بپرس پسر خوب www.afagh.info (http://www.afagh.info) اين هم سايت اين شركت

پس اگه شما به عنوان واسطه سرور برای من تهیه کردید چرا پشتیبان شما بودید!؟
شما باید پاسخگو بودید.. من دقیقا متنی که داخل چت رد و بدل شد رو دارم شما گفتید 3-4 روز صبر کنید من براتون سرور جدید تهیه می کنم .. اما رفتید بعد از بیست روز مثل قهرمان برگشتید با آفر های استثنائی ، شما خودتون رو جای من یا مشتریای مثل من بذارید .. آیا یکم شک نمیکنه!؟

ignore2010
June 1st, 2012, 00:58
پس اگه شما به عنوان واسطه سرور برای من تهیه کردید چرا پشتیبان شما بودید!؟
شما باید پاسخگو بودید.. من دقیقا متنی که داخل چت رد و بدل شد رو دارم شما گفتید 3-4 روز صبر کنید من براتون سرور جدید تهیه می کنم .. اما رفتید بعد از بیست روز مثل قهرمان برگشتید با آفر های استثنائی ، شما خودتون رو جای من یا مشتریای مثل من بذارید .. آیا یکم شک نمیکنه!؟
شما برو به اين سايت سر بزن ببين منظورم سرور اختصاصي بود نه سرور مجازي كوچولو

ignore2010
June 1st, 2012, 01:25
سلام به همه
اول اینکه به قول دوستمون این مسائل توی این انجمن خیلی عادی شده
خیلی ها با یه قیمتهایی جلو میان که مشتری گول بخوره تاپیک جالبی راجعب رم 2 گیگ و 4 گیگ سرور مجازی هست که بخونید کاملا متعجب میشید طرف قیمتی برای 2گیگ داده که من رم 512 رو هم نمیتونم اون قیمت بدم
و سرورهاشو 9ماهه میفروخته ، برو تاپیک رو ببین چند نفر متضرر شدن و چه وضعی درست شده و طرف پولها رو گرفته و هاپولی کرده
متاسفانه مشتری ها تا قیمت پایین رو میبینن دست و پاشون شل میشه و سریع گول میخورن

شما كه داريد خيل راحت در اين تاپيك از اعتبار صحبت ميكنيد سري به سايت ما بزنيد ببينيد كه قالب سايت اختصاصي بوده و اديتي نيست و هزينه 600 تومان طراحي برداشته و لايسنس whmcs و ... و داراي 2 درگاه ملت و ملي كه نشان از اعتبار سايت ما هست ،‌ شما از اعتبار حرف نزنيد كه درون سايتتون آيدي ياهو گذاشتيد و با زرين پال داريد فروش ميكنيد ، بگذاريد كساني بررسي كنند كه داراي سايت معتبر و در حد ما هستند

ignore2010
June 1st, 2012, 01:38
ارزان تر !؟
کیفیت بالا!!؟

دیگه باید خیلی طرف سخاوتمند و حاجی ارزونی باشه ! :79:
لینک بدید با مدیرشون صحبت کنیم ببینیم رو چه حسابی رم یک گیگا رو زیره 8 تومن میدن ! :109:

مال خود ايشون هست و ميتونه هر قيمتي كه دوست داره بده به من و شما چه؟

ignore2010
June 1st, 2012, 01:41
دوستان الکی بحث نکنید

اصلا توجیه اقتصادی نداره

مشكل حسادت هست هيچ كاسه اي زيره نيم كاسه نيست، توضيح دادم كه فقط دليل تبليغات بود و حتي زمان فروش نيز به مشتريان صادقانه همين توضيح را ميدهيم

ignore2010
June 1st, 2012, 01:49
به شما آشناييت كامل دارم و ميدونم كه شما از دلالي سرور مجازي پول در مي آوري جناب آقاي مهدي خان
بگذاريد بحث براي كساني كه اينكاره هستند باشد، شما ميري سرور مجازي رو از كس ديگه ميخري 5 تومان ميكشي روش بعد اسمش رو ميگذاريد كيفيت؟

ignore2010
June 1st, 2012, 01:54
منم 100 درصد موافقم

پشت كوه جايي هست كه شما دنيا آمدي و بزرگ شدي ، سرورها ما خريداري شده و پول زيادي داريم دوست داريم مفت بديم ، حسادت بد درديه ميدونم

ignore2010
June 1st, 2012, 01:59
:d اگر یک مقدار ادم عاقل باشه میفهمه که زیر قیمت دادن خیلی زیاد , یه چیزی زیر سر طرف هستش ! پس پولتون رو به هدر ندید
من درون اين تاپيك آدم پيدا نكردم ، چه برسه به عاقل

payam_shzbax
June 1st, 2012, 02:00
سلام

Hetzner For Students
ریاضیات، بروز بودن نرخ ارز شما + باز ریاضیاتتون از پهنا تو حلقم!
در جواب دوستمون هم باید بگم این گونه سرویس دهنده ها کارشون فقط خراب کردن جو بازار و بدبخت کردن هم مشتری هم فروشنده های دیگر هست

ignore2010
June 1st, 2012, 02:01
بله ما مشتری شما بودیم ... I-) آپتایم به 40% میرسید :112:
من توضيح دادم ايشون دلالي ميكنند درون فروش سرور ، سروري نداره كه آپتايمش باشه

payam_shzbax
June 1st, 2012, 02:03
در ضمن این بنده خدا با این مدل حرف زدن و نداشتن شخصیت نشون میده سن و سالی نداره :)

ignore2010
June 1st, 2012, 02:16
در ضمن این بنده خدا با این مدل حرف زدن و نداشتن شخصیت نشون میده سن و سالی نداره :)
سن و سال نشون از شعور يه انسان نداره، انساني كه شعور داره در مورد چيزي كه نميدونه قضاوت نميكمه، دوست پير اين انجمن كه موهات سفيد شده درست نيست ميپري تو داستاني كه نه ته پيازي نه سرش يه نظر مسخره مينويسه بعد هم حرف از سن سال ميكني

scary-x2
June 1st, 2012, 17:06
به شما آشناييت كامل دارم و ميدونم كه شما از دلالي سرور مجازي پول در مي آوري جناب آقاي مهدي خان
بگذاريد بحث براي كساني كه اينكاره هستند باشد، شما ميري سرور مجازي رو از كس ديگه ميخري 5 تومان ميكشي روش بعد اسمش رو ميگذاريد كيفيت؟

آقای مهدی ایگنور . من با شما بحث نکردم . شما هم آشنایی کامل با بنده رو ندارید . آقای علی که با شما کار میکنه. میدونه که با هم سرور اختصاصی داشتیم . من دلالی نکردم و خودم سرور اختصاصی داشتم و الان هم دارم . میتونید از خود علی هم بپرسید . پس الکی تهمت نزنید