PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال سایت از kloxo

bmppc
May 29th, 2012, 16:15
سلام و خسته نباشید

من الان یک سرور مجازی دارم با کنترل پنل کلکسو ( استفاده شخصی هست و 2 تا سایت روشه )

من میخوام برای یکی از دوستان سایتشو میزبانی کنم که وردپرس هست

خب حالا میخواد بعد از 6 ماه که سایتش رو سرور من بود رو انتقال بده به یه سرور دیگه که کنترل پنلش مثلا دایرکت ادمین یا cpanel باشه

حالا میخوام بدونم اگر سایت رو بخوایم انتقال بدیم از کلوکسو به cpanel ، به خاطر یکی نبودن کنترل پنل ها مشکلی پیش نمیاد ؟

darya
May 29th, 2012, 16:20
سلام و خسته نباشید

من الان یک سرور مجازی دارم با کنترل پنل کلکسو ( استفاده شخصی هست و 2 تا سایت روشه )

من میخوام برای یکی از دوستان سایتشو میزبانی کنم که وردپرس هست

خب حالا میخواد بعد از 6 ماه که سایتش رو سرور من بود رو انتقال بده به یه سرور دیگه که کنترل پنلش مثلا دایرکت ادمین یا cpanel باشه

حالا میخوام بدونم اگر سایت رو بخوایم انتقال بدیم از کلوکسو به cpanel ، به خاطر یکی نبودن کنترل پنل ها مشکلی پیش نمیاد ؟

خیر / ممکنه یک سری از ماژول ها مثلا فرق داشته باشه که اونم چون سیستم وردپرس هست معمولا سازگاری داره
شما باید کلیه فایل های سایت که در پوشه به نام دامین کلوکسو هست رو زیپ کنید و انتقال بدید به سرور جدید .. همچنین از دیتابیس یک backup بگیرید و ایمپورت کنید در سرور جدید
نباید مشکلی باشه ...

bmppc
May 30th, 2012, 14:30
آها پس مشکلی پیش نمیاد

تشکر بابت پاسخ