PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بنظر شما کدام دیتا سنتر خارجی سرعت بیشتری نسب به ایران داره

azadfalah
May 28th, 2012, 23:43
سلام دوستان بنظر شما کدام دیتا سنتر خارجی سرعت بیشتری نسب به ایران داره

من میخوام یه سرور اختصاصی بگیرم تو این موندم که از کدوم کشور باشه که بیشترین سرعت رو رو ایران بده و به ip scanero این چیزایی الکی گیر نده

RoobinaServer
May 28th, 2012, 23:55
سلام دوستان بنظر شما کدام دیتا سنتر خارجی سرعت بیشتری نسب به ایران داره

من میخوام یه سرور اختصاصی بگیرم تو این موندم که از کدوم کشور باشه که بیشترین سرعت رو رو ایران بده و به ip scanero این چیزایی الکی گیر نده

مشکل آیپی اسکنر دارن :

بهترین سرعت ovh شبکه مناسب و بعد هتزنر آلمان
(سوئیس قدیما خوب بود اما الان نه قبلا کسی رو حرف سوئیس نمیتونست حرف بزنه اما الان ...)

اما درباره آی پی اسکنر مشکل نداشتن:
فکر کنم سرورهای ناکجا آباد باید بگیرید با پینگ +900 و سرعت 0

چون هیچ دیتاسنتر خوبی نمیگه بیا آی پی اسکن کن مشکل نداره

danitfk
June 16th, 2012, 08:56
پینگ بستگی به isp اینترنت خودتون در ایران هم داره , ما هتزنر رو با ovh با isp مخابرات تهران و شاتل امتحان کردیم هتزنر بهتر بود, اما با 2-3 تا شرکت دیگه امتحان کردیم ovh بهتر بود !
ولی در کل سرعت ovh خیلی عالیه .. :53: با پورت 100 میتونید تا 90 هم دانلود داشته باشید در حالی که هتزنر بدین صورت نیست .

Arashdn
June 16th, 2012, 09:20
هر چند که دو هفته از استارت تاپیک گذشته ...
ولی هیچ دیتاسنتری پینگ و سرعت privatelayer رو نداره ....

mrahi
June 24th, 2012, 15:20
دیتا سنتر های iweb کانادا و dediserv در آلمان و هلند و لهستان هم قیمت هم کیفیت خوبی دارند هم روش پرداخت آسونه

Dedicated Servers, Reliable Dedicated Hosting & Advanced Hosting Solutions | iWeb (http://iweb.com/)
Dediserv Dedicated Servers | Dedicated server clients of Dediserv in over 80 countries can’t be wrong with reliable, fast root servers from Holland & Germany with unlimited traffic, 24/7 support (http://www.dediserv.eu/)

tizparvaz
June 24th, 2012, 16:05
با سلام
کولوکیشن ایران وب در دیتاسنتر کولوجیکس

dertgtr
June 24th, 2012, 16:41
پینگ سرورها روسیه به ایران عالی هست شخصا تجربشو داشتم !

hostrex
June 24th, 2012, 19:45
مشکل آیپی اسکنر دارن :

بهترین سرعت ovh شبکه مناسب و بعد هتزنر آلمان
(سوئیس قدیما خوب بود اما الان نه قبلا کسی رو حرف سوئیس نمیتونست حرف بزنه اما الان ...)

اما درباره آی پی اسکنر مشکل نداشتن:
فکر کنم سرورهای ناکجا آباد باید بگیرید با پینگ +900 و سرعت 0

چون هیچ دیتاسنتر خوبی نمیگه بیا آی پی اسکن کن مشکل نداره

کی میگه اینها رو شما !!! :71:

اینهایی که گفتین فقط قیمتشون خوبه اما کیفیت نسبت به برندهای ناب اروپایی و امریکایی هیچه

تو ایران که به تعداد انگشتان دو دست هم از دیتا ینترهای گرون قیمت با عیار واقعی کسی خرید نمی کنه !!!

یه کلام

شما و دوستان دیگه بگین قیمت از میان hetzner ovh redstation بحث رو تموم کنین دیگه

چه روزگار جالبی داریم خدا :111: هر کی هم نگاه کنه فکر می کنه ...

Arna
June 24th, 2012, 21:09
سلام
privatelayer، singlehop،ovh و hetzner رو بنده شخصا از پورت دهیشون راضی بودم

موفق باشید