PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : /\ چند انتقاد و پیشنهاد /\

MehrPC
May 28th, 2012, 17:49
امیدوارم مدیران این تاپیک رو حذف نکنند تا به هکم سایر همکاران به یه نتیجه گیری کلی برسیم

توی این تاپیک به هیچ عنوان قصد نداریم به صورت مستقیم نام و سایت کسی رو اسم ببریم
متاسفانه مدتی هست شاید برخی قیمت های عجیب توسط برخی سرویس دهنده ها هستیم
برای مثال :
هاست سالی 3900 یا سرور مجازی 512 ماهی 8000 تومان و سرور رم 1 گیگ ماهی 15000 تومان
این نوع قیمت ها باعث شده این انجمن افت شخصیتی و کیفیتی کنه
بازدید کننده وقتی وارد سایت میشه و میبینه یه همچین قیمت هایی وجود داره درباره اعضای این انجمن چی فکر می کنه ؟
{ دوست ندارم عنوان بچه مدرسه ای ، تابستون شده ، درس و مشق ، برو اول مهر بیا } به کار ببرم اما واقعا چی به سر این انجمن تخصصی داره میاد

حرف برای گفتن خیلی دارم اما امیدوارم مدیران سایت در نظم دهی به انجمن در این موارد رسیدگی کنند

دوستان اگر صحبت هام حرف های شما هم هست روی دکمه تشکر کلیک کنید
و
هر کس به شکلی نظری بده تا مشکلات احتمالی به سرع توسط مدیران گرامی رفع بشه

milade
May 28th, 2012, 18:05
۳- جهت ارسال پست های انتقادی قوانین بخش مربوطه را مطالعه کنید.
۴- مسئولیت خرید و فروش های انجام شده در سایت به عهده طرفین میباشد و انجمن وب هاستینگ تالک هیچ مسئولیتی بر عهده ندارد.

مثلاً به نظر شما وب هاستیمگ تالک بشه صنف و تایین نرخ کنه و هر کسی توان ارزان فروشی داره رو بن کنه ؟

این از این حرفا بودا ...

این مشتری و فروشنده هست که باید با درک خودشون قیمت و کیفیت و ... رو لحاظ کنند ، نه که مدیر و ... :|

موفق باشید !

MehrPC
May 28th, 2012, 18:15
نیاز نیست مدیران قیمت تایین کنند جلوی این کاربران رو بگیرند که این حرفه رو به مسخره گرفتند
متاسفانه کم شاهد بگو بگو بین کاربران با اون لحن گفتاری که توی تاپیک ذکر کردم نیستیم

amirizadi
May 28th, 2012, 18:20
دقیقا

مورد دیگه ای که این چند وقته به وفور دیده میشه قانون 100 پستی و اسپم الکی برخی از کاربران و از راه رسیدن تابستان

طرف هنوز چند دقیقه امروز از بن بودنش نگذشته هنوز یوزرش باز نشده شروع کرده به اسپم تا برسه به 100 پست

جالب اینجاست در برخی موارد از تاپیک های قدیمی کپی گرفته دوباره آموزش قرار داده

milade
May 28th, 2012, 18:31
نیاز نیست مدیران قیمت تایین کنند جلوی این کاربران رو بگیرند که این حرفه رو به مسخره گرفتند
دقیقاً چطوری ؟

فرض میگیریم ( تنها فرض ) ، یارو میره سرور از هتزنر میگیره 64 گیگ 300 تومن .حالا بخواد قیمت بده گیگی 10 تومن هم میتونه !

ببین این کارا نشد هست ، هر کسی یه سیاست داره واسه خودش ، شاید من بخوام اتیش بزنم به مالم ، 10 سال سرور بگیرم و ضرر بدم اما ارزون ! ، یا اونهایی که کولو دارند در حد وسیع خیلی دستشون باز تره بخوان هر کاری کنند !

معمولاً گذر زمان همه رو حل کرده ، اونی که دبستانیه بالاخره مجبوره مهر ماه واگزار کنه ، اونی که برنامه ریزی نداشته دو ماه بعد اعلام ورشکستگی ...، ماشالله نمونه هم کم نداشتیم ...

متاسفانه کم شاهد بگو بگو بین کاربران با اون لحن گفتاری که توی تاپیک ذکر کردم نیستیم
همون طور که گفتم بهترین قاضی مشتری هستش . کسی که میاد برای رم 1 گیگ با هزینه 5 تومن ، باید چوبش رو بخوره .
حالا لحن کسی بد بود شما میتونید راپورتش بدید ...

مورد دیگه ای که این چند وقته به وفور دیده میشه قانون 100 پستی و اسپم الکی برخی از کاربران و از راه رسیدن تابستان

طرف هنوز چند دقیقه امروز از بن بودنش نگذشته هنوز یوزرش باز نشده شروع کرده به اسپم تا برسه به 100 پست

واقعاً چاره ی دیگه ای هم نیست ، اگر بیشتر بشه خیلی ها کلاً قید اینجا رو میزنند ، کمتر بشه هم هر کسی که از راه میاد شروع میکنه تاپیک زدن ...

البته خدایی ندیرا بد عمل نمیکنند واسه این یوزرا ؛ هرچند تاپیک های مسخره شون میمونه ! :|

پ.ن : بنده نه فرمانده کل قوا هستم نه چیزی :دی ، تنها نظرات من بود راجع به این موضوعات !

موفق باشید .

mehrshad.ho
May 28th, 2012, 18:32
به نظر من مدیران باید یه قانونی برای این موارد هم وضع کنند
طرف سرور میده ماهی 5000 تومان که 3000 تومان اون فقط پول آی پی هست

حالا اینا کنار خود مشتری باید توانایی مقایسه داشته باشه وقتی برای یه هاست میخواد 300-400 تا تک تومنی هزینه کنه دیگه کیفیت اون سرویس کاملا مشخصه

Ashkankamangar.ir
May 28th, 2012, 19:44
کسی که میاد برای رم 1 گیگ با هزینه 5 تومن ، باید چوبش رو بخوره
کاملا با این مورد موافقم
اولین بار نیست هر سال یه موجی این ریسلر ها میان و میرن
مشتری ها همشون الان دانا شدند
ندیدم کسی هاست 400 تومنی بخره
خیالتون راحت اگرم بخره بعدا بهتون زنگ میزنه آقا میتونم ازتون هاست بخرم؟
میگم بله
میگه بعد باید چیار کنم؟
میگم بکاپ بدین بهم و دی ان اس دامنه رو تغییر بدین
میگه بکاپ رو یوزر و پس میدم خودتون بگیرید اما دامنه رو هر چی تیکت میدم کسی ج نمیده الان 2 هفتست
میگم دامنت کنترل پنل نداره؟
میگه نه؟
میرم تو سایت طرف میبینم هاست یک گیگ زده 10 تومن
به مشتری چی میتونم بگم؟
فقط با دامنه ی جدید فعالیت خودتو شروع کن

hasun
May 28th, 2012, 19:51
من که میگم اینجور فروشنده ها باید باشن و کاری به کارشون نداشته باشیم !
مشتریا باید خودشون ببینن و تست کنن تا قدر سرویس خوبه شرکتهای میزبانی با کیفیت و سابقه دار رو بدونن .
وضع کردن قانون و ... بیفایدس
ولی با کنترل وضعیت اسپم موافقم . نیاز به یک سری ناظم برای ساماندهی اسپمیگ داریم .

cutegroup
May 28th, 2012, 23:16
با سلام

متاسفانه برخي از نظرات سوي خاصي داشت .

بله ما هم معتقديم به برخي از گفته ها .
اما يادتون باشه هيچ وقت شركت ثبت شده نمياد كاري كنه كه فردا براش دردسر بشه .
دوم اينكه شما وقتي مثلا با ماهي 300 تومن يك سرور با رم 64 بگيريد اگر 30 تا وي پي اس ماهانه 16900 هم بدين پولتون بر ميگرده .

خيلي از دوستان هستند كه روي يك سرور خودشون الان 400 سايت دارن از هر كدوم سالي 20000تومان گرفته باشن هم هزينه سرور در مياد.

نكته سوم : برخي سايت ها تشويقي هست و براي مدتي كوتاه .

نكته چهارم : برخي افراد و گرو ها به پشتيباني شرايط مالي ، حمايت هاي دولتي يا سرمايگذاراني شرايط رو براي ارائه سرويس مطلوب دارند اما با قيمت پايين تر .

اين خود مشتري است كه بايد قضاوت كند .

اينكه بيرون كد بنشينم و به هم حمله كنيم راه كار نيست .

در هر جايي وقتي تنوع وجود داره مشتري انتخاب مي كنه .

برخي از دوستان تلويحا اشاراتي داشتند .

توجه كنيد كه اين ما نيستيم كه براي ديگران تصميم بگيريم .

شما به يك قيمت خاص ارائه دهيد شركتي ديگر با يك قيمت خاص يا حتي شخصي ديگر با يك قيمت خاص، اما جسارت به ديگران جايز نيست .

هاست معقوله اي هست كه ميشود روش مانور دارد اما خوب طبيعتا سرور مجازي حد و حدودي دارد .

takghalam
May 28th, 2012, 23:30
شما خودت باعث این مسخره بازی شدید جناب نسیم هاست
هاست میدید ماهی 200 تومان 20 درصد هم تخفیف گذاشتید میشه 160 تومان

اسم خودتون هم تعاونی گذاشتید و . . .

cutegroup
May 28th, 2012, 23:42
با سلام

اول اينكه تخفيف 20 درصدي به هاست ويژه است كه 1 گيگ اون 70000 تومانه

دوم اينكه : تعاوني به واسطه حمايت هاي مالي و ... توانايي عرضه به قيمت پايين رو داريم.

سوم اينكه : ما با كسي كاري يا جسارتي نكرديم و نداشتيم . برخي از دوستان تاب بازار رقابت رو ندارن .

چهارم : ما دو پكيج داريم : عادي كه فوق العاده ارزون هست .
ويژه كه 1 گيگ اون سالانه 70000 تومان .
بسته به نياز مشتري هر كدوم رو خواست استفاده مي كنه.

اگر هم قيمت ها در حال حاضر هست عرض كرديم فروش ويژه است و خوب توانايي اين كار رو داريم .

فكر هم نمي كنم كاري به فروش ديگران داشته باشيم .

mizbanaval
May 28th, 2012, 23:55
متاسفانه بیشتر دوستانی که از اینجا خرید میکنند دنبال سرویس ارزون هستن
مشکل اصلی خود مشتری هست به نظر من اگه مشتری بتونه با خودش این موضوع رو حل کنه که واسه چیزی که میخره و واسه خودش ارزش قایل باشه هیچ وقت نمیاد سرویس های اینشکلی بخره
99 درصد مشتریایی که بهشون توضیح میدیم فک میکنن واسه سود خودمون این حرفارو میزنیم جسارت نشه یک تاپیک تو همین انجمن دیدم هاست دانلود نامحدود ماهیانه هزار تومان !
اصلا از یادم نمیره یک جوری عجیب همش تو فکرمه !!!!

Ashkankamangar.ir
May 29th, 2012, 00:22
خب دوستان به قول این دوستمون سیاست کاریشون اینه که با این قیمتها هاست بدن
و خودشونم اعتراف کردند که هاست ویژه 1 گیگ 70 ارزش داره و این 200 تومنی قطعا.....
در مورد رقابت هم بعید میدونم اگه کیفیت بخوای رو یه سرور بتونی بیش از 25 سرور مجازی بدی چون کیفیت پورت میره به نزول
در مورد مسائل دیگه هم که مشخصه الان هر سرور چیزی در حدود 500 خرج داره با لایسنس ها
استهلاک سیستم های پشتیبانی
درصد بازاریابها
حقوق منشی(که به زودی باید بیاریم)
پشتیبانان
و حتی رفت و آمد تا شرکت بعید میدونم بااین هزینه ها بشه
ناراحت نشید عزیز دل اما شما حتی نسخه whmcs خودتون نال شده هست
http://www.webhostingtalk.ir/attachments/f41/6307-%5C-%DA%86%D9%86%D8%AF-%D8%A7%D9%86%D8%AA%D9%82%D8%A7%D8%AF-%D9%88-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%5C-44444-jpg
نسيم هاست - پشتيباني (http://www.nasimhost.ir/whm/whmcs/index.php)
و حتی حاظر نیستید ماهی 26 تومن پول لایسنس اینو بدین باقیش دیگه معلومه که کیفیت کارتون چه طوریه؟
و مشتری میفهمه که براتون میصرفه که ماهی 400 بدین ولی واسه ماها نه که نه تنها همه چیمون قانونیه حتی پول آنتی شلر و ssl و ... هم میدیم

لطفا کمتر تو این بحث ها شرکت کنید چون اینجا همه متخصص هستند و صاحب نظر خودتونو بیشتر تو دید میذارید

cutegroup
May 29th, 2012, 00:48
در پاسخ به اين دوست عزيز

علت عدم استفاده از لاسينس وي اچ ام سي اس اين هست كه لاسينس سيكما رو در ا حاضر داريم و سيستم پشتيباني اصلي هم تعويض ميشه و موقتا از اين سيستم استفاده مي كنيم .

نكته دوم :

ببينيد مشتري كه توان مالي نداره اما دوست داره يك سايت شخصي داشته باشه ما لزومي نمي بينيم ازش مبالغ آنچناني بگيريم حال براي شما قابل درك باشد يا نباشد . مهم اين است كه سياست كاري ما چه باشد .

اما مشتري نياز به سرويسي دارد كه امكانات بيشتر يا سايتي گسترده تر ايجاد كند حتما هزينه بيشتري هم مي تواند بپردازد پس پلن ويژه رو انتخاب مي كنه.

اين حق انتخاب با مشتري هست و ما اين حق رو به اون داديم كه ببينه چه نوع مناسب كارش است .

هم مشتري كم توان ، هم مشتري پر توان .

نمي دانم دليل اينقدر پريشاني ها چيست اگر شما مدعي برتر بودن هستيد در بازار كار خودتان را انجام دهيد .

ما هم مدعي و مشتريان خودمان را داريم .

و طبيعتا اين مشتري است كه بايد انتخاب كند .

من بعيد مي دونم برخي از اين دوستان تحصيلات آكادميك در زمينه فروش يا مديريت يا اقتصاد داشته باشن .

اصولي كه جذب مشتري اولين گام اون هست . درآمد فقط هاست نيست ، طراحي سايت ، فروش سيستم ، پنل پيامك ، تبليغات ايميل و پيامك هست . در يك بخش سود كمي بدست مي آيد اما بخش هاي ديگر را هم وارد ميدان مي كند .

تحصيلات خود بنده مديريت هست و امور مالي و فروش رو ارائه مي دم و هيچوقت نخواستم در بخش فني وارد بشم .

به هر حال اگر كسي به واقع مشكلش عدم توانايي نيست پي پريشاني چرا ؟!!!

vahidmom
May 29th, 2012, 00:56
جناب نسيم هاست عزيز
همكار بنده تو تاپيكتون ازتون يه سوالي كردند
گفتند به گفته شما 690 تا يوزر داريد
اينو خودتون گفتين
و گفتند كه دي ان اس هاي اصليتون رو بدين تا يه هوييز ساده بگيريم
اما جوابي از شما نديدم
غير اينه كه دارين دروغ ميگين و دارين بيننده رو گمراه ميكنيد؟
خوب مثل مرد بگين ما 5 تا يوزر داريم!!!
در ضمن بهتره تو نوشتنتون هم دقت كنيد
شركت تعاوني !!!!
تا به حال نديدم كسي به تعاوني بگه شركت
مگه اينكه شما سيستم جديدي تو ايران پياده كرده باشين
شما كه اين قدر خوب بلديد تايپ كنيد جواب سوال همكار بنده رو همينجا بديد

سوال ايشون اين بود

میشه دی ان اس ها رو قرار بدید تا با یک هویز گرفتن ساده تعداد سایت های روی آی پی مشخص بشه ....

به وضوح ذكر كرديد كه 690 يوزر داريد !!!
http://www.webhostingtalk.ir/f20/49085/#post451281

Ashkankamangar.ir
May 29th, 2012, 01:14
انقدر کارتون پر از سوتی هست که .......
ولی حرفی نمیزنم
خواهشا اگه میبینید به تاپیکتون پاسخ نمیدم فکر نکنید حرفتونو قبول کردم نه عزیز

ms313
May 29th, 2012, 01:18
ببخشيد ها من در سطح شما ها نيستم احضار نظر كنم پوزش مي خوام اگه پامو زياد دراز كردم اما به قول يكي از دوستاي اين انجمن هر قيمتي دليلي داره.فكر نكنم با اين وضع دلار يكي بياد قيمت مخرب و نفوذي بذار البته تو اين قيمت نفوذي نميشه گفت قيمت مخرب بده كه بازارو دستش بگيره چون يه سال هم كار كنه واسه خودش صرف نمي كنه. از قديم گفتن گوشت ارزون ... ميبره :d پس نگران دو سه روز تعطيلي نباشيد اينم گذراست .

m_dg_farari
May 29th, 2012, 01:54
من خواهش میکنم از دوستانی که با بنده آشنا هستن (وحید جان ، اشکان جان ، محمد جان و...) من خواهش مکنم در مورد ایشون صحبت نکنید. به خاطر من کوتاه بیاین! تهش میشه 4 تا اخطار که هم من میگیرم و هم شما ها میگیرین! به خاطر کی!؟!؟!؟
در مورد این تاپیک که 90% مشخص هست به چه علت باز شده

کمی تحقیق کنید در تاریخچه ی این فروم از اینگونه قیمت ها زیاد بوده! (البته به شدتی که الآن هست واقعا من در این چند سال اخیر ندیدم چنین چیزی!) اینها گذری هستن...
و یک مورد کلی هم تاپیک بهش اشاره کرد: این کار ، چیزی نیست که بشه صنفیش کرد و قیمت تایین کرد!

delta
May 29th, 2012, 01:58
جناب نسیم هاست شما چند ساله تو کار بازار و تجارت هستید؟ قوانین تجارت رو بلدید؟ دوست عزیز کار شما رقابت نیست بازارخراب کنی و نون اجر کردن هست. ما هم تو کار خودمون با دیگر شرکت ها رقابت داریم..اما رقابت اصولی تجارت شاید تو هر 1000 تومان 50 تا تک تومان یا نهایت 100 تا تک تومان باشه..یعنی تخفیف 5 تا 10 درصد!بعضی وقتها آنا 5 درصد بالا پایین میکنند بعضی وقتها ما.. به این میگن تجارت.. اما شما وقتی یک هاست یک گیگ سالانه کم کم 22 تومان رو میدید 3900 تومان یعنی 80 % تخفیف!! این قانون تجارت نیست برادر من. دارید هم به خودتون ضرر میزنید هم به دیگران..
من خودم 10 ساله تو کار نت هستم.هم سرور اختصاصی دارم.هم چندین سرور مجازی.هم ریسلر و ..مطمعن هم باشید همین الان 200 تا هاست 1 گیگ میتونم اسپانسر دیگران بشم!! بدون قطعی با کیفیت بالا..اینقدر هم جا خالی و .. دارم که بخوام 10000 تا سایت بالا بیارم باهاش!! با این حال هنوزم هنوزه وارد بازار هاستینگ نشدم و برای مشتریهام از دیگران هاست و سرور تهیه میکنم و پشتیبانی و.. رو میسپرم دست انا.. هم خودم نون میخورم هم به دیگران نون میرسونم..
شما هم سعی کن با قیمتهای معقولت هم خودت نون دربیاری هم به دیگران نون برسونی....

delta
May 29th, 2012, 02:00
من خواهش میکنم از دوستانی که با بنده آشنا هستن (وحید جان ، اشکان جان ، محمد جان و...) من خواهش مکنم در مورد ایشون صحبت نکنید. به خاطر من کوتاه بیاین! تهش میشه 4 تا اخطار که هم من میگیرم و هم شما ها میگیرین! به خاطر کی!؟!؟!؟
در مورد این تاپیک که 90% مشخص هست به چه علت باز شده

کمی تحقیق کنید در تاریخچه ی این فروم از اینگونه قیمت ها زیاد بوده! (البته به شدتی که الآن هست واقعا من در این چند سال اخیر ندیدم چنین چیزی!) اینها گذری هستن...
و یک مورد کلی هم تاپیک بهش اشاره کرد: این کار ، چیزی نیست که بشه صنفیش کرد و قیمت تایین کرد!

صنف نیست.درست.اما خوب شما میتونی بری تو ایستگاه تاکسی دارها با ماشین شخصیت مسافر بزنی و کسی صداش در نیاد و بهت حمله نکنند؟ اینجا هم محل تجمع هاست فروش هاست.میخوان یک لقمه نون در بیارند.قرار نیست هر کی از راه میرسه نون دیگرون رو آجر کنه و بقیه بشینن تماشا!

m_dg_farari
May 29th, 2012, 02:11
صنف نیست.درست.اما خوب شما میتونی بری تو ایستگاه تاکسی دارها با ماشین شخصیت مسافر بزنی و کسی صداش در نیاد و بهت حمله نکنند؟ اینجا هم محل تجمع هاست فروش هاست.میخوان یک لقمه نون در بیارند.قرار نیست هر کی از راه میرسه نون دیگرون رو آجر کنه و بقیه بشینن تماشا!
چون صنف نیست ، پس نظارتی هم نیست. وقتی هم نظارت نباشه همین میشه..
در اصل ، امکان نظارت نیست! حالا اینجا این شخص بن بشه... بازم جای دیگه فعالیت میکنه!
فکر میکنید من موافق اینچنین قیمت گذاری ها هستم؟ پست های بنده رو بخونید به شدت مخالف ارزان فروشی هستم! و به طور کلی با بیش از 70% فروشنده های این انجمن از لحاظ سیاست قیمت گذاری مخالف هستم (مشکلی باهاشون ندارم منظور این هست که عقاید متفاوتی داریم)

اما خوب این اشخاص بادهای زود گذر هستن! خیلی راحت میشه توی تاپیک های خودشون دید که افراد خیلی کم تجربه در بازار هاستینگ هم حتی شک کردن به نوع قیمت گذاری ایشون!!! پس مشخص هست که یه ریگی به کفش ایشون هست. (شخص خاصی مد نظرم نیست. کلی عرض میکنم)
در کل نظر من اینه که وقت کسانی مثل شما عزیز تر از اونی هست که برای چنین افرادی تلف بشه!

RoobinaServer
May 29th, 2012, 02:19
سلام

تازه الان تاپیک را دیدم و نیم ساعت نشستم صحبت همه دوستان رو خوندم

والله نمیدونم چند وقت پیش بود بنده با تیزپرواز و جناب رضا کوهی تو یاهو بودیم درباره همین قیمت ها صحبت کردیم البته فکرک نم سرو آی تی یا همان سرو هاست هم بودن

داشتیم صحبت میکردیم که واقعا این وضع قیمت دادن نیست

البته هرچی میکشیم به خاطر این دانش کمه که داریم میکشیم

مثلا یه سری دوستان میان رم 512 میگن با پردازنده Core i7 800mhz ماهانه 25 تومن

یکی میگه من رم 512 میدم پردازنده core i7 100 mhz ماهانه 10 تومن

مشتری میگه به به این 512 قیمتش 10 تومنه پس ارزونتره و عالیه

خب اینجا ممکنه دوستمون داره کاملا قانونی و طبق امکانات قیمت میده اما در اصل مشتری اصلا به پردازنده نگاه نمیکنه و فقط رم رو میشناسه و بعد خرید ، خریدار سرور 10 تومنی میگه سرور فروشنده ضعیفه و کیفیت نداره و کلاه بردار و ...

حالا یه سری دیگه هم این وسط سوء استفاده میکنن و قیمت های خیلی جالبی میگذارن به قول همان دوستمون هاست نامحدود دانلود ماهانه 1 هزار تومان

بله بنده هم دیدم و جا خوردم البته دقیق یادم نیست مال کدوم یکی از همکاران بود

اما خب این چون ما دانشش رو داریم هیچ وقت سمتش نمیریم چون میدونیم مثل همون حکایت سروره که گفتم

ولی مشتریان چی ؟

90 % مشتریان اینترنت باید قبول داشته باشیم و قبول کنیم که مخاطب زیر 20 یا زیر 25 هستن و یا مدرسه ای هستن یا دانشجو هستن یا کارمند یا هرچیز دیگه کلا چیزی هستن که هیچ ربطی به کامپیوتر نداره و فقط میخوان یه سایت داشته باشن یا یه سرور و ...

اینجوی میشه که گول زدن میگن و مشتری عملا فریب میخوره و این به نظر من نه پولش حلاله نه مشتری در آینده راضی میمونه ولی چون ارزونه هر روز کلی فروش میره و کلی درامد داره برای فروشنده (حالا تا کی خدا میدونه چون پولش حلال نیست)

به نظر من نمیشه مدیر انجمن یا هر کسی بیاد برای فروشنده ها امر کنن که باید این قیمت بفروشید (نظری که دوستان دادن)

به نظر من تنها کاری که میشه کرد زدن تاپیک های آموزشی مانند تاپیک رحمان (وارز هاست) که قبل خرید سرور مطالعه میکنند مشتریانشان باید زده بشه

البته تاپیک ایشون خیلی عالی هست ولی خیلی هم سنگین و کاربر همون اول شکه میشه و خیلی ها شاید نخونن (خود بنده خیلی نکات کلیدی دفعه اول وسطش رد کردم و نخوندم)

بهتره تاپیک های مختصر و مفید با لینک های متفاوت زده بشه

مثل یه مجله هر بخش به تاپیک

مثلا خرید سرور نکات زیر :

پهنای باند

پردانده
و ...

هر کدوم یه تاپیک مختصر توضیح داده بشه و مدیران انجمن هم همکاری کنن و تاپیک ها را نبندن

نتیجه : بهترین راه آموزش خرید های سرور و بازگو کردن راه های کلک امروزی که به مشتریان زده میشه یا بهتر بگم بالا بردن سطح علمی مشتریان در این زمینه هست.

معذرت زیادی تایپ کردم حرف زیاده . . .

یا حق

cutegroup
May 29th, 2012, 08:39
سلام
خدمت همه اين دوستاني كه گويا نارحت هستند .

عرض اول : بنده خودم هم با مواردي مثل هاست دانلود 1000 تومان به شدت مخالفم چون از عرف خارج هست .

عرض دوم در مورد قيمت گذاري ها ما :

مجدد عرض مي كنم دوستان فقط تاپيك اينجا رو مي بينن .

ما براي هاست لينوكس 2 نوع داريم عادي ( براي كاربري هاي شخصي ، فروشگاهي ،دانش آموزي و روز مره ) ويژه ( براي كارهاي سنگين )

اينو بدونين كه اگر يك دانشجو بخواد يك سايت شخصي داشته باشه هيچ وقت نمياد 70 تومن پول بده براش ما براي اين گروه هست كه هاست رو ارزون كرديم .

در خود سايت هم توضيح داده شده .

نكته ديگر : سياست كاري شركت ما تفكيك قيمت ها و تفكيك مشتريان است .

و مهم نيست كه ديگران چه نظري بدهند .

ما همين جا اعلام مي كنيم هر كاربري كه از ما سرويسي تهيه كرد ( هر سرويس به جز دامنه ، ايميل تبليغاتي ، پنل پيامك و تبليغات اس ام اسي )

اگر دچار مشكل فني بود يا نقص فني و كيفيت بد دادشت . به محض درخواست ما مابه تفاوت مانده رو كاملا به مشتري برگشت مي زنيم ( جهت رضايت و اطمينان مشتري ها در خريد )

دوستان سعي كنيد انتقاد كنيد ، متاسفانه تا كسي مي ينه سياست كاري طرف مقابل يكسان نيست فورا جنگ راه مي اندازه .

ببينيد اين ممكن كه ما يا دوستان ما يا همكاران ما بيايم توي تاپيك هر كدوم يك از شما دوستان و بدون اينكه شخص خودتان ، كيفيت سرويستان و ... رو بدونيم شروع كنيم به اتهامات ، پرخاشگري و توهين يا هر چيز ديگري .

اگر كسي مشكلي با سياست كاري دارد پيغام ، ايميل مستقيم انتقاد خود را مطرح كند .

عزيزان همگي براي ما محترم هستيد . ما هيچ گاه نخواستيم دخالتي در عملكرد كاري شما داشته باشيم .

اميدوارم اين بحث خاتمه يابد .

vahidmom
May 29th, 2012, 09:15
خود شخص بنده حرف بدي به شما نزدم
گفتم شما تو تاپيكتون عنوان كرديد 690 يوزر داريد البته بيش از 690 يوزر
خوب يه دي ان اس بديد يه هوويز بگيريم

سياست كاريتون بر اينه كه به بيينده دروغ بگيد؟

خوب راست و حسيني بگين ما 10 تا يوزر داريم!!!!

RoobinaServer
May 29th, 2012, 09:23
سلام
خدمت همه اين دوستاني كه گويا نارحت هستند .

عرض اول : بنده خودم هم با مواردي مثل هاست دانلود 1000 تومان به شدت مخالفم چون از عرف خارج هست .

عرض دوم در مورد قيمت گذاري ها ما :

مجدد عرض مي كنم دوستان فقط تاپيك اينجا رو مي بينن .

ما براي هاست لينوكس 2 نوع داريم عادي ( براي كاربري هاي شخصي ، فروشگاهي ،دانش آموزي و روز مره ) ويژه ( براي كارهاي سنگين )

اينو بدونين كه اگر يك دانشجو بخواد يك سايت شخصي داشته باشه هيچ وقت نمياد 70 تومن پول بده براش ما براي اين گروه هست كه هاست رو ارزون كرديم .

در خود سايت هم توضيح داده شده .

نكته ديگر : سياست كاري شركت ما تفكيك قيمت ها و تفكيك مشتريان است .

و مهم نيست كه ديگران چه نظري بدهند .

ما همين جا اعلام مي كنيم هر كاربري كه از ما سرويسي تهيه كرد ( هر سرويس به جز دامنه ، ايميل تبليغاتي ، پنل پيامك و تبليغات اس ام اسي )

اگر دچار مشكل فني بود يا نقص فني و كيفيت بد دادشت . به محض درخواست ما مابه تفاوت مانده رو كاملا به مشتري برگشت مي زنيم ( جهت رضايت و اطمينان مشتري ها در خريد )

دوستان سعي كنيد انتقاد كنيد ، متاسفانه تا كسي مي ينه سياست كاري طرف مقابل يكسان نيست فورا جنگ راه مي اندازه .

ببينيد اين ممكن كه ما يا دوستان ما يا همكاران ما بيايم توي تاپيك هر كدوم يك از شما دوستان و بدون اينكه شخص خودتان ، كيفيت سرويستان و ... رو بدونيم شروع كنيم به اتهامات ، پرخاشگري و توهين يا هر چيز ديگري .

اگر كسي مشكلي با سياست كاري دارد پيغام ، ايميل مستقيم انتقاد خود را مطرح كند .

عزيزان همگي براي ما محترم هستيد . ما هيچ گاه نخواستيم دخالتي در عملكرد كاري شما داشته باشيم .

اميدوارم اين بحث خاتمه يابد .

سلام
بحث چی خامه پیدا بکنه؟

من نفهمیدم از اول نقش شما چیه تو این تاپیک دوست عزیز

استارتر درباره قیمت کلی صحبت کردن و همه دارن نظر میدن حالا شما نظر دادی یکی مخالفت کرد و به شما جواب داد و بعده م شما جواب دادی

حالا فکر مکنید کلا تاپیک یا برای شماست یا موضوع شمایی که میگید تموم بشه ؟

بنده اصلا سیاست کاری شما را بیان کردم ؟ اصلا شما را نمیشناسم

------
پی نوشت : درباره سیاست کاری هم بگم خدمتتون که خود ما هم سرور مجازی داریم 513 به قیمت 13 تومان و 512 به قیمت 20 تومان

بنده اگر توضیحاتم دقت کنید گفتم مشتری سر در نمیاره

البته من خودم مخالفم که مشتری از این طریق گول بخوره نمیدونم دوستان دیدن یا نه حتی در تاپیک فروش به شدت بیان کردم که تفاوت درقدرت پردازنده هست و سرورهای ما هم اختصاصی هست و شیر نمیدیم

هر مشتری هم خواسته خرید کنه چندین بار به هش گفته شده که پردازدنه کمی دارن
یعنی تقریبا 99 درصد مشتریان ما قبل خرید این مشاوره را به هشون دادیم و گفتیم اگر کسی هست که نگفتیم و متوجه نشده و گول خورده میتونه اینجا اعلام کنه

منظور من اینه اصلا این چیزا همکاران نمیگن و یا حتی خودشونم نمیدونن فقط بر اساس کم بودن قیمت دیگران اونام قیمت کم میکنن(خودشون نمیدونن مخاطبم همین رسیلری ها هست که اطلاعات فنی ندارن)

منظور من کلی بود شما یه خط نشون بده که درباره شما گفتم. - بهتره اسپم ندید بگذارید ببینیم آخر این تاپیک چی میشه و همه دوستان نظر بدن

یا حق

cutegroup
May 29th, 2012, 09:38
سلام
بحث چی خامه پیدا بکنه؟

من نفهمیدم از اول نقش شما چیه تو این تاپیک دوست عزیز

استارتر درباره قیمت کلی صحبت کردن و همه دارن نظر میدن حالا شما نظر دادی یکی مخالفت کرد و به شما جواب داد و بعده م شما جواب دادی

حالا فکر مکنید کلا تاپیک یا برای شماست یا موضوع شمایی که میگید تموم بشه ؟

بنده اصلا سیاست کاری شما را بیان کردم ؟ اصلا شما را نمیشناسم

------
پی نوشت : درباره سیاست کاری هم بگم خدمتتون که خود ما هم سرور مجازی داریم 513 به قیمت 13 تومان و 512 به قیمت 20 تومان

بنده اگر توضیحاتم دقت کنید گفتم مشتری سر در نمیاره

البته من خودم مخالفم که مشتری از این طریق گول بخوره نمیدونم دوستان دیدن یا نه حتی در تاپیک فروش به شدت بیان کردم که تفاوت درقدرت پردازنده هست و سرورهای ما هم اختصاصی هست و شیر نمیدیم

هر مشتری هم خواسته خرید کنه چندین بار به هش گفته شده که پردازدنه کمی دارن
یعنی تقریبا 99 درصد مشتریان ما قبل خرید این مشاوره را به هشون دادیم و گفتیم اگر کسی هست که نگفتیم و متوجه نشده و گول خورده میتونه اینجا اعلام کنه

منظور من اینه اصلا این چیزا همکاران نمیگن و یا حتی خودشونم نمیدونن فقط بر اساس کم بودن قیمت دیگران اونام قیمت کم میکنن(خودشون نمیدونن مخاطبم همین رسیلری ها هست که اطلاعات فنی ندارن)

منظور من کلی بود شما یه خط نشون بده که درباره شما گفتم. - بهتره اسپم ندید بگذارید ببینیم آخر این تاپیک چی میشه و همه دوستان نظر بدن

یا حق

با سلام
بنده اصلا قصد اينو نداشتم كه بگم تاپيك متعلق به ما هست .

عرض كردم بحث در مورد قيمت هاي خودمان خاتمه يابد .

كه نكته نهايي را گفتم.

طبيعي هست كه اين روش ساسيت كاري است . پلن ارزون براي گروهي - پلن گرون براي گروهي ديگر .

به هر حال علت اين كه من در اين تاپيك شركت كردم اين بود كه دوستي مستقيما قيمت هاي ما رو مطرح كرد .

دنياي مجازي و حق آزادي براي ابراز نظر براي همه است .

cutegroup
May 29th, 2012, 10:05
با سلام
در جواب اين دوستون كه خودش رو زرنگ مي دونه :
1- در تاپيك قبلي اعلام شد سايت خود نسيم هاست تا پايان خرداد در سرور كاملا مجزايي است .

2- سايت اصلي ما Index of / (http://www.nasimhost.org) هست كه طراحي نهايي تا مدتي ديگر تموم ميشه - و زرنگ ها اگر واقعا هدف سو ندارند دامنه اصلي رو هويز كنند .(nasimhost.org

3- ما خدا رو شكر الان هم هاست ، هم ريسللر ، هم سرور مجاز و اختصاصي ارائه مي دهيم . و سخنان برخي مثل ... مگسي مي آيد و مي رود .

http://whois.domaintools.com/nasimhost.org

كه اين 4 نيم سرور را يدك ميكشد (ns1,ns2,ns3,ns4)

HematYar
May 29th, 2012, 10:51
در پاسخ به اين دوست عزيز

علت عدم استفاده از لاسينس وي اچ ام سي اس اين هست كه لاسينس سيكما رو در ا حاضر داريم

میشه بفرمایید در کدوم دانشگاه تحصیل کردید که اینقدر زبان انگلیسیتون ضعیف هست که w رو v میخونید ؟ اینه تحصیلات اکادمیک ؟ شما هنوز اسم سیستمی که دارید هر روز باهاش کار میکنید رو نمیدونید چه طوری اون تعداد بالای مشتری رو ساپورت میدید ؟ چه طوری سرور خریداری میکنید و هاستینگ روش راه اندازی میکنید ؟ شما خیلی خوب از کلمات استفاده میکنین ولی بعید میدونم بیشتر از 18 سال سن و بیشتر از سیکل مدرک داشته باشید . بسی جالب بود !!! موفق باشید دوست عزیزم ;)

cutegroup
May 29th, 2012, 11:01
با سلام
1- اون تايپ ديشب بود كه خسته بودم و حوصله تاپي رو واقعا ديگه نداشتم .

2- بنده مسئول خريد يا پشتيباني نيستم و امور فروش و مالي رو انجام ميدم .

3- خريد سرور رو مسئول فني انجام مي دهد و كارهاي مربوط به سرور ها به ايشون مرتبط است .

4- تحصيلات بنده مديريت بازرگاني است و به هيچ وجه وارد مستئل فني نخواستم و نخواهم شد .

قبل از ارائه نظر كاملا بيوگرافي و رزورمه طرف مقابل رو بدونيد .

البته در زبان انگليسي در موارد اكثر w تلفظ وي را مي دهد . استاد

word رو چي تلفظ مي كني استاد ؟
bmw رو چي تلفظ مي كني استاد ؟
wide رو چي تلفظ مي كني استاد ؟
winner رو چي ؟

گويا مدرك تحصيلي شما كلا جعلي است .

333
May 29th, 2012, 11:12
خواهشن بحث رو تموم کنید از اون جایی که همتون احترام دارید بحث رو کش ندید (شکر خدا من چیزی نمیفروشم:d)

HematYar
May 29th, 2012, 11:24
با سلام
1- اون تايپ ديشب بود كه خسته بودم و حوصله تاپي رو واقعا ديگه نداشتم .

2- بنده مسئول خريد يا پشتيباني نيستم و امور فروش و مالي رو انجام ميدم .

3- خريد سرور رو مسئول فني انجام مي دهد و كارهاي مربوط به سرور ها به ايشون مرتبط است .

4- تحصيلات بنده مديريت بازرگاني است و به هيچ وجه وارد مستئل فني نخواستم و نخواهم شد .

قبل از ارائه نظر كاملا بيوگرافي و رزورمه طرف مقابل رو بدونيد .

البته در زبان انگليسي در موارد اكثر w تلفظ وي را مي دهد . استاد

winner رو چي ؟

گويا مدرك تحصيلي شما كلا جعلي است .

مورد اول اینکه تشریف ببرید بگید بزرگترتون بیاد که بتونه جواب همه سوالات رو بده نه شما که فقط بلد هستید از کلمات پر معنا استفاده کنید برای توجیه حرکات اشتباهتون ! مورد دوم هم اینکه اون کلمات که عرض کردید خودشون به تنهایی کلمه ای هستند معنا دار مثل Word و شما نمیتونید به جای وی بگید دبلیو . ولی در عبارت WHMCS هر کدوم از این حروف مخفف یک کلمه معنا دار هست ( Web Host Manager Complete Solution ) که وقتی میخوان همشو سر هم بگن نام حروف رو تک به تک بیان میکنند . نه مثل شما W رو بگند وی :)) واقعا براتون متاسفم !

لطفا مدارک تحصیلیتون رو یه بررسی مجدد بفرمایید ;)

cutegroup
May 29th, 2012, 11:29
نكته
حركات ما كاملا به خودمان مرتبط است و نه به شما و نه شخص ديگري مرتبط است .

هر چند اكثرا افرادي همچون شما از سطح فرهنگي ....

بگذريم .

دوستان در مورد تمامي مواردي مرتبط به نسيم هاست است :

1- سايست كاري ما اين است .

2- به كسي مر بوط نيست كه چه سياستي داريم .

3- قيمت ها استاندارد است . كاربران هر نوع عادي يا ويژه را بخواهند مي توانند خود انتخاب كنند و نياز به آقا بالا ير ندارند .

4- ار اين پس در مورد موارد مربوط به نسيم هاست لطفا بحث نفرماييد . هر كس به كار خودش بپردازد . و در كار و سياست كاري ما دخالتي نكند .

5- هر كسي آفري مي دهد ، مشتري خود در نهايت بايد انتخاب كند .

6- اگر مي توانيد ارزان بدهيد نه ندهيد .

موفق و پايدار باشيد

HematYar
May 29th, 2012, 11:41
نكته
حركات ما كاملا به خودمان مرتبط است و نه به شما و نه شخص ديگري مرتبط است .

هر چند اكثرا افرادي همچون شما از سطح فرهنگي ....

بگذريم .

دوستان در مورد تمامي مواردي مرتبط به نسيم هاست است :

1- سايست كاري ما اين است .

2- به كسي مر بوط نيست كه چه سياستي داريم .

3- قيمت ها استاندارد است . كاربران هر نوع عادي يا ويژه را بخواهند مي توانند خود انتخاب كنند و نياز به آقا بالا ير ندارند .

4- ار اين پس در مورد موارد مربوط به نسيم هاست لطفا بحث نفرماييد . هر كس به كار خودش بپردازد . و در كار و سياست كاري ما دخالتي نكند .

5- هر كسي آفري مي دهد ، مشتري خود در نهايت بايد انتخاب كند .

6- اگر مي توانيد ارزان بدهيد نه ندهيد .

موفق و پايدار باشيد

سطح فرهنگی ما هر چی باشه بیشتر از شماست و درک و فهم اینو داریم که سرویس هامون رو طوری قیمت بندی کنیم که ضرر به افرادی که در کنار ما تو این جامعه در حال فعالیت هستند وارد نشه . درضمن حرکات شما زمانی فقط به خودتون مربوط هست که فعالیت هاتون فقط و فقط در وب سایت خودتون باشه نه این انجمن . اینجا یک مکان عمومی هست و هر مسئله ای که درونش عنوان بشه به همه کاربران مربوط هست پس بی خود و بی جهت حق برای خودتون خرید نفرمایید ;)

کسی در مورد شما در این تاپیک صحبت نکرد ، شما خودتون تشریف آوردید نظر مهندسی و تخصصی بدید که پاتون گیر کرد و الان هم که از جواب دادن قاصر هستید پای فرهنگ و .. که ندارید رو پیش میکشید !

کلام اخر بنده : این ره که تو میروی به ترکستان است . خواه پند گیر خواه ملال که البته سرنوشت شما برای ما اصلا مهم نیست ;)

vahidmom
May 29th, 2012, 11:51
حسين جان بيخيال ديگه
اين آقا هنوز جواب سوال من و محسن رو نداده
گفتيم 690 تا يوزرت كه تو تاپيكت گفتي كوشن!!!
هنوزم جواب ما رو نداده
سياست كاريشون طوريه كه به مشتري دروغ ميگن!!
بيخيال تاپيك داره بدجور منحرف ميشه

cutegroup
May 29th, 2012, 11:51
متشكر
پس لطفا در تاپيك هاي ما ارائه نظر ندهيد .

همانطور كه ما جسارتي به تاپيك هاي شما نمي كنيم .

سياست هر مركزي به خود مرتبط است چه در اين انجمن چه در جاي ديگر

حق انتخاب و حق با مشتري است و بس.

ممنون ميشم كه ديگه در تاپيك هاي ما مداخله نفرماييد .

با تشكر از همه دوستان

HematYar
May 29th, 2012, 11:59
متشكر
پس لطفا در تاپيك هاي ما ارائه نظر ندهيد .

همانطور كه ما جسارتي به تاپيك هاي شما نمي كنيم .

سياست هر مركزي به خود مرتبط است چه در اين انجمن چه در جاي ديگر

حق انتخاب و حق با مشتري است و بس.

ممنون ميشم كه ديگه در تاپيك هاي ما مداخله نفرماييد .

با تشكر از همه دوستان

عنوان تاپیک رو بخون بعد بگو تاپیک های ما نظر ندید . خودت میفهمی داری چی میگی ؟

چیزایی که باید گفته میشد گفته شد . براتون آرزوی م و ف ق ی ت داریم ;)

delta
May 29th, 2012, 12:01
حسين جان بيخيال ديگه
اين آقا هنوز جواب سوال من و محسن رو نداده
گفتيم 690 تا يوزرت كه تو تاپيكت گفتي كوشن!!!
هنوزم جواب ما رو نداده
سياست كاريشون طوريه كه به مشتري دروغ ميگن!!
بيخيال تاپيك داره بدجور منحرف ميشه

یعنی واقعا نفهمیدی هدف همینه که تاپیک به علت انحراف بسته بشه و خیلی سوالات بی جواب بمونه؟ الانه که مدیرا بیان به علت انحراف قفلش کنن و دیگه کسی نه بحث کنه نه بتونه کسی جواب سوالی رو بدونه..:d

cutegroup
May 29th, 2012, 12:01
منظورم اين تاپيك نيست

اين تاپيك عمومي است و هر كس مي تواند نظر دهد

تاپيك هاي ارائه شده رو عرض كردم .

ممنون

vahidmom
May 29th, 2012, 12:06
یعنی واقعا نفهمیدی هدف همینه که تاپیک به علت انحراف بسته بشه و خیلی سوالات بی جواب بمونه؟ الانه که مدیرا بیان به علت انحراف قفلش کنن و دیگه کسی نه بحث کنه نه بتونه کسی جواب سوالی رو بدونه..:d

داداش واژه نفهميدي درست نيست!!
بگو متوجه نشدي ;;)
تا حالا تو اين تاپيك كسي جواب داده؟؟ پس بزار بسته شه بهتره حداقل اونايي كه جواب برا سوالا ندارند يه نفس بكشند

MehrPC
May 29th, 2012, 12:10
از مدیران تقاضا مندیم کاربرانی که قیمت های زیر خط عرف میدن رو ببندند

pedramsistani
May 29th, 2012, 12:13
والا من یک بار تایپیک هاست زدم برای 200 مگ هاست یا 100 مگ

قیمت از ماهی 1400 تومان بود تا ماهی 5 تومن
این تفوت قیمت ها باعث میشه مشتری سردرگم بشه
که کدوم بهتره

اگر واقعا یک تعرفه خاصی بود خیلی خوب بود
مثلا هاست درجه 1 xtooman
هاست درجه 2 ytooman

vahidmom
May 29th, 2012, 12:15
والا من یک بار تایپیک هاست زدم برای 200 مگ هاست یا 100 مگ

قیمت از ماهی 1400 تومان بود تا ماهی 5 تومن
این تفوت قیمت ها باعث میشه مشتری سردرگم بشه
که کدوم بهتره

اگر واقعا یک تعرفه خاصی بود خیلی خوب بود
مثلا هاست درجه 1 xtooman
هاست درجه 2 ytooman

داداش باز شما ميگي داشتي ماهي 1400 ميدادي
كه ميشه سالي 16800
اين قيمت كجا و سالي 1500 تومن كجا :دي
خيلي فرقشه

MehrPC
May 29th, 2012, 12:17
بزار برات حساب کنم
هاست میده ماهی 200 تومان با تخفیف بشه 160 تومان
اگه روزی 10 تا هاست بفروشه میشه 1600 تومان در روز
1600 ضرب در 30 میشه 48000
یعنی به زور فقط پول لایسنس در بیاد البته فکر نمیکنم روزی 10 تا بفروشند

pedramsistani
May 29th, 2012, 12:18
داداش باز شما ميگي داشتي ماهي 1400 ميدادي
كه ميشه سالي 16800
اين قيمت كجا و سالي 1500 تومن كجا :دي
خيلي فرقشه
همین دیگه

مشکل ما همینه
یک قیمت ثابت نداریم
من الان میخوام یک هاست بخرم واقعا یک شرکتی ندیدم که هم پشتیبانی خوب باشه هم هاست
یه پشتیبانیشون قوی سرویساشون ضعیف
یا سرویساشون قوی پشتیبانی ضعیف
و یک چیزی هم یاد گرفتن پشتیبانی 24 ساعته

cutegroup
May 29th, 2012, 12:22
بزار برات حساب کنم
هاست میده ماهی 200 تومان با تخفیف بشه 160 تومان
اگه روزی 10 تا هاست بفروشه میشه 1600 تومان در روز
1600 ضرب در 30 میشه 48000
یعنی به زور فقط پول لایسنس در بیاد البته فکر نمیکنم روزی 10 تا بفروشند

تحقيق كنيد

تخفيف 20 درصدي مشمول هاست عادي نميشود و فقط شامل هاست ويژه است .

0060
May 29th, 2012, 12:23
با درورد

متاسفانه هر ساله این مسائل تکرار میشه بجای اینکه مدیران ، بزرگای این انجمن جمع بشن یه فکری به حال این موضوع بکنن تا کلاه 100 ها نفر توی این چند ماه برداشته نشه !! فقط به همین چند جمله تابستون شده زود میگذره ..... از این مساله عبور میکنن

Am!r (http://www.webhostingtalk.ir/member/1048/) اومد فرار کنین این تاپیکم به زودی قفل یا حذف میشه و به زودی شاهد تاپیکهای کلا ه ..... فراوان در انجمن خواهیم بود

پ ن : خیلی ممنون که این وقتو به من دادید ، خیلی فکر خوبیه اگه میشه یکم وقتشو بیشتر کنید :d

pedramsistani
May 29th, 2012, 12:27
دیگه واقعا یک فکر اساسی یرای این موضوع بشه
با قفل کردن تایپیک این چیزا این مشکل حل نخواهد شد

Ashkankamangar.ir
May 29th, 2012, 12:28
بی خیالش خب براش میصرفه دیگه
فرق دوستان دیگه با اون فرد
دوستان:
26000 لایسنس whmcs
68000 لایسنس سیپنل
112000 لایسنس لایت اسپید
230000 هزینه سرور(برای مثال)
باقی هزینه ها بمونه
کلا شد ماهی 436000

ولی ایشون پنل ریسلری ماهی 12000 تومن

دیدین میصرفه بذارید بفروشه خب
تازه ایشون کاملا ریسک پذیره هاست و اطلاعات مشتریهاشو میبره رو نسخه نال whmcs و رو هاست اشتراکی یه ریسلر دیگه

من نمیدونم چرا تاپیکو نمیخوابونه هی میاره بالا

takghalam
May 29th, 2012, 12:38
دوست عزیز نسیم هاست لطفا اینجا یه آفر بدید مناسب فعالیت شماست
http://www.webhostingtalk.ir/f13/49642/

delta
May 29th, 2012, 12:40
داداش واژه نفهميدي درست نيست!!
بگو متوجه نشدي ;;)
تا حالا تو اين تاپيك كسي جواب داده؟؟ پس بزار بسته شه بهتره حداقل اونايي كه جواب برا سوالا ندارند يه نفس بكشند

ما شرمندتیم..بله حق با شماست..با دوستان تو اینجا خودمانی حرف میزنیم پیش میاد..

این همه قانون گذاشتند مدیران اینجا حداقل یکی دیگه اضافه بشه بهش فکر کنم جای دوری بره.. مشکل بحث کیفیت بهتر و بدتر نیست.مشکل سر قیمت هست.متاسفانه در ایران مشتری اولین چیزی که نگاه میکنه قیمته نه کیفیت! کیفیت و خوبیشو خود مشتری بزارید انتخاب کنه و جستجو کنه از مشتریهای یک هاستینگ به ما مربوط نیست..اما قیمت..بهتر قانونی گذاشته بشه تا مثلا دیگه هیچ هاست یا سرویسی زیر 10 هزار تومان فروخته نشه..

s.w.a.t
May 29th, 2012, 13:13
winner رو چي ؟

فقط در مورد این پست!
شما میشه بگید bmw رو چی تلفظ میکنید؟! حتما بی ام و؟!! خیر دوست عزیز که مدرک مدیریت بازرگانی دارید! Bmw را بی ام دَبلیو میگن! :)
تاپیک بسته شد.
موفق باشید