PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : عدم دریافت ایمیل از resellerclub.com

Yashost!ng
May 28th, 2012, 11:27
سلام دوستان و همکاران عزیز

نمیدانم چرا چند روز هست که ایمیل های resellerclub.com بهم نمیرسه من دیروز اکانت ریسلرکلاب رو شارژ کردم و بعد از 4 ساعت خواستم دوباره وارد اکانت بشم دیدم نمیشه و زدم بازیابی پسورد بشه اما هیچ ایمیلی برام ارسال نمیشه به عنوان بازیابی پسورد در ضمن یک اکانت کاستومری هم ساختم با همان ایمیل روی پانل های نمایندگی باز هم هیچ ایمیل برای این ایمیل من ارسال نمیشه .

نا گفته نماند ایمیل من هست billing@mydomain.com من فکر میکنم مشکل از سرور خودم هست که ایمیل دریافت نمیکند . البته ایمیل هایی که از یاهو و یا گوگل براش میفرستم میرسه

فقط وفقط از رسیلرکلاب ایمیلی دریافت نمیشه

کسی میدونه جریانش چیه ؟؟

sniper000man
May 28th, 2012, 12:07
سلام دوستان و همکاران عزیز

نمیدانم چرا چند روز هست که ایمیل های resellerclub.com بهم نمیرسه من دیروز اکانت ریسلرکلاب رو شارژ کردم و بعد از 4 ساعت خواستم دوباره وارد اکانت بشم دیدم نمیشه و زدم بازیابی پسورد بشه اما هیچ ایمیلی برام ارسال نمیشه به عنوان بازیابی پسورد در ضمن یک اکانت کاستومری هم ساختم با همان ایمیل روی پانل های نمایندگی باز هم هیچ ایمیل برای این ایمیل من ارسال نمیشه .

نا گفته نماند ایمیل من هست billing@mydomain.com من فکر میکنم مشکل از سرور خودم هست که ایمیل دریافت نمیکند . البته ایمیل هایی که از یاهو و یا گوگل براش میفرستم میرسه

فقط وفقط از رسیلرکلاب ایمیلی دریافت نمیشه

کسی میدونه جریانش چیه ؟؟

سلام خوبي مطئني پرداخت صورت گرفته من يك بار اين بالا سر اومده و پولام هاپلوي هاپول شد بعد كه تحقيق كردم ديديم پولارو به حساب صاحب سايت تيز هاست واريز كردم با يه سايت ديگه بود ولي بعد تحقيق فهميدم حساب مال كدوم سايته

پيگري كن از كسي كه پرداخت انجام داده

m_dg_farari
May 28th, 2012, 12:10
فکر نمیکنم مشکل ایشون ربطی به پرداخت داشت!! ایشون مشکل با عدم دریافت ایمیل داشتن.
دوست من Filter List دامنتون رو چک کنید ببینید که reseller Club رو ***** نکرده باشید داخل سرورتون...

Yashost!ng
May 28th, 2012, 12:16
سلام خوبي مطئني پرداخت صورت گرفته من يك بار اين بالا سر اومده و پولام هاپلوي هاپول شد بعد كه تحقيق كردم ديديم پولارو به حساب صاحب سايت تيز هاست واريز كردم با يه سايت ديگه بود ولي بعد تحقيق فهميدم حساب مال كدوم سايته

پيگري كن از كسي كه پرداخت انجام داده

خیر دوست گرامی تا جایی که اطلاع دارم مشکل پرداخت نبوده و مشکل من برای دریافت ایمیل بازیابی پسورد هست فعلا مشکل اینه

Yashost!ng
May 28th, 2012, 12:22
فکر نمیکنم مشکل ایشون ربطی به پرداخت داشت!! ایشون مشکل با عدم دریافت ایمیل داشتن.
دوست من Filter List دامنتون رو چک کنید ببینید که reseller Club رو ***** نکرده باشید داخل سرورتون...

این قسمت قبلا چک شده بازم چک کردم خالیه

sniper000man
May 28th, 2012, 12:22

دوست عزيز ايشون ميگن پرداخت كردم و پسورد ميزنم وارد پنل نميشه فكر كنم اگر پرداخت ميشد وارد ميشد ميدونين كه بعد از مدتي كه اكانت بسازين و پرداخت نكنين ريسلر كلاپ خود به خود مي بنده پنلو ؟ منظور بنده اين بود

Yashost!ng
May 28th, 2012, 12:36
دوست عزيز ايشون ميگن پرداخت كردم و پسورد ميزنم وارد پنل نميشه فكر كنم اگر پرداخت ميشد وارد ميشد ميدونين كه بعد از مدتي كه اكانت بسازين و پرداخت نكنين ريسلر كلاپ خود به خود مي بنده پنلو ؟ منظور بنده اين بود

دیروز وارد پنل شده بودم . دیروز پرداخت شده .
همین الان با ساپورت حرف میزدم به صورت انلاین اکانت میگن ساسپند نشده و اکتیو هست میتونید لاگین کنید .

sniper000man
May 28th, 2012, 12:39
خیر دوست گرامی تا جایی که اطلاع دارم مشکل پرداخت نبوده و مشکل من برای دریافت ایمیل بازیابی پسورد هست فعلا مشکل اینه
والله چه عرض كنم

Yashost!ng
May 29th, 2012, 12:32
کسی از دوستان نمیدونه مشکل میتونه چی باشه ؟؟؟!1

Yashost!ng
May 29th, 2012, 13:23
up

Only4U
May 29th, 2012, 14:49
به بخش ساپورت بگو چه مدارکی نیاز هست که بتونن برای پسورد بهتون کمک کنن و بگو هاستت مشکل داره و ایمیل های ریسلر کلاب را دریافت نمیکنه و ازشون راهنمایی بخواه !!!
فک کنم اینجوری مدارک را بفرستی حداقل یه پسورد خودشون بهت میدن

Maya
May 29th, 2012, 16:38
اسپم را چک کنید

hamidreza_s
May 29th, 2012, 17:29
سرویس دهنده ایمیل ات هاست خودته؟!!! یه حرکت جالب بزن برو گوگل اپپز یا زوهو اونجا یه سرویس ایمیل بگیر برای دامین ات.

Only4U
May 29th, 2012, 17:36
سرویس دهنده ایمیل ات هاست خودته؟!!! یه حرکت جالب بزن برو گوگل اپپز یا زوهو اونجا یه سرویس ایمیل بگیر برای دامین ات.

دقیقا تایید شد
فک کنم اگه از گوگل بگیری خیلی هم بهتر باشه چون دیگه دریافتش حتمی هست
یه تست بکن این روش را
فک کنم مشکلت حل بشه