PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل صفحه سفید whmcs

arvin_b
May 28th, 2012, 09:51
سلام
من تا چند ساعت پیش مشکلی نداشتم الان صفحه مدیریت و همچنین صفحه کاربران یعنی کلا صفحه سفید میاد به نظر دوستان مشکل چیه ؟
چه چیز هایی باید برسی بشه ؟
از هاست اشتراکی استفاده می کنم امکان داره مشکل از سرور اصلی باشه ؟
هک امکان داره ؟

با تشکر

arvin_b
May 28th, 2012, 10:11
الان هم این ارور را میده
دیگه صفحه سفید نیست

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

saeed.spore
May 28th, 2012, 10:37
با سلام
هـــ ک نشدید ولی آپاجی سرور مشکل داره بای آپاچی سرور دوباره تنظیم کنید تا هر دو ارور حل بشه

این ارور هم ماله همونه

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request

arvin_b
May 28th, 2012, 10:50
با سلام
هـــ ک نشدید ولی آپاجی سرور مشکل داره بای آپاچی سرور دوباره تنظیم کنید تا هر دو ارور حل بشه

این ارور هم ماله همونه

الان
روی همین هاست که مشکل دارم روی دامنه اصلی یک سایت هست روی ساب دامین هم یک سایت دیگه یکی از اینها لود میشه اون یکی نه

باز هم این مشکل می تونه از آپاچی باشه؟
هاست اشتراکی دارم
یعنی باید به مدیر سرور اصلی اعلام بشه

saeed.spore
May 28th, 2012, 10:52
بلی بگید شاید مدیر دوباره داره سرور کانفیگ می کنه

mrt69
June 13th, 2013, 10:40
کسی راه حل این مشکل رو پیدا نکرد ؟؟؟؟

Ehsan lashkari
June 13th, 2013, 10:51
سلام
به احتمال زیاد مشکل از ioncube هستش یه بررسی کنید ببینید غیر فعال نشده

یا از مدیر بپرسید که غیر فعال نکرده یون کیوب رو!

mrt69
June 13th, 2013, 10:53
اخه روی یه ساب دامین دیگه روی همین هاستم یه whmcs دیگه دارم

بازم مشکل می تونه از ioncube یا سرور باشه ؟؟؟

rezarostami
June 13th, 2013, 11:11
محتویات فایل httaccess را cute کنید و ببینید مشکل حل میشه. فقط محتویات را cute کنید که اگر مشکل رفع نشد دوباره paste کنید.

nimafire
June 13th, 2013, 12:37
دوست عزیز شما از طریق فایل کانفیگ display error را روشن کنید تا چیغام خطا نمایان بشود

Ehsan lashkari
June 13th, 2013, 13:04
اخه روی یه ساب دامین دیگه روی همین هاستم یه whmcs دیگه دارم

بازم مشکل می تونه از ioncube یا سرور باشه ؟؟؟

https://de.zarinpal.com/Labs/Details/IPTest
آی پی سرور رو با هر 3 فایل تست زرین پال چک کنید ببینید می تونید آی پی سرور ببینید؟