PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش سایت portalparsi.com

mhsking
May 28th, 2012, 09:34
سلام خدمت دوستان
قصد فروش سايت portalparsi رو دارم با قيمت خوب

اطلاعات:

هاست 1گيگ از میهن وب هاست که یک سال کامل اعتبار داره . دیروز تمدید کردم
پهنای باند ماهانه 100 گیگ .
تعداد مطالب 500
تقريبا 85 درصد بازديد از گوگل هستش
داراي پیج رنک 2

بازدید روزانه طبق وبگذر +1200 هست روزانه که سایت آپدیت بشه خیلی بالاتر میره .

الکسای سایت هم تو جهان 350 هزار هست

روی سایت زحمت زیادی کشیده شده ولی به دلیل اینکه روی اون یکی سایتم که خیلی معروف تر و وقت گیر تره تمرکز کردم وقت آپدیت سایت رو پیدانمی کنم دیگه.
در ضمن سايت داراي 1 بنر اختصاصی هست .

برای سایت یه بک لینک از سایت پیج رنک 4 به مدت 6 ما گرفتم ! که حدودا 5.5 ماهش مونده

قيمت پايه ي من 150 تومان هست که فقط میشه قیمت هاست و دامنه و بنر و تبلیغات در نتیجه فکر کنم منصفانه باشه .
اگر دوستان پيشنهاد ديگري دارند بگن

Address
portalparsi.com

seyyed_ahmad
May 28th, 2012, 10:07
سلام.در مورد سئوی سایت و قالب هم توضیح می دید که چه قالبی هست ؟ آیا اختصاصییه ؟در حال حاضر درآمدی داره ؟

seyyed_ahmad
May 28th, 2012, 10:09
در مورد سئوی سایت و قالب هم توضیح می دید که چه قالبی هست ؟ آیا اختصاصییه ؟در حال حاضر درآمدی داره ؟در مورد نویسنده مطالب هم خودتون خستید یا نویسنده داره ؟

mhsking
May 28th, 2012, 10:23
سلام.در مورد سئوی سایت و قالب هم توضیح می دید که چه قالبی هست ؟ آیا اختصاصییه ؟در حال حاضر درآمدی داره ؟

سلام دوست عزیز
قالب که نه اختصاصی نیست . چون اختصاصی بود قیمت سایت بالای 250 میشد چون یه قالب ساده اختصاصی بالای 100 تومن هست . تمامی پست ها سئو شدن و قسمت سئوشون پرشده همون قسمت all in one seo pack رو میگم . سعی شده جملات اول و آخر و عنوان و برچسب ها تغییر داده بشن تا گوگل گیر نده که گیر هم نداده . درآمد هم والا اصلا دنبالش نبودم تا بازدید بره بالا و وقتی بازدید تقریبا الان بالارفته از روز 2 خرداد یه پست ثابت گذاشتم توی سایت و از اون موقع تا حالا که میشه 5 روز 2 تا فروش داشتیم چون همکاری در فروش هست و سود خالص ما میشه 15 تومن تو همین 5 روز ! نشون میده که چند تا بنر از همکاری در فروش هم بذارید به راحتی ماهی بالای 60-70 میتونید فروش داشته باشید و سود کنید.
نویسنده داره که قیمت خیلی کمی میگیره پستی 150 تومن میگیره
بازم سوالی بود درخدتم.

ضمنا هرکی خریدار واقعی باشه چون به پول فوری نیاز دارم ، تو اون یکی سایتم که الکساش 1400 ایران هست یه تبلیغات بنری یک ماه میدم بهش .