PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : تقاضای راهنمایی بذای خرید vps

ameshtat
May 28th, 2012, 01:58
سلام
من قصد دارم VPS بگیرم الان از یک شرکت VPS مدیریت شده دارم که رازی کننده نیست و از نظر امنیتی خیلی باهاش مشکل دارم سررورش لینوکس با cPanel که از OVH فرانسه برام گرفته، حدود 200 اکانت با حجم 100GB و 5 تا ریسلری دارم میخواهم از جای دیگه ای بگیرم سوالاتی دارم که امیدوارم دوستان جواب بدن

1. از چه شرکتی بگیرم ( ایرانی ) که خوب سرویس بده و کدوم پکیجش رو ؟
2. چه پلاگینهایی بگیرم (امنیتی و ...) که VPS سرعت و امنیت خوبی داشته باشه ؟
3. از کدوم کشور آلمان ، فرانسه یا امریکا وکدوم شرکت ؟
4. الان یه ریسلری هم از Host97 دارم vps هاش چطوره ؟

6 تاسایت دارم که از cronjob استفاده می کنن 2 تا سایت هم دارم که بازدید زیادی دارن بقیه معمولی هستند

هر اطلاعاتی که کمک کنه سرویس بهتری رو انتخاب کنم بدهید ممنون می شوم

serverirani
May 28th, 2012, 02:04
به نظر من المان خوبه

RoobinaServer
May 28th, 2012, 02:19
سلام
من قصد دارم VPS بگیرم الان از یک شرکت VPS مدیریت شده دارم که رازی کننده نیست و از نظر امنیتی خیلی باهاش مشکل دارم سررورش لینوکس با cPanel که از OVH فرانسه برام گرفته، حدود 200 اکانت با حجم 100GB و 5 تا ریسلری دارم میخواهم از جای دیگه ای بگیرم سوالاتی دارم که امیدوارم دوستان جواب بدن

1. از چه شرکتی بگیرم ( ایرانی ) که خوب سرویس بده و کدوم پکیجش رو ؟
2. چه پلاگینهایی بگیرم (امنیتی و ...) که VPS سرعت و امنیت خوبی داشته باشه ؟
3. از کدوم کشور آلمان ، فرانسه یا امریکا وکدوم شرکت ؟
4. الان یه ریسلری هم از Host97 دارم vps هاش چطوره ؟

6 تاسایت دارم که از cronjob استفاده می کنن 2 تا سایت هم دارم که بازدید زیادی دارن بقیه معمولی هستند

هر اطلاعاتی که کمک کنه سرویس بهتری رو انتخاب کنم بدهید ممنون می شوم

والله سرور مدیریت شده یعنی تنظیمات دلخواه شما توسط فروشنده انجام میشه حالا چرا و چه دلایلی داره که رازی نیستید نمیدونم مشکل از کدوم طرفه

در کل :

1. نمیتونم نظر بدم در این مورد (خود ما فروشنده ایم)(شرکت هایی که کارکردیم خودمون درزمان های قدیم و هنوزم کار میکنیم : parsdev و ******)
2.کانفیگ سیپنل بدید انجام بدن (البته امنیت باز هم 100% نیست امنیت 90 درصد میشه 9 درصد هم به تجربه خود مدیر سرور ربط داره در مواقع ضروری اون 1 درصد هم به دلیل همیشه جلوتر بودن هکرهای به قول معروف زیرزمینی هست که هیچوقت نمیشه جلوشون رو گرفت و یک قدم از امنیت جلوتر هستن)
3.آلمان خوبه برای میزبانی (آمریکا هم آی وب خوبه)
4.نظر خاصی ندارم باید مشتریانشون نظر بدن

serverstar.ir
May 31st, 2012, 11:01
سلام هتزنر آلمان پیشنهاد میشه

sheitonakshirazi
May 31st, 2012, 11:59
هتزنر که همه میدونن آشغاله یکم تو سایت سرچ بزنی میبینین
اگه از اروپا میخوای من از Red Station یا Ovh یا Lease web بهتون پیشنهاد میکنم
چون کیفیت کارشونو دیدم.جاهای دیگه هم هستن اما آلمان نه

serverstar.ir
May 31st, 2012, 13:05
جالبه فرانسه از هتزنر واسه هاستینگ بهتره ::::دی :65:

sheitonakshirazi
May 31st, 2012, 13:14
جالبه فرانسه از هتزنر واسه هاستینگ بهتره ::::دی :65:
همکار گرامی من تجربه خودمو گفتم و نظرمو
من از هتزنر به شدت متنفرم چون واقعا کیفیتش پایینه
بله شما برو رو ovh یه هاستینگ با پورت 100مگ بذار یه دونه هم رو هتزنر با پورت1گیگش ببین کدومش بهتر جواب میده اونموقع میفهمین من چی میگم !!!!!!!!!!!!!

AvalinHost
May 31st, 2012, 15:53
200 اکانت با حجم 100 گیگ = تقریبا 20 ترابایت
کدوم شرکتی به شما vps میده با این میزان هارد؟!

AvalinHost
May 31st, 2012, 15:55
همکار گرامی من تجربه خودمو گفتم و نظرمو
من از هتزنر به شدت متنفرم چون واقعا کیفیتش پایینه
بله شما برو رو ovh یه هاستینگ با پورت 100مگ بذار یه دونه هم رو هتزنر با پورت1گیگش ببین کدومش بهتر جواب میده اونموقع میفهمین من چی میگم !!!!!!!!!!!!!

تنفرت واسه خودت محترمه! هرکس با هرجا که دوست داره کار میکنه.

m_dg_farari
June 1st, 2012, 00:22
مهم ترین امر اینه که چقدر میخواین هزینه کنید!؟
چیز دیگه ای که هست ، سرویس مدیریت شده این نیست که شرکت مقابل 3 تا کارمند استخدام کنه به صورت 3 شیفت سرور شما رو دستی مانیتور کنن.
مدیریت شده این هست که شما هر درخواستی دارید به مدیر سرور بگید و براتون انجام بده! حتی Platinum Server Management هم میگه هیچ امنیتی مطلق نیست و ما تضمین امنیتی نمیدیم!!