PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : خرید سرور از SecuredServers(PhonexNap)

...
May 27th, 2012, 23:05
سلام
من میخام از securedservers سرور بگیرم ولی تا به حال از جایی که تو لیست سیستم عامل هاش vmware esxi نبوده خرید نکردم :-|
الان باید چه سیستم عاملی رو انتخاب کنم تو گزینه ها ؟
فیلم آموزشی نصب vmware esxi رو که تو انجام بود دیدم ولی اون مال بعد از این مرحله هست که من الان توش موندم :105:
ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

amiry
May 27th, 2012, 23:28
سلام
دیتاسنتر فونکس ناپ نصب VMware رو به عهده مشتری میزاره و خودشون نصب نمی کنن ( از طریق KVM می تونید نصب کنید)
گزینه ای به اسم کاستومایز وجود داره .
مطلع باشید که این دیتاسنتر مثل بقیه دیتاسنتر های آمریکا مشتریانی که از ایران خرید می کنند رو قبول نمی کنند و شما نمی تونید خرید کنید با هویت ایرانی این موردم اضافه کنم دوست عزیز که بعد سفارش و ارسال مشخصات کاربری حتما با شما تماس خواهند گرفت و ای پی و تمامی موارد رو به صورت کامل کنترل می کنند . .
امیدوارم این اطلاعات به دردتون بخوره موفق باشید .

سلام
من میخام از securedservers سرور بگیرم ولی تا به حال از جایی که تو لیست سیستم عامل هاش vmware esxi نبوده خرید نکردم :-|
الان باید چه سیستم عاملی رو انتخاب کنم تو گزینه ها ؟
فیلم آموزشی نصب vmware esxi رو که تو انجام بود دیدم ولی اون مال بعد از این مرحله هست که من الان توش موندم :105:
ممنون میشم اگه کسی کمک کنه

...
May 27th, 2012, 23:34
درود بر شما
من دقیقا مشکلم همین هست که میگید الان من کاستومایز رو زدم بعدش اونا به من چی میدن که من باش به سرور وصل شم و نصب کنم چون تا الان با kvm کار نکردم میپرسم :(

نه پرداخت رو به یکی از دوستان میسپورم که امارات هستند

taghi.karimi
May 27th, 2012, 23:52
دوست عزیز شما درخواست ipmi/kvm میکنید اون ها هم یه ایپی میدن که میزنید تو مرورگر و به صفحه بوت سرور وصل میشید!
تقریبا مانند بوت سیستم عامل های معمولی هست.نصب esxi هم که به راحتی قابل انجام است!

...
May 28th, 2012, 15:40
دوست عزیز شما درخواست ipmi/kvm میکنید اون ها هم یه ایپی میدن که میزنید تو مرورگر و به صفحه بوت سرور وصل میشید!
تقریبا مانند بوت سیستم عامل های معمولی هست.نصب esxi هم که به راحتی قابل انجام است!

به من ای پی دادن ولی تو صفحه بوت یا چیزی شبیه اون نمیره اصلان ای پی ها فعال نیست :((
الان با ای پی که دادن چی کار کنم این ipmi/kvm چیه چطور رانش کنم ؟ :((