PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش پول های یک اکانت لیمیت شده پی پال بسیار ارزان

rezachess
May 27th, 2012, 23:03
سلام دوستان
بنده یک اکانت پی پال دارم که درونش 500 یورو پول هست و متاسفانه لیمیت شده و نمی تونم پول ازش بردارم می گه نحوه بدست اوردن پولتان را توضیح بدهید بعد نیاز به یک کارت اعتباری داره و یک چیز دیگه یادم نیست .
خلاصه کسی هست که بتونه این پول های درون این حساب پی پال را بکشه بیرون من یورو را نصف قیمت حساب می کنم براش .

taghi.karimi
May 27th, 2012, 23:59
درود
دلیل لیمیت شدن؟
با مدرک غیر معتبر ثبت نام کردید ؟

rezachess
May 28th, 2012, 12:31
اره فکر کنم مدارک معتبر نبوده ولی علت لیمیت این بوده که گفته در مورد بدست آوردن پول توضضیح بدید .
بعد کارت اعتباری خواسته و..

Mr_Parham
June 5th, 2012, 19:57
اره فکر کنم مدارک معتبر نبوده ولی علت لیمیت این بوده که گفته در مورد بدست آوردن پول توضضیح بدید .
بعد کارت اعتباری خواسته و..
خوب دوست عزیز از چه طریقی به دست اوردید :یی

rezachess
June 5th, 2012, 19:59
این جساب پی پال را جناب mgp ایجاد کردند و چون من مدارک هیچی در اختیارشون قرار نداده بودم نمی دونم ایشون چی شکلی ایجاد کردند اگه می خواید سوالی هست بگید برم ازشون بپرسم بگم

mohsen1
June 5th, 2012, 22:35
اگه صبر ایوب دارید 6 ماه صبر کنید و بعد از طریق یکی از دوستان به حسابتون ٰ حساب بانکی وصل کنیدتا موجودی رو خارج کنید.
در حالت عادی رفع لیمیت در شرایط این چنینی سخته. بعید میدونم با یه کارت اعتباری ساده مشکل حل بشه احتمالا مدارک دیگه ای هم بخواد.

rezachess
June 5th, 2012, 22:40
دوست عزیز یکی می گفت اگه حتی لیمیت هم رفع بشه بعدش به حساب یکی دیگه پول واریز بشه باز اون حساب را هم لیمیت می کنن این درسته ؟؟

AmirHosein
June 5th, 2012, 22:48
دوست عزیز یکی می گفت اگه حتی لیمیت هم رفع بشه بعدش به حساب یکی دیگه پول واریز بشه باز اون حساب را هم لیمیت می کنن این درسته ؟؟
باید دلیل رفع لیمیت رو دید! حسابی که ازش پول رو گرفتید لیمیت نشده؟

rezachess
June 5th, 2012, 22:50
نه من اصلا به حساب بانکی پول واریز نکردم به یک حساب پی پال واریز کردم مقابلش ریال گرفتم اون هم ظاهرا مشکلی نخورده و لیمیت نشده

AmirHosein
June 5th, 2012, 22:52
نه من اصلا به حساب بانکی پول واریز نکردم به یک حساب پی پال واریز کردم مقابلش ریال گرفتم اون هم ظاهرا مشکلی نخورده و لیمیت نشده
نوع حساب چیه؟ بالاترین تراکنشی که داشتید چه قدر بوده؟ این 400 تا سورس معتبر بوده؟

rezachess
June 5th, 2012, 22:55
راستش من اطلاع زیادی در مورد این حساب پی پال ندارم فقط به یکی 100 تومان دادم برام حساب درست کرد که وصل کردم به سایتم و کسانی که خرید داشتند به اون واریز می کرند بالاتر تراکنش هم فکر کنم 100 یورو بوده

AmirHosein
June 5th, 2012, 22:57
راستش من اطلاع زیادی در مورد این حساب پی پال ندارم فقط به یکی 100 تومان دادم برام حساب درست کرد که وصل کردم به سایتم و کسانی که خرید داشتند به اون واریز می کرند بالاتر تراکنش هم فکر کنم 100 یورو بوده
فکر میکنم کسایی که ازتون خرید کردن با کریت کارت هکی خرید کردن :d آقا روزبه شاید بتونن راهنماییتون کُنن.

rezachess
June 5th, 2012, 22:59
اوه !!!!! خوب من چی گناهی کردم :d دیگران بیان با کریت کارت های هکی خرید کنن بعد من را لیمیت کننن این پیپیال هم چی منطقی داره !!!

AmirHosein
June 5th, 2012, 23:01
اوه !!!!! خوب من چی گناهی کردم :d دیگران بیان با کریت کارت های هکی خرید کنن بعد من را لیمیت کننن این پیپیال هم چی منطقی داره !!!
باید رسیدگی بشه دیگه! nasa.de فکر کنم یوزر آقا روزبه باشه با شماره توی امضاشون تماس بگیرید راهنماییتون میکنن واقعا توی این زمینه من قبول دارم ایشون رو خودم به مشکل خوردم کمکم کردن.

AmirHosein
June 5th, 2012, 23:01
باید رسیدگی بشه دیگه! nasa.de فکر کنم یوزر آقا روزبه باشه با شماره توی امضاشون تماس بگیرید راهنماییتون میکنن واقعا توی این زمینه من قبول دارم ایشون رو خودم به مشکل خوردم کمکم کردن.

rezachess
June 5th, 2012, 23:06
از کمکی که کردید ممنون

rezachess
June 25th, 2012, 10:15
دوستان بنده به این پول شدیدا احتیاج دارم 500 یورو + اکانتش را کلا همه باهم را فقط 650 تومان می فروشم که تقریبا نصف قیمت می شه فقط هر کی می خواد سریع تر بگه