PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا تبلیغات زیاد در گوگل با کوپن ممکن است مشکل ساز شود

jahan654
May 27th, 2012, 15:28
سلام
آیا تبلیغات زیاد در گوگل با کوپن ممکن است مشکل ساز شود؟
یا از طرف گوگل برای دامین مشکلی پیش بیاید؟

از کجا ازصحت کوپن ها مطمئن شوم تا بعدا مشکل ساز نشود؟

Only4U
May 27th, 2012, 17:11
در پاسختون باید بگم من قبلا تبلیغات گوگل انجام میدادم خودم
و با توجه به تجربه ای که دارم خیلی سریح بهتون میگم خیر هیچ مشکلی پیش نمیاد چه برای دامین چه برای هر چیز دیگه چه از طرف گوگل چه از طرف هر شخص دیگه !
فقط تبلیغات کوپونی یه ریسک داره که اونم برای تازه کارا هستش
اونم اینه که تبلیغتون را نتونید فعال کنید چون باید به تمام قوانین گوگل عمل کنید در تبلیغ تا تبلیغ فعال شود

کوپون مطمئن هم باید از جایی خرید کنید که قبلا شناخته باشیدش و معتبر باشه و سرتون کلاه نزاره !!!

سوالی داشتید در خدمتم
موفق باشید

Maya
May 27th, 2012, 17:21
در هر اکانت یک کوپن بیشتر نمیشه استفاده کرد

0060
May 27th, 2012, 17:36
از استارتر تاپیک معذرت میخوام فکر کنم به جوابشون رسیدن بنده یه سوال داشتم

تبلیغات توی گوگل امکان تغییر دامین داره ؟ یا نه همونی که اول ثبت میشه دیگه قابل تغییر نیست ؟

Only4U
May 27th, 2012, 18:17
از استارتر تاپیک معذرت میخوام فکر کنم به جوابشون رسیدن بنده یه سوال داشتم

تبلیغات توی گوگل امکان تغییر دامین داره ؟ یا نه همونی که اول ثبت میشه دیگه قابل تغییر نیست ؟

درست متوجه منظورتون نشدم
اگه منظورتون اینه که تبلیغ ثبت شده هست با یک دامین بعد میخواین دامین را عوض کنید باید بگم بلی امکان پذیر هست ولی مسئله ای که هست اینه که دقیقا مثل یه تبلیغ جدید باهاش برخورد میشه !
یا بهتره بگم هر گونه تغییری در متن اگهی که نمایش داده میشود باعث میشه تبلیغ مثل یه تبلیغ جدید باهاش برخورد بشه

و اگر هم منظورتون اینه که مثلا از 2 تا دامین تبلیغ ثبت کنید بازم امکان پذیر هست !

0060
May 27th, 2012, 19:46
درست متوجه منظورتون نشدم
اگه منظورتون اینه که تبلیغ ثبت شده هست با یک دامین بعد میخواین دامین را عوض کنید باید بگم بلی امکان پذیر هست ولی مسئله ای که هست اینه که دقیقا مثل یه تبلیغ جدید باهاش برخورد میشه !
یا بهتره بگم هر گونه تغییری در متن اگهی که نمایش داده میشود باعث میشه تبلیغ مثل یه تبلیغ جدید باهاش برخورد بشه

و اگر هم منظورتون اینه که مثلا از 2 تا دامین تبلیغ ثبت کنید بازم امکان پذیر هست !

منظورم همون تغییر دامنه هست برای سایتهایی که فی/ لتر میشن دامینش تغییر میکنه

extra
May 29th, 2012, 00:29
کوپن مطمئن بخوای من دارم