PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سیستم مدیریت هاستینگ Adonis

bamahost
May 27th, 2012, 15:02
درود خدمت دوستان
ما داریم یک شرکت هاستینگ راه اندازی میکنیم دنبال سیستم بودم که سیستم ادونیس از آقای محسن داوری رو معرفی کردن
میخوام بدونم سیستم نال شدش مشکلی نداره؟ از نظر امنیتی ضعیف نیست؟ در کل پیشنهاد میکنید نصبش کنم؟
لطفا اساتید راهنمایی بفرمایند

OmidX
May 27th, 2012, 15:08
میخوام بدونم سیستم نال شدش مشکلی نداره؟ از نظر امنیتی ضعیف نیست؟ در کل پیشنهاد میکنید نصبش کنم؟

نال شده ، یعنی چی آخه ؟!

برین لایسنسش رو تهیه کنید خب ... اگه امنیت مشتری ها براتون مهم نیست ، به حق و حقوق برنامه نویس ایرانی احترام بزارین .

akbari
May 27th, 2012, 15:10
شما دارید شرکت راه اندازی میکنید و دنبال سیستم نال هستید؟
اگر قرار نال استفاده کنید از whmcs استفاده کنید چون معمولا سیستم های ایرانی ۱۰۰ درصد نیاز به پشتیبانی پیدا میشه که پشتیبانشم فقط برنامه نویس هست:->

okey
May 27th, 2012, 15:12
پیشنهادم سیستم سما هست که رایگان هم شده به لطف دوستان .

mamali5
May 27th, 2012, 15:33
با سلام

بنده یک لایسنس سیستم آدونیس دارم
در صورت نیاز با قیمت مناسب میتونم بدم خدمتتون

با تشکر

bamahost
May 27th, 2012, 15:39
ممنون از نظارتتون در حال حاضر میتونیم نسخه لایسنس رو تهیه کنیم ولی با توجه به مخارج زیاد این کار برای شروع کار ترجیح میدیم تا حد امکان کمتر سرمایه گزاری کنیم چون احتمال شکست هم هست الان با این همه هاستینگ
برای شروع تصمیم داریم سیستم رایگان نصب کنیم من دیروز با آقای داوری صحبت کردم دموی پنل هم ازشون گرفتم سیستم خیلی خوبیه و برای ما مناسبه ,درکل ما برای چند ماهه اول کار میخوایم و بعد از سوددهی حتما هزینه خواهیم کرد.
دوستانی که تجربه دارن لطف کنن بگن آیا مشکل امنیتی نداره؟ و همه ی امکاناتش کامله؟

saeed.spore
May 27th, 2012, 15:40
سلام عزیز سیستم سما هیچ وقت رایگان نبوده و نیست این کسی که این چندوقت اشتراک گذاشت مشکل داشت خودش خریده بود اشتراک گذاشت

اگه شما هم عزیز شرکت دارید 3 نوع اسکریت برای هاستینگ هست whmcs خریداری کنید یا همانطور که دوستمون گفت سما و اگه آدونیس می خواهید باید مبلغی به اندازه ی 130 تومان که حالا را نمی دونم البته whmcs با پلاگین هایی که براش ساخته شده بهترین سیستم
سیستم های نال شده کسانی که نال می کنند هیچگاه به فکر کسی که استفاده می کنه نیستند.
و وقتی فایل لایسنس دی کد می کنند هر کدی که به نفع شون باشه پاک می کنند تا بعدا ازش پول در بیارند من به شما پیشنهاد می کنم از سیستم سما استفاده کنید هم سیستم ملی هست هم امنیتش بیشتر از آدونیس و .... هست چون خود شرکت نصب می کنه و بهتون میده
اگه هم پول می خواید ندید که معلومه همون اول به زمین می خورید

bamahost
May 27th, 2012, 15:41
پیشنهادم سیستم سما هست که رایگان هم شده به لطف دوستان .
اگر دموی این سیستم رو دارید لطفا بزارید نگاهی بهش بندازم

با سلام

بنده یک لایسنس سیستم آدونیس دارم
در صورت نیاز با قیمت مناسب میتونم بدم خدمتتون

با تشکر
لطفا قیمت بدید

bamahost
May 27th, 2012, 15:49
سلام عزیز سیستم سما هیچ وقت رایگان نبوده و نیست این کسی که این چندوقت اشتراک گذاشت مشکل داشت خودش خریده بود اشتراک گذاشت

اگه شما هم عزیز شرکت دارید 3 نوع اسکریت برای هاستینگ هست whmcs خریداری کنید یا همانطور که دوستمون گفت سما و اگه آدونیس می خواهید باید مبلغی به اندازه ی 130 تومان که حالا را نمی دونم البته whmcs با پلاگین هایی که براش ساخته شده بهترین سیستم
سیستم های نال شده کسانی که نال می کنند هیچگاه به فکر کسی که استفاده می کنه نیستند.
و وقتی فایل لایسنس دی کد می کنند هر کدی که به نفع شون باشه پاک می کنند تا بعدا ازش پول در بیارند من به شما پیشنهاد می کنم از سیستم سما استفاده کنید هم سیستم ملی هست هم امنیتش بیشتر از آدونیس و .... هست چون خود شرکت نصب می کنه و بهتون میده
اگه هم پول می خواید ندید که معلومه همون اول به زمین می خورید

من دموی سیستم ادونیس رو از خود آقای داوری گرفتم خیلی سیستم خوبی بود امکاناتش خیلی زیاد و کامل بود و با دایرکت ادمین هم سازگاره
این سیستم سما قیمتش چقدر هست ؟ دموش رو ندارید؟
همانطور که گفتم بخاطر مخارج بالای شرکت هاستینگ و بودجه کم ما داریم سعی میکنیم تا جایی که بشه برای چند ماهه اول کار تا رسیدن به اولین درآمد بودجه رو نگه داریم چون هزینه ها خیلی زیاده

HADNEZ-ICT
May 27th, 2012, 15:59
من دموی سیستم ادونیس رو از خود آقای داوری گرفتم خیلی سیستم خوبی بود امکاناتش خیلی زیاد و کامل بود و با دایرکت ادمین هم سازگاره
همانطور که گفتم بخاطر مخارج بالای شرکت هاستینگ و بودجه کم ما داریم سعی میکنیم تا جایی که بشه برای چند ماهه اول کار تا رسیدن به اولین درآمد بودجه رو نگه داریم چون هزینه ها خیلی زیاده

دوست خوبم حالا که می خواهی سیستم هاستینگ ایرانی تهیه کنی همون آدنیس خیلی عالیه . (بهتر از سما هستش)

saeed.spore
May 27th, 2012, 16:04
قیمتش اینطور که معلومه 50 تومانه
این سایت ازش دارند استفاده می کنند http://samagostar.com/
سیستم آدونیس مشکل داشت این بود که پرداخت آنلاین ندشات شاید تو ورژن های جدید داده باشه اما مشکل این بود که سیستم رو چند تا هاستیگ ها شرکتی بود مثل آوا سرور و ... همه برداشتند

با این که آدوینس خیلی خوبه ولی یه مشکلاتی داره که اگه به اونا رسیدگی کنه حل میشه

bamahost
May 27th, 2012, 16:06
دوست خوبم حالا که می خواهی سیستم هاستینگ ایرانی تهیه کنی همون آدنیس خیلی عالیه . (بهتر از سما هستش)

بله منم وقتی دمو رو دیدم خیلی خوشم اومد سوال من اینه که به نظرتون برای شروع کار نال شدش رو بگیرم یا اینکه از خود آقای داوری لایسنس بگیرم
اگه نسخه نال شده مشکلی نداشته باشه ترجیح میدم چند ماهی با نال شده کار کنم و بعد لایسنس بگیرم

saeed.spore
May 27th, 2012, 16:12
بله منم وقتی دمو رو دیدم خیلی خوشم اومد سوال من اینه که به نظرتون برای شروع کار نال شدش رو بگیرم یا اینکه از خود آقای داوری لایسنس بگیرم
اگه نسخه نال شده مشکلی نداشته باشه ترجیح میدم چند ماهی با نال شده کار کنم و بعد لایسنس بگیرم
ما که ندیدم کسی بتونه این سیستم نال شده شا نصب کنه
=;

mamali5
May 27th, 2012, 16:42

نال شدش مشکل امنیتی داره
و آقای داوری خودشون شخصا سری سایت شما رو میبندن!
اینکه سایتتون بسته بشه و نوشته آقای داوری جای سایتتون بیاد بالا کمی آبرو ریزی میشه واستون!

bamahost
May 27th, 2012, 16:53
ممنون دوستان پس همون لایسنس رو میگیرم
در مورد سیستم سما هم به اون سایتی که دادید رفتم و با پشتیبانی صحبت کردم گفتن الان اوپن سورس شده و رایگانه لینک دانلود رو هم دادن
سیستم آدونیس هم الان از چند پرداخت آنلاین پشتیبانی میکنه از جمله زرین پال -بانک ملت و سامان
ممنون از همه دوستان عزیز...موفق باشید.