PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : هاست اسپانسری

tofigh2009
November 12th, 2009, 22:55
سلام
من يک سايت دانلود دارم با پيج رانک 2 والکساي خوب
قصد دارم که يک سايت موبايل راه اندازي کنم
و از شما تقاضا دارم که اين فضارا در اختيار من قرار دهيد تا بتوانم اين سايت را راه اندازي نماييم من به فضاي 5 يا حداقل 3 گيگ نياز دارم اميدوارم با در خواست من موافقت نماييد
در ضمن من بنر شما رادر سايتم زير هدر قرار مي دهم
تقاضا دارم که جواب من را بدهيد

www.30tdownload.ir

با تشکر....

bijans
November 13th, 2009, 00:10
در خدمتیم رفیق! با ما تماس بگیر.

parsaserver
November 13th, 2009, 12:22
سلام
بنده می تونم سایت شما را رایگان و در ازای قراردادن بنر هاست کنم .فضای درخواستی شما نیز تامین خواهد شد .
در صورت تمایل با من تماس بگیرید . ای دی یاهو و شماره پشتیبانی در امضای من دیده میشه موفق باشید

parsaserver
November 13th, 2009, 12:22
سلام
بنده می تونم سایت شما را رایگان و در ازای قراردادن بنر هاست کنم .فضای درخواستی شما نیز تامین خواهد شد .
در صورت تمایل با من تماس بگیرید . ای دی یاهو و شماره پشتیبانی در امضای من دیده میشه موفق باشید

iMIZBAN
November 13th, 2009, 13:48
سلام دوست عزیز .
خسته نباشید .
من هم در خدمتم با 10 گیگابایت فضا پهنای باند بالا .
اینم آی دیم : amirreza.nejati@yahoo.com
با من تماس بگیرید .
در ضمن شرکت هم ثبت شده هست .
موفق باشید .

sshiran
November 13th, 2009, 14:36
در صورت نیاز در خدمتیم.

NovinServer
November 13th, 2009, 14:56
با سلام و درود ، در صورتی که فضای در خواستی شما زیر 500 مگابایت باشد و در ازای گذاشتن بنر تبلیغاتی ما در بالای سایت می توانیم با کیفیت و سرعت خوب شما را پشتیبانی کنم !

Subhosting
November 13th, 2009, 17:48
در صورت نیاز در خدمت هستم دوست عزیز

arash
November 13th, 2009, 21:45
بازم که تو آمدی:106: دوستان عزیز که همینطوری میگن قبول میکنیم و اسپانسر میشیم نگاه کردند به آمار ایشون؟ یک نگاهی کنید بد نیست. اول ببینید چه قدر آمار داره بعد 10 گیگ هاست اسپانسر بشید:))

parsaserver
November 14th, 2009, 01:14
مشکلی نیست من حتی حاظرم تا 50 گیگ هم فضای رایگان اسپانسری با پهنای باند 500 گیگ در ماه در اختیار ایشون قرار بدم !!!
فقط بنرهای ما رو قرار بدند کافیه !
شرکت ثبت شده هست . با پشتیبانی 18 ساعته ( چت / ایمیل / تلفنی )