PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترین درگاه اینترنتی به نظر شما کدام است؟

majid2009s
May 27th, 2012, 11:05
می خواستم از دوستانی که تجربه کار با درگاههای مختلفو دارن بپرسم بهترین درگاه به نظرشون کدومه؟

من خودم با بانک ملت کار میکنم ولی متاسفانه بعضی مواقع به درستی کار نمی کنه و پول از حساب مشتری کمه نمیشه یا اگرم میشه دوباره به حسابش برگشت میخوره

میخواستم بپرسم آیا بانک های دیگه مثل سامان و ملی هم این مشکلو دارن

یا اگر درگاههای دیگه که با هاشون کار کردیدو بگید

ممنون

Yashost!ng
May 27th, 2012, 11:21
سامان این مشکل رو نداره ما که تو این 2 سال چیزی ندیدیم .

فکر کنم پارسیان هم خوب باشه

serverirani
May 27th, 2012, 11:26
سلام
من بانک سامان رو پیشنهاد میکنم
اما خودم دارم از ملت درگاه میگیرم. چون به سامان دسترسی ندارم

iranian-portal
May 27th, 2012, 14:43
پاسارگاد و پارسیان به نظرم بهترین هستن

okey
May 27th, 2012, 15:15
پاسارگاد و پارسیان به نظرم بهترین هستن

تآیید !
بلخص پاسارگاد پیشنهاد میشه بعد پارسیان .
اگر سرور داخل ایران داری ملت هم خوبه و مشکلی نداره !

php.online
May 27th, 2012, 15:19
سلام
من بانک سامان رو پیشنهاد میکنم
اما خودم دارم از ملت درگاه میگیرم. چون به سامان دسترسی ندارم

سامان کارمزد برمی داره ؟

serverirani
May 27th, 2012, 15:34
نه فکر نکنم
چون من از خدمات همراه بانکش استفاده میکنم و برا خرید شارژ یا دریافت مانده حساب کارمزد نمیگیره

Maya
May 27th, 2012, 15:40
پارسیان
سامان کارمزد داره

serverirani
May 27th, 2012, 15:44
بانک ملت هم کارمزد میگیره؟
چقدر؟
از کدوم طرف؟ خریدار یا فروشنده

PENOIL
May 27th, 2012, 15:46
فقط بانک ملت

کارمزد نمیگیره دوست عزیز 1ساله دارم استفاده میکنم

Bullet-Vps.us
May 27th, 2012, 15:51
ملت خوبه ولی پاسارگاد هم میگن بد نیست ! ملت خوبیش کارمزد نداشتنشه

serverirani
May 27th, 2012, 15:59
بعضی دوستان تو یکی از تاپیک ها میگفتن ملت 50 تومن میگیره از هر طرف. اما نمیگیه که کارمزدهم میگیره.

psfa
May 27th, 2012, 16:01
ملت خوبه راحت تر هم درگاه ميده

MostafaBestMan
May 27th, 2012, 16:06
من هم ملت رو پیشنهاد میکنم
کارمزد نداره،پول هم انی به حساب واریز میشه
یکم راه اندازیش و تعهد نامه هاو... شاید وقت بگیره اما در کل استفاده از ملت رو پیشنهاد میدم

Milad-H
May 27th, 2012, 18:20
بنده با داشتن سه درگاه پاسارگاد ملت پارسیان و تجربه 2 ساله. قطعا پاسارگاد را پیشنهاد میکنم

dalili_s
August 23rd, 2012, 11:28
لطفا در مورد ماژول بانک ملت بسیار مراقب باشید ، این ماژول یک مشکل امنیتی دارد و به راحتی میتوان اطلاعات را به سوی یک سرور دیگر منحرف کرد و خرید موفق انجام داد اما پولی به حساب فروشگاه نمی آید چون در واقع اطلاعات به سمت یک سرور میانی هدایت شده اند. شما در گزارش فروش حتی شماره پیگیری هم میبینبید اما این شماره ساختگی و مشابه شماره های پیگیری بانک ملت هست اما اگر شماره را به بانک اعلام کنید میگن همچین شماره ای وجود نداره لطفا حتما خریدهایی که با درگاه ملت در یکماه گذشته انجام شده چک کنید و لذا تا اطلاع ثانوی از این ماژول استفاده نکنید. این مساله به خصوص برای سایتهایی که کارت شارژ یا محصولات الکترونیکی و تحویل انلان میفروشن اتفاق افتاده
ما با بخش فنی بانک ملت صحبت کردیم تا رسیدیم به اقای *** خیلی راحت میگه: "بله اگه کسی واقعا بخواد میتونه این کارو انجام بده "
خلاصه که اینا حرف گوش نکردن تا ما با حراست بانک ملت صحبت کردیم و اعلام کردیم که اگر موضوع پیگیری نشه ما اعلام رسانه ای انجام میدیم و حالا مثه اینکه یه مقدار به فکر افتادن که کلا ببینن جریان چیه

Ahmad110
August 23rd, 2012, 11:38
لطفا در مورد ماژول بانک ملت بسیار مراقب باشید ، این ماژول یک مشکل امنیتی دارد و به راحتی میتوان اطلاعات را به سوی یک سرور دیگر منحرف کرد و خرید موفق انجام داد اما پولی به حساب فروشگاه نمی آید چون در واقع اطلاعات به سمت یک سرور میانی هدایت شده اند. شما در گزارش فروش حتی شماره پیگیری هم میبینبید اما این شماره ساختگی و مشابه شماره های پیگیری بانک ملت هست اما اگر شماره را به بانک اعلام کنید میگن همچین شماره ای وجود نداره لطفا حتما خریدهایی که با درگاه ملت در یکماه گذشته انجام شده چک کنید و لذا تا اطلاع ثانوی از این ماژول استفاده نکنید. این مساله به خصوص برای سایتهایی که کارت شارژ یا محصولات الکترونیکی و تحویل انلان میفروشن اتفاق افتاده
ما با بخش فنی بانک ملت صحبت کردیم تا رسیدیم به اقای *** خیلی راحت میگه: "بله اگه کسی واقعا بخواد میتونه این کارو انجام بده "
خلاصه که اینا حرف گوش نکردن تا ما با حراست بانک ملت صحبت کردیم و اعلام کردیم که اگر موضوع پیگیری نشه ما اعلام رسانه ای انجام میدیم و حالا مثه اینکه یه مقدار به فکر افتادن که کلا ببینن جریان چیه
لطفا مدارک برای اثبات حرفتون ارائه بدین .

dalili_s
August 23rd, 2012, 11:50
منظورتون رو از ارائه مدرک اگر توضیح بدید من بهتر میتونم بهتون کمک کنم. شماره پیگیری fake رو میخواید تاریخ میخواید صدای ضبط شده اقای *** رو میخواید که میگه بله امکانش زیاده ،چیو میخواید؟ من اطلاعات شخصی کسی رو نمیتونم در اختیاز شما قرار بدم اما بدیونید که این موضوع یک اطلاع رسانی برای شماست که از این درگاه استفاده میکنید و خواهش میکنم اگه کسی همچین تراکنشی داشته اعلام کنه تا بقیه هم بدونن
ما سه نفر از این اقایون رو از فتا پیگیری کردیم که یکی چون با و پ ن وصل شده بود ای پی قابل پیگیری نبود اما دو نفر دیگه در حال پیگیری هست جدیدا هم که میدونیم برای اینجور چیزا باید برید دادسرا و 7 خوان بگذرونید