PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کم یاب شدن یوزر و پسورد آنتی ویروس ناد 32

shahmoradi
May 26th, 2012, 21:05
سلام به همگی
نمی دونم چی شده جدیدا شرکت eset هر سایت یا وبلاگی را که یوزرهای آنتی ویروس را انتشار می کرد مسدود کرده و دیگه جایی رو سراغ ندارم حتی سایت شرکت پرند هم مسدود شده !
ایران ستاپ هم یوزراش کار نمی کنه الان موندم چی کار کنم

جدیدا هم ایران ستاپ فروش یوزر گذاشته نوشته که اصله و از خود شرکت eset است ولی آدم از ایران ستاپ می ترسه شک دارم که یوزراش اصل باشه
قیمت هاش هم مناسبه مثلا یوزر یک ساله رو میده 40 تومن برای eset smart security

حالا جدا از اینها نظر شما چیه و اینکه یه منبع خوب برای یوزر و پسورد سراغ دارید معرفی کنید
جدیدا eset خیلی گیر میده و یوزراش تند تند اکسپایر می شن الان هر دو روز یک بار باید 10 تا سایت سرچ کنم تا یه یوزر درست حسابی پیدا کنم
خسته شدم دیگه
چی کار کنم

shahmoradi
May 26th, 2012, 21:22
یه چیز دیگه چه جوری به نود 32 بفهمونیم که این سایت مشکلی نداره و بی خود مسدودش کردی !
قبلا ایران ستاپ اموزشش را گذاشته بود الان برداشته یه فایل ریجستری داده و فقط سایت های خودش را تو فایل ریجستر گذاشته من می خواهم سایت پرند رو بذارم
فایل ریجستری باید سیستم ریست بشه حالشو ندارم ریست کنم کلی دیتابیس و برنامه ران است

shikdl
May 26th, 2012, 21:23
چرا از آپدیت آفلاین استفاده نمیکنی؟
فعلا ناد بیشتر به سایت های ایرانی گیر داده

shikdl
May 26th, 2012, 22:07
یه چیز دیگه چه جوری به نود 32 بفهمونیم که این سایت مشکلی نداره و بی خود مسدودش کردی !
قبلا ایران ستاپ اموزشش را گذاشته بود الان برداشته یه فایل ریجستری داده و فقط سایت های خودش را تو فایل ریجستر گذاشته من می خواهم سایت پرند رو بذارم
فایل ریجستری باید سیستم ریست بشه حالشو ندارم ریست کنم کلی دیتابیس و برنامه ران است
من موندم هنوز ایرانی ها از ناد استفاده میکنن
تروجان به زور میکشه

بفرما:
ناد 32 رو باز کن بعد F5 رو بزن
web and mail => web access protection => url address management => add
بعد ادرس سایت رو به این صورت مینویسی:
iransetup.com
و بعد اوکی رو میزنی
تموم

serverirani
May 26th, 2012, 22:25
سلام
اینم برا نود 32
دانلود کنید
http://up.forum-mpnu.ir/uploads/13380548621.zip (http://up.forum-mpnu.ir/uploads/13380548621.zip)

spooky021
May 26th, 2012, 22:33
میتونید از این استفاده کنید
گیگفا دانلود | دانلود رایگان نرم افزار ، کتاب ، موبایل ،بازی: سرور آپدیت رایگان ESET (http://www.gigfadownload.ir/eset/)

ata.m
May 26th, 2012, 23:05
میتونید از nodlogin (http://www.softgozar.com/WebPage/SoftwareDescription.aspx?SoftwareId=525&Title=NodLogin%2010.0.6%20x86/x64) استفاده کنید.

delta
May 26th, 2012, 23:49
اصلا ناد32 رو بنده حساب نمیکنم که بخوام راجبش نظر بدم!! یا بخوام اصلا به گیر دادنهاش واکنش نشون بدم..:66: مزخرفترین و بی خودترین و دکوری ترین آنتی ویروس جهان!!

shikdl
May 27th, 2012, 00:06
اصلا ناد32 رو بنده حساب نمیکنم که بخوام راجبش نظر بدم!! یا بخوام اصلا به گیر دادنهاش واکنش نشون بدم..:66: مزخرفترین و بی خودترین و دکوری ترین آنتی ویروس جهان!!
درسته ناد 32 بدرد نمیخوره
اون مال دوره های قدیم بود که هنوز کاربرا با آنتی ویروس های دیگه آشنایی نداشتن
ولی بدیش اینه که وقتی توی یه خدمات کامپیوتری میری بعد از نصب ویندوز سری ناد32 رو هم نصب میکنه
اینجوری میشه که همه باهاش عادت میکنن

shahmoradi
May 28th, 2012, 19:19
خوب شما بفرمایید از چی استفاده کنیم؟ نگین که مزخزفه دلیلش رو هم بیار !

AmirHosein
May 28th, 2012, 19:24
Kaspersky Pure :d
ینی رو دستش آنتی ویروس ندیدم! راحت هم اکتیو میشه :d

skrsoft
May 28th, 2012, 19:25
آنتی ویروس خود را به راحتی آپدیت کنید ! (http://1update24.in) :)

shazo
May 28th, 2012, 19:41
سايت هاي كه خود نود بن مي كنه .. اول آنتي ويروس رو آف كنيد و بعد وارد اون سايت ها بشين..

rain man
May 28th, 2012, 23:13
Kaspersky Pure :d
ینی رو دستش آنتی ویروس ندیدم! راحت هم اکتیو میشه :d

واقعا اقا گل گفتی

هیچی Kaspersky Pure نمیشه

نزدیک چهل تومن فکر کنم دادم لایسنس واسش خریدم

راضیم توووپ

حرف نداره

6089
May 28th, 2012, 23:59
textsnip - Keep your text & code formatting safe from IM and Email (http://textsnip.com/64b604)

dertgtr
May 29th, 2012, 00:29

فقط کاسپراسکای . بدون دردسر / بدون ویروس . قبلا از نورتون استفاده می کردم و مکافی ( البته سالها قبل ) بعد ویروسی شدن با این دو عزیز که به کاسپراسکای پناه آوردم دیگه راحتم . نگران لاینس هم نیستم رایگان تو نت ریخته .

tizparvaz
June 8th, 2012, 00:17
والا من که نود لایسنس دارم دیگه آپدیت نمیشه من یک ساله داشتم 2 ماهم استفاده نکردم که واسه آپدیت میگه یوزر پستون غلط تشیف داره

dertgtr
June 8th, 2012, 11:57
والا من که نود لایسنس دارم دیگه آپدیت نمیشه من یک ساله داشتم 2 ماهم استفاده نکردم که واسه آپدیت میگه یوزر پستون غلط تشیف داره

من جدا تو این همه گیر شدن نود موندم که چرا ایرانی های عزیز از این نود استفاده می کنند ! جاییکه میشه از کاسپراسکای بدون مشکل استفاده کرد چرا از نود استفاده می کنند واقعا موندم آخه چیزخاصی هم نداره نود جز دردسر !

milade
June 8th, 2012, 13:07
قبلاً ها ( 2-3 سال پیش ) کسپر داشتم ، دهنم سرویس بود برا اپدیت ... هر روز لایسنس رو به لیست سیاه میبرد ...

shikdl
June 8th, 2012, 14:04
قبلاً ها ( 2-3 سال پیش ) کسپر داشتم ، دهنم سرویس بود برا اپدیت ... هر روز لایسنس رو به لیست سیاه میبرد ...

Avast بهترین مورد هستش
اگه میخوای از ناد استفاده کنی یا باید از طریق آپدیت های آنلاین سرور های ایرانی که الان پولی هستش استفاده کنی و یا آپدیت آفلاین
اینا راحت ترین راه برای آپدیت است

plastic
June 11th, 2012, 20:39
بهتره از روی امار به دست اومده در مورد انتی ویروس ها قضاوت بشه
nod32/kaspersky/avg/avast/bitdefender/..
اینا تست شدند اما یک ابزار قدرتمند اسمش از یک چیز دیگه عبارت هست
Avira
در سال 2012 نسخه ی Internet Security خودش رو منتشر کرد به جای Avira premium security suite
امتحان بکنید
ابزارهای این بسته:
firewall/web protection/mail protection/realtime protection/..
چند هفته پیش هم یه پیغام داد که you are fully protected against the Super Virus, Flame !
...

p30speed
June 11th, 2012, 22:24
آقا اول باید یاد بگیریم برای امنیت سیستممون خرج کنیم و اورجینال خرید کنیم.
دوم نود 32 بودن و نبودشن رو سیستم هیچ فرقی نمیکنه
من در حدود 4 سال از نسخه سکوریتی کسپر اسکای استفاده میکنم که کاملا ازش رضای هستم.
لایسنس اورجینال هم خواستید در خدمتم.

shikdl
June 11th, 2012, 22:33
آقا اول باید یاد بگیریم برای امنیت سیستممون خرج کنیم و اورجینال خرید کنیم.
دوم نود 32 بودن و نبودشن رو سیستم هیچ فرقی نمیکنه
من در حدود 4 سال از نسخه سکوریتی کسپر اسکای استفاده میکنم که کاملا ازش رضای هستم.
لایسنس اورجینال هم خواستید در خدمتم.

فقط برای امنیت خرج کنیم
شما برای دیگر نرم افزار ها لایسنس نمی گیرید؟

plastic
June 11th, 2012, 23:29
این روز ها در مورد کپی رایت زیاد صحبت میشه مخصوصا در این فروم
کپی رایت از جمله قوانین پایه اجتماعی هستش
و به خیلی از قوانین دیگه اجتماع وابسته هست
بنابرین زیاد دور از انتظار نیست که در ایران اکثرا از نرم افزار های کرک شده استفاده میشه :)

shahab-f
June 11th, 2012, 23:36
سلام به همگی
نمی دونم چی شده جدیدا شرکت eset هر سایت یا وبلاگی را که یوزرهای آنتی ویروس را انتشار می کرد مسدود کرده و دیگه جایی رو سراغ ندارم حتی سایت شرکت پرند هم مسدود شده !
ایران ستاپ هم یوزراش کار نمی کنه الان موندم چی کار کنم

جدیدا هم ایران ستاپ فروش یوزر گذاشته نوشته که اصله و از خود شرکت eset است ولی آدم از ایران ستاپ می ترسه شک دارم که یوزراش اصل باشه
قیمت هاش هم مناسبه مثلا یوزر یک ساله رو میده 40 تومن برای eset smart security

حالا جدا از اینها نظر شما چیه و اینکه یه منبع خوب برای یوزر و پسورد سراغ دارید معرفی کنید
جدیدا eset خیلی گیر میده و یوزراش تند تند اکسپایر می شن الان هر دو روز یک بار باید 10 تا سایت سرچ کنم تا یه یوزر درست حسابی پیدا کنم
خسته شدم دیگه
چی کار کنم

آنتی ویروستو غیر فعال کن سایته مورده نظرو باز کن به همین راحتی

majidisaloo1
June 14th, 2012, 21:14
سریالهای روزانه برای آنتی‌ویروس و محصولات ناد | Gerdoo Software News (http://www.gerdoo.net/archives/3478)
این لینک همیشه داره اپدیت های درست و حسابی