PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : از ورود به سیستم مشکوک جلوگیری شد‎

vps-baran.ir
May 26th, 2012, 12:08
همین الان برای 8 تا از جیمیل های من ایمیل مشکوکی اومد

نمی دونم واقعیت داره یا نه؟

قضیه چیه؟

یعنی گوگل این همه ضعیف شده؟

morteza‬‏، فردی اخیراً تلاش کرده است تا به حساب Google شما، *****gmail.com وارد شود. ما از ورود به برنامه جلوگیری کردیم تا در صورت تلاش هکرها برای دسترسی به حساب شما، از این امر جلوگیری شود. لطفاً جزئیات مربوط به تلاش برای ورود به حساب را بررسی کنید:

شنبه ۲۶ مهٔ ۲۰۱۲، ساعت ۵:۳۳:۰۸ (GMT)
آدرس IP: 37.220.10.30
موقعیت مکانی: فرانسه

اگر از این تلاش برای ورود به سیستم آگاه نیستید، ممکن است فرد دیگری تلاش کرده باشد به حساب شما دسترسی پیدا کند. باید وارد حساب خود شوید و فوراً گذرواژه خود را بازنشانی کنید. نحوه انجام کار را در Change your Google Account password - Accounts Help (http://support.google.com/accounts?p=reset_pw) پیدا کنید
با احترام،
تیم Google Accounts

© 2012 Google Inc. 1600 Amphitheatre Parkway, Mountain View, CA 94043

شما این اعلامیه سرویس ایمیل الزامی را دریافت کرده‌اید تا درباره تغییرات مهم ایجاد شده در محصولات یا حساب Google به شما اطلاع داده شود.

-----------------------------

*****tanhost,

Someone recently tried to sign in to your Google Account, ******@gmail.com. We prevented the sign-in attempt in case this was a hijacker trying to access your account. Please review the details of the sign-in attempt:

Saturday, May 26, 2012 5:33:08 AM GMT
IP Address: 37.220.10.30

If you do not recognize this sign-in attempt, someone else might be trying to access your account. You should sign in to your account and reset your password immediately. Find out how at Change your Google Account password - Accounts Help (http://support.google.com/accounts?p=reset_pw)

Sincerely,
The Google Accounts Team

milade
May 26th, 2012, 12:41
همین الان برای 8 تا از جیمیل های من ایمیل مشکوکی اومد

شما 8 تا اکانت جیمیل دارید ؟! :|

سندر نامه ها کیه ؟

vps-baran.ir
May 26th, 2012, 12:46
شما 8 تا اکانت جیمیل دارید ؟! :|

سندر نامه ها کیه ؟

به نظر شما ایرادی داره من 8 تا جیمیل دارم؟

برای هر کاری که تو نت انجام میدم ساختم و یکی هم جیمیل شخصی دارم

قرار هم نیست یه شخص با یه ایمیل ثابت تو همه ی شغل ها کار کنه

مشخصات ارسال کننده:

from:
accounts-noreply@google.com

to:
*****@gmail.com

date:
Sat, May 26, 2012 at 10:33 AM

subject:
از ورود به سیستم مشکوک جلوگیری شد

mailed-by:
unified-notifications.bounces.google.com

signed-by:
google.com

https://mail.google.com/mail/images/cleardot.gif:
Important mainly because of the words in the message.

plastic
May 26th, 2012, 12:50
با جیمیل کار نکردم اما نمیدونم گوگل چنین سیستمی داره که اطلاع بده شخصی تلاش برای ورود به اکانت ایمیل شما داشته یا نه
هدر های این ایمیل رو بررسی بفرماید که sender کی بوده و از چه ای پی بوده شاید جعلی هست
و این که دوستانی که استفاده کردند قبلا این مورد رو دیدن؟
و این که شما با یه ای پی دیگه دو سه بار پشت سر هم رمز های نا درست امتحان کنید برای ورود به جی میل خودتون ببینید بازم براتون پیغام میاد

milade
May 26th, 2012, 13:03
به نظر شما ایرادی داره من 8 تا جیمیل دارم؟
نه خیلی هم خوبه .
انشالله خدا گسترشش بده :دی

با توجه به صحبت plastic بررسی کنید . من تا الان ندیدم گوگل واسه ورود اشتباه ایمیل بزنه :|

plastic
May 26th, 2012, 13:14
در گوگل یک سرچی در مورد این سطر بفرمایید فقط برای شما نیست و قبلا برای افراد دیگه هم این ایمیل فرستاده شده:
Someone recently tried to sign in to your Google Account

vps-baran.ir
May 26th, 2012, 13:16
با جیمیل کار نکردم اما نمیدونم گوگل چنین سیستمی داره که اطلاع بده شخصی تلاش برای ورود به اکانت ایمیل شما داشته یا نه
هدر های این ایمیل رو بررسی بفرماید که sender کی بوده و از چه ای پی بوده شاید جعلی هست
و این که دوستانی که استفاده کردند قبلا این مورد رو دیدن؟
و این که شما با یه ای پی دیگه دو سه بار پشت سر هم رمز های نا درست امتحان کنید برای ورود به جی میل خودتون ببینید بازم براتون پیغام میاد

نه خیلی هم خوبه .
انشالله خدا گسترشش بده :دی

با توجه به صحبت plastic بررسی کنید . من تا الان ندیدم گوگل واسه ورود اشتباه ایمیل بزنه :|

من عرض کردم خدمتتون

این فقط برای یک ایمیل نیومده پس کسی نیومده که ایمیل منو هک کنه

حتی این ایمیل به دست خانم بنده هم رسیده

پس نتیجه میگیریم یه اتفاقاتی داره می افته

و من حدس می زنم یکی وارد سیستم های جیمیل شده

و جیمیل هم خواسته که از اعتبار خودش کم نشه با این متن دروغ سر مردم رو کلاه بزاره

و به کاربراش هشدار داده که پسوردتون رو عوض کنید

vps-baran.ir
May 26th, 2012, 13:19
یادم رفت بگم که این ایمیل جعلی نیست و اگه به این ها توجه کنید متوجه میشید که از سرور های جیمیل ارسال شده

mailed-by:

unified-notifications.bounces.google.com

signed-by:

google.com

hassanshaikhi
May 26th, 2012, 13:20
2step verification رو فعال کن اینطوری اگه کسی پسوردت هم داشته باشه نمیتونه وارد میلت بشه

2-step verification - Google Apps Help (http://support.google.com/a/bin/answer.py?hl=en&answer=175197)

milade
May 26th, 2012, 13:28
من عرض کردم خدمتتون

این فقط برای یک ایمیل نیومده پس کسی نیومده که ایمیل منو هک کنه

حتی این ایمیل به دست خانم بنده هم رسیده

پس نتیجه میگیریم یه اتفاقاتی داره می افته

و من حدس می زنم یکی وارد سیستم های جیمیل شده

و جیمیل هم خواسته که از اعتبار خودش کم نشه با این متن دروغ سر مردم رو کلاه بزاره

و به کاربراش هشدار داده که پسوردتون رو عوض کنید

نتیجه اخلاقی از صحبت خود شما حاصل شد ... !

و اینکه کسی نمیتونه 8 تا ایمیل شما رو همزان داشته باشه و بخواد همه رو هک کنه ...

vps-baran.ir
May 26th, 2012, 13:39
2step verification رو فعال کن اینطوری اگه کسی پسوردت هم داشته باشه نمیتونه وارد میلت بشه

2-step verification - Google Apps Help (http://support.google.com/a/bin/answer.py?hl=en&answer=175197)

رو همه ی جیمیل ها فعاله ;)

فقط بحث رو اینه که چرا باید جیمیل یه همچین دروغی رو سر هم کنه

hassanshaikhi
May 27th, 2012, 09:47
رو همه ی جیمیل ها فعاله ;)

فقط بحث رو اینه که چرا باید جیمیل یه همچین دروغی رو سر هم کنه
اگه فعال هست پس امکان نداره کسی وارد شده باشه.
توی قسمت Activity هم ip آخرین ورود رو چک کن.
توی میل که فرستاده بالاش این متن نیست؟
This message may not have been sent by:

میتونی میل هایی که اومده واسه خود گوگل بفرستی تا بررسی کنند