PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انتقال دامین (ریسلر کلاب)

Only4U
May 26th, 2012, 01:56
سلام
من یه پنل نمایندگی دارم تویه ریسلر کلاب که تازه تحت نظر یه پنل دیگه است ! یعنی پنل اصلی خودم نیست
حالا یه پنل دیگه هم دارم که پنل اصلی خودم هست

الان یه سری دامین تو اون اولی دارم که ریسلرش اون پنل اولیه شده
حالا میخوام همشون را به اون یکی پنل انتقال بدم

یکم بهتر بگم :
پنل اول که دارم ماله یه سایته که ازشون ریسلری گرفتم و من مبلغ به اونا میدم و اونا پنل منا شارژ میکنن و مستقیم خودم نمیتونم به حساب ریسلر کلاب پول بریزم و شارژ کنم
پنل دوم پنلیه که خودم ثبتش کردم و 99 دلار ریختم به حساب ریسلر کلاب و تایید کردم و.. و الان همه چیزاش دیگه دست خودمه
حالا از پنل اولی میخوایم یه سری دامین که ماله خودم هست را به پنل دومی منتقل کنم که ریسلر دامین ها پنل دوم بشه به صورتی که برای تمدید و... نخوام از پنل اول اقدام کنم یا بشه به یه نحوی دسترسی پنل اول را (به عنئان ریسلر ) قطع و یا به پنل دوم منتقل کرد

فک کنم خیلی بد توضیح دادم ببخشید دیگه !

الان من چی کار میتونم بکنم
لطفا راهنمایی
سپاس

sarvar
May 26th, 2012, 08:00
خب عزیز کاری نداره شما در پنل جدید یک Customers بسازید بعد تمام دامنه هارو move کنید

sheitonakshirazi
May 26th, 2012, 14:27
با سلام
شما میتونین از این آموزش استفاده کنین
چگونگی انتقال دامنه بین اکانت های Directi - مرکز آموزش - خدمات ميزباني كاكو هاست (http://support.kakohost.com/knowledgebase.php?action=displayarticle&id=12)

Webramz
May 26th, 2012, 15:31
- Login be Panel Domain
چگونه وارد کنترل پنل دامنه خود شویم؟ - Powered by Kayako Fusion Help Desk Software (http://support.webramz.com/index.php?/Knowledgebase/Article/View/4/3)

Ba email asli ke gharar ast girande domain bashad, (malek jadid) be panel domain login konid, az menu "Settings -> Primary Profile" meghdare "Customer Id" ra yaddasht konid.

- Move:
Baraye inkar, varede panel feli domain shavid, (ba email malek feli) domains -> list all orders -> click rooye name domain -> Move Services. Dar inja CustomerID va Email malek jadid ra vared konid.

Only4U
May 26th, 2012, 16:43
دوستان
من میخوام ریسلر عوض بشه
انتقال دامین که خودم هم بلدم
ریسلر را چجوری عوض کنم
دامین منتقل کنم ریسلر عوض میشه ؟