PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد طراحی نرم افزار تحت وب

it87
May 25th, 2012, 15:52
سلام دوستان

توی بحث طراحی تحت وب الان چه زمینه ای بیشتر میگیره؟مثلا من بخوام با یه زبان برنامه نویسی یه سیستم تحت وب رو طراحی کنم توی چه زمینه ای باشه؟

خودم نظرم روی سیستم مدیریت محتوا برای سازمان ها یا مثلا طراحی یک فروم حرفه ای مثل vb هستش ولی نمیدونم چقدر میتونه سود آور باشه

ممنون میشم راهنمایی کنید

iraniandata
May 25th, 2012, 16:20
به نام تنها برنامه نویس عالم

سلام دوست عزیز پروژه های تحت وب باید با نیاز روز جامعه باشه

تو پروژه های تحت وب اهمیت به کاربر{سرعت.دقت.امنیت} موضوع فوق العاده مهمیه

سیستم مدیریت محتوا هم ایده خوبیه ولی باید کامل ارائه بدید و روش کار کنید

اینطور نباید باشه 2 روزه بیخیالش بشید(اگر انتظار دارید طرفداران زیادی جذب کنه)

پشتیبانی بسیار خوب که خیلی مهمه

درپناه و راه حق موفق و موید باشید

خدانگهدار

it87
May 25th, 2012, 16:32

سلام دوست عزیز پروژه های تحت وب باید با نیاز روز جامعه باشه

تو پروژه های تحت وب اهمیت به کاربر{سرعت.دقت.امنیت} موضوع فوق العاده مهمیه

سیستم مدیریت محتوا هم ایده خوبیه ولی باید کامل ارائه بدید و روش کار کنید

اینطور نباید باشه 2 روزه بیخیالش بشید(اگر انتظار دارید طرفداران زیادی جذب کنه)

پشتیبانی بسیار خوب که خیلی مهمه

خدانگهدار

ممنون از پاسختون
سوال منم همینه الان نیاز روز جامعه چیه؟ واسه کدوم زبان بهتر جواب میگیرم؟ فارسی یا انگلیسی؟
به نظرتون بعد از طراحی واسه مسائل کپی رایت توی ایران اقدام کنم یا خارج از کشور؟

alborzhost
May 25th, 2012, 16:39
سلام

این همه سیستم مدیریت محتوا وجود داره ! شما از اونا بخوای پیشی بگیری عمرت تموم شده.
بهتر هست دنبال ایده جدید برید سایت های مثل فیس بوک که باعث تحول شد یا سایت آمازون که در نوع خودش بی نظیره ! و و و و 1000 آن ایده دیگه

it87
May 25th, 2012, 16:59
سلام

این همه سیستم مدیریت محتوا وجود داره ! شما از اونا بخوای پیشی بگیری عمرت تموم شده.
بهتر هست دنبال ایده جدید برید سایت های مثل فیس بوک که باعث تحول شد یا سایت آمازون که در نوع خودش بی نظیره ! و و و و 1000 آن ایده دیگه

منظورم سیستم مدیریت محتوا برای سازمان ها بود نه اینکه بخوام یه چیزی مثل وردپرس بدم بیرون!
مثلا یه دوستی ما داریم می خواد بره دنبال طراحی پورتال واسه همایش ها
موندم الان چی طراحی کنم که وقتی میاد تو بازار فروشش خوب باشه
نظرتون در مورد سیستم اشتراک گذاری ویدئو چی هست؟

iraniandata
May 25th, 2012, 19:36

سلام دوست عزیز سیستم مدیریت محتوا برای سازمانها خوبه ولی دوزبانه باشه(eng-fa) باور کنید بهتره چندتا مترجم داشته باشید حتی فروش خارجی هم میتونید داشته باشید

چون سیستم مدیریت محتوا سازمان های معمولی امنیت معمولی میخواد کافیه پی اچ پی بنویسید چون سرعت دقت خیلی تو سیستم مدیریت محتوا اینچنینی تاثیر داره

با 2 3 گرافیست کاربلد کار کنید تا رابط کاربری زیبایی طراحی کنن تا مشتری با کارکردن با نرم افزارتون لذت ببره

رک بگم بهتون یه مشتری داشته باشید که کارتون پیشش بگیره مشتری خودش براتون مشتری میاره

برای کیفیت کار تیمی کار کنید حتما

در آخر بازم این میگم پشتیبانی خوبی میخواد

خدانگهدار