PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ثبت رایگان سرویس های هاست - موتور جستجوی هاست

webhosts
May 25th, 2012, 13:37
در سایت webhostsearch.ir می توانید سرویس های سایت هاستینگ خود را رایگان ثبت کنید.
هم چنین می توانید هاست مورد نیاز خود را جستجو کنید!
در صورتی هم که نسخه انگلیسی سایت هاستینگ دارید می توانید از آدرس webhostsearch.net استفاده کنید.

lived
May 25th, 2012, 13:42
سلام
فقط ارائه دهندگان هاستینگ ؟؟؟
یا کسانی هم که سرور ارئه میکنند میتونن خودشون رو ثبت کنن ؟؟؟

webhosts
May 25th, 2012, 14:00
سلام
فقط ارائه دهندگان هاستینگ ؟؟؟
یا کسانی هم که سرور ارئه میکنند میتونن خودشون رو ثبت کنن ؟؟؟

تمام کسانی که در کار هاست هستند میتونند سرویس هاشون رو معرفی کنند. در کل سایت ما این امکان را دارد که " هاست اشتراکی ، نمایندگی هاست ، هاست دانلود ، سرور مجازی و اختصاصی ، colocation " را جستجو کند. اگر هر کدام از این ها را ارائه میدهید می توانید ثبت نام کنید.
اگر هم وقت کافی برای ثبت سرویس هاتون ندارید یا با نحوه ثبت سرویس در سایت ما آشنا نیستید می توانید در سایت عضو شده و نام کاربری + کلمه عبور + آدرس سایت خود را برای از قسمت "تماس با ما" که در سایت هست برای ما بفرستید ما سرویس های شما را به صورت رایگان ثبت می کنیم.

با تشکر
مرجع سایت های هاستینگ - موتور جستجوی هاست (http://www.webhostsearch.ir)

shivahost
May 25th, 2012, 14:13
تاپیک با موضوع تکراری..... اگر من همچین کاری کرده بودم بن و اخراج بودم.... این است مدیریت هدفدار این فروم.... ممنون swat که احتمالا بخاطر این پست من رو اخراج می کنید....