PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروشندگان هاست لطفا مراجعه کنید/خیلی فوری

AAKK
May 25th, 2012, 07:52
سلام خدمت همه دوستان و مدیریت این تالار

این اولین پست من د ر اینجا هست اول خدمت مدیریت تالار عرض کنم اگه مکان مناسبی واسه ایت تاپیک انتخاب نکردم پوزش میخوام لطفا پاکش نکنید کارم خیلی گیره و نیازمند راهنمایی دوستان هستم

خب بریم به موضوع اصلی سریع و رک میگم که وقتتون رو نگیرم
من میخوام سایت دانلود بسازم و دنباله هاست خو ب هستم/خوب به معنایی واقعی کلمه
خیلی پرس و جو کردم دیگه خداییش مخم سوت کشیده از بس به این سایت فروش هاس ت رفتم و قیمت هاش رو دیدم و باز به اون یکی رفتم/شمایی که هاست میفروشی چه تضمینی در تامین امنیت فایلها و قطع نشدن و این مشکلات میتونی بدی؟اخه دیدم چند مورد که یک نفر هاست نامحدود گرفته بوده بعد فایل1گیگ رو بروی سرورش آپلود کرده و کلا سرور خراب شده و کسی هم پاسخ گو نبوده/موردی هم در این انجمن دیدم که سایت بنده خدا رو پوکوندن و جواب گو هم بهش نیستن http://www.webhostingtalk.ir/f129/25839/

من نمیخوام سایت دانلود بزنم که دوماه یا چهار ماه بعد از این جور مشکلات برام رخ بده و هاستین فرار کنه و ما دنبالشه/و حوصله ی این دردسر ها رو ندارم خداییش/سایتم هم جوری هست که هرروز پست میدیم داخلش هرکی حرفم رو باور نداره پیگیری کنه بعد که ساختم متوجه منظورم میشه که واقعا میخوام اپ دیت نگهش دارم/یک عده دوستان میگن که کسانی که میخوان سایت دانلود بزنن هاست نامحدود نباید بگیرن چون میگن هیچ هاست نامحدودی وجود نداره و همش الکیه و نت نامحدود نیست چه برسه به هاست و میگن که نامحدودها همیشه دچار مشکل و افت سرعت میشن/سایت میخوام که سرعتش درست حسابی باشه نمیخوام فانتوم هوا کنه ولی موقع دانلود کاربر دلخور نشه از سایت ما و بره و بر نگرده جور ی باشه که دانلود کرد فکش ا ز سرعت بیوفته.حالا هم چین گفتم فکش بیوفته که باخودتون میگید مگه سرعت نت ایران چقدر هست که فک کاربرا هم بخواد بیوفته/راست میگید خودم در جریانم و میدونم گوشی دسته کیه/

یک عده هم میگن هاست واسه دانلود خیلی ها زیاد مصرف نمیکنن حجم و میگن معمولا ماهی 2گیگ بطو ر مثال استفاده کنن ولی تاکید نمیکنن که حتما نامحدود باشه کلا یک جور ی باشه کم نیاریم هاست و سایت بخوابه

یک نکته خیلی مهمه دوستان این هست که من میخوام فایل هارو ا ز آپلود سنتر های خارجی بیارم روی سرور سایت خودم بنظر شما این کار شدنیه؟؟ چون ما که اونقد ر شارژنت و سرعت دانلود نداریم که بخوام مثلا یک باز ی رو از اونها دانلود کنم و باز دوباره بیام بیشینم سه ساعت با این سرعت ایران بندازمش رو سرور خودم/حالا بنظرتون میشه این کارو کرد و ا ز اپلود سنتر هار انتقال داد؟؟؟
نکته دیگه اینکه ایا میشه اون فایلی که انتقال دادیم رو هاست روی فایل فشرد پسورد بذاریم و حت ی داخلش از این فایلهای افزودنی بذاریم؟؟؟؟؟؟؟منظورم همین فایلهایی هست که سایت ها ی دانلود میذارن کنار فایل ستاپ که شما دانلود میکنید؟؟؟؟
دوستان بازم یاد اوری کنم که من نمیخوام فایل رو از اونا دانلود کنم و با ز بشیم اپلود کنم میخوام یک جور ی باشه که مستقیم ا ز اونا بگیرم و بندازم رو هاست خودم و داخلش هم اون فایلهای افزودنی رو هم اضافه کنم /آخه شما که استادین میدونین که اگه بخوام دانلود کنم و سپس اپلود کنم شارژ نتم فرت و فرت خالی میشه /
واقعا ببخشید که طولانی شد آخه خیل ی سوال توذهنم هست
پیشاپیش از وقتی که گذاشتید تشکر میکنم و خیلی فوری منتظر پاسخ هاتون هستم

danitfk
May 25th, 2012, 09:18
برای اون مطلبی که گفتید میخواید از آپلود سنتر های دیگه بیارید روی سرور خودتون میتونید از لیچر استفاده کنید یا اینکه vps بگیرید باهاش آپلود و دانلود کنید.. به هر حال هر دوی اینها گزینه های خوبین.
اگرم هاست 100% مطمئن میخواید از ovh بگیرید. یکی از دوستان من داره فوق العاده راضیه.

HADNEZ-ICT
May 25th, 2012, 09:22
توصیه میکنم از HOSTDL بگیری
مثلا میهن دانلود با این که ماله میهن وب هاست هستش و خودشون تو کار هاست هستند سرور سایتشون را از HOSTDL گرفتند
HostDL :: Major Web Hosting Services (http://www.hostdl.com/)

AAKK
May 25th, 2012, 10:40
برای اون مطلبی که گفتید میخواید از آپلود سنتر های دیگه بیارید روی سرور خودتون میتونید از لیچر استفاده کنید یا اینکه vps بگیرید باهاش آپلود و دانلود کنید.. به هر حال هر دوی اینها گزینه های خوبین.
اگرم هاست 100% مطمئن میخواید از ovh بگیرید. یکی از دوستان من داره فوق العاده راضیه.

لیچیر و vpsرو میشه برام تووضیح بدید چه طریق کارش چه جوریه؟؟ یا اموزشی سراغ ندارید؟

danitfk
May 25th, 2012, 11:48
لیچیر و vpsرو میشه برام تووضیح بدید چه طریق کارش چه جوریه؟؟ یا اموزشی سراغ ندارید؟

لیچر آموزش خاصی نمیخواد تقریبا مثل CMS های مدیریت محتوا میمونه و شما روی هاستتون نصبش می کنید و میتونید از اکثر سرویس های آپلود جهانی مثل رپیدشیر و 4شیرد و... فایل مورد نظر رو بدون آپلود دانلود بریزید داخل سرور خودتون . ( البته اکثر هاستینگ ها این سرویس رو ارائه نمیدن اگرم بدن کمی قیمتش بالاست )
و راه دیگه با VPS یا همون سرور مجازی : شما با خرید یک سرور مجازی ویندوز / لینوکس ( ویندوز پیشنهاد می کنم بهتون چون کار باهاش راحت تره ) رو خریداری می کنید و کافیه داخلش یک Mozilla FireFox و Internet Download Maneger و File Zilla ... دیگه به راحتی با سرعت بالا دانلود وو آپلود می کنید بدون اینکه از حجمتون کم بشه .
اگر باز راهنمایی خواستید از طریق پـیام خصوصی در خدمتم.

delta
May 25th, 2012, 11:49
خواستید به عنوان دارنده چند ساله یک سایت دانلود میتونم هم سرور مجازی در اختیارتون بزارم که کم نیاره و کارتون رو راه بندازه.. هم میتونم راهنماییتون کنم..
شما یک سرور مجازی ویندوز میگیری.. سرور ویندوز چی هست؟ همون ویندوز xp خودمونه و فرق زیادی نداره..منتهی این سرور تو یک کشور دیگست که به اینترنت وصله. و سرعت دانلود و آپلود تو آنجا 50 مگابایت در ثانیه هست!! شما وصل میشی به این سرور مجازیتون.مرورگرش رو باز میکنی یا idm .. لینکت رو بهش میدی و با سرعت 50 مگابایت در ثانیه میاری رو هارد سرورتون.. همونجا فایل رو زیپ و انزیپ و حالا میخوای چیزی اضافه کنی و.. انجام میدی.. بعد کپیش میکنی تو همونجا فولدر www هاردت..تمام!! شد لینک مستقیم!!
برای دانلود فایلهایی مثل رپیدشیر و هات فایل و.. مجبورید اکانت این فایلها رو بخرید و موقع دانلود یوزر پسوردشو بزنی تا با سرعت دانلود کنند رو سرورتون..چون بخواین رایگانش رو دانلود کنید هر 15 دقیقه یکبار با سرعت پایین باید منتظر بمونید یک لینک رو دانلود کنه..

حالا شما نیاز به یک سرور مجازی دارید.. و برای شروع حداقل یک رم 2 گیگابایتی.با سروری قدرتمند که کم نیاره.+ مقدار فضا یا هاردی که نیاز دارید رو اعلام میکنید دوستان بهتون آفر میدند..متاسفانه خیلی از آفرهای ارزان به نتیجه ای نمیرسه و همون مشکلات قطعی و.. داره..
اگر از بنده میشنوید میتونم یک سرور مجازی معرفی کنم بهتون که کم بیار نیست و پرقدرت.. هر چه قدرم پهنای باند اضافه استفاده کنید آخر ماه باهاتون حساب میشه.. خود سرور مجازی براتون کم کم 100 تومان ماهی آب میخوره..
بازم میگم آفرهایی هستند که خیلی ارزانتر هستند و فروشنده مادرشم قسم میخوره که سرور کم نمیاره و... اما خوب فروشنده هست دیگه.. باید این حرفا رو بزنه..;)
خواستید در خدمتم..

ourweb
May 25th, 2012, 12:08
با سلام در خدمت هستیم برای میزبانی از ایران و کانادا 2 هفته تست رایگان سرویس ها بعد از تایید هاست میتوانید سرویس خود را پرداخت کنید و در حال حاظر سایت های مثل
ir4u.ir
behdownload.ir
Img98.ir
utravian.in
...
هستند

Ashkankamangar.ir
May 25th, 2012, 12:24
انجمن (http://www.webhostingtalk.ir/forum.php)
بخش آموزشی (http://www.webhostingtalk.ir/f5/)
نمایندگی میزبانی وب (http://www.webhostingtalk.ir/f8/)
سوالات و مشکلات (http://www.webhostingtalk.ir/f57/)

با سلام در خدمت هستیم برای میزبانی از ایران و کانادا 2 هفته تست رایگان سرویس ها بعد از تایید هاست میتوانید سرویس خود را پرداخت کنید و در حال حاظر سایت های مثل
ir4u.ir
behdownload.ir
Img98.ir
utravian.in
...
هستند
آفر هم دادین تو این بخش جالبه
عزیز از هر کسی و با هر قیمتی هاست بخرید همین میشه منظور من این فردی که تو قسمت آموزشی آفر داده نیستا منظورم اینه وقتی هاست نامحدود میخری(که اصلا نامحدود وجود نداره) همین بلا سرتون میاد

RoobinaServer
May 25th, 2012, 12:32
سلام خدمت همه دوستان و مدیریت این تالار

این اولین پست من د ر اینجا هست اول خدمت مدیریت تالار عرض کنم اگه مکان مناسبی واسه ایت تاپیک انتخاب نکردم پوزش میخوام لطفا پاکش نکنید کارم خیلی گیره و نیازمند راهنمایی دوستان هستم

خب بریم به موضوع اصلی سریع و رک میگم که وقتتون رو نگیرم
من میخوام سایت دانلود بسازم و دنباله هاست خو ب هستم/خوب به معنایی واقعی کلمه
خیلی پرس و جو کردم دیگه خداییش مخم سوت کشیده از بس به این سایت فروش هاس ت رفتم و قیمت هاش رو دیدم و باز به اون یکی رفتم/شمایی که هاست میفروشی چه تضمینی در تامین امنیت فایلها و قطع نشدن و این مشکلات میتونی بدی؟اخه دیدم چند مورد که یک نفر هاست نامحدود گرفته بوده بعد فایل1گیگ رو بروی سرورش آپلود کرده و کلا سرور خراب شده و کسی هم پاسخ گو نبوده/موردی هم در این انجمن دیدم که سایت بنده خدا رو پوکوندن و جواب گو هم بهش نیستن http://www.webhostingtalk.ir/f129/25839/

من نمیخوام سایت دانلود بزنم که دوماه یا چهار ماه بعد از این جور مشکلات برام رخ بده و هاستین فرار کنه و ما دنبالشه/و حوصله ی این دردسر ها رو ندارم خداییش/سایتم هم جوری هست که هرروز پست میدیم داخلش هرکی حرفم رو باور نداره پیگیری کنه بعد که ساختم متوجه منظورم میشه که واقعا میخوام اپ دیت نگهش دارم/یک عده دوستان میگن که کسانی که میخوان سایت دانلود بزنن هاست نامحدود نباید بگیرن چون میگن هیچ هاست نامحدودی وجود نداره و همش الکیه و نت نامحدود نیست چه برسه به هاست و میگن که نامحدودها همیشه دچار مشکل و افت سرعت میشن/سایت میخوام که سرعتش درست حسابی باشه نمیخوام فانتوم هوا کنه ولی موقع دانلود کاربر دلخور نشه از سایت ما و بره و بر نگرده جور ی باشه که دانلود کرد فکش ا ز سرعت بیوفته.حالا هم چین گفتم فکش بیوفته که باخودتون میگید مگه سرعت نت ایران چقدر هست که فک کاربرا هم بخواد بیوفته/راست میگید خودم در جریانم و میدونم گوشی دسته کیه/

یک عده هم میگن هاست واسه دانلود خیلی ها زیاد مصرف نمیکنن حجم و میگن معمولا ماهی 2گیگ بطو ر مثال استفاده کنن ولی تاکید نمیکنن که حتما نامحدود باشه کلا یک جور ی باشه کم نیاریم هاست و سایت بخوابه

یک نکته خیلی مهمه دوستان این هست که من میخوام فایل هارو ا ز آپلود سنتر های خارجی بیارم روی سرور سایت خودم بنظر شما این کار شدنیه؟؟ چون ما که اونقد ر شارژنت و سرعت دانلود نداریم که بخوام مثلا یک باز ی رو از اونها دانلود کنم و باز دوباره بیام بیشینم سه ساعت با این سرعت ایران بندازمش رو سرور خودم/حالا بنظرتون میشه این کارو کرد و ا ز اپلود سنتر هار انتقال داد؟؟؟
نکته دیگه اینکه ایا میشه اون فایلی که انتقال دادیم رو هاست روی فایل فشرد پسورد بذاریم و حت ی داخلش از این فایلهای افزودنی بذاریم؟؟؟؟؟؟؟منظورم همین فایلهایی هست که سایت ها ی دانلود میذارن کنار فایل ستاپ که شما دانلود میکنید؟؟؟؟
دوستان بازم یاد اوری کنم که من نمیخوام فایل رو از اونا دانلود کنم و با ز بشیم اپلود کنم میخوام یک جور ی باشه که مستقیم ا ز اونا بگیرم و بندازم رو هاست خودم و داخلش هم اون فایلهای افزودنی رو هم اضافه کنم /آخه شما که استادین میدونین که اگه بخوام دانلود کنم و سپس اپلود کنم شارژ نتم فرت و فرت خالی میشه /
واقعا ببخشید که طولانی شد آخه خیل ی سوال توذهنم هست
پیشاپیش از وقتی که گذاشتید تشکر میکنم و خیلی فوری منتظر پاسخ هاتون هستم

سلام

هاست نامحدود وجود نداره
بر اساس چیزهایی که میخواید

یه سرور مجازی یا همان VPS ویندوز خریداری کنید و تبدیلش کنید به سرور دانلود

به راحتی میتونید فایلها را زیپ کنید و تغییر بدید و بگذارید برای دانلود و ...

با نصب IDM تو سرورتون دانلود کنید از سایتهای خارجی و ...

یه لینک درباره نامحدود بودن هم میگذارم : روبینا سرور برترین در خدمات سرور - اخبار (http://www.roobinaserver.com/client/announcements.php?id=8)
موفق باشید یا حق

html5fa
May 25th, 2012, 13:37
سلام اگه هاست خیلی خیلی خوب نیاز داری بهتره از نت افزار بگیری

امنیت و اپتایم 100% پشتایبانی 24 ساعته واقعی

شرکت ثب شده هستند قیمت هاشونم خیلی مناسب هست

هاست نت افراز- خرید هاست و ثبت دامنه با امکان خرید آنلاین هاست و دامنه (http://www.netafraz.com/)

فقط میخواستم کمک کنم با تشکر

AAKK
May 25th, 2012, 14:15
خواستید به عنوان دارنده چند ساله یک سایت دانلود میتونم هم سرور مجازی در اختیارتون بزارم که کم نیاره و کارتون رو راه بندازه.. هم میتونم راهنماییتون کنم..
شما یک سرور مجازی ویندوز میگیری.. سرور ویندوز چی هست؟ همون ویندوز xp خودمونه و فرق زیادی نداره..منتهی این سرور تو یک کشور دیگست که به اینترنت وصله. و سرعت دانلود و آپلود تو آنجا 50 مگابایت در ثانیه هست!! شما وصل میشی به این سرور مجازیتون.مرورگرش رو باز میکنی یا idm .. لینکت رو بهش میدی و با سرعت 50 مگابایت در ثانیه میاری رو هارد سرورتون.. همونجا فایل رو زیپ و انزیپ و حالا میخوای چیزی اضافه کنی و.. انجام میدی.. بعد کپیش میکنی تو همونجا فولدر www هاردت..تمام!! شد لینک مستقیم!!
برای دانلود فایلهایی مثل رپیدشیر و هات فایل و.. مجبورید اکانت این فایلها رو بخرید و موقع دانلود یوزر پسوردشو بزنی تا با سرعت دانلود کنند رو سرورتون..چون بخواین رایگانش رو دانلود کنید هر 15 دقیقه یکبار با سرعت پایین باید منتظر بمونید یک لینک رو دانلود کنه..

حالا شما نیاز به یک سرور مجازی دارید.. و برای شروع حداقل یک رم 2 گیگابایتی.با سروری قدرتمند که کم نیاره.+ مقدار فضا یا هاردی که نیاز دارید رو اعلام میکنید دوستان بهتون آفر میدند..متاسفانه خیلی از آفرهای ارزان به نتیجه ای نمیرسه و همون مشکلات قطعی و.. داره..
اگر از بنده میشنوید میتونم یک سرور مجازی معرفی کنم بهتون که کم بیار نیست و پرقدرت.. هر چه قدرم پهنای باند اضافه استفاده کنید آخر ماه باهاتون حساب میشه.. خود سرور مجازی براتون کم کم 100 تومان ماهی آب میخوره..
بازم میگم آفرهایی هستند که خیلی ارزانتر هستند و فروشنده مادرشم قسم میخوره که سرور کم نمیاره و... اما خوب فروشنده هست دیگه.. باید این حرفا رو بزنه..;)
خواستید در خدمتم..

بسیار بسیار ممنونم از راهنمایی جامع و کامل شما بسیاری از سوال های ذهنم رو جواب دادید/حالا یک سوا ل دیگه الان شما میگی ماهی 100 تومان خب واسه من که تازه میخوام بیام تو گود زیاده/شما یک قیمتی پیشنهاد بده که بتونم کم کم شروع کنم باهاش و بیام تو گود بعدا که راه افتادم فضا رو بیشت ر میکنم/خب حالا آفر مطمئن از کجا گیر بیاریم که بشه بهش اطمینان کرد؟؟
سرور های مجازی قیمت هاش ا ز چند شروع میشه؟ کمترینش ؟؟؟ و معمولی هاش چند هستن؟؟

یک بحث دیگه هم این هست که بنا به گفته های شما من باید یک دامین بگیرم + هاست لینوکس که سی پنل داشته باشه به فرض10گیگ برا ی هرماه+ این سرور مجاز ی که شما میگی؟؟؟؟؟حالا اینا قیمتهاش رو هم ماهی چند در میاد؟؟

AAKK
May 25th, 2012, 14:20
سلام

هاست نامحدود وجود نداره
بر اساس چیزهایی که میخواید

یه سرور مجازی یا همان VPS ویندوز خریداری کنید و تبدیلش کنید به سرور دانلود

با نصب IDM تو سرورتون دانلود کنید از سایتهای خارجی و ...

یه لینک درباره نامحدود بودن هم میگذارم : روبینا سرور برترین در خدمات سرور - اخبار (http://www.roobinaserver.com/client/announcements.php?id=8)
موفق باشید یا حق

سلام
متنی که درباره هاست نامحدود داده بودید رو خوندم تشکر ا ز شما.

بنا به گفته ی شما = {{{یه سرور مجازی یا همان VPS ویندوز خریداری کنید و تبدیلش کنید به سرور دانلود

با نصب IDM تو سرورتون دانلود کنید از سایتهای خارجی و ...}}} این سرور مجازی یا همون vps رو بخرم ماهی چند میشه؟؟قیمت پایش؟؟
و ایا د ی کنا ر این سرور مجازی اون هاست اصلی پس چ ی میشه که سی پنل داره و اینا؟؟؟ میشه بیشتر توضیح بدید/باتشکر ا ز شما

delta
May 25th, 2012, 14:27
شما که تازه میخواهید بیایید تو گود سرور مجازی های ارزان هم کفایت میکنه براتون.. چون فشاری وارد نمیکنید حتی سرور رم 1 گیگ هم کافیتونه.. فکر کنم با 40 - 50 گیگ و رم 1 گیگ ماهی 30 - 40 تومان راجت گیرتون بیاد...کاربرا که رفتند بالا و دانلود زیاد شد دیگه مجبورید ارتقا بدید و منتقل بشید..

سرور مجازی رو میتونید برای سی پنل و.. خریداری کنید که ماهانه 30 هزار تومان لایسنستون میشه..که پیشنهاد میکنیم اگر فقط برای دانلود میخواهید الکی هزینه نکنید. iis کفایت میکنه.. اگر بخواهید سی پنل بخرید و سایتتون رو هم روی همون بالا بیارید باید مدیریت بشه هر دفعه سرور که هزینه بالایی داره.. پس پیشنهاد میشه یک هاست معمولی برای سایتتون بخرید.. در کنار ان هم یک سرور مجازی برای دانلود و آپلود..

AAKK
May 25th, 2012, 14:38
پس پیشنهاد میشه یک هاست معمولی برای سایتتون بخرید.. در کنار ان هم یک سرور مجازی برای دانلود و آپلود..

برای اجرای این جمله از کجا شروع کنم؟؟منظورم اینکه ا ز کجا خریدار ی کنم؟

TARIMEHR
May 25th, 2012, 17:52
سلام
منFILEZILLA SERVER رو راه اندازی کردم
چطوری میتونم به اشتراک بذارم؟
مثلا دامنه بهش متصل بشه
dl.site.com
اگه ممکنه توضیح تبدیل کردن سرور مجازی به سرور دانلود رو بذارین یا لینک آموزشش رو
ممنون

RoobinaServer
May 25th, 2012, 18:33
سلام
منFILEZILLA SERVER رو راه اندازی کردم
چطوری میتونم به اشتراک بذارم؟
مثلا دامنه بهش متصل بشه
dl.site.com
اگه ممکنه توضیح تبدیل کردن سرور مجازی به سرور دانلود رو بذارین یا لینک آموزشش رو
ممنون
چه ربطی به این تاپیک داشت.

کاملا اســــپم.

به مدیر سرورتون بگید یا تاپیک جدا نه اینجا

RoobinaServer
May 25th, 2012, 18:35
برای اجرای این جمله از کجا شروع کنم؟؟منظورم اینکه ا ز کجا خریدار ی کنم؟

برای خرید تو انجمن میتونید تاپیک بزنید و حداکثر هزینتون را بگید تا دوستان فروشنده آفر بگذارند برای شما

شما نیاز به یک هاست وب و سرور دارید معمولا جایی که سرور میخرید هاست هم دارن

اینجایی که تاپیک زدید نه بخش سروره که بنده آفر بدم نه بخش فروش

تاپیک بزنید دوستان همه آفر میدن.

یا حق

AAKK
May 26th, 2012, 10:00
دوستان ممنون که وقت گذاشتید و منو راهنمایی دادید/حالا د ر قسمت نتیجه گیری هستم
بنظرتون برای سایت نرم افزار و گیم با چه حجم شروع کنم که هم حجم تا اخر ماه کم نیارم و هم اینکه کاربرا موقع دانلود مشکل پیدا نکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین این وبلاگی هست که دارمش و سایتی هم که میخوام بسازم دقیقا موضوعاتش مثل این هست

http://bestdownloads.rozblog.com/

و مورد بعدی اینکه الان پس باید دامین+هاست معمولی+سرور مجازی ویندو ز بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد این لینک های دانلود از روی سرور مجاز ی به هاست اصلی منتقل میشه؟؟؟یعنی کاری سرو ر مجاز ی فقط انتقال فایلها بروی هاست اصلی هست؟؟؟؟؟

خیل ی ممنون میشم به سوال های بالا جداگانه توضیح بدید
پیشاپیش تشکر از شما:53::53::53:

RoobinaServer
May 26th, 2012, 10:12
دوستان ممنون که وقت گذاشتید و منو راهنمایی دادید/حالا د ر قسمت نتیجه گیری هستم
بنظرتون برای سایت نرم افزار و گیم با چه حجم شروع کنم که هم حجم تا اخر ماه کم نیارم و هم اینکه کاربرا موقع دانلود مشکل پیدا نکنند؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ببین این وبلاگی هست که دارمش و سایتی هم که میخوام بسازم دقیقا موضوعاتش مثل این هست

بست دانلود بهترین و بروزترین (http://bestdownloads.rozblog.com/)

و مورد بعدی اینکه الان پس باید دامین+هاست معمولی+سرور مجازی ویندو ز بگیرم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بعد این لینک های دانلود از روی سرور مجاز ی به هاست اصلی منتقل میشه؟؟؟یعنی کاری سرو ر مجاز ی فقط انتقال فایلها بروی هاست اصلی هست؟؟؟؟؟

خیل ی ممنون میشم به سوال های بالا جداگانه توضیح بدید
پیشاپیش تشکر از شما:53::53::53:

خودتون باید ببینید در ماه چه قدر فایل با چه حجمی میخواید بگذارید بستگی به شما داره

بله همه اینا باید بگیرید

کار مجازی سازی اینم میتونه باشه

اما طبق راهنمایی که قبلا شما را کردم اگر بخوام توضیح بدم خیر

خود سرور مجازی شما جایگاه دانلود کاربرا هست و نباید به جای دیگه منتقل بشه
مثلا :

آدرس سایت شما :
http://www.Yourname.com

آدرس آیپی سرور مجازی : 78.48.52.46

بعد آدرس دانلود شما :
http://dl.Yourname.com (http://dl.yourname.com)

فایلهای شما به این صورت دانلود میشن :

http://78.48.52.46/yourfile.zip

بعد شما آیپی را به اون اسم دومین به مدیر هاستتون میگید یا تو نت سرچ میکنید طریقه اضافه کردنش رو یاد میگیرید وصل میکنید یعنی میشه :

dl.yourname.com = 78.48.52.46

آدرس دانلود هم میشه :
dl.yourname.com/file.zip