PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست ایزو ویندوز 2003 (ساپورت 10 گیگ کارت شبکه)

vps-baran.ir
May 25th, 2012, 01:47
سلام به دوستان و همکاران عزیز

یه ایزو ویندوز سرور 2003 نیاز دارم که کارت شبکه 10 گیگ رو ساپورت کنه

ممنون میشم کمکم کنید

MagicVps.Com
May 25th, 2012, 03:00
کارت شبکه 10 گیگ بودنش چه ربطی به ویندوز داره همه ویندوزهای 2003 کارت شبکه با هرسرعتی باشه ساپورت میکند فقط اینکه باید مشخصات سخت افزاری ویپیاسی که میسازید از جمله هارد توانایی رید و رایت با این سرعت داشته باشه و ربطی به ایزو ویندوز2003 نداره که بخواد کارت شبکه 10 گیگ ساپورت کنه

HugeServer
May 25th, 2012, 03:40
درایور مربوط به کارت شبکه رو باید نصب کنید.

vps-baran.ir
May 25th, 2012, 09:10
کارت شبکه 10 گیگ بودنش چه ربطی به ویندوز داره همه ویندوزهای 2003 کارت شبکه با هرسرعتی باشه ساپورت میکند فقط اینکه باید مشخصات سخت افزاری ویپیاسی که میسازید از جمله هارد توانایی رید و رایت با این سرعت داشته باشه و ربطی به ایزو ویندوز2003 نداره که بخواد کارت شبکه 10 گیگ ساپورت کنه

قابل توجه شما همکار عزیز:

من دیروز بالا 30 تا ویندوز امتحان کردم . هیچ کدوم کارت شبکه 10 گیگ رو ساپورت نمی کردن و اگه هم می کردن ناقص بودن

حتی یه دونه ویندوز هم پیدا کردم که ساپورت می کرد و کار هم می کرد .

لعنتی اولش متوجه نشدم .

نصب کردم چند ساعت بعد خودشو نشون داد

30 تا وی پی اس بالا اورده بودم که فهمیدم ویندوز آلوده بوده و ویروس داشته

حالا از این ها بگذریم . تمام اون قابلیت هایی که گفتید رو دارم

vps-baran.ir
May 25th, 2012, 09:12
درایور مربوط به کارت شبکه رو باید نصب کنید.

همین کار رو می کردم ولی درایوی برای نصب وجود نداشت

و زمانی که می خواست درایو کارت شبکه رو بخونه . هییچی از داخل (سی دی ) اون ویندوز پیدا نمی کرد

MagicVps.Com
May 25th, 2012, 09:52
فایل ایزو که همیشه استفاده میکردن قبل نصبش کنید و بصورت کامل اپدیت کنید بصورت کامل بعد تستس کنید ببنید درایو کارت شبکه شناسایی میکنه یا خیر
یک سوال در حال حاضر بعداز اینکه وصل میشید به سرور کلا کارت شبکه نشناخته و داخل ویپیاس نت ندارید یا اینکه میشناسه ولی سرعت کم هست

این مواردرا توضیح بدین شاید بهتر بشه کمک کرد اگر نت دار هست که از توی خود ویندوز میتوانید بزروز ترین داریور را خود ویندوز شناسایی و اپدیت کنه

اگر نت نداره کلا که وضعیت چیز دیگه هست

یک نکته روی ویندوز 2008r2 تست کردین ببنید وضعیت چطوره

vps-baran.ir
May 25th, 2012, 11:35
فایل ایزو که همیشه استفاده میکردن قبل نصبش کنید و بصورت کامل اپدیت کنید بصورت کامل بعد تستس کنید ببنید درایو کارت شبکه شناسایی میکنه یا خیر
یک سوال در حال حاضر بعداز اینکه وصل میشید به سرور کلا کارت شبکه نشناخته و داخل ویپیاس نت ندارید یا اینکه میشناسه ولی سرعت کم هست

این مواردرا توضیح بدین شاید بهتر بشه کمک کرد اگر نت دار هست که از توی خود ویندوز میتوانید بزروز ترین داریور را خود ویندوز شناسایی و اپدیت کنه

اگر نت نداره کلا که وضعیت چیز دیگه هست

یک نکته روی ویندوز 2008r2 تست کردین ببنید وضعیت چطوره

همه ی این کارهایی که گفتید انجام شده

یعنی به صورت کامل نصب شده و کامل آپدیت شده

ولی کارت شبکه رو شناسایی نمی کنه .

مشکل از ایزو هایی هست تو اینترنت برای دانلود گذاشتن

والا من تو نوشته قبلم گفتم

انجام دادم و کار کرد ولی بعد از اینکه به مشتری ها دادم

متوجه شدم که ویروسی بوده

تا همین الانش هم دارم ویندوز عوض می کنم برای مشتری ها

ویندوز 2008 هم امتحان کردم کار می کنه

ولی نیاز مشتریان ما به ویندوز 2003 هست

MagicVps.Com
May 25th, 2012, 13:26
یک نکته اگر کارت شبکه نشناخته پس چطوری نت دار شده و اپدیت شده ویندوز شما دقیقا الان مشکل چی هست سرعت دانلود زیاد نیست با توجه به اینکه پورت 10 هست بخاطر این میگید نشناخته یا مورد دیگری هست

HugeServer
May 25th, 2012, 13:58
داریور مربوطه رو باید از سایت شرکت سازنده دانلود فرمائید و اگر نمیتونید مستقیم دانلود کنید روی سرور میتونید به صورت ISO در بیارید و روی سرور mount کنید...

موفق باشید.

vps-baran.ir
May 25th, 2012, 18:37
یک نکته اگر کارت شبکه نشناخته پس چطوری نت دار شده و اپدیت شده ویندوز شما دقیقا الان مشکل چی هست سرعت دانلود زیاد نیست با توجه به اینکه پورت 10 هست بخاطر این میگید نشناخته یا مورد دیگری هست

ببینید

کارت شبکه 1 گیگ رو میشناسه و از اون طریق آپدیت کردم . بعد خاموش کردم و بعد کارت شبکه 1 گیگ رو ریموو کردم و در آخر کارت شبکه 10 گیگ رو ادد کردم و روشنش کردم ولی نشد

من سرعت دانلود رو نمی گم زمانی که من بتونم کارت شبکه 10 گیگ رو ادد کنم . چون خود پورت 10 گیگ دارم . می تونم از 10 گیگ هم استفاده کنم ولی زمانی که 1 گیگ هست . نمی تونم استفاده کنم

AmirHosein
May 25th, 2012, 18:40
مَن iso سرور 2003 نسخه 64 بیت رو دارم اگر لازم داری بگو برات بفرستم خودم دارم استفاده میکنم و راضی هستم مُشکلی نداشته.

vps-baran.ir
May 26th, 2012, 08:23
مَن iso سرور 2003 نسخه 64 بیت رو دارم اگر لازم داری بگو برات بفرستم خودم دارم استفاده میکنم و راضی هستم مُشکلی نداشته.

سلام امیر جان

کارت شبکه 10 گیگ رو ساپورت می کنه؟

اگه لینک دانلودشو بزاری که یه دنیا ممنونت میشن

AmirHosein
May 26th, 2012, 08:51
سلام امیر جان

کارت شبکه 10 گیگ رو ساپورت می کنه؟

اگه لینک دانلودشو بزاری که یه دنیا ممنونت میشن
سَلام نمیدونم ساپورت میکنه یا نَه میتوتی تست کُنی:

http://de1.networkadmin.ir/windows/2003/64bit/windows-server-2003-64bit%7Bwww.networkadmin.ir%7D.zip

vps-baran.ir
May 27th, 2012, 00:50
سَلام نمیدونم ساپورت میکنه یا نَه میتوتی تست کُنی:

دستت طلا

سریال نامبرش چی شد http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/4.gif

راستی امیر جان

من 2 روزه حدود 100 تا وی پس اس نصب کردم پاک کردم

تازگی ها رفتم رو دیتاسنتر redstation تو این 2 روز برام حدود 30 تا ابیوز اومده

همش هم مشکل ایزو هست حتی یکی از ایزو هایی که رو سوییس 8 ماه استفاده کردم رو این تصب کردم ولی باز ابیوز اومده

MagicVps.Com
May 27th, 2012, 04:18
در نحایت اوکی شد این قضیه کارت شبکه الان این ایزو ساپورت میکنه یا هنوز مشکل ا برجاست

AmirHosein
May 27th, 2012, 10:10
دستت طلا

سریال نامبرش چی شد http://www.webhostingtalk.ir/images/IPBPRO/smilies_IPBPRO/4.gif

راستی امیر جان

من 2 روزه حدود 100 تا وی پس اس نصب کردم پاک کردم

تازگی ها رفتم رو دیتاسنتر redstation تو این 2 روز برام حدود 30 تا ابیوز اومده

همش هم مشکل ایزو هست حتی یکی از ایزو هایی که رو سوییس 8 ماه استفاده کردم رو این تصب کردم ولی باز ابیوز اومده
اگر با رد استیشن مُشکل داره به مُصی یا همون s.w.a.t مسیج بده کمک بگیر :d

R2HBT-TVPVM-9YMPM-J6Q6M-KCFD8

vps-baran.ir
May 28th, 2012, 12:14
در نحایت اوکی شد این قضیه کارت شبکه الان این ایزو ساپورت میکنه یا هنوز مشکل ا برجاست

نه متاسفانه هنوز پیدا نکردم

vps-baran.ir
May 28th, 2012, 12:18
اگر با رد استیشن مُشکل داره به مُصی یا همون s.w.a.t مسیج بده کمک بگیر :d

امیر جان ازش یه دونه گرفتم ولی متاسفانه اونم ساپورت نمی کنه :-<

vps-baran.ir
May 29th, 2012, 15:41
از همکاران عزیز کسی نیست کمکم کنن

به خدا دیگه دیونه شدم یعنی یه فایل iso گیر نمیاد که ساپورت کنه؟

vps-baran.ir
June 11th, 2012, 16:54
آپ

vps-baran.ir
July 15th, 2012, 17:43
دوستان من هنوز دنبال ایزو می گردم کسی بود خبر بده

EMAD.
January 20th, 2013, 02:15
اگر دوست دارین یادت بدم چطری به صورت کامل ببندیش مه برای redstation ابیوز نیاد به ایدی یاهو من پم به تا یادت بدم

ID Yahoo : e.emad50@ymail.com

MagicVps.Com
January 20th, 2013, 15:52
اگر دوست دارین یادت بدم چطری به صورت کامل ببندیش مه برای redstation ابیوز نیاد به ایدی یاهو من پم به تا یادت بدم

ID Yahoo : e.emad50@ymail.com

ربطش به این تایپک چی بود
الان بحث سر امدن ابیوز بود که شما این پست زدین عجیبه