PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل شاتل هاست

eh3@n
May 25th, 2012, 00:36
سلام

از صب امروز شاتل هاست باز نمیشه و شاید این امر زیاد مهم نباشه

اما کلیه هاست های دانلود و ... هم ارور میدنو وارد پنل نمیشن

دوستان خبر دارن مشکل چیه ؟

kianesfahan
May 25th, 2012, 00:42
نه متاسفانه خبر نداریم اما این مشکلات که فرمودید وجود دارد .

تازه ادعای 5 سال سابقه هم میکند !!!!

eh3@n
May 25th, 2012, 00:52

دوست عزیز این تاپیک رو ایجاد نکردم تا ازشون بد بگیم

بنده 2 ساله باهاشون کار میکنم از سرویس هاشون رضایت دارم

فقط سایتشون بالا نمیاد و هاست های دانلودشون با مشکل رو به رو شده من نمایندگی هاست دانلود ازشون دارم و الان هنگام ورود ارور یوزر و پس میده و فایل های مشتری ها قابل دانلود نیستن

گفتم اگر کسی اطلاع بیشتری داره در مورد این قطعی لطف کنه ما رو هم با خبر کنه

TARIMEHR
May 25th, 2012, 01:43
سلام
منم امروز خواستم وارد بخش مدیریت دامنه کاستومرم بشم نشد
البته از دیروز داشتن قالبو تعمیر میکردن که اکثر جاهاش ارور 404 میداد
اما امروز کل سرویس هاشون از دسترش خارج شد

eh3@n
May 25th, 2012, 10:55
درست شد

RoobinaServer
May 25th, 2012, 11:25

هر چند سال بگن سابقه دارن یک روز سرورشون دان بشه به سابقه ربطی نداره که

سابقه میشه دانش فنی برای انجام کار و ساپرت و جواب مناسب در مواقع مختلف به مشتریان

اگر سرورشون مثلا هاردش بسوزه میشه سابقشون الکیه ؟ عجب تفکری

----
دوست عزیز فکر کنم امروز ارتقا سرور داشتن (شنیده بودم میخوان ارتقا بدن چند وقته اما کی رو نمیدونستم)

به هر حال که الان همه چی درسته ، یا حق

ima
December 23rd, 2012, 14:48
شاتل هاست رو می گین
سخت نگیرین طبیعیه

والا .....

ima
December 23rd, 2012, 14:49
ببینید ایشون اگه خیلی هاستش عالی بود سایت خودش رو می ذاشت رو هاست های اشتراکی که به ما ها قالب کرده

secure_host
December 25th, 2012, 00:37
ببینید ایشون اگه خیلی هاستش عالی بود سایت خودش رو می ذاشت رو هاست های اشتراکی که به ما ها قالب کرده

با سلام
پاسخی که خدمتتان عرض می کنم . پاسخی در تایید و یا رد مشکلات شاتل هاست نیست.
بنده با نظر شما کاملا مخالفم . زیرا یکی از سیاست های مدیریت و پشتیبانی در سرور ها این است که وب سایت اصلی شرکت از دیگر هاست ها جدا باشد . تا در صورتی که برای سرور مشکلی بوجود آمد از طریق وب سایت که در سرور دیگری است موضوع اطلاع رسانی شود و سپس بتوان راه ارتباطی با مشتریان را از طریق درگاه مربوطه در وب سایت شرکت پیگیری نمود.
ثانیا این موضوع یک دید امنیتی نیز دارد که در صورتی که به هر ترتیب به سرور نفوذی انجام شد ، اطلاعات حساس مشتریان که در وب سایت شرکت ذخیره شده است به خطر نیوفتد.
با تشکر

shayan3040
April 9th, 2013, 10:23
با سلام
پاسخی که خدمتتان عرض می کنم . پاسخی در تایید و یا رد مشکلات شاتل هاست نیست.
بنده با نظر شما کاملا مخالفم . زیرا یکی از سیاست های مدیریت و پشتیبانی در سرور ها این است که وب سایت اصلی شرکت از دیگر هاست ها جدا باشد . تا در صورتی که برای سرور مشکلی بوجود آمد از طریق وب سایت که در سرور دیگری است موضوع اطلاع رسانی شود و سپس بتوان راه ارتباطی با مشتریان را از طریق درگاه مربوطه در وب سایت شرکت پیگیری نمود.
ثانیا این موضوع یک دید امنیتی نیز دارد که در صورتی که به هر ترتیب به سرور نفوذی انجام شد ، اطلاعات حساس مشتریان که در وب سایت شرکت ذخیره شده است به خطر نیوفتد.
با تشکر

داداش الکی توجیه نکن این شاتل هاست *** هست سر منو هم کلاه گذاشت میگفت که سایتت مصرفش زیاد هست به قران 100 تا بازدید هم نداشتم و یک جوملا روش نصب بود و همش هم کند بود سایت و دان میشد این اخری ها هم یک 10 روز کلا دان بود و روی هر سرورشون بالای 700 تا سایت هست!!!؟؟؟به من گفتن هاست نامحدود و وارز ولی نه نامحدود بود نه وارز و... تلفن هاشون هم که تو سات دادن برا گول زدن مشتری هست و اصلا اگه صداشون رو هم شنیدید سلام منو برسونید بهشون
اما جالب تر از همه اینکه اگر مشکلی براتون پیش بیاد تو هاست و... اصلا روشون حساب نکنید چون سر در نمیارن

shayan3040
April 9th, 2013, 10:26
شاتل هاست رو می گین
سخت نگیرین طبیعیه

والا .....

داداش الکی توجیه نکن این شاتل هاست *** هست سر منو هم کلاه گذاشت میگفت که سایتت مصرفش زیاد هست به قران 100 تا بازدید هم نداشتم و یک جوملا روش نصب بود و همش هم کند بود سایت و دان میشد این اخری ها هم یک 10 روز کلا دان بود و روی هر سرورشون بالای 700 تا سایت هست!!!؟؟؟به من گفتن هاست نامحدود و وارز ولی نه نامحدود بود نه وارز و... تلفن هاشون هم که تو سات دادن برا گول زدن مشتری هست و اصلا اگه صداشون رو هم شنیدید سلام منو برسونید بهشون
اما جالب تر از همه اینکه اگر مشکلی براتون پیش بیاد تو هاست و... اصلا روشون حساب نکنید چون سر در نمیارن

secure_host
April 9th, 2013, 17:38

بهتر بود چشماتون رو بهتر باز می کردید و کامل می خوندید که گفته بودم " قصد تایید و یا رد ندارم."

پس توجیح نیست اسمش .

besthosti.com
April 9th, 2013, 17:47
این شرکت در پشتیبانی واقعا مشکل داره من صبح تیکت میدادم ساعت 7 شب زنگ میزدم ببینم که چرا جواب تیکت نمیدند میگفتند که ما تازه داریم تیکت ها را باز می کنیم .

shayan3040
April 11th, 2013, 02:37
بهتر بود چشماتون رو بهتر باز می کردید و کامل می خوندید که گفته بودم " قصد تایید و یا رد ندارم."

پس توجیح نیست اسمش .

برادر داری میگی طبیعی هست سر مردوم رو کلاه گذاشتن طبیعی هست دان شدن اون هم 100 بار طبیعی هست و... شما کمی بهتر نگاه کنی به قضیه فکر کنم بهتر باشه

secure_host
April 11th, 2013, 17:29
با سلام
من در جواب اون دوستمون که گفته بود چرا سایت خود شاتل هاست روی سرور اشتراکی نیست این جرف رو زدم .
جایی در مورد کلاه برداری و این موارد فکر نکنم صحبتی کرده باشم.بهتره از اول پست ها رو بخونی

Mr.oam777
June 15th, 2013, 05:14
حالا به نظرتون من دارم از این شرکت میخرم اشتباهه ؟

tehran-graph
June 15th, 2013, 09:27
حالا به نظرتون من دارم از این شرکت میخرم اشتباهه ؟

شاتل سرویس های خوبی نداره و پشتیبانی بسیارضعیفی داره

Mr.oam777
June 15th, 2013, 18:08
شاتل سرویس های خوبی نداره و پشتیبانی بسیارضعیفی داره

ولی خیلیا تعریف میکنند .
تو سایتشونم که بری با سرعتی باز میشه باور نکردنی
6 سال هم سابقه داره
چرا اینجوری میگید دلیلی داره ؟

boyi
June 16th, 2013, 17:25
من همینجوری اوندم این بحث رو خوندم گفتم کم لطفیه اگه Hannover IT Limited هاستینگ, هاست حرفه ای , هاست طلایی , هاست حجمی , خرید هاست - هاست و پکیجهای هاستینگ (http://hannoverit.com/) که من الان دو ساله ازشون هاست چندید دامین خریدم معرفی نکنم. واقعا خیلی راضیام. فقط سرور داخل ایران ندارند بقیه همه چیز عالی پشتیبانی آنلاین 24 ساعته واقعی ( تجربه شخصی ) . پاسخ سریع به تیکیت و رفع مشکلات پیش آمده.

tehran-graph
June 16th, 2013, 19:45
ولی خیلیا تعریف میکنند .
تو سایتشونم که بری با سرعتی باز میشه باور نکردنی
6 سال هم سابقه داره
چرا اینجوری میگید دلیلی داره ؟

بله شما پشتیبانیش رو ببینی می فهمی بنده صبح تیکت می دادم فرداش جواب می دادن

Mr.oam777
June 16th, 2013, 20:44
بله شما پشتیبانیش رو ببینی می فهمی بنده صبح تیکت می دادم فرداش جواب می دادن

البته اینو نمیتونم چیزی بگم حتما یه چیزی میدونید دیگه
ممنونم ازتون که آگاه کردید منو :113:

TARIMEHR
June 16th, 2013, 20:50
این پست برای سال قبل هست و نمیشه بهش استناد کرد
شاید در این یکسال تغییر روند داده باشن و بهتر شده باشن
یا شایدم بدتر

بهتره از مشتری های فعلیشون بپرسید یا اینکه خودتون در زمان های مختلف تیکت ارسال کنید و فاصله زمانی پاسخ رو بسنجید

Mr.oam777
June 16th, 2013, 22:36
این پست برای سال قبل هست و نمیشه بهش استناد کرد
شاید در این یکسال تغییر روند داده باشن و بهتر شده باشن
یا شایدم بدتر

بهتره از مشتری های فعلیشون بپرسید یا اینکه خودتون در زمان های مختلف تیکت ارسال کنید و فاصله زمانی پاسخ رو بسنجید
شما هم درست میگید .
به نظرم سایت معقولی هست .
ولی نمیدونم یه جوریه
پریروز رفتم شرکتشون اما اصلا شرکتی به این اسم نیست .
شک کردم .

tehran-graph
June 17th, 2013, 10:36
شما هم درست میگید .
به نظرم سایت معقولی هست .
ولی نمیدونم یه جوریه
پریروز رفتم شرکتشون اما اصلا شرکتی به این اسم نیست .
شک کردم .

بنده تا چندوقت پیش کارم افتاد و یه مشکلی بود به شاتل هاست تیکت دادم فرداش جواب منو دادن و پشتیبانی همچنان ضعیفه