PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شارژ و پرداخت اینترنتی - بدون کارمزد - پایین ترین قیمت

amir_arian
May 24th, 2012, 13:36
با عرض سلام خدمت دوستان گرامی،
حدود 5000 دلار پی پال موجود است، منبع پول، شرکت انوتو می باشد. دوستانی که از طریق درگاه های پی پال نیاز به خرید و پرداخت دارند با هزینه هر دلار آمریکا در حال حاضر 1770 تومان و بدون هزینه ی کارمزد در خدمت دوستان می باشم. قیمت روز و لحظه ای دلار رو می تونید از اینجا مطلع بشید. (http://www.eranico.com/)

نکات مهم:
1- مشخصات پرداخت برای دوستان ارسال می شود.
2- به هیچ عنوان به حساب شخص واریز انجام نخواهدشد.
3- خریدها در سریع ترین زمان ممکن صورت خواهد گرفت
4- مسئولیت بعد از پرداخت برای دوستان ایرانی که فروشنده ی طرف سوم ملزم به رعایت قانون تحریم ایران رو است، به عهده خودشان است.
5- نحوه ی تماس با بنده:
آ - پیغام خصوصی از طریق همین انجمن.
ب - شناسه ی جی میل amir.arian66
ج - شناسه ی یاهو: amir.arian65
ج - تماس تلفنی به همراه بنده با خط دائمی همراه اول - برای دریافت شماره ی تماس به بنده یک پیغام خصوصی از طریق همین انجمن بفرستید.

دوستانی که خرید برایشون انجام داده ایم اگر زحمتی نبود، لطف کنند و مبلغ واریز شده رو در همین تاپیک جهت تایید بنده ذکر کنند.

با تشکر
امیر آریان.

freidoony
May 28th, 2012, 14:09
ایشون واقعا یک انسان شریف و قابل اعتمادی هستند. برای من با نرخ روز دلار و بدون هیچ کارمزدی حساب کردن. تمام کارهام هم انجام شد، هر کس خرید اینترنتی داره به ایشون بسپاره در سریع ترین زمان کارشون راه می افته. کل کاره های من 10 دقیقه ای انجام شد

amir_arian
May 28th, 2012, 14:13
ایشون واقعا یک انسان شریف و قابل اعتمادی هستند. برای من با نرخ روز دلار و بدون هیچ کارمزدی حساب کردن. تمام کارهام هم انجام شد، هر کس خرید اینترنتی داره به ایشون بسپاره در سریع ترین زمان کارشون راه می افته. کل کاره های من 10 دقیقه ای انجام شد

لطف دارید جناب فریدونی/

vps118
November 16th, 2012, 12:26
سلام میشه شماره تلفنتون رو بدید؟ در ضمن نرخ دلار پی پال امروز رو میخواستم + من ایدی یاهوتونو اد کردم انلاین نمیشین؟

Ramin
November 16th, 2012, 12:33
سلام میشه شماره تلفنتون رو بدید؟ در ضمن نرخ دلار پی پال امروز رو میخواستم + من ایدی یاهوتونو اد کردم انلاین نمیشین؟

ارسال شده در تاریخ : May 24th, 2012

هزینه هر دلار آمریکا در حال حاضر 1770 تومان

:39: