PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل در تغییر قالب روی هاست

verizon.net
May 24th, 2012, 12:46
با سلام . من تا حالا قالب عوض نکردم اولین بار هستش که این کارو میکنم اما هرچی قالب اپلود میکنم رو هاستم بعد از حالت زیپ در میارم اصلا با اون قالب بالا نمیاد . حتی فایل های دیگرو همشون رو پاک کردم اما بعد از آپلود و خارج کردنش از زیپ باز هم بالا نیومد . من 5-6 قالب رو همین جوری تست کردم اما نشد که نشد . رو قسمت اصلی یا روت هاست هم این کار رو میکنم اما نمیشه مشکل من کجا میتونه باشه؟ منظور من قالب های html آماده ای هستش که تو اینترنت پر هستن واسه دانلود !

0060
May 24th, 2012, 12:50
کش مرورگرتون رو حذف کنید

یا وارد سایت بشید و Ctrl+F5 رو بزنید

verizon.net
May 24th, 2012, 12:58
باز هم نمیشه ! الان من یه درگاه پرداخت بانک ملت که freer هستش هم رو هاست نصب کردم و تمام فایل هاشو تو همین قسمت اصلی ریختم که رو ادرس اصلی بالا بیاد . ممکن مشکل از همین درگاه باشه ؟

ekrami
May 24th, 2012, 12:58
با سلام . من تا حالا قالب عوض نکردم اولین بار هستش که این کارو میکنم اما هرچی قالب اپلود میکنم رو هاستم بعد از حالت زیپ در میارم اصلا با اون قالب بالا نمیاد . حتی فایل های دیگرو همشون رو پاک کردم اما بعد از آپلود و خارج کردنش از زیپ باز هم بالا نیومد . من 5-6 قالب رو همین جوری تست کردم اما نشد که نشد . رو قسمت اصلی یا روت هاست هم این کار رو میکنم اما نمیشه مشکل من کجا میتونه باشه؟ منظور من قالب های html آماده ای هستش که تو اینترنت پر هستن واسه دانلود !

چه مديريت محتواييه ؟؟؟ يا كلا قالب اچتمله ؟؟
بيشتر توضيح بدين

ms313
May 24th, 2012, 13:01
ببخشيد تو قالبتون فايل index.html هست ؟

0060
May 24th, 2012, 13:02
باز هم نمیشه ! الان من یه درگاه پرداخت بانک ملت که freer هستش هم رو هاست نصب کردم و تمام فایل هاشو تو همین قسمت اصلی ریختم که رو ادرس اصلی بالا بیاد . ممکن مشکل از همین درگاه باشه ؟

اگه freer رو نصب کردید خوب همون freer فقط بالا میاد روی یه ادرس که نمیشه دوتا index بالا اورد اگه میخواید سایت جدا باشه و freer جدا باشه یه sub domain بسازید , freer رو روی sub نصب کنید

verizon.net
May 24th, 2012, 13:07
نه کلا قالب اچ تی ام ال هستش . والا من زیاد سر در نمیارم بیشتر از اینم نمیدونم چی رو توضیح بدم فقط در همین حد مطمئن هستم که قالب اچ تی ام ال هستش

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

اگه freer رو نصب کردید خوب همون freer فقط بالا میاد روی یه ادرس که نمیشه دوتا index بالا اورد اگه میخواید سایت جدا باشه و freer جدا باشه یه sub domain بسازید , freer رو روی sub نصب کنید
ببینید من همین کار رو هم میکنم اون درگاه تو ساب دامین بالا میاد اما باز هم بعد از اپلود کردن و خارج کردن اون از زیپ در قسمت روت سایت بالا نمیاد !!

---------- Post added at 12:07 PM ---------- Previous post was at 12:04 PM ----------

ببخشيد تو قالبتون فايل index.html هست ؟
بله هستش

0060
May 24th, 2012, 13:07
نه کلا قالب اچ تی ام ال هستش . والا من زیاد سر در نمیارم بیشتر از اینم نمیدونم چی رو توضیح بدم فقط در همین حد مطمئن هستم که قالب اچ تی ام ال هستش

---------- Post added at 12:04 PM ---------- Previous post was at 12:02 PM ----------

ببینید من همین کار رو هم میکنم اون درگاه تو ساب دامین بالا میاد اما باز هم بعد از اپلود کردن و خارج کردن اون از زیپ در قسمت روت سایت بالا نمیاد !!

مایل بودید مشخصات هاست و قالبی که میخوایید اپ کنید رو پ خ کنید براتون انجام بدم

verizon.net
May 24th, 2012, 13:50
یکی کمک بکنه دیگه ! این همه طراح یعنی یکی نمیدونه مشکل من چطوری حل میشه؟:-|

ms313
May 24th, 2012, 13:53
لينك سايتتون روبديد اول يه نگاه كنيم.

verizon.net
May 24th, 2012, 13:58
لینک سایت فروشگاه آنلاین (http://www.ir-shop.in)
الان رو پوشه اصلی فایل های درگاه پرداخت هستش اما بارها تو پوشه جدا به قول دوستمون قسمت ساب دامین جدا کردم و کل فایل های روت رو حذف کردم و فقط فایل قالب رئ اپلود کرده و از زیپ خارج کردم اما نشد که نشد

ms313
May 24th, 2012, 14:03
خب شما الان يه اسكريپت نصب كردين ديگه اين بالا مياد.
اگه مي خواهين يه قالب اچ تي ام ال بالا بياريد البته استاتيك بريد يه فولدر تو فايل منيجر بسازيد بعد ساب دامين بسازيد و به اون فولدر وصل كنيد قالب رو رو اون بريزيد اون قال هم براتون بالا مياد.
اگه مي خواهيد قالب خود اين سايت رو عوض كنيد بايد از پنل اسكريت اين كار رو بكنيد.

verizon.net
May 24th, 2012, 14:12
اگه مي خواهين يه قالب اچ تي ام ال بالا بياريد البته استاتيك بريد يه فولدر تو فايل منيجر بسازيد بعد ساب دامين بسازيد و به اون فولدر وصل كنيد قالب رو رو اون بريزيد اون قال هم براتون بالا مياد.
اگه مي خواهيد قالب خود اين سايت رو عوض كنيد بايد از پنل اسكريت اين كار رو بكنيد.
ممنون . لطفا یه توضیح کوچیک بدین چطوری برم به پنل اسکریپت . فقط بگید کدوم قسمت هستش

---------- Post added at 01:12 PM ---------- Previous post was at 01:09 PM ----------

عزیز باز هم نشد ! یه فولدر جدید ایجاد کردم فایل قالب رو اپلود کردم و از زیپ خارج کردم اما باز هم همون ارور رو میده و سایت با قالب بالا نمیاد این هم لینکش - ارور رو ببینید
www.ir-shop.in/site

teztop
May 24th, 2012, 15:51
الان شما می خوای قالب نصب کنی روی یه سیستم مدیریت محتوا یا یک قالب اچ تی ام ال خالی بزاری ؟

spooky021
May 24th, 2012, 15:53
دوستان پست ندید!
مشکلشونو حل کردم!

verizon.net
May 25th, 2012, 13:29
دوستان پست ندید!
مشکلشونو حل کردم!
سپاس فراوان از ایشون