PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : Vps قیمت واقعا ویژه

PersianStar
January 18th, 2009, 01:49
پلن های قبلی دیگه موجود نیست،

هیچ گونه تمایلی هم نسبت به تبلیغات در این انجمن ندارم

Nikan
January 18th, 2009, 13:35
سلام

آقا در مورد دیتا سنتر که این سرور در آن ارائه می شود توضیح بدهید ممنون می شوم

با تشکر

PersianStar
January 18th, 2009, 13:56
سلام دوسته عزیز
ما واسه resseler شدن تعداده زیادی VPS گرفتیم و داریم به قیمتی که واسه خودمون دراومده رو میدیم ...
اون VPS#1 بالا با 20 گیگ فضا و 500 گیگ پهنای باند از www.cheapvps.co.uk هست

و VPS#2 بالا با 150 گیک فضا و پهنای باند نا محدود از www.level3hosting.net هست... اگه به صفحه VPS ها (http://www.level3hosting.net/cpanelvps.html) برید میبینید که قیمت این VPS با این مشخصاتی که گفتم رو زده ماهیانه 60 تومن... ما داریم میدیم ماهیانه 45 تومان ... که البته همراه با لایسنس WHM هستش و دیگه لازم نیست 15$ لایسنس WHM بگیرید ...

Nikan
January 18th, 2009, 14:53
سلام

ممنون از جواب شما و شرمنده زیاد سوال می پرسم . روابط www.level3hosting.net با ایران چطور هست ؟

با تشکر

PersianStar
January 19th, 2009, 01:10
اين سرورها با Content ايراني مشکل ندارن... يعني اگه بيان تو سايت و ببينن ايراني نوشته مشکلي پيش نمياد اما اگه متوجه بشن که از ايران خريداري شده به دليله اينکه whm ديگه به کاربراي ايراني لايسنس نميده از اون جهت مشکل پيش مياد
اما نکته اينجاس که اصلا قرار نيست بفهمن که شما از ايراني ...
پرداخت هاتونو بنده انجام ميدم و مشکلي پيش نمياد ...
اگه سوالي هست بازم در خدمتم

WGB
January 22nd, 2009, 15:35
سلام دوسته عزیز
ما واسه resseler شدن تعداده زیادی VPS گرفتیم و داریم به قیمتی که واسه خودمون دراومده رو میدیم ...
اون VPS#1 بالا با 20 گیگ فضا و 500 گیگ پهنای باند از www.cheapvps.co.uk هست

و VPS#2 بالا با 150 گیک فضا و پهنای باند نا محدود از www.level3hosting.net هست... اگه به صفحه VPS ها (http://www.level3hosting.net/cpanelvps.html) برید میبینید که قیمت این VPS با این مشخصاتی که گفتم رو زده ماهیانه 60 تومن... ما داریم میدیم ماهیانه 45 تومان ... که البته همراه با لایسنس WHM هستش و دیگه لازم نیست 15$ لایسنس WHM بگیرید ...

سلام دوست عزیز

بنده لیست پکیجها رو نگاه کردم. یکم کخ چه عرض کنم بهتره بگم خیلی تفاوت داره.
در ضمن اگه شما بیشتر از 20 تا وی پی اس از اینجا گرفته باشید بهتون 25 درصد تخفیف می ده.
به نظر من البته با تمامی احترامات شما نمایندگی از این دیتا سنتر ندارید. بهتر از اسم جایی واسه پیشرفتتون استفاده نکنید و به خودتون متکی باشید

http://ground.ir

persian.developer
January 22nd, 2009, 17:07
سلام دوست عزیز

بنده لیست پکیجها رو نگاه کردم. یکم کخ چه عرض کنم بهتره بگم خیلی تفاوت داره.
در ضمن اگه شما بیشتر از 20 تا وی پی اس از اینجا گرفته باشید بهتون 25 درصد تخفیف می ده.
به نظر من البته با تمامی احترامات شما نمایندگی از این دیتا سنتر ندارید. بهتر از اسم جایی واسه پیشرفتتون استفاده نکنید و به خودتون متکی باشید

http://ground.ir

علی جان زیاد تند نرو! اگه سوالی داری بپرس آقای PersianStar جوابتون رو می دن

Nikan
January 23rd, 2009, 00:55
سلام

البته من هم فکر می کنم اگر آقای PersianStar اطلاعاتی در مورد نمایندگی این شرکت ارائه کنند سایر دوستان هم استفاده می کنند.

با تشکر

PersianStar
January 23rd, 2009, 02:02
سلام دوستان
بله همونطور که این دوستمون هم گفتن با نماینده شدن مقداره زیادی تفاوت قیمت نیست !
اما اون VPS اولی رو ما Special Offer گرفته بودیم 3 تا و الان فقط 1 دونه از VPS اولی موجود هست و چون Special offer بوده قیمتش انقدر هست !

اگه شک دارید مشکلی نیست چرا اینطوری حمله میکنید یوهو ؟ بگید مدرک میدم !

هر کس VPS اولی رو میخواد بگه من Details رو میگم و بره با ساپورت www.cheapvps.co.uk صحبت کنه تا مطمعن بشه !

در مورده اون VPS دومی هم کلا 10 تا میتونم بدم ! اینکه چطوری از این شرکت با این قیمت میگیرم بماند ! (دلیلی واسه توضیح روش نمیبینم)
اما اون هم اثباتش استفاده از قسمت ساپورت هست ! بعدش هم ما گارانتی بازگشت هزینه تا 10 روز رو داریم و تو این 10 روز کسی که VPS میگیره میتونه به قسمت ساپورت ticket بزنه و مطمعن بشه ...

در حقیقت ما کارمون فروش VPS نیست و یه مدت تونستیم چند تا Special Offer مناسب بگیریم و دلیله این کم بودن قیمت ها هم همین هست !
البته اگر استقبال بشه ممکنه باز هم بتونیم با هزینه کمی بیشتر به فروش مجدد VPS های این دو سایت بپردازیم.

billing.ground
شما نظر دادید که به نظر شما ما ...
متاسفانه نظره شما برای ما اصلا از اهمیت خاصی برخوردار نیست ! هر کسی یه نظری داره ... کاره ما هم کنترل انظار عمومی نیست !

دوست عزیز billing.ground ! احتیاجی به اینطور صحبت کردن نبود ! با یه پیغام خصوصی میتونستم براتون واضح تر توضیح بدم ...

با این حال کسی اگر اطلاعات بیشتر خواست میتونه پیغام خصوصی بده تا شماره بدم و کاملتر توضیح بدم
موفق باشید
http://hostpersia.net

نکته : این دوستمون گفتن که نماینده رسمی نیستیم ما ! حرف ایشون رو کاملا قبول میکنم ما نمایندگی اصلی از این دو شرکت نداریم و هنوز Certified نیستیم اما به زودی با فروش این تعداد VPS میشیم ...
تا الان یه سری مکالمات شده واسه گرفتن نمایندگی و کسانی که در این وادی بودن آشنایی دارند با قضایا ! ما اول یه تعدادی مشتری باید ببریم برای شرکت ها و ...
امیدوارم قضیه رو درست مطرح کرده باشم و متوجه شده باشید قضایا رو ...

persian.developer
January 23rd, 2009, 11:41
سلام دوستان
بله همونطور که این دوستمون هم گفتن با نماینده شدن مقداره زیادی تفاوت قیمت نیست !
اما اون VPS اولی رو ما Special Offer گرفته بودیم 3 تا و الان فقط 1 دونه از VPS اولی موجود هست و چون Special offer بوده قیمتش انقدر هست !

اگه شک دارید مشکلی نیست چرا اینطوری حمله میکنید یوهو ؟ بگید مدرک میدم !

هر کس VPS اولی رو میخواد بگه من Details رو میگم و بره با ساپورت www.cheapvps.co.uk صحبت کنه تا مطمعن بشه !

در مورده اون VPS دومی هم کلا 10 تا میتونم بدم ! اینکه چطوری از این شرکت با این قیمت میگیرم بماند ! (دلیلی واسه توضیح روش نمیبینم)
اما اون هم اثباتش استفاده از قسمت ساپورت هست ! بعدش هم ما گارانتی بازگشت هزینه تا 10 روز رو داریم و تو این 10 روز کسی که VPS میگیره میتونه به قسمت ساپورت ticket بزنه و مطمعن بشه ...

در حقیقت ما کارمون فروش VPS نیست و یه مدت تونستیم چند تا Special Offer مناسب بگیریم و دلیله این کم بودن قیمت ها هم همین هست !
البته اگر استقبال بشه ممکنه باز هم بتونیم با هزینه کمی بیشتر به فروش مجدد VPS های این دو سایت بپردازیم.

billing.ground
شما نظر دادید که به نظر شما ما ...
متاسفانه نظره شما برای ما اصلا از اهمیت خاصی برخوردار نیست ! هر کسی یه نظری داره ... کاره ما هم کنترل انظار عمومی نیست !

دوست عزیز billing.ground ! احتیاجی به اینطور صحبت کردن نبود ! با یه پیغام خصوصی میتونستم براتون واضح تر توضیح بدم ...

با این حال کسی اگر اطلاعات بیشتر خواست میتونه پیغام خصوصی بده تا شماره بدم و کاملتر توضیح بدم
موفق باشید
http://hostpersia.net

نکته : این دوستمون گفتن که نماینده رسمی نیستیم ما ! حرف ایشون رو کاملا قبول میکنم ما نمایندگی اصلی از این دو شرکت نداریم و هنوز Certified نیستیم اما به زودی با فروش این تعداد VPS میشیم ...
تا الان یه سری مکالمات شده واسه گرفتن نمایندگی و کسانی که در این وادی بودن آشنایی دارند با قضایا ! ما اول یه تعدادی مشتری باید ببریم برای شرکت ها و ...
امیدوارم قضیه رو درست مطرح کرده باشم و متوجه شده باشید قضایا رو ...

دوست عزیز
1ـ من از طرف آقا علی معذرت می خوام خیلی تند رفت ولی این دلیل نمی شه که شما جواب ندی!
2ـ اینجا میدون جنگ نیست و ما هم دشمن نیستیم باید بیشتر از این حوصله داشته باشید تاپیک های دیگه که سرویس هاشونو معرفی کردن رو یک مرور کنید، لطفاً

دوست عزیز
من چند سوال دارم اگه فکر نمی کنید من دشمنتون هستم جواب بدید

cheapvps من چند ماه پیش صحبت کردم گفتن با ایران مشکل دارن آیا هنوز مشکل دارن؟

شما از جایی بنام WireSix سرویس میگیرید برای سایت خودتون، آیا این سرویس های نمایندگی که از جاهای دیگه گرفتید رو قبول ندارید؟ یا دلیل دیگه ای داره که از سرویس هاشون استفاده نمی کنید؟

PersianStar
January 23rd, 2009, 12:17
سلام ! اصلا بنده هیچ توهم دشمن گرایی ندارم و فکر میکنم حرفام یه عکس العمل ساده بود نسبت به حرفهای ایشون !
cheapvps در انگلیس و در آمریکا قرار داره سرورهاش ! vps های انگلیس رو بدون هیچ مشکلی به ایرانیان میده !
البته همونطوری که بالا هم گفتم vps در آمریکا قرار داره و نباید بفهمند که از ایرانیم
محض اطلاع بیشتر و آسودگی خیالتون بگم الان vps خوده بنده روی همین Special Offer ها هست و WireSix ی هم که شما از whois در اوردید برای همین cheapvps
مطمعن شدن از این قضیه هم خیلی آسونه :

C:\Documents and Settings\behz4d>ping hostpersia.net

Pinging hostpersia.net [66.71.247.115] with 32 bytes of data:

Reply from 66.71.247.115: bytes=32 time=604ms TTL=52
Reply from 66.71.247.115: bytes=32 time=605ms TTL=52
Reply from 66.71.247.115: bytes=32 time=640ms TTL=52
Reply from 66.71.247.115: bytes=32 time=609ms TTL=52

Ping statistics for 66.71.247.115:
Packets: Sent = 4, Received = 4, Lost = 0 (0% loss),
Approximate round trip times in milli-seconds:
Minimum = 604ms, Maximum = 640ms, Average = 614ms

برید از قسمت ساپورت سوال بفرمایید که آیا این IP متعلق به شماست یا خیر ! به همین سادگی

این VPS دقیقا همون مشخصات بالایی رو که گفتم رو داره یعنی 25 گیگ فضا و ماهانه 500 گیگ پهنای باند و 512 مگابایت رم ! برای اثبات حرفم همین vps رو اگه کسی خواست با همین ip و مشخصات میدم ماهیانه 20 هزار تومان !
دیگه واسه جلب اعتماد راهی به ذهنم نمیرسه؛ باز هم اگر سوالی هست بفرمایید در خدمتم

persian.developer
January 23rd, 2009, 15:12
دوست عزیز
طبق گفته شما من با پشتیبانی cheapvps صحبت کردم

Mohammad: do you accept iranian user for USA Server or England Server?
Rus: We aren't taking new Iranian customers currently

در مورد مشکل با ایران سوال کردم جوابشون این بود

Mohammad: do you problem with iran?
Rus: We generally don't sell to Iran

در مورد کشورهای میزبانی:

Mohammad: where is your country for your service
Rus: UK

PersianStar
January 23rd, 2009, 16:45
دوست عزیز !
از این بیشتر دلیله نمیبینم واسه کسی توضیح بدم !
به هر حال با این قیمتها بقیه VPS ها هم بزودی فروش میره و کسانی که میخرن متوجه میشن که از کجا گرفتند ...
در مورده کشوره میزبانی هم ...
چیکار کنم خب باور نمیکنید :eek:
براتون آرزوی موفقیت میکنم
خوشحال شدم از همنشینی با شما در این انجمن

persian.developer
January 23rd, 2009, 19:03
دوست عزیز !
از این بیشتر دلیله نمیبینم واسه کسی توضیح بدم !
به هر حال با این قیمتها بقیه VPS ها هم بزودی فروش میره و کسانی که میخرن متوجه میشن که از کجا گرفتند ...
در مورده کشوره میزبانی هم ...
چیکار کنم خب باور نمیکنید :eek:
براتون آرزوی موفقیت میکنم
خوشحال شدم از همنشینی با شما در این انجمن

دوست عزیز اگر من نارحتتون کردم ببخشید
من فقط عین متنی که امروز صبح با cheapvps صحبت کردم و جواب منو داد رو کپی کردم
شما خودتون گفتین من با پشتیبانی صحبت کنم! اونا هم گفتن که با ایران مشکل دارن
در مورد کشور هم خودتون مشاهده می کنید!
در مورد سخت افزار سرورها هم میشه یه بحث خوبی کرد که فکر کنم صلاح نباشه!

Nikan
January 23rd, 2009, 21:24
سلام

persian.developer عزیز از اینکه اینقدر شما در این مورد تحقیق کردین از شما متشکر هستم. چون فکر می کنم دید خوبی به دوستانی که این تاپیک را بررسی می کنند می دهد .
البته در کنار این موضوع شما بایستی توجه داشته باشید که معمولا افرادی که جواب چت های آنلاین را در دیتا سنتر ها می دهند معمولا کارمندهای قسمت فروش و یا پشتیبانی هستند و به طور مثال مدیر فروش یا مدیر دیتا سنتر جواب چت را نمی دهد و طبیعتا کارمندهایی که جواب چت را می دهند زیاد در جریان موضوع نماینده ها نیستند و معمولا در مواقعی که شما تعداد خیلی زیاد درخواست دارید و بحث تخفیف زیاد را دارید خود مدیر فروش و یا جانشین او با شما پیگیر می شود. برای همین باز هم ممکن است این دوست توانسته باشد با خرید خیلی زیاد مشکل را حل کرده باشد.

البته اگر ایشان تاییده ای از خود آن شرکت داشتند خیلی بهتر بود .

با تشکر

persian.developer
January 23rd, 2009, 22:56
سلام

persian.developer عزیز از اینکه اینقدر شما در این مورد تحقیق کردین از شما متشکر هستم. چون فکر می کنم دید خوبی به دوستانی که این تاپیک را بررسی می کنند می دهد .
البته در کنار این موضوع شما بایستی توجه داشته باشید که معمولا افرادی که جواب چت های آنلاین را در دیتا سنتر ها می دهند معمولا کارمندهای قسمت فروش و یا پشتیبانی هستند و به طور مثال مدیر فروش یا مدیر دیتا سنتر جواب چت را نمی دهد و طبیعتا کارمندهایی که جواب چت را می دهند زیاد در جریان موضوع نماینده ها نیستند و معمولا در مواقعی که شما تعداد خیلی زیاد درخواست دارید و بحث تخفیف زیاد را دارید خود مدیر فروش و یا جانشین او با شما پیگیر می شود. برای همین باز هم ممکن است این دوست توانسته باشد با خرید خیلی زیاد مشکل را حل کرده باشد.

البته اگر ایشان تاییده ای از خود آن شرکت داشتند خیلی بهتر بود .

با تشکر

دوست عزیز وظیفه ما هست که اینجا تحقیق کنیم و همون طور که وقتی من خدماتم رو معرفی کردم شما سوال کردی و من هم خوشحال شدم و هر کس دیگه هم سوال می کرد باید جواب می دادم

من طبق گفته خود ایشون که گفتن این شرکت مشکلی با ایران نداره و... سوال کردم اگه ایشون می گفتن با ما مشکلی ندارن من به هیچ وجه سوال نمی کردم.

Nikan
January 24th, 2009, 16:12
سلام

بله حق کاملا با شماست با این سوالات و تحقیق ها به کاربرانی که از این تاپیک دیدن می کنند امکان تصمیم گیری بهتر داده می شود. ( آقا اگر من در سایر تاپیک ها زیاد سوال می پرسم شرمنده هستم )

با تشکر

persian.developer
January 25th, 2009, 14:25
سلام

بله حق کاملا با شماست با این سوالات و تحقیق ها به کاربرانی که از این تاپیک دیدن می کنند امکان تصمیم گیری بهتر داده می شود. ( آقا اگر من در سایر تاپیک ها زیاد سوال می پرسم شرمنده هستم )

با تشکر

من شرمنده ام، ببخشید که سوء تفاهم پیش اومد من شما و خودم رو مثال زدم که نزدیک ترین و بهترین مثال برای این مطلب بود
آقای PersianStar من همچنان منتظر پاسخ شما هستم

PersianStar
January 25th, 2009, 14:43
اینطور که به شما گفتین با ایرانیا مشکل پیدا کردن ...
در مورده اینکه مطمعن بشید این vps ها از این دو شرکتیه که معرفی کردم هم باید بگم یه راه دیگشم فهمیدن از پنل HyperVM هست
برای VPS اولی باید از اینجا لوگین کنید:

https://cp.vaserv.com:8887/
و برای VPS دومی از اینجا :

http://cp.level3hosting.net:8888/

به هر حال رفتار شما رو هم طبیعی میبینم به خاطره قیمت های خیلی مناسب ...

در ضمن VPS اولی ( 512 مگابایت رم و 25 گیگ فضا و ماهانه 500 گیگابایت پهنای باند و رم قابل افزایش 1 گیگ و 2 IP ) رو به مدت 2 روز تست رایگان میدم ... هر کی خواست کافیه پیغام خصوصی بده ( فقط یکی مونده از این VPS؛ این VPS ماهیانه فقط 20 هزار تومان )

و اینکه الان VPS خودم هم روی level3hosting هست ...( این VPS همراه 1 گیگ رم و 150 گیگ فضا و 3 ترابایت پهنای باند و رم قابل افزایش 2 گیگ و 5 IP ؛ ماهیانه فقط 45 هزار تومان ... پنل لوگین HyperVM رو هم که بالا گفتم واسه اینکه مطمعن باشید از اینکه این VPS از این شرکت هست )

persian.developer
January 27th, 2009, 23:22
اینطور که به شما گفتین با ایرانیا مشکل پیدا کردن ...
در مورده اینکه مطمعن بشید این vps ها از این دو شرکتیه که معرفی کردم هم باید بگم یه راه دیگشم فهمیدن از پنل HyperVM هست
برای VPS اولی باید از اینجا لوگین کنید:

https://cp.vaserv.com:8887/
و برای VPS دومی از اینجا :

http://cp.level3hosting.net:8888/

من این چند روز خیلی سرم شلوغ بود و تمایلی هم به ادامه این بحث نداشتم!

دوست عزیز فکر نمی کنم با دادن یک کنترل پنل HyperVM بشه ثابت کرد که شما نماینده جایی هستی! و راحت میشه با یک search یا سوال کردن این مشخصات رو پیدا کرد
بطور مثال:

http://vaservhelp.com/forum/showthread.php?t=7

در مورد مشکل با ایران!
شما با paypal ایران خرید کردی؟ یا...؟
به من گفتن با ایران مشکل دارن و مطمئناً شما با paypal ایران خرید نکردی حالا شما می خوای با دادن یک کنترل پنل ثابت کنی که با ایران مشکل ندارن؟! فکر نمی کنم این مدرک خوبی باشه نظر بقیه دوستان چی هست؟
(البته من هنوز منتظر جواب شما در این مورد هستم!)

به هر حال رفتار شما رو هم طبیعی میبینم به خاطره قیمت های خیلی مناسب ...

به هیچ وجه،
اگر چند ماه دیگه این سرویس ها بخاطر ایرانی بودن بسته بشه چه کسی باید جواب بده؟
بازم فکر می کنید این سرویس ها ارزون هست؟ اگر با ایران مشکل داشته باشن مطمئناً خیلی گران برای مشتریان شما تموم میشه (و شاید خود شما!)

در ضمن این تناقض گویی ها نشانه چیست؟

و اینکه الان VPS خودم هم روی level3hosting هست ...( این VPS همراه 1 گیگ رم و 150 گیگ فضا و 3 ترابایت پهنای باند و رم قابل افزایش 2 گیگ و 5 IP ؛ ماهیانه فقط 45 هزار تومان ... پنل لوگین HyperVM رو هم که بالا گفتم واسه اینکه مطمعن باشید از اینکه این VPS از این شرکت هست )

این VPS دقیقا همون مشخصات بالایی رو که گفتم رو داره یعنی 25 گیگ فضا و ماهانه 500 گیگ پهنای باند و 512 مگابایت رم ! برای اثبات حرفم همین vps رو اگه کسی خواست با همین ip و مشخصات میدم ماهیانه 20 هزار تومان !

Nikan
January 28th, 2009, 00:32
سلام

دوستان عزیز من فکر می کنم یک کم زیاد داریم روی این موضوع بحث می کنیم شاید از اینجا ادامه دادن آن درست نباشد . به هر حال حق انتخاب و تشخیص درست یا نا درست بودن با بازدید کننده است

با تشکر

persian.developer
January 28th, 2009, 00:42
سلام

دوستان عزیز من فکر می کنم یک کم زیاد داریم روی این موضوع بحث می کنیم شاید از اینجا ادامه دادن آن درست نباشد . به هر حال حق انتخاب و تشخیص درست یا نا درست بودن با بازدید کننده است

با تشکر

کاملا موافقم

من این چند روز خیلی سرم شلوغ بود و تمایلی هم به ادامه این بحث نداشتم!
ولی ایشون جواب میدن من هم هنوز متقاعد نشدم پس مجبورم ادامه بدم
تا الان همه چیز معلوم هست ولی من ادامه دادم چون انتظار دارم این سوء تفاهم رفع بشه و نظر من و کسانی که این بحث رو می خونن عوض بشه

PersianStar
January 28th, 2009, 09:42
کسانیکه این تاپیک رو بخونن قطعا متوجه میشن چرا ایشون سعی داره نشون بده یه چیزی مشکل داره ! مطمعن هستم متوجه میشن این همه بحث واسه چیه ( با یه نگاه جزیی به پست های قبلیه ایشون و یا امضای ایشون در پستهای بالا ... )
اما واقعا متاسفم
بنده رو دیگه در این تاپیک نخواهید دید پس سوال دیگه ای نپرسید که جواب داده نمیشه
( از طریق پیغام خصوصی تماس بگیرید و یا از طریق سایت (http://hostpersia.net) )
persian.developer جان ممنون از اینکه به خاطره بازدید کننده های دیگه انقدر تلاش کردی تا راه اشتباه رو نرن ( گربه محض رضای خدا موش نمیگیره ... ) :oops:

موفق باشید

WGB
January 28th, 2009, 14:10
سلام دوست عزیز.
الان یه سوال برای همه پیش امده که هنوز شما به اون جوابی ندادید.
و سوال : با وجود اینکه دیتا سنتر هایی که شما معرفی کردید خودشون اعلام می کنند که مشتری از ایران رو ساپورت نمی کنند پس شما چطور خودتون رو نماینده انها می دونید

htt://Ground.iR

persian.developer
January 28th, 2009, 14:19
کسانیکه این تاپیک رو بخونن قطعا متوجه میشن چرا ایشون سعی داره نشون بده یه چیزی مشکل داره ! مطمعن هستم متوجه میشن این همه بحث واسه چیه ( با یه نگاه جزیی به پست های قبلیه ایشون و یا امضای ایشون در پستهای بالا ... )

دوست عزیز به هیچ وجه، من فقط چند سوال کردم این تاپیک هم بخاطر اینکه شما جوابی (تا الان) برای سوالات من نداشتی ادامه داشته
من همین الان این تاپیک رو به آقا وحید دادم چک کنه اگر من مشکلی دارم یا سوالاتم مشکلی داره به من تذکر و در صورت نیاز من رو ban کنه
از بقیه دوستان هم می خوام که نظرشون رو در مورد من بگن خوشبخاته من از طریق همین فروم با خیلی از دوستان رابطه دارم.

وقتی دوستم (علی) جواب شما رو داد گفتم که دیگه در این تاپیک پست نده تا سوء تفاهمی پیش نیاد و دیدید که هیچ جوابی نداد! درسته؟

دوست عزیز فکر کنم بیشتر کسانی که اینجا هستند همین کار رو دارن شما باید اونقدر به کار خودتون مطمئن باشید که با سوالاتی که من از شما می پرسم حتی اگر مشکلی با شما یا سرویس هاتون داشته باشم (که ندارم) بتونید جواب بدید!
در ضمن روزی ما دست شما نیست که ...

( گربه محض رضای خدا موش نمیگیره ... )
در این مورد تا حدودی حق به شما میدم چون شما کاربر جدیدی هستی و هنوز کاربران این فروم رو نمی شناسی در ضمن بهتر بود قبل از این حرف یک جستجویی می کردید ولی باز هم من این حرف شما رو اصلا به دل نمی گیرم

امیدوارم فقط دو پست دیگه در این تاپیک باشه، یکی جواب شما و دیگری تشکر من

Nikan
January 28th, 2009, 17:09
سلام

البته زمانی که دوستان سوال می کنند بهتر است که PersianStar عزیز هم با آرامش جواب بدهند تا رفع ابهام بشود .

همان طور که persian.developer هم گفتند همین تاپیک ها هست که باعث ایجاد روابط دوستی و همکاری بلند مدت می شود

با تشکر

Mozafary
March 27th, 2009, 14:55
این چی میگه؟
اسم قشنگی داره level3hosting ایا به level3 ارتباط داره؟

Vahid
March 27th, 2009, 14:57
این چی میگه؟
اسم قشنگی داره level3hosting ایا به level3 ارتباط داره؟
بهش نمیخوره ارتباطی داشته باشه:boat:

Nikan
March 27th, 2009, 16:33
من متوجه ماجرای این عکس نشدم

PersianStar
March 27th, 2009, 17:19
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
یکی lock کنه تاپیک رو لطفا

alireza_hsi
April 16th, 2009, 11:10
آقایون من اینجا کسی رو نمیشناسم و طرف کسی هم نیستم اما خدایی یک نفر میاد یک چیزی معرفی میکنه همه بجای مصالحه دنبال مجادله هستن .
من از اول همه تاپیک رو خوندم شاید توضیحات دوستمون یکم ضعیف و متزلزل بود اما دلیل بر دروغ گویی نیست.
بیچاره اولشم گفت من نماینده نیستم بزور میگید تو چه نماینده ای هستی!!!
آقا شب میخوابی صبح بیدار میشید میبینید نصف مملکت رو آب برده حالا شرکت طرف نمیخواد دیگه به ایرانی ساپورت بده یا اصلا همینطور که ایشون گفتن راهی داشته که بهشون دادن
حالا هر کی میخواد خرید کنه اصراری نداره مسئولیتش هم قبول میکنه .
نظر من اینه که ما ایرانی ها چشم نداریم همدیگرو ببینیم
اگه ایشون گران میداد اصلا کسی مشکلی نداشت
متشکر

Vahid
April 16th, 2009, 15:12
نظر من اینه که ما ایرانی ها چشم نداریم همدیگرو ببینیم
شما وقتی خودت یه مشکلی دارید سعی نکنید به بقیه هم تحمیل کنید

NovinServer
April 23rd, 2009, 04:59
M4$t3r جان ، اتفاقا دوستمون خیلی خوب حرفی زد وقعا حرف دل من بود !

تا کسی می اید یک تاپیک ایجاد می کند که هاست ، وی پی اس و یا .... ارائه کند با قیمت های اسنثنایی سریع همه می ریزند روی سرش تا یک جوری بالاخره ترتیب کارش را بدهند !

به نظر من این درست نیست در یک انجمن هاستینگ یک مدیر هاستینگ را ده نفر زیر سوال ببرند ! عقیده شخصی بنده این است با ایشون تماس بگیرند و یا حتی قرار داد ببندند و سرویس را تحویل و تست کنند ! اگر مشکلی پیش امد بعد در انجمن بحث را اینقدر باز کنید .

ایشون در تاپیک فروش ویژه زده است اما ان طور که من خواندم 4 بحث در کنار این موضوع باز شد و مدیریت هاستینگ را زیر سوال عجیب بردند ! ....

Mozafary
April 24th, 2009, 09:18
یکم زمان میبره،درست میشه :)

Ayaran
May 25th, 2009, 11:41
دوستان سلام

همگی استادان فن خسته نباشند ، از محضر عزیزان سوال داشتم در مورد سرور مجازی خوب و آپ تایم

لطف کنن یه سرور خوب و مناسب به من پیشنهاد کنن ، البته اینو هم بگم بعضی از برنامه های ما نال شده هستش

با تشکر از همگی

mehdi24
May 26th, 2009, 07:18
چشم ندارید رقیب جدیدی رو ببینید؟
مطمئنم اگه این آقا قیمت های بالایی می گفت ،این تاپیک از یک صفحه هم بیشتر نمیشد ولی چون قیمتا خوبه می خواین یه جوری بهش بگین : از جمع هاستینگ برو عزیزم !
غیر از اینه؟

Vahid
May 26th, 2009, 09:41
من متوجه 2 تا پست بالایی خودم نشدم !
منظورشون چی هست؟!

PersianStar
May 31st, 2009, 03:43
ااااااااااااااااااااااااا اااا
هنوز دارین ادامه میدین این تاپیک رو ؟
من به حرف هیچکدوم از این دوستان گل اهمیت ندادم و اومدنم رو به این انجمن هم قطع کردم
امروز بازدید زیاد داشتم از این لینک به سایتم اومدم ببینم چه خبره ...
حالا اونا رو بیخیال، من که مشتریای خودمو گرفتم...
پیشنهاد جدید :D

Xen/OpenVZ Based VPS
512 MG DEDICATED ram
10 GB HDD
300GB Bandwidth
HyperVM control panel

ماهی 10 هزار تومان
دیتا سنتر : http://www.2host.com
هزینه هر IP اضافه : 2 دلار
آپگرید روی پهنای باند و فضا هم موجود نیست، همین یه پلن
CPanel -- $12 monthly
Directadmin -- $6 monthly
LxAdmin -- $0 monthly

بازم دارم پیشنهاد ویژه کسی خواست بگه ...