PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشکل با اضافه کردن 2 دامنه روی دایرکت ادمین

hno2005
May 24th, 2012, 09:43
باسلام خسته نباشید
دوستان من روی یک Vps دایرکت ادمین فعال کردم و خب الان فعال شده .
مشکلی که دارم این هست که الان 2 دامنه روی دایرکت ادمین اضافه کردم . دامنه اول خب مشکلی نداشت و سیستمی که میخواستم درست داره کار میده

دامنه دوم رو که در قسمت User Level ، domain setup رفتم و add another domain رو کلیک کردم و دامنه جدید رو اضافه کردم .

مشکل اینجاست که وقتی روی File manager کلیک میکنم و روی public_html کلیک میزنم ، وارد public_html دامنه اول میشه . خودم اومدم در نوار ادرس رو دستی تغییر دادم به دامنه دوم و وارد public_html شد و سایت نیازمندی رو نصب کردم .
بعد از نصب این ارور رو داره میده :
Fatal error: Smarty error: unable to write to $compile_dir '/home/admin/domains/issam.ir/public_html/templates_compile/tosi/fa'. Be sure $compile_dir is writable by the web server user. in /home/admin/domains/issam.ir/public_html/include/smarty/Smarty.class.php on line 1092

به نظرم دلیلش این هست که داره وارد public_html دامنه اول میشه . میخواستم ببینم چه طوری باید این مشکل رو حل کرد ؟ میخواهم وقتی روی public_html دامنه دوم کلیک میکنم مستقیم واردش بشه نه اینکه وارد دامنه اول بشه

با تشکر

saeedxxx
June 9th, 2012, 15:53
سطح دسترسی فایلی / فولدری که تو اررور داره میگه رو افزایش بدید