PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : میکلینوکس

vpsiran
May 23rd, 2012, 21:44
سلام دوستان سیستم عاملی به نام میکلینوکس میشناسید؟

vpsiran
May 24th, 2012, 15:16
?

royatasvir
June 27th, 2012, 21:41
بله من میشناسم و سایت انجمن تخصصی ماهواره,اینترنت ماهواره ای ,دانلود افلاین و آنلاین ــــــــ DVB20 (http://www.1.skyjavan.com) ارایه میده
در واقع این سرور نیست و یه سرویس جیدید با کانفیگ جدید جهت استفاده هک اینترنت ماهواره ای و فروش **** پرکسی هست
کارش خیلی جالبه یعنی در واقع باس بگم که دیگه هرچی که بخوای این سرویس جدید داره:113::113:
مثلا
میتونی یوزر **** و وی چی ان و اوپن وی چی ان و کلی امکانات دیگر بسازی:d
vpsiran
June 27th, 2012, 22:58
دوست گرامی لطفا تبلیغ این سایت رو نکنید این سایت *** و کلاشه به دوستان توصیه میکنم گول این سایت رو نخورند سر خیلی ها کلاه گزاشته

royatasvir
June 27th, 2012, 23:19
دوست گرامی لطفا تبلیغ این سایت رو نکنید این سایت *** و کلاشه به دوستان توصیه میکنم گول این سایت رو نخورند سر خیلی ها کلاه گزاشته
سلام و عرض ادب
اخه خوش تیپپپ اگه یه کم توجه کنید تبلیغ نکریدم
سوال فرمودید منم جواب دادم تمام دیگه ای چرت و پرتها چیه عرض مردم میکنید میخوای یه سایت را خراب کنید والله این راهش نیست تا بتونی محصولات خودت را بفروشی:71:
نکن این کارو والله زشته:68:

خوب فدای او جواب سریعتون شم اخه یا سوال نکنید و دونبال این نباشید که یارو با چه روشی و چطوری اینو ساخته تا تو هم جاشو بگیرید یا اگرم سوال میپرسید جنبشم داشته باشید:->
با عرض معذرت از مدیران محترم

خودتون قضاوت کنید

سلام دوستان سیستم عاملی به نام میکلینوکس میشناسید؟

بله من میشناسم و سایت انجمن تخصصی ماهواره,اینترنت ماهواره ای ,دانلود افلاین و آنلاین ــــــــ DVB20 (http://www.1.skyjavan.com) ارایه میده
در واقع این سرور نیست و یه سرویس جیدید با کانفیگ جدید جهت استفاده هک اینترنت ماهواره ای و فروش **** پرکسی هست
کارش خیلی جالبه یعنی در واقع باس بگم که دیگه هرچی که بخوای این سرویس جدید داره:113::113:
مثلا
میتونی یوزر **** و وی چی ان و اوپن وی چی ان و کلی امکانات دیگر بسازی:d
vpsiran
June 27th, 2012, 23:45
ای اقای محترم مدیر سایت skyjavan.com یا dvbs.tk این راهش نیست که بخواهید با تابیک سوالی تبلیغ کنید اگه باز ادامه بدید ثابت میکنم شما مدیر سایتید و تمامی مشتری هایی که سرشونو کلاه گزاشتید رو میگم بیان اینجا شهادت بدن در ضمن من محصولی واسه فروش ندارم

vpsiran
June 27th, 2012, 23:47
خوب بود تاریخ تابیک رو نگاه میکردید به بهونه ی فروش زیر خاکی بالا نمیاوردید گزارش بست خلاف داده شد