PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شبیه سازی

soheilsan
May 23rd, 2012, 13:39
سلام
دوستان بنده روی سیستم خودم هم vm نصب کردم و روی ان انواع ویندوز ها رو و gns3 هم نصب کردم.
حال می خواهم مثل محیط واقعی از روی vm مثلا به یک روتر در gns3 تل نت بزنم . میشه بفرمایید چیکار باید بکنم؟

m2coyote
October 10th, 2012, 00:17
کارتهای شبکه رو ست کردی تو gns3 ?خوب میدونی که به IP نیاز داری.برای هر سیستم عاملی که لود میکنی (روتر) رو gns3 باید یه کارت شبکه مجزا بدی.که امتحان نکردم این مسئله رو تو gns3

اما خوب اگه میخوای تلنت واقعی بزنی اینجارو تست کن ببین هنوز کار میکنه ؟ ccnalab.net

smargenius
December 1st, 2012, 23:07
کارت شبکه مجازی وی ام رو به gns3 معرفی کن

FJ2013
July 25th, 2013, 14:58
سلام
دوستان بنده روی سیستم خودم هم vm نصب کردم و روی ان انواع ویندوز ها رو و gns3 هم نصب کردم.
حال می خواهم مثل محیط واقعی از روی vm مثلا به یک روتر در gns3 تل نت بزنم . میشه بفرمایید چیکار باید بکنم؟

برو لینک آموزش کامل و فارسی GNS3‌و ارتباط داده اون به VM‌رو از لینک زیر دانلود کن حالشو ببر:
Kait-co.com [ورود به سیستم]بسته های آموزشی کایت (http://www.kait-co.com/section8/TrainingVideos/lang/Fa)

d3m0n3y3z
September 22nd, 2013, 13:58
از داخل GNS3 یه cloud اضافه کند و توی Cloud ازتون میپرسه که به کدوم کارت شبکه وصلش کنم. وصلش کنید به شبکه مجازی vmwareتون.