PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فروش یک سایت + انجمنش

mohammad041
May 23rd, 2012, 10:10
سلام این سایت که قصد فروشش رو دارم یک سایت دانلود نرم افزار ،فیلم ،آهنگ و... و در کل یه سایت تفریحی-دانلود هستش که همیشه به روز نگهش داشتم.مطالب هم کاملا اختصاصی ودر برخی موارد ترجمه شده از سایتهای خارجی است ودر حال حاضر 980 پست داره
انجمن اون در عرض 3-2 ماه 15000 عضو پذیرفته که خیلی نکته مهمیه که 8000 تاشون فعالن
سئو و بهینه سازیش رو دوست خوبم ادمین سایت 3eo.ir به تازگی انجام داده
الکسای سایت در عرض کمتر از یک ماه و به خاطر رسیدگی به سایت از 6200 ایران و 520000 دنیا رسیده به 1800 ایران و 104000 جهان و اگر رسیدگی بشه بازدید سایت بالاتر خواهد رفت
وضعیت بک لینک رو باید صادقانه بگم که خوب نیست و باید روش کاربشه تا سایت بیاد بالا
هاستش هم یه هاست 1 گیگی از میهن وب هاست هست و 5 ،6 ماهی وقت داره و تا اون موقع نیازی به تمدید نیست
یک وی پی اس 30 گیگی هم داریم که ماهیانه 11 تومن هزینه داره
یک قالب اختصاصی هم داشت که عوضش کردیم
بازدیدش هم بعضی از روزا تا 1500 (البته بسته به مطالب اون روز بالا وپایین داره) آی پی میرسه (طبق وبگذر)
حالا میرسیم به قیمت : قیمت پایه من 700 تومن هستش و فکر کنم قیمت منصفانه ای هست
فقط دوستان الکی و بدون استفاده از منطق نظر و اپم ندن
با منطق اگه پیش بریم تخفیف هم داره چون پول لازم هستم
آدرس سایت هم تو امضام هست
درآمدش هم صادقانه میگم زیاد نیست (حدودا ماهی 50 تومن)_ از تبلیغات هم درآمد داشته و میتونه داشته باشه

در صورت نیاز میتونین به شماره من اس ام اس بدید یا با آیدی من در تماس باشید یا از همین جا سوالات و شرایط خودتونو ذکر کنید.
دیگه فکر نکنم با این انشایی که من نوشتم نیازی به توضیح باشه
id yahoo: mohammadrezasharifi14
tel: 09132330491

OmidX
May 23rd, 2012, 10:50
سلام این سایت که قصد فروشش رو دارم یک سایت دانلود نرم افزار ،فیلم ،آهنگ و... و در کل یه سایت تفریحی-دانلود هستش که همیشه به روز نگهش داشتم.مطالب هم کاملا اختصاصی ودر برخی موارد ترجمه شده از سایتهای خارجی است ودر حال حاضر 980 پست داره
انجمن اون در عرض 3-2 ماه 15000 عضو پذیرفته که خیلی نکته مهمیه که 8000 تاشون فعالن
سئو و بهینه سازیش رو دوست خوبم ادمین سایت 3eo.ir به تازگی انجام داده
الکسای سایت در عرض کمتر از یک ماه و به خاطر رسیدگی به سایت از 6200 ایران و 520000 دنیا رسیده به 1800 ایران و 104000 جهان و اگر رسیدگی بشه بازدید سایت بالاتر خواهد رفت
وضعیت بک لینک رو باید صادقانه بگم که خوب نیست و باید روش کاربشه تا سایت بیاد بالا
هاستش هم یه هاست 1 گیگی از میهن وب هاست هست و 5 ،6 ماهی وقت داره و تا اون موقع نیازی به تمدید نیست
یک وی پی اس 30 گیگی هم داریم که ماهیانه 11 تومن هزینه داره
یک قالب اختصاصی هم داشت که عوضش کردیم
بازدیدش هم بعضی از روزا تا 1500 (البته بسته به مطالب اون روز بالا وپایین داره) آی پی میرسه (طبق وبگذر)
حالا میرسیم به قیمت : قیمت پایه من 700 تومن هستش و فکر کنم قیمت منصفانه ای هست
فقط دوستان الکی و بدون استفاده از منطق نظر و اپم ندن
با منطق اگه پیش بریم تخفیف هم داره چون پول لازم هستم
آدرس سایت هم تو امضام هست
درآمدش هم صادقانه میگم زیاد نیست (حدودا ماهی 50 تومن)_ از تبلیغات هم درآمد داشته و میتونه داشته باشه

در صورت نیاز میتونین به شماره من اس ام اس بدید یا با آیدی من در تماس باشید یا از همین جا سوالات و شرایط خودتونو ذکر کنید.
دیگه فکر نکنم با این انشایی که من نوشتم نیازی به توضیح باشه
id yahoo: mohammadrezasharifi14
tel: 09132330491

لینک سایت ؟!

رنک گوگل ؟!

رتبه الکسا ؟!

ایندکس شما در گوگل ؟!

بک لینک شما در گوگل ؟!

mohammad041
May 23rd, 2012, 16:55
آدرس سایت دانلود نرم افزار, فیلم, آهنگ|مبین دانلود (http://www.mobindownload.com)

hadi_am
May 23rd, 2012, 17:46
یه خورده قیمت نجومی نیست؟

mohammad041
May 23rd, 2012, 18:08
فکرنکنم این طور باشه ولی تخفیف بسیار خوبی هم به اولین پیشنهاد دهنده داده میشه

shahab-f
May 23rd, 2012, 23:32
قیمت رو پ.خ کنید

mohammad041
May 28th, 2012, 17:47
upppppppppppp

! Devil !
May 28th, 2012, 17:53
قیمت آخر رو بگو شاید خریدیم البته اگه هنوز فروش نرفته!