PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سوال در مورد قالب آماده

verizon.net
May 23rd, 2012, 02:39
با سلام خدمت اساتید و دوستان . من چیز زیادی از کد های جاوا و برنامه نویسی نمیدونم چند وقت پیش میخواستم یه سایت برای فروش راه اندازی کنم به یکی از اشناهام که گفتم گفت تو که هیچی از راه اندازی سایت نمیدونی و با کد ها اشنایی نداری بهتره واسه این کار بری قالب اماده دانلود کنی و خیلی هم ساده هستش راحت میتونی خودت کارهاش رو انجام بدی.. الان مشکل من اینجاست که این قالبی که دارم مثلا قسمت اجاکس تو کجا کد هاش باید کپی بشه منظورم کجای سی پنل باید برم یا یه فایل دیگه تو این قالب که دانلود کردم هست منوفایل2 منو فایل1.. نمیدونم دارم مشکلم رو درست مطرح میکنم یا نه.. لطفا یکم راهنمایی بکنید من رو . من یه درگاه پرداخت هم دارم که از وقتی رفتم تو سی پنل و دنبال تغییر ظاهر اسکریپت درگاه بودم یه چیزایی از برنامه نویسی یاد گرفتم اونم در حدی که کد ها رو جا به جا میکردم و فونت ها رو تغییر دادم و زمینه رو عوض کردم . تا این حد سر در میارم از این کار . حالا شما بگید چه کنم؟ اصلا باید کد های داخل این فایلی که دانلود کردم منظورم قالب اماده هستش اینارو باید مثل اسکریپت درگاه برم تو سی پنل کپی بکنم تو یه قسمتی یا چیز دیگه و جور دیگست و کار من نیست؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

cutegroup
May 23rd, 2012, 10:30
با سلام
شما اگر طرح اصليتون اچ تي ام ال هست توصيه مي كنم از فرانت پيج استفاده كنيد .
صفحات ايجاد شده در پوشه مرتبط را كاملا در پوشه www از قسمت فايل منيجر بريزيد .

در مورد درگاه اگربانك هست حتما بايد به كمك كد نويسي يا نرم افزار متصل شود .
اگر زرين پال يا ... هست كه راهنمايي خدشون دارن يا كد هاي آماده .

ببنيد شما يك قالب آماده مرتبط با هاست دانلود كنيد يك بنر سفارش بديد و لينك ها و مطالب رو با موضوعيت خودتون تغيير بدين و بعد كلا آپلود كنيد .

اينجوري راحت تره .

براي فروش هم توصيه مي كنم از سيستم whmcs استفاده كنيد كه هم امكان فروش و هم پشتيباني رو ميده .

Only4U
May 23rd, 2012, 11:45
فک کنم شما که از قالب اماده استفاده کردی اگه اول اگه سایتت را مشخص کنی با چی سیستم مدیریت میکنی بهتر هست ؟
و راحت تر میشه راهنمایی کرد که باید چی کار کنی

verizon.net
May 23rd, 2012, 12:49
با سلام
شما اگر طرح اصليتون اچ تي ام ال هست توصيه مي كنم از فرانت پيج استفاده كنيد .
صفحات ايجاد شده در پوشه مرتبط را كاملا در پوشه www از قسمت فايل منيجر بريزيد .

در مورد درگاه اگربانك هست حتما بايد به كمك كد نويسي يا نرم افزار متصل شود .
اگر زرين پال يا ... هست كه راهنمايي خدشون دارن يا كد هاي آماده .

ببنيد شما يك قالب آماده مرتبط با هاست دانلود كنيد يك بنر سفارش بديد و لينك ها و مطالب رو با موضوعيت خودتون تغيير بدين و بعد كلا آپلود كنيد .

اينجوري راحت تره .

براي فروش هم توصيه مي كنم از سيستم whmcs استفاده كنيد كه هم امكان فروش و هم پشتيباني رو ميده .
ممنون از توجه شما . ببینید من فقط یه قالب دانلود کردم که مجتویاتش ایتها هست:
ajax - css - images - js - menu_files - start
index
و 7 تا فایل دیگه با پسوند جاوا
من میخوام بدونم که این ها رو باید برم کجا کپی بکنم باید مثل درگاه برم تو سی پنل و اونجا تو اسکریپت خاصی این کد ها رو کپی بکنم یا کلا باید کار دیگه ای کرد؟
ممنون

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

فک کنم شما که از قالب اماده استفاده کردی اگه اول اگه سایتت را مشخص کنی با چی سیستم مدیریت میکنی بهتر هست ؟
و راحت تر میشه راهنمایی کرد که باید چی کار کنی
دوست عزیز من هنوز از قالب استفاده نکردم تازه میخوام بدونم چه جوری از این قالب آماده ای که دانلود کردم میشه استفاده کرد

Only4U
May 23rd, 2012, 13:27
ممنون از توجه شما . ببینید من فقط یه قالب دانلود کردم که مجتویاتش ایتها هست:
ajax - css - images - js - menu_files - start
index
و 7 تا فایل دیگه با پسوند جاوا
من میخوام بدونم که این ها رو باید برم کجا کپی بکنم باید مثل درگاه برم تو سی پنل و اونجا تو اسکریپت خاصی این کد ها رو کپی بکنم یا کلا باید کار دیگه ای کرد؟
ممنون

---------- Post added at 11:49 AM ---------- Previous post was at 11:47 AM ----------

دوست عزیز من هنوز از قالب استفاده نکردم تازه میخوام بدونم چه جوری از این قالب آماده ای که دانلود کردم میشه استفاده کرد

بابا همینجوری الکی که نمیشه قالب نصب کرد که ! فکر نمیکنی قالب باید رو یه چیزی نصب بشه دیگه ، نه ؟
ببین یه چیزایی داریم که رو اونا میان قالب نصب میکنن یعنی اسکلت کار را اون داره شکل ظاهری را با الب عوض میکنن
معنی قالب هم همینه دیگه یعنی فقط تغییر شکل ظاهری و پوسته ی کار
اسکلت باید باشه پس
حالا مثلا میای وردپرس نصب میکنی این همه قالب ریخته تو نت براش
میری میزاری تو فلدر قالب
و از پنل ادمینش قالب را فعال میکنی و....
اول یه سیستم مدیریت محتوا برا خودت مشخص کن بعد دنبال قالب براش بگرد
یا قالبی که داری ببین مکاله چیه
اوکی ؟

verizon.net
May 23rd, 2012, 13:41
شرمنده عزیز اما متوجه شدم یه جورایی . دمت گرم . اوکی :d